SON DAKİKA EĞİTİM BİR SEN HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Bir Sen Haberleri

 • 25 Ağustos 2016 15:24Van'da Bini Aşkın Stk Terörü LanetlediVan'da, Memur-Sen öncülüğünde, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki 21 ilden bin 113 sivil toplum kuruluşunun desteğiyle düzenlenen "darbe ve teröre karşı birleşelim" mitinginde teröre lanet yağdı.
 • 25 Ağustos 2016 14:54Başkan Yalçın'dan Vali Taşyapan'a ZiyaretBaşkan Yalçın'dan Vali Taşyapan'a ZiyaretMemur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, Van Beşyol Meydanı’nda bin 113 sivil toplum kuruluşu (STK) ile birlikte gerçekleştirdikleri “Kardeşlik Nöbeti” mitinginin ardından Vali İbrahim Taşyapan’ı ziyaret etti.
 • 24 Ağustos 2016 20:57KPSS Sanıklarının Savunmaları Alınıyor2010'daki KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 68'i tutuklu 100 kişi hakkında "FETÖ/PDY üyesi olmak", "resmi belgede zincirleme sahtecilik" ve "kamu kurum ve kuruluşlarının zararına zincirleme dolandırıcılık" suçlarından açılan dördüncü davanın, üçüncü celsesi tamamlandı.
 • 24 Ağustos 2016 17:25Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi'nden Van'da Kardeşlik NöbetiEğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi, bin STK temsilcileriyle Van’da sahaya iniyor.
 • 24 Ağustos 2016 16:02Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Aydın Kalkan AçıklamasıEğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Aydın Kalkan AçıklamasıEğitim Bir Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan, Başkan Yardımcısı Latif Küçük ve Eğitim-Bir-Sen Kocasinan İlçe Temsilcisi Ali Çakmak Kayseri’de üniversite yerleştirmelerinde başarılı olan liseleri ziyaret etti.
 • 24 Ağustos 2016 12:57Tokat'ta Dp, 'Süleyman Demirel' İsmine İadei İtibar İstediTokat'ta Dp, 'Süleyman Demirel' İsmine İadei İtibar İstediTOKAT'ta Demokrat Parti (DP) İl Başkanı İrfan Alpat, 2013 yılında 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda bulunan 'Süleyman Demirel' konferans salonunun adının 'Adnan Menderes' olarak değiştirilmesinin nedeninin soruşturulmasını ve isme iadei itibar yapılmasını istedi.
 • 23 Ağustos 2016 15:36Eğitim Bir Sen'den 'İl-İlçe Emri Uygulaması' TalebiEğitim Bir Sen'den 'İl-İlçe Emri Uygulaması' TalebiEğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “Eğitim-Bir-Sen olarak, Milli Eğitim Bakanlığı’na başvurarak, 2016 yaz dönemi mazerete bağlı yer değişikliklerinde kişinin tercihine bağlı olarak mazeretin bulunduğu il ve ilçe emrine atama yapılması konusunda gerekli düzenlemenin yapılmasını talep ettik.” dedi.
 • 23 Ağustos 2016 14:13Terör Saldırılarına TepkilerKırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Oktay Cebeci, Gaziantep ve diğer kentlerdeki terör saldırılarını kınadı.
 • 23 Ağustos 2016 03:09Ferruh Topuz: Ferruh Topuz: "Gaziantep Saldırısının Hedefi Bütün İnsanlıktır"Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Ferruh Topuz, Gaziantep’te meydana gelen terör saldırısı nedeniyle bir kınama mesajı yayımladı.
 • 22 Ağustos 2016 12:59Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman'dan Gaziantep AçıklamasıEğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman'dan Gaziantep Açıklaması-Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Gaziantep’te yaşanan terör olayını kınayarak, "Gerçekleştirenleri lanetliyoruz.
 • 22 Ağustos 2016 11:14Eğitim-Bir-Sen; Eğitim-Bir-Sen; "Gaziantep Saldırısının Hedefi Bütün İnsanlıktır"Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Bartın Şube Başkanı Muhammet Akça, Gaziantep’te yaşanan terör saldırısına tepki gösterdi.
 • 22 Ağustos 2016 11:14Memur-Sen, Bartın'da Selzedelerin YanındaMemur-Sen, Bartın'da Selzedelerin YanındaMemur-Sen ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Bartın’da yaşanan ve 461 konut ve 72 iş yerinin hasar gördüğü sel felaketi sonrası bölgede yardım çalışması yapıldı.
 • 21 Ağustos 2016 13:25Öner: Öner: "Gaziantep Saldırısı Küresel Emperyalizmin Oyunudur"Gaziantep’te yaşanan terör saldırısının ardından bir açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “Bu saldırı, küresel emperyalizm karşısında diz çökmeyen, bölgesinin sorunlarına sırt dönmeyen, insanlık için yeni umut kapıları üreten Türkiye’nin geleceğine yönelik bir saldırıdır.
 • 19 Ağustos 2016 20:07Siirt'te Teröre Karşı "Huzur Nöbeti"Siirt'te, PKK'lı teröristlerin saldırılarına tepki göstermek amacıyla "huzur nöbeti" tutulacak.
 • 19 Ağustos 2016 18:17Eğitim Bir Sen Kilis Şube Başkanı Bekir Şen'den Teröre TepkiEğitim Bir Sen Kilis Şube Başkanı Bekir Şen'den Teröre TepkiEğitim Bir Sen Kilis Şube Başkanı Bekir Şen, PKK’nın faaliyetlerini tekrar artırarak sürdürdüğünü söyledi.
 • 19 Ağustos 2016 17:03Türkiye'deki Terör Saldırılarına TepkilerMemur-Sen İzmir İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 No'lu Şube Başkanı Ali Musa Bina, Van, Elazığ ve Bitlis'teki terör saldırılarını kınayarak, terör örgütlerinin er ya da geç 81 ilde 79 milyon vatandaşın karşısında diz çökeceğini ve aman dileyeceğini kaydetti.
 • 19 Ağustos 2016 16:53Derleme - Yurt Genelindeki "Türkiye'deki Terör Saldırılarına Tepkiler" Haberlerimizi Derleyerek...Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son dönemlerde güvelik görevlilerini ve sivil halkı hedef alan terör saldırılana karşısında Edirne'den Van'a kadar herkes "tek yürek" oldu.
 • 19 Ağustos 2016 16:50Doğu Anadolu'da Teröre TepkiDoğu Anadolu'daki 4 ilde bir araya gelen çeşitli sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ile vatandaşlar, Türkiye'de son dönemde yaşanan terör olaylarını protesto etti.
 • 19 Ağustos 2016 16:35Terör Saldırısına Tepkiler - Gaziantep/batman/ağrı/mardin/ardahan/bitlis/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: GAZİANTEP AK Parti Gaziantep İl Başkanı Özkeçeci'nin konuşması BATMAN Eğitim Bir Sen Siirt Şubesi Başkan Vekili Zekeriya Butur'un konuşması AĞRI İnsani Yardım Derneği Ağrı Başkanı Kerem Engin'in konuşması MARDİN Eğitim Bir Sen Siirt Şubesi Başkan Vekili Butur'un konuşması ARDAHAN AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Fahrettin Görmüş'ün konuşması BİTLİS AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanglay'ın konuşması TUNCELİ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder'in konuşması GAZİANTEP/BATMAN/AĞRI/MARDİN/ARDAHAN/BİTLİS/TUNCELİ - Vatandaşlar Cuma namazı sonrasında terör örgütü PKK ve FETÖ'nün saldırılarına karşı tepki gösterdi.
 • 19 Ağustos 2016 15:41Türkiye'deki Terör Saldırılarına TepkilerSiirt, Batman, Diyarbakır, Bingöl ve Mardin'de cuma namazından sonra bir araya gelen vatandaşlar, terör örgütleri PKK ve FETÖ'ye tepki gösterdi.
 • 19 Ağustos 2016 15:41Teröre Tepki - Siirt/erzurum/Güneydoğu'da vatandaşlar Cuma namazı sonrasında terör örgütü PKK ve FETÖ'nün saldırılarına karşı tepki gösterdi.
 • 19 Ağustos 2016 15:40Terör Saldırılarına TepkilerSakarya'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları (STK) yöneticileri, Bitlis, Elazığ, Hakkari, Mardin ve Van'daki terör saldırılarını kınadı.
 • 19 Ağustos 2016 15:15Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi Başarılı Liseleri Ziyaret EttiEğitim Bir Sen Kayseri Şubesi Başarılı Liseleri Ziyaret EttiEğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, Başkan Yardımcısı Hacı Sarı ve Melikgazi İlçe Temsilcisi Celalettin Posçu üniversite yerleştirmelerinde başarılı olan liseleri ziyaret etti.
 • 19 Ağustos 2016 11:47Üyelik Başka Sendikaya Aidatlar Aktif-Sen'eFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili İzmir'de başlatılan soruşturmada, bazı Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) verilerine göre başka sendikalarda görünmesine rağmen, FETÖ/PDY'ye yakın olduğu belirlenen Aktif Eğitimciler Birliği Sendikasına (AKTİF-SEN) üye olduğu, bu yolla AKTİF-SEN'e ekonomik kazanç temin ettiği iddia edildi.
 • 18 Ağustos 2016 22:40Güneydoğu'da PKK Terörüne Tepki - Batman/Güneydoğu'da PKK Terörüne Tepki - Batman/Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, son zamanlarda artan PKK'lı teröristlerin saldırılarına tepki gösterdi.
 • 18 Ağustos 2016 17:37Eğitim Bir-Sen Karabük 2 Nolu Şube Başkanı Serdar Yüce AçıklamasıEğitim Bir-Sen Karabük 2 Nolu Şube Başkanı Serdar Yüce AçıklamasıEğitim Bir-Sen Karabük 2 nolu Şube Başkanı Serdar Yüce, 15 Temmuz’da FETÖ eliyle gerçekleşen menfur darbe girişimine ilk ve en etkili karşı duruşu göstermiş bir sivil toplum örgütü olmanın sorumluluğuyla, darbe girişimi sonrasında oluşan kardeşlik ortamını çok ama çok önemsediklerinin söyledi.
 • 18 Ağustos 2016 17:03Güneydoğu'da PKK Terörüne TepkiGüneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, son zamanlarda artan PKK'lı teröristlerin saldırılarına tepki gösterdi.
 • 18 Ağustos 2016 16:54Memur-Sen'den Vali Tuna'ya ZiyaretMemur-Sen'den Vali Tuna'ya ZiyaretMemur-Sen Şanlıurfa İl Temsilciliği ile Memur-Sen’e bağlı sendika başkanları Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti.
 • 18 Ağustos 2016 14:31Ergin: Sivil Halkı Bombalayanlar AcizdirErgin: Sivil Halkı Bombalayanlar AcizdirEğitim Bir Sen Batman Şube Başkanı Mehmet Ergin, bombalı saldırılar ve yaşanan can kayıpları nedeniyle PKK ve diğer tüm örgütleri kınadı.
 • 15 Ağustos 2016 16:59Memur-Sen Fetö/pdy Operasyonlarını DeğerlendirdiMemur-Sen Fetö/pdy Operasyonlarını DeğerlendirdiMemur-Sen Kayseri İl Temsilcisi Aydın Kalkan, FETÖ/PDY operasyonlarını değerlendirdi ve yeni paralel yapılanmalar oluşmasının önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.
 • 14 Ağustos 2016 15:30Milli Eğitim Şube Müdürü Mangır'a Veda YemeğiMilli Eğitim Şube Müdürü Mangır'a Veda YemeğiEdirne Süloğlu İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne tayin olan Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Abdullah Mangır’a veda yemeği düzenlendi.
 • 13 Ağustos 2016 11:10Milli Mücadele Nöbet Beraat Belgelerini AldılarMilli Mücadele Nöbet Beraat Belgelerini AldılarMemur Sen Erzurum İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı’nda hain darbe girişimi lanetlendi.
 • 12 Ağustos 2016 14:37Başkandan Üyelerine TeşekkürBaşkandan Üyelerine TeşekkürSamsun’un Vezirköprü ilçesinde Eğitim Bir-Sen Temsilciliği demokrasi nöbetlerindeki gayretlerinden dolayı eğitim camiasına teşekkür etti.
 • 11 Ağustos 2016 17:32Bayramiç Eğitim-Birsen'den 15 Temmuz Şehitlerine BağışBayramiç Eğitim-Birsen'den 15 Temmuz Şehitlerine Bağış15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sırasında göğüslerini siper ederek şehit ve gazi olan vatandaşlara Bayramiç Eğitim Bir-Sen şubesi bağış yaptı.
 • 11 Ağustos 2016 11:21Memur-Sen Burdur İl Temsilciliğine Bulut SeçildiMemur-Sen Burdur İl Temsilciliğine, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Murat Bulut seçildi.
 • 11 Ağustos 2016 10:5615 Temmuz Dayanışma KampanyasıEğitim-Bir-Sen Bayramiç Şubesi üyeleri, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit ve gazi olanların ailelerine destek için başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına bağış yaptı.
 • 11 Ağustos 2016 10:41Burdur Memur- Sen Burdur Şube Başkanı Murat Bulut OlduBurdur Memur- Sen Burdur Şube Başkanı Murat Bulut OlduMemur Sendikaları Konfederasyonu (Memur- Sen) Burdur Şube Başkanı, Murat Bulut oldu.
 • 10 Ağustos 2016 17:35Eğitim Bir-Sen'den Fetö AçıklamasıEğitim Bir-Sen'den Fetö AçıklamasıEğitim Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, yayınladığı basın açıklamasında Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nı lanetledi.
 • 10 Ağustos 2016 12:39Şahin'den, Memur -Sen'e Teşekkür ZiyaretiŞahin'den, Memur -Sen'e Teşekkür ZiyaretiGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından meydanlara inip terör örgütü üyelerinin karşısında durarak hain girişimin bastırılmasında önemli rol oynayan Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen üyelerini ziyaret ederek duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.
 • 08 Ağustos 2016 16:08Diyarbakır'da 12 Milyon TL'lik Öğretmenevinin Eylülde Açılması PlanlanıyorDiyarbakır'da 12 Milyon TL'lik Öğretmenevinin Eylülde Açılması PlanlanıyorDiyarbakır’da 12 milyon TL’ye mal olan 15 katlı ve 220 yatak kapasiteli öğretmenevinin eylül ayında açılması planlanıyor.
 • 08 Ağustos 2016 13:46Öğretmenler Demokrasi Meydanı'nı Terk EtmiyorÖğretmenler Demokrasi Meydanı'nı Terk EtmiyorEğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, öğretmenler olarak daima sivil iradenin yanında olduklarını ve okullarda baskıcı, darbeci askerleri görmek istemediklerini dile getirdi.
 • 07 Ağustos 2016 09:11Kayseri'de Yaşayan Karadenizliler Demokrasi Nöbetinde BuluştuKayseri'de Yaşayan Karadenizliler Demokrasi Nöbetinde BuluştuKayseri’de yaşayan Karadenizliler, demokrasi nöbetinin 23’üncü gününde bir araya geldi.
 • 05 Ağustos 2016 14:59Tankın Önüne Yatan Vatandaşı Çiçekle KarşıladılarTankın Önüne Yatan Vatandaşı Çiçekle KarşıladılarDarbecileri durdurmak için 15 Temmuz gecesi tankın önüne yatan Metin Doğan, Bursa’nın Mudanya ilçesinde çiçeklerle karşılandı.
 • 05 Ağustos 2016 14:47Vali Güvençer'den Eğitim-Bir-Sen'e ZiyaretVali Güvençer'den Eğitim-Bir-Sen'e ZiyaretManisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer sivil toplum kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube yönetimini de ziyaret etti.
 • 05 Ağustos 2016 14:32Vali Güvençer'den Eğitim-Bir-Sen'e ZiyaretVali Güvençer'den Eğitim-Bir-Sen'e ZiyaretManisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Yönetimini ziyaret etti.
 • 05 Ağustos 2016 08:46Demokrasi Bekçilerine Pilav DağıtıldıDemokrasi Bekçilerine Pilav DağıtıldıTekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara pilav dağıtıldı.
 • 04 Ağustos 2016 17:52Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBilecik'te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini kınadı.
 • 04 Ağustos 2016 16:4015 Temmuz'da Millet Tarih Yazdı15 Temmuz'da Millet Tarih YazdıEğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, "Bundan sonra darbe yapmaya kalkışacak olan başıbozuklar bir kez değil, bin kez düşünecekler.
 • 04 Ağustos 2016 13:56Öner: Öner: "15 Temmuz'da Millet Tarih Yazdı"Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “Bundan sonra darbe yapmaya kalkışacak olan başıbozuklar bir kez değil, bin kez düşünecekler.
 • 04 Ağustos 2016 13:29Demokrasi Şehit ve Gazi Aileleri İçin Bağışta BulundularDemokrasi Şehit ve Gazi Aileleri İçin Bağışta BulundularKütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, Eğitim-Bir-Sen üyesi öğretmenler, darbe girişimini kınayarak, demokrasi şehit aileleri ve gaziler için başbakanlık tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek verdiler.