SON DAKİKA EFKAN ALA/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Efkan Ala/biyografisi Haberleri

 • 23:36Bakan Müezzinoğlu ve Ala Bursa'da Seçim Startını VerdilerBakan Müezzinoğlu ve Ala Bursa'da Seçim Startını VerdilerSağlık Bakanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Mehmet Müezzinoğlu ile İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti, Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, partilerinin il başkanlığı tarafından sandık koordinatörleri ile düzenlenen toplantıya katıldılar.
 • 18:40Efkan Ala: Efkan Ala: "Bizim Siyasal İstikrarımız Kalkınmamızın Olmazsa Olmazıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın açıklamaları AK Parti Bursa'da seçim startını verdi- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Kaçak güreşen, herhangi bir riski almayan, 'Ben yapmam sen yap' diyen, 'Ben bu oyunda yokum' diyen, anayasal sorumluluklardan bile kaçan bir siyaset anlayışının bu ülkeye, bu millete herhangi bir hizmetinin olabileceğine zaten milletimiz de inanmıyor"- Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Bizim petrol kuyularımız sandıklarımızdır.
 • 20:14Efkan Ala: Efkan Ala: "Biz Zaten Birlikteyiz, Derdimiz Olabilir Ama Çözüm Bizde"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili adayı Efkan Ala'nın, Bursa Muşlular Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyareti ve buradaki konuşması- Ala'nın Bursa Samsun Dernekleri Federasyonu ziyareti ve buradaki konuşması Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Daha önce iki dünya savaşını yaşamış, milyonlarca insanın ölümüne sebep olmuş ülkeler şimdi birlik kurmuyorlar mı? Biz zaten birlikteyiz, onların gelmek istediği yerdeyiz.
 • 19:54Efkan Ala: Efkan Ala: "Demokrasiyi Tehdit Etmek, Kimsenin Hakkı Değildir"Efkan Ala'nın Bursa İl Dernekleri Federasyonunu ziyareti ve buradaki konuşması Eski İçişleri Bakanı Ala: - "(Seçim sandıklarının güvenli bölgelere taşınması) Vatandaşı tehdit edenler, 'şuraya buraya oy vereceksiniz' diye zor kullananlar, yaptıkları işin demokrasiye kastetmek olduğunu bilmelidirler.
 • 19:44Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala AçıklamasıTürkiye’nin özlem duyduğu atmosferi Bursa’daki ziyaret ettiği derneklerde gördüğünü belirten eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, “Problemden beslenen hep vardır.
 • 19:29Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili adayı Efkan Ala, "Daha önce iki dünya savaşını yaşamış, milyonlarca insanın ölümüne sebep olmuş ülkeler şimdi birlik kurmuyorlar mı? Biz zaten birlikteyiz, onların gelmek istediği yerdeyiz.
 • 15:17Bursa Efkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi Değildir 1-Bursa Efkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi Değildir 1-Efkan Ala: Demokrasiyi tehdit etmek kimsenin haddi değildir Işıl ARSLAN-Bülent CİVANOĞLU/BURSA, (DHA)- BURSA'da konuşan İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, bazı yerlerde sandıkların belli bir merkezde toplanması kararlarına HDP'lilerin tepkisiyle ilgili olarak, "Lafı eğri büğrü söylemeye lüzum yoktur.
 • 15:17Bursa Efkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi Değildir 2-Bursa Efkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi Değildir 2-Efkan Ala: Demokrasiyi tehdit etmek kimsenin haddi değildir Işıl ARSLAN-Bülent CİVANOĞLU/BURSA, (DHA)- BURSA'da konuşan İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, bazı yerlerde sandıkların belli bir merkezde toplanması kararlarına HDP'lilerin tepkisiyle ilgili olarak, "Lafı eğri büğrü söylemeye lüzum yoktur.
 • 15:06Efkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi DeğildirEfkan Ala: Demokrasiyi Tehdit Etmek Kimsenin Haddi DeğildirBursa'da konuşan İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Efkan Ala, bazı yerlerde sandıkların belli bir merkezde toplanması kararlarına HDP'lilerin tepkisiyle ilgili olarak, "Lafı eğri büğrü söylemeye lüzum yoktur.
 • 14:25Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala AçıklamasıSeçim sandıklarının taşınması kararını seçim kurullarının verdiğini ifade eden eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, kimsenin demokrasiyi tehdit etme hakkı olmadığını söyledi.
 • 13:04Ala: Jandarma ya da Emniyet Operasyon İçin Validen Yetki Almak Zorunda DeğilEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Jandarma ya da Emniyet herhangi bir terörist faaliyeti durdurmak için, onlarla mücadele etmek için, gereğini yapmak için validen bir operasyon yetkisi almak zorunda değildir.