20:0300
SON DAKİKA EĞİTİM BİR SEN HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Bir Sen Haberleri

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin TEOG sınavına ilişkin araştırma önergesinin görüşülmesi önerisi kabul edilmedi. (Dün 18:53)

   

  Tavşanlı Öğretmenin Dövülmesine Tepki

  Tavşanlı Öğretmenin Dövülmesine Tepki

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki meslek lisesinde nöbetçi öğretmen Kazım Sezer'in öğrenciler tarafından dövülmesine öğretmen ile öğrenciler tepki gösterdi. (Dün 16:44)

   

  Öğretmenin Dövülmesine Tepki

  Öğretmenin Dövülmesine Tepki

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki meslek lisesinde nöbetçi öğretmen Kazım Sezer'in, öğrenciler tarafından dövülmesine, öğretmen ve öğrenciler tepki gösterdi. (Dün 16:17)

   

  Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi"

  Eğitim Bir Sen Eskişehir Şube Başkanı Karaman: "Projenin hedefinde 50 bin çocuğa yetim sponsoru olmak noktasında bir gayret söz konusu olacaktır. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Bafra'da Vefat Eden Eğitimciler ve Öğrenciler İçin Mevlid Okundu

  Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği, merhum öğretmenler ve eğitim personeli ile trafik kazasında hayatını kaybeden 3 öğrenci için Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi mescidinde Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi"

  Eğitim-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Karaman "Projenin hedefinde 50 bin çocuğa yetim sponsoru olmak noktasında bir gayret söz konusu olacaktır." dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Günaydın'dan Asü Rektörü Acar'a Ziyaret

  Günaydın'dan Asü Rektörü Acar'a Ziyaret

  AKSARAY (AA) Eğitim Bir Sen Aksaray Şube Başkanı Murat Günaydın, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı ziyaret etti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Viranşehir Sivil Toplum Platformu Sorunları Paylaştı

  Viranşehir Sivil Toplum Platformu Sorunları Paylaştı

  Viranşehir Sivil Toplum Platformu üyeleri, Kaymakam Huzeyfe Citer'i makamında ziyaret ederek ilçe sorunlarını konuştu. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim Bir-Sen, Kaynaşma Yemeği Düzenledi

  Eğitim Bir-Sen, Kaynaşma Yemeği Düzenledi

  Eğitim Bir Sen Siirt Üniversitesi Temsilciliği, üniversitediki üyleri için kaynaşma yemeği düzenlendi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim Bir Sen Kırşehir Şubesi Öğretmenler Günü Basın Açıklaması

  Eğitim Bir Sen Kırşehir Şube Başkanı Oktay Cebeci, ”12 Eylül darbesinden sonra ihdas edilen ve 1981’de kutlanmasına karar verilen Öğretmenler Günü 12 Eylül 1983 tarihinde Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği’nin yayınlanmasından sonra kışla düzeni anlayışıyla her yıl kutlanmaya devam etmekte” dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Türk Eğitim-Sen Üyelerinden Anayasa Mahkemesi'ne Mektup

  Türk Eğitim-Sen Üyelerinden Anayasa Mahkemesi'ne Mektup

  Türk Eğitim-Sen üyeleri, eğitim alanında yapılan son yasal düzenlemenin iptali için Anayasa Mahkemesi’ne mektup gönderip, basın açıklaması yaptı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Eğitim Alanındaki Düzenlemeler Anayasa'ya Aykırı' Eylemi

  Eğitim Alanındaki Düzenlemeler Anayasa'ya Aykırı" Eylemi

  Türk eğitim Sen üyesi bir grup, eğitim alanında yapılan düzenlemenin iptali için Anayasa Mahkemesi'nin kapısını çaldı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Hükümetin Eğitim Politikasını Anayasa Mahkemesi'ne Şikayet Ettiler

  Türk Eğitim Sen üyeleri, hükümetin eğitim alanında yaptığı 6528 sayılı kanun ve kanun hükmündeki kararnameleri protesto etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Urfa Başbakandan Ne Bekliyor?

  Urfa Başbakandan Ne Bekliyor?

  Başbakan Davutoğlu'nun Urfa çıkarması öncesi kent geneindeki STK'lar bölgeyi yakından ilgilendiren sorunları sıraladı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Malatya'daki Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Malatya'daki Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli öğretmenler, Malatya'daki konteyner kentte, Türk meslektaşlarıyla 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeği

  Eğitim-Bir-Sen Ağrı Temsilciği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenlere yemek verdi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli öğretmenler, Malatya'daki konteyner kentte, Türk meslektaşlarıyla Öğretmenler Günü'nü kutladı Suriyeli öğretmen Halil: "Allah'tan duamız, kardeşlerimizin bir an önce bu sıkıntılı süreçten kurtulmasıdır" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Gercüş İlçe Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçede görev yapan öğretmenelere yönelik bir program düzenledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: "İktidara geldiğimizde öğretmenlerimizi kimseye muhtaç etmeyeceğiz. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Özer: 'Darbecilerin Ruhunu Taşıyan 24 Kasım Sorgulanmalıdır'

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Özer: "Darbecilerin Ruhunu Taşıyan 24 Kasım Sorgulanmalıdır"

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, “12 Eylül darbesinden sonrası ihdas edilen ve 1981’de kutlanmasına karar verilen Öğretmenler Günü, 12 Eylül 1983 tarihinde Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği’nin yayınlanmasından sonra kışla düzeni anlayışıyla her yıl kutlanmaya devam etmektedir. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Öğretmenler Maaşlarından Şikayetçi

  Öğretmenler Maaşlarından Şikayetçi

  24 Kasım Öğretmenler Günü'nde en büyük şikayetlerin başında maaşlar geliyor. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Eğitim Bir-Sen Erzincan 5. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

  Eğitim Bir-Sen Erzincan 5. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

  Eğitim Bir-Sen Erzincan Şubesi, 5. Olağan Genel Kurulu’nu geniş bir katılımla gerçekleştirildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Numan Şeker, 3'üncü Defa Eğitim Bir-Sen Başkanı Seçildi

  Numan Şeker, 3'üncü Defa Eğitim Bir-Sen Başkanı Seçildi

  Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Bursa Şubesi 5. Olağan Genel Kurulunu tek aday olarak katılan Numan Şeker, 3’üncü defa başkanlığa seçildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Eğitim ve Ahlak Şûrası Sonuç Bildirgesi Açıklandı

  Eğitim ve Ahlak Şûrası Sonuç Bildirgesi Açıklandı

  Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Eğitim-Bir-Sen ve Türkiye Yazarlar Birliği'nin ‘Mehmet Akif İnan Hatırasına’ düzenledikleri "Eğitim ve Ahlak Şûrası" Ankara'da sona erdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Eğitim Bir-Sen Yeni Başkanını Seçti

  Eğitim Bir-Sen Yeni Başkanını Seçti

  Adıyaman Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanlığı 5. Olağan genel kurulunda Ali Deniz başkanlığa seçildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Eğitim ve Ahlak" Temalı 3. Ahlak Şurası

  Şuranın sonuç bildirgesinden: "Mevcut eğitim felsefesimiz ve politikamız sorgulanmalıdır. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  MHP İstanbul 2. Bölge İstişare Toplantısı

  TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Akşener: ''AK Parti, MHP'yi ve lideri Devlet Bahçeli'yi hedefe koyuyor. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

  Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

  Eğitim-Bir-Sen Kula Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla üyelerini kahvaltıda buluşturdu. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kula'da Obeziteye Karşı Farkındalık Yürüyüşü

  Kula'da Obeziteye Karşı Farkındalık Yürüyüşü

  Manisa Kula İlçesi'nde Toplum Sağlığı Merkezi ve Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Hareket Sağlık, Sağlık Gülmektir sloganıyla obeziteye karşı sağlık yürüyüşü düzenlendi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Balıkesir Eğitim-Bir-Sen'de Nöbet Değişimi

  Balıkesir Eğitim-Bir-Sen'de Nöbet Değişimi

  Memur Sen’e bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Balıkesir Şubesi’nin 4. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçim sonrası Mehmet Çabuk kazandı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Eğitim-Bir-Sen Eleşkirt Şubesi, Öğretmenler Günü Yemeğinde

  Eğitim-Bir-Sen Eleşkirt şubesi, yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir restoranda verilen yemekte sendika üyeleriyle bir araya geldi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Eğitim Bir Sen Simav Temsilciği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenlere yemek verdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Avcı: Fişleme İddiası İçin Başbakanlık Teftiş Kurulu'na Mektup Yazdım

  Avcı: Fişleme İddiası İçin Başbakanlık Teftiş Kurulu'na Mektup Yazdım

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, basında yer alan Milli Eğitim Bakanlığı’nda yapıldığı iddia edilen fişlemelerle ilgili açıklamalarda bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim-Bir-Sen ve Türkiye Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen "Eğitim ve Ahlak Şurası"nda konuşan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun öğretmen maaşlarının arttırılmasına ilişkin talepleri üzerine söz alan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yardımcısı Halil Etyemez, "Sayın Başkanımız, konuşmasında öğretmenlerimizin maaşlarıyla ilgili bir talepte bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  MEB'de Yöneticiler, 'Eğitim Bir Sen Üyeleri Arasından Atanır' Şartı Getirelim'

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Milli Eğitim’de bütünü yönetmeye değil yalnızca Adalet ve Kalkınma Partisi'ne sempati duyan ya da onun gibi düşünenleri yönetime getirdiğini savundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim-Bir-Sen'den Sosyal Sorumluluk Çalışması

  Eğitimciler Birliği Sendikası Diyarbakır Şubesi, sosyal sorumluluk çalışması kapsamında yeni göreve başlayan öğretmenlere eğitim verdi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa (2)

  Eğitim-Bir-Sen ve Türkiye Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen "Eğitim ve Ahlak Şurası"nda konuşan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun öğretmen maaşlarının arttırılmasına ilişkin talepleri üzerine söz alan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yardımcısı Halil Etyemez, "Sayın Başkanımız, konuşmasında öğretmenlerimizin maaşlarıyla ilgili bir talepte bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim ve Ahlak Şurası

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez: ''Çalışma hayatımızın güncel problemlerinin ardında aslında insan yetiştirme modellerimizden uzaklaşmamız ve bu eksiklikten doğan ahlaki sorunlar yatmaktadır'' Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: ''Hak ettiği için astsubayına 3 bin 600'ü veren. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen'den Öğretmenlere Tam Destek

  Memur-Sen'den Öğretmenlere Tam Destek

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Hak ettiği için astsubayına 3600 göstergeyi veren devlet, hak ettiği halde meslek erbabına, ihtisas mesleği olan öğretmenine, öğretmenliğe bunu halen vermiyor ve sayısının çokluğunu bahane ediyorsa bu sadece öğretmenlere değil eğitime ve eğitimin bu ülkenin inşasına bakıştaki eksikliği gösterir" dedi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim ve Ahlak Şurası

  Eğitim ve Ahlak Şurası

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yardımcısı Halil Etyemez, "Sayın Başkanımız, konuşmasında öğretmenlerimizin maaşlarıyla ilgili bir talepte bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim-Bir-Sen ve Türkiye Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen "Eğitim ve Ahlak Şurası"nda konuşan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu eğitimdeki sorunlara değinerek, "Maalesef eğitim sistemimiz gençleri öğrenci sıfatına hapis ediyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim- Bir-Sen: Öğretmenin Maaş Düzenlemesinde Sayının Çokluğu Bahane Ediliyorsa

  Eğitim-bir-sen ve Türkiye Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen "Eğitim ve Ahlak Şurası"nda konuşan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, öğretmenlerin maaş düzenlemesinde sayının çokluğunun bahane edilmemesi gerektiği söyleyerek, "Hak ettiği için astsubayına 3 bin 600'ü veren devlet, hak ettiği halde meslek erbabına, öğretmenine bunu hala vermiyor, sayısının çokluğunu bahane ediyorsa bu sadece öğretmene değil, eğitime ve eğitimin bu ülkenin inşasına bakıştaki eksikliği (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kumluca'da İsrail Kınandı

  Kumluca'da İsrail Kınandı

  Antalya’nın Kumluca ilçesinde sivil toplum örgütleri tarafından dünyadaki tüm zulümler kınandı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Zonguldak Aktif Eğitim-Sen'den Eğitim Bir-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Eğitim-Sen) Zonguldak İl Temsilci Yıldıray Uysal ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Yaşar Şekerci ve İsmet Karagöz, yeni seçilen Eğitim Bir-Sen Zonguldak Şube yönetimini ziyaret etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 20:03:31. #1.12#