SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ

Son Dakika Edirne Haberleri

12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:04
Edirne Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Edirne Ticaret Borsasında buğdayın kilogramı ortalama 0,804 liradan satıldı.
11:13
Edirne'den Kısa Kısa Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce askı ilan duyurusu yapıldı.
11:13
İpsala'da Okul Servisi Şoförlerine Eğitim Verildi İpsala ilçesinde, okul servisi şoförlerine eğitim verildi.
10:38
Yolcu Otobüsünde 24 Kaçak Yakalandı Edirne'nin Keşan İlçesi'nde bir yolcu otobüsünde polis tarafından yapılan aramada Mynmar uyruklu 24 kaçak yakalandı.
Yolcu Otobüsünde 24 Kaçak Yakalandı
07:53
Bu Kez Yolcu Olarak Denediler, Ama Yine Kaçamadılar Edirne’nin Keşan ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 24 kaçak göçmen, şehirler arası bir otobüste yolcu olarak yakalandı.
Bu Kez Yolcu Olarak Denediler, Ama Yine Kaçamadılar
07:38
İstanbul E-5'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı 5 Karayolu Bahçelievler Mevkiinde asfalt çalışması yapan bir kamyonun arkasında bulunan 4 işçiye otomobil çarptı.
İstanbul E-5'de Feci Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
05:21
İstanbul'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı İstanbul Bahçelievler'de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ağır yaralandı.
İstanbul'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
05:17
Bahçelievler'deki Feci Kazada Yaralanan 2 İşçi Kurtarılamadı Asfalt çalışması yapan kamyonun arkasında bulunan 4 işçiye otomobil çarptı. Otomobil ile kamyon arasında sıkışan 2 işçi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Bahçelievler'deki Feci Kazada Yaralanan 2 İşçi Kurtarılamadı
04:43
E-5 Karayolu'nda Feci Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı 5 Karayolu Bahçelievler Mevkiinde asfalt çalışması yapan bir kamyonun arkasında bulunan 4 işçiye otomobil çarptı.
E-5 Karayolu'nda Feci Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
04:26
İstanbul'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı İstanbul Bahçelievler'de otomobilin, yolda asfalt onarım çalışması yapan işçilere çarpması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralandı.
İstanbul'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
03:20
Bahçelievler'de Kaza: 2'si Ağır, 3 Yaralı 5 karayolu Bahçelievler mevkisinde asfalt çalışması yapan bir kamyonun arkasında bulunan 3 işçiye otomobil çarptı.
02:53
Bu Kez Yolcu Olarak Denediler, Ama Yine Kaçamadılar Edirne’nin Keşan ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 24 kaçak göçmen, şehirler arası bir otobüste yolcu olarak yakalandı.
Bu Kez Yolcu Olarak Denediler, Ama Yine Kaçamadılar
21:12
Edirne'de Kaçak İçki ve Sigara Operasyonları Edirne'deki kaçakçılık operasyonlarında, 888 şişe kaçak içki ve 27 bin 715 paket sigara ele geçirdi.
Edirne'de Kaçak İçki ve Sigara Operasyonları
21:06
Maden Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Tasarı'nın birinci bölümünde yer alan maddeler kabul edildi.
19:56
Vali Ambulans Direksiyonunda Sağlık Bakanlığı tarafından Edirne’ye gönderilen ambulansların teslim törenine katılan Vali Şahin, ambulanslardan birinin direksiyonuna geçerek emniyet kemerinin önemine dikkat çekti.
Vali Ambulans Direksiyonunda
19:25
Vali Şahin, Sağlıktaki Gelişmeleri Fransız İhtilali'ne Benzetti Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, son 12 yıl içerisinde sağlık alanında yaşanan gelişmeleri 1789 Fransız İhtilali’ne benzetti.
Vali Şahin, Sağlıktaki Gelişmeleri Fransız İhtilali'ne Benzetti
19:23
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak Türkiye'de hava sıcaklığı, kuvvetli lodos fırtınası nedeniyle hafta sonunda ülke genelinde mevsim normallerinin yaklaşık 6 ila 12 derece üzerinde seyredecek.
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak
18:42
Edirne'den Kısa Kısa Uzunköprü'ye doğalgaz gelmesini isteyen bir grup yürüyüş düzenledi.
18:15
Edirne'de Ambulansın Direksiyonuna Geçen Vali Şahin, Emniyet Kemerinin Önemine Vurgu Yaptı Sağlık Bakanlığı tarafından Edirne’ye gönderilen 10 ambulans, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin tarafından, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu nezaretinde, merkez ve ilçelerde görev yapan sağlık çalışanlarına teslim edildi.
Edirne'de Ambulansın Direksiyonuna Geçen Vali Şahin, Emniyet Kemerinin Önemine Vurgu Yaptı
18:10
Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, yakıtı bitmesi nedeniyle emniyet şeridinde park halinde bulunan kamyonete arkadan çarpan motosiklet sürücüsü, olay yerinde hayatını kaybetti.
Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti
17:48
Sivrisineklerle 3 Ülke Ortak Mücadele Edecek Edirne'de yaz aylarında çeltik tarlalarından kaynaklanan sivrisineklerle mücadele için Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan ortak çalışma başlatacak.
Sivrisineklerle 3 Ülke Ortak Mücadele Edecek
17:46
Edirne'deki Yaz Aylarında Artan Sivrisinek Sorunu - Vali Şahin Edirne'deki yaz aylarında artan sivrisinek sorunu- Kente yakın yerlere çeltik ekimine izin verilmeyecek- Edirne Valisi Şahin: -"Sinek akıllı bir mahluk değil ki dilediği yere gider. Sineğin memleketi olmaz, sineğin sınırı da olmaz. Sinek sinektir, o görevini yapıyor biz de görevimizi yapacağız" Edirne'de, yaz aylarında artan sivrisinek sorununu çözmek için kente yakın yerlere çeltik ekimine izin verilmeyecek.
Edirne'deki Yaz Aylarında Artan Sivrisinek Sorunu - Vali Şahin
17:40
Edirne'deki Yaz Aylarında Artan Sivrisinek Sorunu Kente yakın yerlere çeltik ekimine izin verilmeyecek Edirne Valisi Şahin: "Sinek akıllı bir mahluk değil ki dilediği yere gider. Sineğin memleketi olmaz, sineğin sınırı da olmaz. Sinek sinektir, o görevini yapıyor biz de görevimizi yapacağız"
17:34
Edirne Valisi Şahin'den, Esprili Sivrisinek Yorumu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, kentin özellikle yaz aylarında yoğun sivrisinek istilasını azaltmak için gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.
Edirne Valisi Şahin'den, Esprili Sivrisinek Yorumu
17:33
Edirne Emniyeti'nden Kaçakçılara Darbe Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonda kaçak sigara ve içki satan şahıslara darbe vurdu.
Edirne Emniyeti'nden Kaçakçılara Darbe
17:32
Vali Şahin: "Sinek Sinektir, O Görevini Yapıyor Biz de Görevimizi Yapacağız" Edirne'deki yaz aylarında artan sivrisinek sorunu- Kente yakın yerlere çeltik ekimine izin verilmeyecek- Edirne Valisi Şahin: -"Sinek akıllı bir mahluk değil ki dilediği yere gider. Sineğin memleketi olmaz, sineğin sınırı da olmaz. Sinek sinektir, o görevini yapıyor biz de görevimizi yapacağız" Edirne'de, yaz aylarında artan sivrisinek sorununu çözmek için kente yakın yerlere çeltik ekimine izin verilmeyecek.
Vali Şahin: 'Sinek Sinektir, O Görevini Yapıyor Biz de Görevimizi Yapacağız'
17:21
Edirne'de Kaçak İçki ve Sigara Operasyonları Operasyonlarda, 888 şişe kaçak içki ve 27 bin 715 paket sigara ele geçirildi, 15 kişi gözaltına alındı.
17:05
Edirnespor'dan Sert Çağrı: Böyle Taraftarlar Bizim Maçlarımıza Gelmesin Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Başkanı Murat Boyacıoğlu, "Çağrıda bulunuyoruz, kendi başına böyle anlamsız hareketler yapacak olan taraftar grupları bizim maçımıza gelmesin.
17:02
Sağlık Uygulamalarında Edirne Türkiye'ye Örnek Oluyor Edirne Valisi Şahin: "Edirne sağlık yönünden halk sağlığı yönünden önemli yol almıştır"
17:01
ETB'de Buğdayın Kilosu 0,811 Liradan Satıldı Edirne Ticaret Borsasında buğdayın kilosu ortalama 0,811 liradan satıldı.
16:55
Yunanistan Başbakanı Çipras Edirne'de Silahlanmaya Karşı Çıkmıştı (2) Katıldığı TOPLANTIYI ANLATTI Yunanistan'a Başbakan olan Aleksis Çipras'ın 2010 yılı Eylül ayında katıldığı toplantının katılımcılarından diş hekimi Nezih Atsız, o günü anlattı.
Yunanistan Başbakanı Çipras Edirne'de Silahlanmaya Karşı Çıkmıştı (2)
16:36
Edirne'de Kaçak Sigara ve İçki Operasyonu Edirne'de polis tarafından yapılan çalışmalarda 27 bin 715 paket kaçak sigara ile 888 şişe kaçak içki ele geçirildi.
Edirne'de Kaçak Sigara ve İçki Operasyonu
16:34
Fenerbahçe - Edirne Belediyesi Edinespor Karşılaşmasındaki Olaylar Edirne Belediyesi Edirnespor Başkanı Boyacıoğlu: "Çağrıda bulunuyoruz, kendi başına böyle anlamsız hareketler yapacak olan taraftar grupları bizim maçımıza gelmesin.
16:27
9 Suriyeli'nin Avrupa Hayali Edirne'de Son Buldu Edirne’de yasa dışı yollardan yurtdışına çıkış yapmak isteyen 9 Suriye uyruklu göçmen yakalandı.
16:26
Edirne?de Kaçak Sigara ve İçki Operasyonu Edirne'de kaçak sigara ve içki operasyonu Ünsal YÜCEL/KEŞAN (Edirne), (DHA) - EDİRNE'de polis tarafından yapılan çalışmalarda 27 bin 715 paket kaçak sigara ile 888 şişe kaçak içki ele geçirildi.
Edirne?de Kaçak Sigara ve İçki Operasyonu
16:08
Trepaş'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.(TREPAŞ) arasında protokol imzalandı.
Trepaş'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim
16:04
Basın İlan Kurumundan Bilgilendirme Toplantısı Basın İlan Kurumu Edirne Şubesi, ilan alan gazetelerin personeline yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Basın İlan Kurumundan Bilgilendirme Toplantısı
16:01
Yunanistan Başbakanı 4 Yıl Önce Edirne'ye Gelmiş Syriza lideri Aleksis Çipras'ın, 2010 yılında ÖDP'nin davetli olarak Synaspismos Partisi Genel Başkanı sıfatıyla Edirne'ye geldiği ortaya çıktı.
Yunanistan Başbakanı 4 Yıl Önce Edirne'ye Gelmiş
15:13
İstanbul, Yüksek Hızlı Trenle Bulgaristan Sınırına Bağlanacak Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul’u Bulgaristan sınırına bağlayacak olan yüksek hızlı tren ihalesine çıkmak istediklerini söyledi.
İstanbul, Yüksek Hızlı Trenle Bulgaristan Sınırına Bağlanacak
13:47
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Edirne Kapıkule'ye bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren
13:40
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Yunanistan'ın çiçeği burnunda lideri Aleksis Çipras ile Selahattin Demirtaş'ı karşılaştırdı.
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark
13:35
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "Biz bu yıl İstanbul'u Bulgaristan sınırına bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz" dedi.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor
13:16
Türkiye Traceca Dönem Başkanlığını Devraldı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Ulaştırma sektöründe son 12 yılda 100 milyar doların üzerinde yatırım gerçekleştirdik" "Hedefimiz karayollarında yıllık ortalama 6 7 milyar dolar yatırım, demiryolu yatırımlarında 2015 yılında 4 milyar dolarlık bir yatırım hedefliyoruz" "Bu yıl İstanbul'u.
13:13
Uzun Köprü'nün UNESCO Listesine Alınması İçin İlk Adım Atıldı II. Murat zamanında yaptırılan ve dünyanın en uzun taş köprüsü olarak bilinen Uzun Köprü'nün, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınması için çalışmalar sürüyor.
Uzun Köprü'nün UNESCO Listesine Alınması İçin İlk Adım Atıldı
12:54
Meteoroloji'den Marmara'ya Kuvvetli Lodos Uyarısı Meteoroloji, yaşanacak fırtınada çatı uçması, ağaç veya direklerin devrilmesi, soba ve doğal gaz kaynaklı baca gazı zehirlenmesi olaylarına karşı vatandaşları uyardı.
Meteoroloji'den Marmara'ya Kuvvetli Lodos Uyarısı
12:29
Peynire, Tuz-Yağ ve Kategori Ayarı Geliyor Peynirlerin içerebileceği maksimum tuz oranı yüzde 35 ile yüzde 61 arasında değişen oranlarda azaltılacak.
Peynire, Tuz-Yağ ve Kategori Ayarı Geliyor
11:28
Peynirdeki Katkı 'Yakılarak' Anlaşılmaz" SETBİR Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Özer "Önemli olan, üreticisi bilinen, paketli ve etiketli peynir markalarının tüketilmesidir." dedi.
Peynirdeki Katkı 'Yakılarak' Anlaşılmaz'
11:15
Peynire A'dan Z'ye Yeni Düzenleme Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından peynir ile ilgili Türk Gıda Kodeksi kapsamında yapılan ilk düzenleme yolda.
11:00
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru Rönesans Holding tarafından düzenlenen 'Sürdürülebilir Geleceği Tasarla" adlı proje yarışmasına rekor sayıda başvurunun yapıldığı açıklandı.
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:41:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ
[Hata Bildir]