21:0200
SON DAKİKA EGE HABERLERİ

Son Dakika Ege Haberleri

   

  Zeytincilik Sektörü Festivalden Memnun Kaldı

  Zeytincilik Sektörü Festivalden Memnun Kaldı

  Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Renklidağ, Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliğinin sektöre katkı sağladığını söyledi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Altan Tan'dan PKK'ya Yanıt: Mazlum, Zalim Gibi Davranamaz

  Altan Tan'dan PKK'ya Yanıt: Mazlum, Zalim Gibi Davranamaz

  KCK tarafından eleştirilen HDP'li Altan Tan, "Bir çocuğun arkadaşlarıyla birlikte öldürülüp balkondan atılmasını 'birkaç camın kırılması' olarak görmüyorum." dedi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Adnan Saygun'da Muhteşem Başlangıç

  İzmir'de "sanatın kalbi" haline gelen İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), 2014-2015 sezonuna hem hızlı hem de sürpriz bir başlangıç yaptı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  "KAÇAK Gelinler"in Yeni Tanıtımı Şaşırttı!

  Büyük ilgiyle karşılanan ve kısa sürede fenomen olan, heyecan ve ritmini düşürmeyen Tv8'in ilk dizisi "Kaçak Gelinler"de Selin Şekerci herkesi şaşırttı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tütün İhracatında Tarihi Rekor

  Tütün İhracatında Tarihi Rekor

  Türkiye’nin tütün ve mamulleri ihracatın son bir yıllık dönemde yüzde 12 artarak 1 milyar barajını ilk kez geçerek, 1 milyar 1 milyon 45 bin dolara ulaştı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bodrum'da Derin Deniz Araştırmaları Sempozyumu Düzenlendi

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde Nautilus ve STS Bodrum Okul Gemisi ile yapılan derin deniz araştırmalarının paylaşıldığı bir sempozyum düzenlendi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Epçin Mantarı Demircili Çiftçilerin Geçim Kaynağı Oldu

  Epçin Mantarı Demircili Çiftçilerin Geçim Kaynağı Oldu

  Kızıl epçin mantarı çiftçinin geçim kaynağı oldu- Demirci'de Kızıl epçin mantarı satarak geçimini sağlayan çiftçi Çoban: "Kızıl Epçin mantarı 7 yılda bir büyüklük ve küçüklük olarak nemli ve kızıl çam diplerinde yetişiyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 21:02:45. #1.11#