SON DAKİKA EFKAN ALA/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Efkan Ala/biyografisi Haberleri

 • 11:14Efkan Ala Memleketi Oltu'da Hasret GiderdiEfkan Ala Memleketi Oltu'da Hasret GiderdiAk Parti Erzurum Milletvekili Adayı Efkan Ala, seçim çalışmalarını memleketi Oltu ilçesinde sürdürdü.
 • 11:03Efkan Ala, Esmek Açılışı Yaptı: Efkan Ala, Esmek Açılışı Yaptı: "Meslek Ekmek Demektir"Erzurum Büyükşehir Belediyesi ESMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları Merkezi düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 18:02Ala: Ala: "Dünyada Daha Fazla Söz Sahibi Olacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yayınevi ve kırtasiye açılışından görüntüler, - Detaylar, - Erzurum Belediye Başkanı Konuşma, - Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşması, Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Biz birlikte yola devam ettikçe, o yolları da mayınlardan temizledikçe, o yolları özel sektörümüzün en çok iş yapacağı, en çok kar edeceği, devlete de en fazla vergi verecek şekilde dizayn ettikçe inanın dünyada da sözümüzün etkisi artacak.
 • 14:05Efkan Ala Hınıs ve Tekman'dan SeslendiEfkan Ala Hınıs ve Tekman'dan Seslendiİçişleri Eski Bakanı Ak Parti Milletvekili Adayı Efkan Ala, Hınıs ve Tekman’da düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti.
 • 12:50Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, birlikte yola devam ettikçe, dünyada daha fazla söz sahibi bir ülke haline gelineceğini bildirdi.
 • 12:49Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, birlikte yola devam ettikçe, dünyada daha fazla söz sahibi bir ülke haline gelineceğini bildirdi.
 • 17:20Ala: Ala: "Sandığa Tehdit, Millet İradesine TehdittirGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İlçeden düzenelnen mitingden görüntü, - Detaylar, - Adayların konuşması, - Eski Bakan Ala'nın konuşması, - Yağmur altında miting, - Detaylar, Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Sandığa tehdit, demokrasiye, millet iradesine tehdittir.
 • 17:05Efkan Ala, Tekman ve Hınıs Mitinginde Konuştu: Efkan Ala, Tekman ve Hınıs Mitinginde Konuştu: "Milletin İradesine Herkes Saygı Gösterecek"İçişleri eski Bakanı Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, Hınıs ve Tekman ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka hitap etti.
 • 15:55Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, sandığa tehdidin demokrasi ve millet iradesine yönelik olduğunu belirterek, "Buna asla izin, fırsat vermeyiz, devlet de gereğini yapar çünkü devlet hepimiziz" dedi.
 • 15:53Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, sandığa tehdidin demokrasi ve millet iradesine yönelik olduğunu belirterek, "Buna asla izin, fırsat vermeyiz, devlet de gereğini yapar çünkü devlet hepimiziz" dedi.
 • 11:41Efkan Ala: Efkan Ala: "Yeni Türkiye Demek Herkesin Kazanması Demek"İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Erzurum’da Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile birlikte iki önemli projenin temel atma törenine katıldı.
 • 19:53Bilim Müze Doğa Tarih ve Eğitim Park ProjesiBilim Müze Doğa Tarih ve Eğitim Park Projesi" Temel Atma Töreni - Gülüce ve AlaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erzurum-Erzincan Karayolunda tören yerinden görüntü- Rüzgar ve sağnak nedeniyle tören alanında yaşanan aksaklıklar- İşçiler alanda bulunan çadır uçmasın diye gösterdikleri gayret- Bakanların gelişi- Detaylar- Eski İçişleri Bakanı Ala'nın konuşması- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin konuşması- Temel atma töreni "Bilim Müze Doğa Tarih ve Eğitim Park Projesi" temel atma töreni- Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: - "Bu millet, bilimde, teknolojide, kalkınmada birçok yeri rahatsız edecek.
 • 10:26Efkan Ala, Sporda Şiddete Dikkat ÇektiEfkan Ala, Sporda Şiddete Dikkat Çektiİçişleri Eski Bakanı Ak Parti Erzurum Milletvekili Ala Efkan Ala BB Erzurumspor’un yeni tesislerinin temel atma törenine katıldı.
 • 22:28Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Türkiye'nin bulunduğu coğrafyada birtakım fırsatları, avantajları, dezavantajları ve riskleri var. Biz risklerini fırsata dönüştürecek politikalar izlediğimizi düşünüyorum.
 • 18:45Demirören ve Ala, Spor Kompleksi Temel Atma Törenine KatıldıDemirören ve Ala, Spor Kompleksi Temel Atma Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım?Demirören- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala- Demirören'in konuşması- Ala'nın konuşması- Hediyelerin verilmesi- Butona basılması Erzurum'a spor kompleksi- Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un tesisleri ve futbol sahasının temel atma töreni TFF Başkanı Demirören ve eski İçişleri Bakanı Ala'nın katılımıyla yapıldı - TFF Başkanı Demirören: "Amacımız Türk futbolunun geleceği için ülkemizin dört bucağını tesis cennetine ve eğitim merkezine dönüştürmek"- Eski İçişleri Bakanı Ala: "Gençlere, sporla uğraşan insanlara ve sporu seyredenlere en önemli önerim, sporun kesinlikle bir nezaket alanı olduğunu unutmamalarıdır" Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım?Demirören ve eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un tesisleri ve futbol sahasının temel atma törenine katıldı.
 • 10:45Ala, Köprüköy ve Horasanda Halka SeslendiAla, Köprüköy ve Horasanda Halka SeslendiErzurum Milletvekili Adayı Efkan Ala, Köprüköy ve Horasan ilçelerinde vatandaşlara seslendi.
 • 23:11Ala: Ala: "Nerede Bu İrtica, Nerede Bu İrtica Goygoycuları, Nerelerdeler?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın seçim otobüsü üzerinde kalabalığı selamlaması- Ala'nın konuşması- Temel atma programı Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Değerlerimizin üzerinden 28 Şubat'ta tank geçirmeye çalıştılar, geçirdiler.
 • 21:18Ala: Ala: "Milletin İradesinin İdamına Kara Verdiler"GÖRÜNTÜDÖKÜMÜ: - Horasan ilçesi miting alanı genel- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşması- Türk bayrakları sallayan kadınlar- Milletvekili adaylarının vatandaşları selamlaması Eski İçişleri Bakanı Ala: "(Mısır'daki idam kararları) Onlar aslında kendi siyasi geleneklerinin, düşüncelerinin ve kendi insanlıklarının intiharına karar verdiler.
 • 18:36Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Değerlerimizin üzerinden 28 Şubat'ta tank geçirmeye çalıştılar, geçirdiler.
 • 17:17Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Mısır'daki idam kararlarına ilişkin, "Onlar aslında kendi siyasi geleneklerinin, düşüncelerinin ve kendi insanlıklarının intiharına karar verdiler.
 • 14:56Erzurum - Efkan Ala: Demokrasinin İdamının KararıdırErzurum - Efkan Ala: Demokrasinin İdamının KararıdırEfkan Ala: Demokrasinin idamının kararıdır ERZURUM, (DHA) - İÇİŞLERİ eski Bakanı Efkan Ala, Mısır'ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararını eleştirdi.
 • 14:36Efkan Ala: Demokrasinin İdamının KararıdırEfkan Ala: Demokrasinin İdamının Kararıdırİçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Mısır'ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararını eleştirdi.
 • 11:42Erzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala Allah, Milletimizi Koalisyondan Korusun Ek Bakana Fuat Avni...Erzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala Allah, Milletimizi Koalisyondan Korusun Ek Bakana Fuat Avni...(Tür: Yurt)
 • 20:50Eski İçişleri Bakanı Ala: "Darbe Düzeninin Anayasasını Değiştireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erzurum'da düzenlenen toplantıdan görüntü- Detaylar- Eski İçişleri Bakanı Ala'nın konuşması- Soru ve cevaplar Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Darbe düzeninin anayasasını değiştireceğiz.
 • 20:47Eski İçişleri Bakanı Ala: Eski İçişleri Bakanı Ala: "Darbe Düzeninin Anayasasını Değiştireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erzurum'da düzenlenen toplantıdan görüntü- Detaylar- Eski İçişleri Bakanı Ala'nın konuşması- Soru ve cevaplar Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Darbe düzeninin anayasasını değiştireceğiz.
 • 17:30Erzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan KorusunErzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan Korusunİçişleri eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili birici sıra adayı Efkan Ala, basın mensuplarının seçimlerden koalisyon çıkması olasılığı halinde nasıl ve kimle ortaklığa gidecekleri yolundaki sorusu üzerine, "Allah, milletimizi koalisyondan korusun" dedi.
 • 16:44Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, darbe düzeninin anayasasını değiştireceklerini belirterek, "Çok değişiklik yaptık ama artık yamalı bohça oldu.
 • 16:42Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, darbe düzeninin anayasasını değiştireceklerini belirterek, "Çok değişiklik yaptık ama artık yamalı bohça oldu.
 • 16:26Efkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan KorusunEfkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan KorusunAk Parti Erzurum Milletvekili birici sıra adayı, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, 7 Haziran seçim sonuçlarından koalisyon çıkma ihtimeliyle ilgili olarak, "Allah, milletimizi koalisyondan korusun" dedi.
 • 16:15Ala, Pazaryolu ve İspir'de KonuştuAla, Pazaryolu ve İspir'de KonuştuEfkan Ala, Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı tarafından Pazaryolu ve İspir’de düzenlediği mitinglerde vatandaşlara hitap etti.
 • 15:35Efkan Ala'dan 'Fuat Avni' Açıklaması: Efkan Ala'dan 'Fuat Avni' Açıklaması: "Bulamadınız Diye Bir Şey Yok"Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Fuat Avni'yle ilgili bir soruya, "Bulamadınız diye bir şey yok. Devletin kendine göre bir takım yöntemleri var" açıklamasında bulundu.
 • 18:38Ala: "Sizden Aldığımız İradeyi Kimsenin Karşısında Diz Çökerek Teslim Etmeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alınından görüntü- AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın konuşması- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın kunuşması Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Hem iktidarı elinde tutmayı bilenleri oraya göndermeyi hem de sandığın arkasında gümbür gümbür durmayı öğrendik, kimsenin topu, tüfeği onun için işlemiyor.
 • 18:35Ala: Ala: "Sizden Aldığımız İradeyi Kimsenin Karşısında Diz Çökerek Teslim Etmeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alınından görüntü- AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın konuşması- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın kunuşması Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Hem iktidarı elinde tutmayı bilenleri oraya göndermeyi hem de sandığın arkasında gümbür gümbür durmayı öğrendik, kimsenin topu, tüfeği onun için işlemiyor.
 • 17:21Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, hem iktidarı elinde tutmayı hem de sandığın arkasında durmayı öğrendiklerinden kimsenin topunun, tüfeğinin işlemediğini belirterek, "Top, tüfek işlemeyince ihanet şebekelerini devreye soktular, o da işlemiyor Allah'ın izniyle" dedi.
 • 15:20Ala: Ala: "Bir Ülkenin Savunmasının Başkalarına Havale Edilemez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Erzurum Pazaryolu ilçesinde düzenlenen mitingden görüntü- Ala'nın konuşması- Detaylar Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Türkiye istikrarlı bir biçimde yoluna devam ediyor, gelişmesini sağlıyor.
 • 14:31Ala: Her Oyunuz Bir Petrol KuyusuEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum'da seçim çalışmalarında vatandaşın oyunu petrol kuyusuna benzetti.
 • 13:23Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Türkiye'nin istikrarlı bir biçimde yoluna devam ettiğini belirterek, "Bunu neyle yapıyoruz, bunu siyasi istikrarla yapıyoruz.
 • 11:02Eski İçişleri Bakanı Ala:"Okçuluk olsun, cirit olsun önemli branşlar. Biz her türlü desteği veririz. Kendi kültürümüzün devam etmesi içingerekli, saygın çalışmalar yapılıyor. Bunlara büyük memnuniyetle katkı sağlarız"
 • 10:41Efgan Ala Elazığ'daEfgan Ala Elazığ'daİçişleri eski bakanı ve Ak Parti Erzurum milletvekili adayı Efgan Ala çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a geldi. Sabah saatlerinde Elazığ'da olan Efgan Ala ilk olarak işadamlarıyla bir araya geldi.