02:4500
SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ

Son Dakika Edirne Haberleri

   

  Ev Hemodiyalizi Yaşam Kalitesini Artırıyor'

  Ev Hemodiyalizi Yaşam Kalitesini Artırıyor"

  Prof. Dr. Ok: "Ev hemodiyalizi sayesinde hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesi artmakta ve diyalize bağlı şikayetler de azalmaktadır" "Sosyal hayatlarına sağlıklı bireyler gibi aktif şekilde devam edebilen hastalar, ağır işler de dahil, futbol, yüzme gibi birçok sporu yapabiliyor" "Hastaların cinsel. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Edirne'de Zafer Bayramı Kutlamaları, Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı'nda Devam Etti

  Edirne'de Zafer Bayramı Kutlamaları, Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı'nda Devam Etti

  Edirne’de30 ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Plakasız Motosikletler Toplanıyor

  Plakasız Motosikletler Toplanıyor

  Edirne’nin Meriç İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, ilçede ruhsatsız ve plakasız olarak trafiğe çıkan motosikletleri topladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Başkomutan' Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan "Başkomutan" Sıfatıyla İlk Resepsiyonunu Verdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Namal'dan Havaalanı Açıklaması

  Namal'dan Havaalanı Açıklaması

  Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal, yurt dışı yatımcıları kente çekmek için öncelikle hava yolu ulaşımı, yani havaalanlarının olmasına bilhassa önem verilmesi gerektiğini söyledi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Almanya'daki 'Museumsuferfest' Kültür Festivaline Yoğun İlgi

  Almanya'nın Frankfurt kentinde dün başlayan ve 3 gün boyunca açık kalacak kültür festivali "Museumsuferfest" yoğun ilgi görüyor. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Hayırsever İşadamından Erikli'ye Semt Polikliniği

  Hayırsever İşadamından Erikli'ye Semt Polikliniği

  Edirne'nin Keşan İlçesine bağlı Erikli Köyüne Mercan Ticaret, tarafından "Keşan Devlet Hastanesi Erikli Semt Polikliniği ve 112 Acil Hizmetler İstasyonu yapılacak. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Rumeli TV'den Edirne Valisi Şahin'e Ziyaret

  Trakya ve Balkanlarda yoğun izlenen Rumeli TV'nin sahibi Tuncay Yılmaz ve Edirne Bölge temsilcisi Selahattin Pınar Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Edirnespor Gk, Renklerini Değiştirdi

  Edirnespor GK İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Savaş Üner, yaptığı yazılı açıklamada, genel kurul toplantısında takımın renklerini değiştirme kararı aldıklarını belirtti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 02:45:56. #1.12#