SON DAKİKA EĞİTİM BİR SEN HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Bir Sen Haberleri

 • 17:10Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz, Öğretmenlerle Bir Araya GeldiElazığ Belediye Başkanı Yanılmaz, Öğretmenlerle Bir Araya GeldiElazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kentte görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.
 • 21:14Terör Mağduru Ailelere YardımTerör Mağduru Ailelere YardımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cizre'de terör mağduru ailelere yardım Yardımları taşıyan tırından detaylar Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi'nin basın açıklaması yapması Yardım dağıtımından detaylarCizre'de terör mağduru ailelere yardım Şırnak'ta TSK ve emniyet unsurlarınca yürütülen başarılı operasyonlarla PKK'lı teröristlerden temizlenen Cizre ilçesinde terör mağduru bin 200 aileye gıda yardımı yapıldı Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör mağduru bin 200 aileye Eğitim Bir-Sen tarafından gıda yardımı yapıldı.
 • 20:33Burdur - CHP'den Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Siyah ÇelenkBurdur - CHP'den Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Siyah ÇelenkCHP'den Milli Eğitim Müdürlüğü'ne siyah çelenkCHP Burdur İl Başkanlığı tarafından mart ayındaki Eğitim-Bir-Sen toplantısı ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne siyah çelenk bırakıldı.
 • 18:07Eğitim Bir-sen'den Terör Mağduru Ailelere ZiyaretEğitim Bir-sen'den Terör Mağduru Ailelere ZiyaretTerör mağduru ailelere yardım dağıtmak için Cizre’ye gelen Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Genel Başkan Vekili Latif Selvi ve Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, terör mağduru aileleri evlerinde ziyaret edip, gıda yardımında bulundu.
 • 15:07Eğitim Bir-sen'den Terör Mağduru Bin 200 Cizreli Aileye Gıda YardımıEğitim Bir-sen'den Terör Mağduru Bin 200 Cizreli Aileye Gıda YardımıMemur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası’ndan (Eğitim-Bir-Sen) terör mağduru bin 200 Cizreli aileye gıda yardımı yapıldı.
 • 13:57Cizre'de Terör Mağduru Ailelere YardımŞırnak'ın Cizre ilçesinde terör mağduru bin 200 aileye Eğitim Bir-Sen tarafından gıda yardımı yapıldı.
 • 13:36Birlik Vakfı Kayseri Şubesi Seyyid Burhaneddin'de Ki İftarı ÜstlendiBirlik Vakfı Kayseri Şubesi Seyyid Burhaneddin'de Ki İftarı ÜstlendiBirlik Vakfı Kayseri Şubesi, Seyyid Burhaneddin Vakfı tarafından düzenlenen iftarı üstlendi.
 • 11:35Memur-sen'den, Terör Mağduru Ailelere Gıda YardımıMemur-sen'den, Terör Mağduru Ailelere Gıda YardımıMemur-Sen tarafından Ramazan ayı boyunca yürütülecek yardım kampanyası kapsamında Mardin’e giden Memur-Sen heyeti, terör mağduru ailelere gıda yardımı yaptı.
 • 00:33Eğitim-Bir-Sen Cizre'de Eğitim-Bir-Sen Cizre'de "Kardeşlik İftarı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftara gelen vatandaşların karşılanması İftardaki kabalıktan genel ve detayları Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi'nin konuşması Cizreli Bülent Özdan'ın konuşması programdan detaylar Eğitim-Bir-Sen Cizre'de "Kardeşlik iftarı" Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Şırnak'ın Cizre ilçesinde düzenlenen "Kardeşlik iftarı"nda terör mağdurları ile bir araya geldi.
 • 23:42Cizre'de Terör Mağduru Aileler Kardeşlik İftarında BuluştuCizre'de Terör Mağduru Aileler Kardeşlik İftarında BuluştuŞırnak Cizre’de terör mağduru aileler Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası’nın (Eğitim-Bir Sen) tertiplediği ’kardeşlik İftarı’ programında bir araya geldi.
 • 23:06Eğitim-Bir-Sen Cizre'de "Kardeşlik İftarı"Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Şırnak'ın Cizre ilçesinde düzenlenen "Kardeşlik iftarı"nda terör mağdurları ile bir araya geldi.
 • 22:07Memur-Sen ile Deniz Feneri Derneği'nden Terör Mağdurlarına YardımMemur-Sen ile Deniz Feneri Derneği'nden Terör Mağdurlarına YardımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ziyaretlerden görüntüler Yardımların dağıtılması görüntüleri - Memur-Sen heyeti ile Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Karayılan, Midyat'ta yetkililere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu Heyet, terör mağdurlarına verilmek üzere bir tır gıda ve yardım paketini, ilçe temsilciliğine teslim etti Memur-Sen heyeti ile Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırı dolayısıyla, Mardin'in Midyat ilçesinde yetkililere geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 • 19:50Midyat'taki Terör SaldırısıMemur-Sen heyeti ile Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırı dolayısıyla, Mardin'in Midyat ilçesinde yetkililere geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 • 18:49Eğitim Bir Sen Sözleşmeli Öğretmenlik Uygulamasına KarşıEğitim Bir Sen Sözleşmeli Öğretmenlik Uygulamasına KarşıEski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik döneminde uygulanan ve kaldırılan sözleşmeli öğretmenlik uygulaması yeniden hayata geçiriliyor. Eğitim Bir Sen ise uygulamanın hata olduğunu dile getirip, bu hatadan dönülmesi için bakanlığa çağrıda bulundu.
 • 18:35Eğitim Bir-sen Afyonkarahisar Şube'si Vali Aziz Yıldırım'ı Ziyaret EttiEğitim Bir-sen Afyonkarahisar Şube'si Vali Aziz Yıldırım'ı Ziyaret EttiEğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Çelik ve yönetimi, Vali Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.
 • 17:46Sözleşmeli Öğretmen Alımına Kerem Yıldırım'dan TepkiSözleşmeli Öğretmen Alımına Kerem Yıldırım'dan TepkiEğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, sözleşmeli öğretmen alımına tepki göstererek, “Bu sistem daha önce defalarca denendi ama hiç başarı sağlanamadı" dedi.
 • 15:24Ayvalık'ta Eğitim Bir-sen Ayvalık İlçe Temsilciliğinden Erzak YardımıAyvalık'ta Eğitim Bir-sen Ayvalık İlçe Temsilciliğinden Erzak YardımıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen Temsilciliği tarafından ilçedeki yoksul vatandaşlara yönelik gıda yardımları dağıtıldı.
 • 11:53Eğitim-Bir-Sen İzmir, yetimler için seferber oldu Ramazan Bayramına sayılı günler kala yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklar için bayramlık kampanyası düzenleyen Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 No'lu Şubesi, toplanılan bağışlarla çocukların yüzünü güldürecek.
 • 09:47Eğitim Bir-sen Müfredat İnceleme Çalışması BaşlattıEğitim Bir-sen Müfredat İnceleme Çalışması BaşlattıEğitim Bir-Sen Kırşehir Şubesi, Milli Eğitim Müfredatı ile ilgili çalışma başlattı.
 • 14:20Eğitim-bir-sen'den Eğitim-bir-sen'den "Paralel" İddialarına CevapMemur Sen ve Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, sendikalarına “Paralel Algı Operasyonu” yapılmaya çalışıldığını belirterek, "Bu çamur bizde tutmaz" dedi.
 • 15:38Eğitim Bir-sen'den Suriyelilere YardımEğitim Bir-sen'den Suriyelilere YardımEğitim Bir-Sen Adıyaman Şubesi, Ramazan ayı dolayısıyla verilen iftar yemeklerini iptal ederek buraya aktaracağı kaynağı Adıyaman’da bulunan Suriyeli ailelere yardıma dönüştürdü.
 • 13:49Patnos'ta 10 Hafizeye Törenle Belgeleri VerildiPatnos'ta 10 Hafizeye Törenle Belgeleri VerildiAğrı’nın Patnos ilçesi Doğansu Köyü Yatılı Kız Kur’an kursundan mezun olan 10 hafizeye törenle belgeleri verildi.
 • 12:48Terör Örgütü Okulları Yakarak Cehalete Ön Ayak Oluyor"Van'da okulları hedef alan terör saldırıları, sivil toplum örgütlerinden tepki gördü.
 • 13:30Aydın Kalkan 2015-1016 Yılını DeğerlendirdiAydın Kalkan 2015-1016 Yılını DeğerlendirdiEğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan, düzenlediği basın toplantısı ile 2015-2016 eğitim ve öğretim yılını değerlendirdi.
 • 01:45Eğitim-bir-sen Yüksekova'da İftar Yemeği VerdiEğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Yüksekova İlçe temsilciliği tarafından Yüksekova ilçesinde vatandaşlara iftar yemeği verildi.
 • 21:05Yüksekova Kaymakamı Çenet AçıklamasıYüksekova Kaymakamı İbrahim Çenet, "Öğretmen arkadaşlarımıza, yöneticilerimize sadece okul ve dersliklerde değil sokakta da büyük ihtiyaç duyuyoruz.
 • 16:57Yüksekova'ya Yardım EliYüksekova'ya Yardım EliHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Eğitim-Bir-Sen ve İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından mağdur ailelere gıda yardımı dağıtıldı.
 • 16:56Yüksekova'da Terör Mağduru Ailelere Gıda YardımıYüksekova'da Terör Mağduru Ailelere Gıda YardımıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tırdan yardımın indirilmesi Yardım paketlerinden detay Çalışanlardan detay Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı'nın konuşması İHH İnsani Yardım Vakfı Van Temsilcisi Şevket Alp Vatandaşlardan Fehim Akgül'ün konuşması Vatandaşlardan Mehmet Erdoğan'ın konuşması Yüksekova'da terör mağduru ailelere gıda yardımı Eğitim-Bir-Sen ve İHH İnsani Yardım Vakfınca Yüksekova ilçesindeki terör mağduru ailelere gönderilen bir tır gıda yardımının dağıtımına başlandı Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Çakırcı: "Bu terör siyaseti, çukur siyasetinden dolayı mağdur olan ailelerimize getirdiğimiz yardımları sunacağız. Akşam da yine mağdur ailelerimizle iftar yapacağız" Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfınca Yüksekova ilçesine gönderilen gıda kolileri, mahallelerdeki terör mağduru ailelere dağıtılıyor.
 • 16:22Yüksekova'da Terör Mağduru Ailelere Gıda YardımıEğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfınca Yüksekova ilçesine gönderilen gıda kolileri, mahallelerdeki terör mağduru ailelere dağıtılıyor.
 • 18:00Eğitim Bir-sen'den Eğitim Öğretim Yılı DeğerlendirmesiEğitim Bir-sen'den Eğitim Öğretim Yılı DeğerlendirmesiEğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, 2015-2016 eğitim öğretim yılını değerlendirdi.
 • 17:52Okulların Tatile GirmesiEğitim-Bir-Sen Kırşehir Temsilcisi Oktay Cebeci, karnelerin alınmasıyla öğrencilerin dinlenme, öğretmenlerin yenilenme ve yöneticilerin de sorunları tespit ve çözüm için bir fırsat dönemine girdiğini belirtti.
 • 14:15Siirt'in Eğitim Sorunları ile İlgili Rapor HazırlandıSiirt'in Eğitim Sorunları ile İlgili Rapor HazırlandıEğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, öğretmen ihtiyacının ücretli öğretmenlik gibi geçici uygulamalarla değil, kadrolu öğretmen istihdamıyla giderilmesi gerektiğini belirtti.
 • 20:54Eğitim-bir-sen Başkanından 2015-2016 Yılı Eğitim-öğretim DeğerlendirmesiEğitim-bir-sen Başkanından 2015-2016 Yılı Eğitim-öğretim DeğerlendirmesiEğitim-Bir-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Ferruh Topuz, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının tamamlanması dolayısıyla bir açıklama yayımladı.
 • 17:42Eğitim Bir-Sen Yeni Yılda Çözüm İstediEğitim Bir-Sen Yeni Yılda Çözüm İstediEğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi eğitimdeki mevcut sorunları ve daha iyi bir eğitim sistemi için çözüm önerilerini paylaştı.
 • 17:41Eğitim-öğretim Yılının Sona ErmesiEğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının tamamlanması dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
 • 15:25Eğitim-bir-sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök AçıklamasıEğitim-bir-sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök AçıklamasıEğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının sonuna gelindiğini söyleyerek, ‘Yeni döneme sorunları çözerek ve yenilenerek girmeliyiz’’ dedi.
 • 14:09Eğitim-bir Sen'den Eğitim-öğretim AçıklamasıEğitim-bir Sen'den Eğitim-öğretim AçıklamasıMemur-Sen ve Eğitim-Bir Sen İl Temsilcisi Oktay Cebeci, 2015-2016 eğitim öğretim yılının sona ermesi sonrası açıklama yaptı.
 • 12:42Öğretmenler İftar Yemeğinde Bir Araya GeldiÖğretmenler İftar Yemeğinde Bir Araya GeldiKütahya’nın Hisarcık ilçesinde Eğitim Bir-Sen’e bağlı eğitim çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 12:27Tevfik Aksoy; Tevfik Aksoy; "Yeni Döneme Sorunları Çözerek ve Yenilenerek Girmeliyiz"Eğitim Bir-Sen Aydın 1 Nolu Şube Başkanı Tevfik Aksoy, bugün tamamlanan 2015-2016 eğitim öğretim yılını değerlendirdi.
 • 15:43Öner'den Eğitim Sisteminin Yenilenmesi Çağrısı2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin yarın tamamlanacak olması nedeniyle bir açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “Araçların, amaç ve yöntemlerin değiştiği, her şeyiyle başkalaşan dünyada eğitim sistemimiz hem maddi hem de milli ve medeniyet değerlerimize uygun formatta yenilenmelidir.
 • 15:34Eğitim-bir-sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım AçıklamasıEğitim-bir-sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım AçıklamasıEğitim-Bir Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, yarın tamamlanacak olan 2015-2016 Eğitim öğretim yılını değerlendirerek, nitelikli bir eğitim sistemi için yapılması gerekenleri anlattı.
 • 15:21Karataş, Karataş, "Yeni Döneme Sorunları Çözerek ve Yenilenerek Girmeliyiz"Erzurum Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Karataş, 2015-2016 yılı eğitim-öğretim yılıyla ilgili değerlendirmede bulundu.
 • 14:26Eğitim Bir Sen Yıl Sonu DeğerlendirmesiEğitim Bir Sen Yıl Sonu DeğerlendirmesiMemur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılını değerlendirdi.
 • 13:57Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Şeker, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılını DeğerlendirdiMemur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılını düzenledikleri basın toplantısıyla değerlendirdi.
 • 10:10Memur-sen'den Vali Arslantaş'a Hoşgeldin ZiyaretiMemur-sen'den Vali Arslantaş'a Hoşgeldin ZiyaretiMemur-Sen Erzincan İl Temsilcisi Nebi Gül, Memur-Sen’e bağlı sendika başkanları ile birlikte Yozgat Sorgun Kaymakamlığından Erzincan Valiliğine atanan Ali Arslantaş’a ’hoşgeldin’ ziyaretinde bulunuldu.
 • 16:31Mardin'de Terör Mağdurlarına YardımEğitim Bir Sen Aydın Şube Başkanlığı, Mardin'deki terör mağdurlarına bir tır gıda yardımı yaptı.
 • 14:00CHP Bursa Milletvekili İrgil AçıklamasıCHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, "Maarif Vakfı Tasarısıyla Milli Eğitim Bakanlığı kontrolünde değil, sarayın kontrolünde yurt dışında paralel Milli Eğitim Bakanlığı kuruluyor.
 • 12:47Aydın'dan Mardin'e Yardım Tır'ıAydın'dan Mardin'e Yardım Tır'ıAydın Eğitim Bir Sen Şubesi, Nusaybin'den zorunlu olarak göç etmek zorunda kalan ailelere dağıtılmak üzere bir TIR dolusu taze sebze, meyve ve bakliyattan oluşan gıda malzemesini Mardin'e gönderdi.
 • 12:46Terör Mağduru Başarılı Öğrenciler Çeyrek Altın ile ÖdüllendirildiTerör Mağduru Başarılı Öğrenciler Çeyrek Altın ile ÖdüllendirildiŞırnak’ın İdil ilçesindeki okullarda eğitime devam eden beş öğrenci TEOG sınavındaki başarılarından dolayı Şırnak Memur Sen İl Temsilcisi ve Şırnak Eğitim Bir Sen Şube Başkanlığı tarafından ödüllendirildi.
 • 12:03Terör Mağduru Başarılı Öğrencilere ÖdülŞırnak'ın İdil ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ikinci dönem sınavında başaralı olan 5 öğrenci, çeyrek altınla ödüllendirildi.