08:2600
SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ

Son Dakika Edirne Haberleri

   

  Balkan Türklerinden Vali Büyük'e Ziyaret

  Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Mükremin Duygun ve federasyon üyeleri Vali Mustafa Büyük'ü makamında ziyarete etti. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Açıklaması

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Açıklaması

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, dünya genelinde hızla yayılan Ebola virüsü hastalığı ile ilgili gerekli tedbirleri Kapıkule Sınır Kapısı’nda aldıklarını söyledi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tunca Nehri'nde Planlanan Rekreasyon Projesi

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tunca Nehri çevresinde yapılan rekreasyon projesinin kente çok büyük değer katacağını söyledi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Batı Afrika'daki Ebola Salgını

  "Ebola Eylem Planı" kapsamında Kapıkule Sınır Kapısı'nda da tedbir alındı Edirne Valisi Şahin: "Şu anda bizde bir sorun yok, sadece 'Kapıkule Sınır Kapısı'nda olur' diye acil yönünden hazırız. Sınır kapımızda bulunan ekiplere eğitim verildi" (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Balkan Türkleri'nden Vali Büyük'e Ziyaret

  Balkan Türkleri'nden Vali Büyük'e Ziyaret

  Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu, Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Mükremin Duygun, federasyon üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Obezler, Yaşıtlarına Göre Daha Az Yaşıyor"

  Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Gürkan: "Obez kişiler yaşıtlarına göre ortalama 12 yıl daha kısa yaşıyor" "Meme ve kalın barsak kanseri gibi kanser türlerinin obez hastalarda daha fazla görüldüğü bilinmektedir" (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kooperatiflere Eğitim Verilecek

  Kooperatiflere Eğitim Verilecek

  Trakya Üniversitesi kooperatiflere eğitim verilecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Yardımı

  Gençlik ve Spor Bakanlığından amatör spor kulüplerine gönderilen malzemeler İpsala ve Havsa'daki spor kulüplerine teslim edildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Edirne'de Asayiş

  Hırsızlık şüphelileri polisten kaçarken araçlara zarar verdi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 08:26:55. #1.11#