SON DAKİKA EĞİRDİR HABERLERİ

Son Dakika Eğirdir Haberleri

16:54
Maden İşçilerini Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 12 Yaralı Isparta'nın Eğirdir ilçesinde, işçileri taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 4 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
Maden İşçilerini Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 12 Yaralı
16:36
Isparta'da Kamyonun Şarampole Devrilmesi Eğirdir ilçesinde mermer ocağında kamyonun şarampole devrilmesi sonucu ölenlerin kimlikleri belirlendi.
16:25
İşçileri Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 11 Yaralı (2) Yaralı SAYISI 11'E YÜKSELDİ Isparta'nın Eğirdir İlçesi Akpınar Köyü yakınlarında maden işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesiyle 4 kişinin öldüğü kazada daha önce 7 olarak açıklanan yaralı sayısı 11'e yükseldi.
İşçileri Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 11 Yaralı (2)
16:07
Isparta'da Kamyon Şarampole Devrildi Eğirdir ilçesinde bir mermer ocağında işçileri taşıyan kamyonun şarampole devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
15:40
Isparta'da Kaza: 4 Ölü, 7 Yaralı Isparta'nın Eğirdir ilçesinde meydana gelen kazada, 4 kişi öldü, 7 kişi de yaralandı.
14:42
İşçileri Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 7 Yaralı (1) Isparta'nın Eğirdir İlçesi Akpınar Köyü yakınlarında maden işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 4 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
İşçileri Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü, 7 Yaralı (1)
11:35
Düşük Rekolte ve İhracat Elmaya Zam Olarak Yansıdı Türkiye'nin her bölgesinde yetişen elma tüketicinin cebini yakarken, üreticinin yüzünü güldürüyor.
Düşük Rekolte ve İhracat Elmaya Zam Olarak Yansıdı
13:33
Canlılara Zarar Veren 45 Ton Ağ Denizden Çıkarıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ’Denizlerin Terkedilmiş Av Araçlarından Temizlenmesi Projesi’ kapsamında 4 ilde 622 dekar alan taranarak, kayıp 100 parça ağ ile 420 adet tel sepet deniz dibinden çıkarıldı.
Canlılara Zarar Veren 45 Ton Ağ Denizden Çıkarıldı
12:14
Denizler "Hayalet Avcılardan" Temizleniyor Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Denizlerin Terkedilmiş Av Araçlarından Temizlenmesi Projesi kapsamında "hayalet avcılığa" neden olan parçalanan ya da terk edilen 4 ton ağırlığında ağ deniz dibinden çıkarıldı.
16:10
Ormanların Kalitesini Artırmak İçin Tatbikat Yaptılar Isparta'da 4 gün süren tatbikata 7 Orman İşletme Müdürlüğünden 350 personel katıldı.
11:17
Türkiye-Pakistan Ortak Tatbikatı Yapıldı Genelkurmay Başkanlığı, Türkiye-Pakistan Ortak Komando ve Özel Kuvvetler Tatbikatı’nın (CİNNAH-2014) Türkiye ve Pakistan Silahlı Kuvvetleri’nden birer komando kolunun katılımıyla yapıldığını açıkladı.
Türkiye-Pakistan Ortak Tatbikatı Yapıldı
11:00
Komando ve Özel Kuvvet Birliklerinden Nefes Kesen Tatbikat Türkiye-pakistan Ortak Komando ve Özel Kuvvetler Tatbikatı (CİNNAH-2014), 15-30 Eylül 2014 tarihleri arasında, Isparta Eğirdir'deki Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı'nda, Türkiye ve Pakistan Silahlı Kuvvetlerinden birer komando kolunun katılımıyla icra edildi.
Komando ve Özel Kuvvet Birliklerinden Nefes Kesen Tatbikat
10:39
Türk ve Pakistanlı Komandolar Nefes Kesti Türkiye-Pakistan Ortak Komando ve Özel Kuvvetler Tatbikatı, Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında gerçekleştirildi.
Türk ve Pakistanlı Komandolar Nefes Kesti
23:25
Isparta Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 21 Yaralı Isparta'nın Senirkent İlçesi'nde tarım işçilerini taşıyan servis ile otomobil çarpıştı.
Isparta Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 21 Yaralı
21:21
Isparta'da İşçi Servisi ile Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 21 Yaralı Isparta'nın Senirkent ilçesinde tarım işçilerini taşıyan servis aracı ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
20:44
Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 21 Yaralı Isparta'nın Senirkent İlçesi'nde tarım işçilerini taşıyan servis ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 21 Yaralı
15:17
Yüksel Engel Tanımıyor Deniz Yüksel engelleri bir bir aşarak kazandığı altın madalya sevincini Belediye Başkanı Ekrem Yavaş'la paylaştı.
Yüksel Engel Tanımıyor
13:50
Facebook Böyle Sayfa Görmedi ! Isparta'ta trafik kontrolleri ve radar uygulamalarına yakalanıp, ceza yememek için Facebook üzerinde grup kuruldu. İki yöneticinin kurduğu grubun üye sayısı 5 bine yaklaştı.
10:20
Radardan Kaçmak İçin Facebook'ta Grup Kurdular Isparta'da trafik kontrolleri ve radar uygulamalarına yakalanıp ceza yememek için Facebook'ta kurulan grubun üye sayısı 5 bine yaklaştı.
Radardan Kaçmak İçin Facebook'ta Grup Kurdular
14:10
Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesinden Su Kirliliğine Tepki Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doç. Dr. Erol Kesici, su kaynaklarını korumak için yasalar çıkarılsa da uygulanmadığı için bunların bir anlam taşımadığını ileri sürdü.
Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesinden Su Kirliliğine Tepki
15:16
Ilgın'a Atanan Müftü Kocagöl, Görevine Başladı. Ilgın Müftüsü Şükür Aktoprak’ın Afyon’un Sultandağı ilçesine tayini ile boşalan Ilgın Müftülüğüne, Isparta Eğirdir ilçe Müftüsü Abdurrahim Kocagöl atandı.
Ilgın'a Atanan Müftü Kocagöl, Görevine Başladı.
14:51
Türkiye 3 Uluslararası Tatbikata Katılacak Türkiye, Pakistan ile "Komando ve Özel Kuvvetler Tatbikatı", KKTC ile "Sat/Özel Harekat Timleri Müşterek Tatbikatı", ABD ile "Cooperative Resolve 2014 Tatbikatı" yapacak Bazı NATO ülkeleriyle gerçekleştirilecek "Taktik Liderlik Programı Eğitimi" ise İspanya'da gerçekleştirilecek.
14:37
Türkiye-Kktc İkili Sat/özel Harekat Timleri Müşterek Tatbikatı KKTC'de Yapılacak Genelkurmay Başkanlığı, Türkiye-KKTC ikili Sat / Özel Harekât Timleri Müşterek Tatbikatı’nın KKTC’de yapılacağını açıkladı.
16:06
Eğirdir Kerevitin Üretim Merkezi Olacak Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) tarafından Tarıma Dayalı Sanayinin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında Kerevit Üretilmesi ve İşlenmesinde Yeni Teknolojiler Projesi kapsamında yapımına başlanan Türkiye’nin ilk kerevit (tatlı su ıstakozu) kuluçkahanesi inşaatının tamamlanmak üzere olduğu belirtildi.
Eğirdir Kerevitin Üretim Merkezi Olacak
15:46
Türkiye'nin en büyük kerevit kuluçkahanesinde sona yaklaşılıyor - Eğirdir Su Ürünleri Araştırma İstasyonu Müdürü Şakir Çınar, tamamladığında Türkiye'nin en büyük kuluçkahanesi olacak Eğirdir Su Ürünleri Araştırma İstasyonu Müdürlüğü Kerevit Kuluçkahanesi'ni iki ay sonra hizmete açmayı planladıklarını bildirdi.
Türkiye'nin en büyük kerevit kuluçkahanesinde sona yaklaşılıyor -
15:08
Türkiye'nin En Büyük Kerevit Kuluçkahanesinde Sona Yaklaşılıyor Tamamladığında yaklaşık bin 200 metrekarelik alanıyla Türkiye'nin en büyük kuluçkahanesi olacak Eğirdir Su Ürünleri Araştırma İstasyonu Müdürlüğü Kerevit Kuluçkahanesi'nin yüzde 80'lik kısmı tamamlandı Eğirdir Su Ürünleri Araştırma İstasyonu Müdürü Çınar: "Geldiğimiz aşamada yaklaşık iki ay sonra tesisimizi.
16:50
70 Yaşında 4.5 Kilometrelik Gölü Yüzerek Geçti ISPARTA (İHA) – Isparta’nın Eğirdir ilçesi doğumlu olup İstanbul’da yaşamını sürdüren 70 yaşındaki işadamı Nurullah Şen, Eğridir Gölü’nde düzenlenen triatlon yarışlarına dikkat çekmek amacıyla 4,5 kilometrelik gölü yüzerek geçti.
70 Yaşında 4.5 Kilometrelik Gölü Yüzerek Geçti
16:33
70 Yaşındaki Adam Eğirdir Gölü'nü Yüzerek Geçti İstanbul'da yaşayan ve Eğirdirli olan 70 yaşındaki Nurullah Şen, Eğirdir Gölü'nü 2 saat 15 dakikada yüzerek geçti.
70 Yaşındaki Adam Eğirdir Gölü'nü Yüzerek Geçti
11:09
Düzceli Kızlar Isparta'yı Keşfe Gitti Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Şehirler ve Kültürler" projesi kapsamında Düzce Gençlik Merkezi gönüllülerinden oluşan 40 kız Isparta'ya gitti.
Düzceli Kızlar Isparta'yı Keşfe Gitti
11:25
Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor Türkiye Kupasında 2014-2015 sezonu mücadelesi, yarın yapılacak ön eleme turu maçlarıyla başlayacak.
Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor
13:27
Gölhisar Orman İşletme Müdürü Çelik, Görevine Başladı Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğü'ne atanan Uğur Çelik, görevine başladı.
13:57
Komando olmanın heyecanı - Eğirdir Dağ Komando Okulu'nda görev yapan emekli subay ve astsubay komandolarla, askerliğini komando olarak yapan er ve erbaşlar yıllar sonra bir araya gelerek yeniden komando olmanın heyecanını yaşadılar.
Komando olmanın heyecanı -
11:29
Emekli Komandolar 34 Yıl Sonra Eğirdir'de Buluştu Isparta'daki Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim ve Merkez Komutanlığı'nda 1980'li yıllarda görev yapan subay, astsubay ile birlikte vatani görevini yapan er ve erbaşlar, 34 yıl sonra aynı yerde bir araya geldi.
Emekli Komandolar 34 Yıl Sonra Eğirdir'de Buluştu
11:02
Emekli Komandolar 34 Yıl Sonra Buluştu Isparta'daki Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim ve Merkez Komutanlığı'nda 1980'li yıllarda görev yapan subay, astsubay ile birlikte vatani görevini yapan er ve erbaşlar, 34 yıl sonra aynı yerde bir araya geldi.
Emekli Komandolar 34 Yıl Sonra Buluştu
10:05
Komando Olmanın Heyecanını Yıllar Sonra Yeniden Yaşadılar Eğirdir Dağ Komando Okulu'nda görev yapmış subay ve astsubaylarla, askerliğini komando olarak yapan eski er ve erbaşlar aileleriyle birlikte yıllar sonra yeniden komando olmanın heyacanı yaşadılar Komandoların zorlu eğitim parkurlarında anılarını tazeleyen emekli komandolar, Eğirdir Dağ Komando Okulu'nun simgesi haline gelmiş 1718 rakımlı Sivri Tepe'ye tırmanarak, burada yeniden Komando Andı içti.
09:28
Bursa'da, Tıbbi Sülüklerle İlgili Araştırma Başlatıldı Bursa'nın Karacabey ilçesinde Uluabat Gölü ve Karacabey Deltası Sulak alanında, tıbbi sülüklerin kullanımı konusunda çalışma başlatıldı.
Bursa'da, Tıbbi Sülüklerle İlgili Araştırma Başlatıldı
17:16
Beyşehir'de Sıraz Balığı Tür Eylem Planı Çalıştayı Yapıldı Orman ve Su İşleri Konya 8. Bölge Müdürlüğü tarafından Beyşehir ilçesinde, Sıraz Balığı Tür Eylem Planı Çalıştayı düzenlendi.
09:38
Demiryolu Çit Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü vatandaşın can güvenliğini sağlamak için Demir yolu hattının Nazilli şehir içinden geçen kısımlarını demir parmaklıklı çitle çevrelemeye devam ediyor.
Demiryolu Çit Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor
13:13
Kerevit Sezonu Başladı Türkiye'nin önemli kerevit üretim havzalarından Eğirdir Gölünde av yasağının kalkmasıyla kerevit avcılığı başladı.
Kerevit Sezonu Başladı
14:40
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: Başbakan Bölücülük Yapıyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bölücülük yaptığını, ülkeyi kutuplaşmaya ve çatışmaya sürüklediğini söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: Başbakan Bölücülük Yapıyor
19:14
Burdur'un Bazı İlçelerinin Müftüleri Değişti Diyanet İşleri Başkanlığı, 2014 il müftülüğü yardımcıları ve ilçe müftüleri nakil sonuçlarını açıkladı.
Burdur'un Bazı İlçelerinin Müftüleri Değişti
18:03
Otomobil Takla Attı: 1'i Ağır 4 Yaralı Isparta- Eğirdir karayolunun 14'üncü kilometresinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 1'i ağır 4 kişi yaralandı.
Otomobil Takla Attı: 1'i Ağır 4 Yaralı
12:31
Akdeniz'in Yeni Gözde Balığının Üreme Dönemleri Araştırılıyor AÜ ile SDÜ'de görevli akademisyenlerce hazırlanarak TÜBİTAK'a sunulan projeyle Kızıldeniz'den Akdeniz'e göç eden ve mercan balığına benzerliğiyle dikkat çeken tel kuyruk mercanının üreme dönemleri araştırılmaya başlandı Proje kapsamında mercan balığı ile aynı et kalitesinde olmasına rağmen, mercan balığından daha düşük fiyata satılan tel kuyruk mercanının av dönemleri belirlenecek.
Akdeniz'in Yeni Gözde Balığının Üreme Dönemleri Araştırılıyor
11:13
Akdeniz'in Yeni Mercanı İnceleme Altında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Su ürünleri Yetiştiriciliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Mehmet Rüştü Özen, TÜBİTAK projesi kapsamında Akdeniz Üniversitesi (AÜ) ve Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Su Ürünleri Fakültelerinin ortak çalışma yaptığını söyledi.
Akdeniz'in Yeni Mercanı İnceleme Altında
22:53
Isparta'da Kaza: 1 Ölü, 10 Yaralı Isparta'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.
Isparta'da Kaza: 1 Ölü, 10 Yaralı
22:16
Otomobiller Kavşakta Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı Kaza saat 17.30 sıralarında Isparta-Eğirdir karayolunun 25'inci kilometresinde meydana geldi.
Otomobiller Kavşakta Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı
21:01
Isparta'da trafik kazası: 1 ölü, 10 yaralı Isparta'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü 10 kişi yaralandı.
Isparta'da trafik kazası:  1 ölü, 10 yaralı
20:51
Otomobiller Kavşakta Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı Isparta'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.
Otomobiller Kavşakta Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı
20:31
Isparta'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 10 Yaralı İki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.
Isparta'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 10 Yaralı
18:16
Bu Yıl İki Öğrenci Tercih Etti Geçen yıl bir öğrencinin tercih ettiği Süleyman Demirel Üniversitesi(SDÜ) Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi'ni bu yıl iki öğrenci tercih etti.
Bu Yıl İki Öğrenci Tercih Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:16:36. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EĞİRDİR HABERLERİ
[Hata Bildir]