18:2600
SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ

Son Dakika Edirne Haberleri

  Otobüsün, Hızlı Trenle Yarışı'

  Otobüsün, Hızlı Trenle Yarışı"

  Ankara, İstanbul, Eskişehir ve Konya gibi şehirlerde kullanılan hızlı trenin, bazı bölgelerde otobüs taşımacılığını etkilediği bildirildi TOFED Genel Başkanı Erdoğan: "Eskişehir Ankara, Ankara Konya hattındaki hızlı tren, otobüsleri ciddi etkiledi" (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Edirne'nin Ağaçları Tek Tek Gözden Geçirilecek

  Edirne'nin Ağaçları Tek Tek Gözden Geçirilecek

  Edirne Belediyesi tarafından oluşturulan uzman bir heyet, şehir merkezindeki ağaçları tek tek inceleyecek. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Edirne'de Ağaçlar, Uzman Heyetin Kararına Göre Kesilebilecek

  Edirne'de Ağaçlar, Uzman Heyetin Kararına Göre Kesilebilecek

  Edirne Belediyesinin bakım ve çeşitli nedenlerle keseceği ağaçlara, aralarında mühendis ve sivil toplum kuruluşları üyelerinin olduğu uzmanlar kurulu karar verecek. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

 • İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek

  İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek İtalyan basını, Galatasaray - Dortmund maçında taraftarların ıslıkladığı Pandev'in İtalya'ya döneceğini, Sampdoria ve Fiorentina'nın Makedon futbolcuyu istediğini yazdı.

 • Mahkemeden Flaş Uzan Kararı

  Mahkemeden Flaş Uzan Kararı Uzanların Dubai Bankası'nda bulunan 30 milyon dolarlık nakit parasının dondurulması için New York'ta açtığı davada mahkeme; paranın dondurulamayacağına hükmetti.

 • Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı

  Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı Letonya polisi, Daugavpils'in 2 futbolcusunu ve 2 yöneticisini Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Elfsborg maçında şike yaptıkları gerekçesiyle gözaltına aldı.

[Hata Bildir]
24.10.2014 18:26:33. #1.11#