13:1300
SON DAKİKA EGE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Ege Üniversitesi Haberleri

  Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın"

  Diyabet alanında çözüm ve tedavi yöntemleri geliştiren Sanofi'nin, Türkiye Diyabet Vakfı ile üniversite öğrencileri arasında başlattığı "Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın" adlı proje yarışmasında finale yaklaşıldı. (Dün 13:20)

   

  Kampüste Caz 4 Kasım'da Adana'da

  Kampüste Caz 4 Kasım'da Adana'da

  Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali’nin bir klasiği haline gelen ve bu yıl altıncısı düzenlenen,“Kampüste Caz” rotasına yeni şehir ve isimler ekleyerek yoluna devam ediyor. (Dün 11:23)

   

  İzmir Körfezinden Müjde Var

  İzmir Körfezinden Müjde Var

  Kirlilik İzleme Projesi kapsamında bilim adamları daha önce ölü bölge olarak adlandırılan iç körfezde kirliliğe çok duyarlı bazı karides ve balık türlerine rastladı. (Dün 11:21)

   

  Gazeteci Yaşar Sezginer'in Bedeni 2 Yıl Sonra Toprağa Verilecek

  İzmir'de 2012 yılında yaşamını yitiren Gazeteci Yaşar Sezginer'in kadavra olarak bağışladığı bedeni 2 yıl sonra toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gazeteci Sezginer'in Cenazesi, Ölümünden 2 Yıl Sonra Defnedilecek

  Gazeteci Sezginer'in Cenazesi, Ölümünden 2 Yıl Sonra Defnedilecek

  Bedenini kadavra olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağışlayan gazeteci Yaşar Sezginer'in cenazesi, kadavra incelemesinin bitmesinin ardından defnedilecek. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ölümünden 2 Yıl Sonra Defnedilecek

  Ölümünden 2 Yıl Sonra Defnedilecek

  Bedenini kadavra olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağışlayan gazeteci Yaşar Sezginer'in cenazesi düzenlenen törenle ailesine teslim edildi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Karşıyaka'da Servan Oynamak İstiyor

  Karşıyaka'da Servan Oynamak İstiyor

  Karşıyaka teknik direktörü Yusuf Şimşek'in bu sezonki bankolarından Servan, Samsunspor maçında maskeyle oynamaya hazırlanıyor. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bedenini Kadavra Olarak Bağışlayan Sezginer'e İki Yıl Sonra Tören

  Bedenini Kadavra Olarak Bağışlayan Sezginer'e İki Yıl Sonra Tören

  İzmir'de ve İstanbul'da uzun yıllar gazetecilik yapan ve iki yıl önce kalp krizinden ölen 74 yaşındaki Yaşar Sezginer'in vasiyeti doğrultusunda ailesi, bedenini kadavra olarak kullanılması için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağışladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  24. Akbank Caz Festivali

  24. Akbank Caz Festivali

  "Kampüste Caz" etkinlikleri 3 14 Kasım'da Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Edirne, Çanakkale ve İzmir'de düzenlenecek. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gaziemir Cumhuriyet Coşkusunu Doyasıya Yaşadı

  Gaziemir Cumhuriyet Coşkusunu Doyasıya Yaşadı

  Gaziemir’de Cumhuriyet kortejiyle başlayan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları festival alanında ‘Atatürk ile yeniden doğuş’ isimli gösterinin sergilenmesi ile devam etti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gazeteci Yaşar Sezginer'in Bedeni 2 Yıl Sonra Toprağa Veriliyor

  Gazeteci Yaşar Sezginer'in Bedeni 2 Yıl Sonra Toprağa Veriliyor

  2012 yılında ölen ve bedenini kadavra olması için bağışlayarak 400 öğrencinin eğitimine katkıda bulunan Gazeteci Yaşar Sezginer, 2 Kasım Pazar günü toprağa verilecek. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ölümünden 2 Yıl Sonra Toprağa Verilecek

  2012 yılında hayatını kaybeden ve kadavra olarak kullanılması için bedenini bağışlayan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üyesi ve sürekli basın kartı sahibi Yaşar Sezginer, ölümünden 2 yıl sonra toprağa verilecek. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bristol-Myers Squibb Türkiye'de Atama

  Dr. Anıl Akşit, 15 Ekim günü Bristol-Myers Squibb Medikal departmanına Kıdemli Medikal Müdür olarak atandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Vefat Eden Genç Polis Memurunun Cenazesi Toprağa Verildi

  İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü’nde görevli olan ve kanser tedavisi gören polis memuru 29 yaşındaki Osman Ulusan'ın cenazesi Salihli'de toprağa verildi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Engellilerin 'Umut Işığı' Yanlış Bilgiyle Engelleniyor

  Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri; engellilere yardım etmek için araştırma yaparken Ataşehir Belediyesi'nin 'tane tane kapakları toplayalım, adım adım engelleri aşalım' kampanyasına ulaştılar ve kampanyaya katıldılar. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'in 'Kırmızı Bayrak' Gururu

  Türkiye'de ilk ve tek olarak İzmir'de hayata geçirilen 'Kırmızı Bayrak' uygulaması, kentte giderek yaygınlaşıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Ege Üniversitesi Kütüphanesi'ne Kırmızı Bayrak

  Ege Üniversitesi Kütüphanesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından engellilerin yaşamını kolaylaştıran mekanlar ve ulaşım araçlarına verilen kırmızı bayrağa hak kazandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Enis Bebeğin Bekleyişi Sona Eriyor

  Enis Bebeğin Bekleyişi Sona Eriyor

  İzmir'in Kiraz İlçesi'nde yaşayan Çürükoğlu Ailesi'nin 15 aylık bebeği Enis'in yaşama tutunabilmesi için Almanya'dan bulunan ilik, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde nakledilecek. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Özbek Köyü 'Şenlik' ile Doldu Taştı

  Özbek Köyü "Şenlik" ile Doldu Taştı

  "Urla Özbek Köyü Geleneksel Deniz ve Deniz Ürünleri Şenliği" muhteşem bir kalabalıkla gerçekleşti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 13:13:05. #1.13#