SON DAKİKA EĞİTİM BİR SEN HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Bir Sen Haberleri

10:52
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret
13:36
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler 2015 genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti'den milletvekili adayı olacağı konuşulanlar arasında sürpriz isimler yer alıyor.
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler
12:47
Stajer Öğretmenlere Eğitim Bir Sen'e Geçmeleri İçin Baskı Yapılıyor' Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçı, stajer öğretmenlere hükümete yakın sendika olarak bilinen Eğitim Bir Sen’e geçmeleri için baskı yapıldığını söyledi.
11:11
Liselilerin Okul Dışındaki Yumurtalı Eylemine Soruşturma Eskişehir'de ders sonrası okul dışında hükümetin Osmanlıcanın ders olarak okutulması protestosuna katılan 7 lise öğrencisi hakkında soruşturma başlatıldı.
18:31
İlim Yayma Cemiyeti'nde Fatih Köse Dönemi İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi’nin 28. Olağan Kongresinde Fatih Köse, başkan olarak seçildi.
İlim Yayma Cemiyeti'nde Fatih Köse Dönemi
16:43
Eğitim Bir-Sen'den Yarıyıl Değerlendirmesi Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Eğitim Bir-Sen'den Yarıyıl Değerlendirmesi
12:24
Eğitimcilerden Rektöre Ziyaret Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi yeni oluşturulan yönetim kadrosuyla Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam'ı Batı Raman kampüsündeki makamında ziyaret etti.
Eğitimcilerden Rektöre Ziyaret
12:22
Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitimdeki Sıkıntıları Dile Getirdi. Eğitim-Bir-Sen Batman Şubesi Başkanı Mehmet Ergin, birçok önemli konulara değinerek eğitim-öğretimdeki sorunların çözülmesi istendi.
Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitimdeki Sıkıntıları Dile Getirdi.
11:35
İzinsiz Gösterilerde Çocukların Kullanılmasına Tepki Siirt'teki izinsiz gösterilerde çocukların güvenlik güçlerine taş ve molotofkokteyli saldırıda bulunan grup içerisinde kullanılmasına kentteki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri tepki gösterdi Tüm Eğitim Sen Genel Başkanı Aksu: "Çocukların okulda olması gerekirken sokaklarda ön saflarda eylem yapmaları.
22:24
Kütahya'da Hz. Peygambere Saygı Yürüyüşü AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı öncülüğünde, 8 sivil toplum kuruluşunun desteğiyle ’Hz. Peygamber’e Saygı’ yürüyüşü gerçekleştirildi.
Kütahya'da Hz. Peygambere Saygı Yürüyüşü
19:08
Göstericilerden AK Parti Karnesi Taksim Tünel'de toplanan Devrimci Liseliler (Dev Lis) üyesi bir gurup, karne eylemi gerçekleştirdi.
Göstericilerden AK Parti Karnesi
19:03
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Açıklaması Eğitim Bir Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, öğretmen açığının önüne geçilmesi gerektiğini bildirdi.
16:20
Mehmet Akif Ersoy Söyleşiyle Anıldı Eğitim Bir Sen Tokat Şubesi, Yeşilyurt ilçesinde, Mehmet Akif Ersoy'u anma ve anlamak konulu söyleşi düzenledi.
14:01
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Değerlendirmesi Eğitim Bir Sen 2 No lu Şube Başkanı Mustafa Karataş, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı dönem sonu dolayısıyla yaptığı açıklamada, öğretmen açığına işaret ederek, “15 Bin Atama Değil 100 Bin Öğretmen Ataması Yapılmalıdır” dedi.
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Değerlendirmesi
12:07
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut, eğitim yılının ilk yarısında eğitimin acil çözüm bekleyen sıkıntılarının arttığını belirterek, Milli Eğitim'e sıfırlarla dolu karne verdi.
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne
10:19
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu Selendi Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Murat Daban ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer ile dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu
21:34
Eğitim Bir Sen'den Karma Eğitim Tepkisi Eğitim Bir Sen Diyarbakır Şube Başkan Vekili Naif Keleş, okullardaki karma eğitime son verilmesi gerektiğini savundu.
16:57
Bahşi'den Öğrenci ve Velilere Uyarı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Elazığ 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk döneminin ciddi sorunlar yaşanmadan sona erdiğini ifade etti.
Bahşi'den Öğrenci ve Velilere Uyarı
16:54
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarını ziyaret etti.
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu
14:13
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Özer'den Dönem Sonu Değerlendirmesi Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Ahmet Özer, “15 bin yeni öğretmen atamasının 100 bine çıkarılması için imkanlar zorlanmalı ve öğretmen açığı nedeniyle yaşanan problemlerin önüne geçilmelidir” dedi.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Özer'den Dönem Sonu Değerlendirmesi
13:00
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Yarıyılının Sona Ermesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesiyle ilgili, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014-2015 yarıyıl karnesinin kırıklarla dolu olduğunu gözler önüne sermektedir.
10:32
Türk Eğitim Sen: İktidara Bağlılığını Bildirenler Okullara Müdür Yapıldı Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılına damgasını vuran konuların başında okul yönetici görevlendirmelerinin geldiğini söyledi.
15:43
Muş'ta 1500 Öğrenciye Burs Veren Cengiz'e Teşekkür Eğitim Bir Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan ve yönetim kurulu üyeleri, bin 500 üniversite öğrencisine burs veren Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz’e plaket vererek teşekkür etti.
15:29
Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var' Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet Ortaokulu İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından düzenlenen ’Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var’ projesine destek veriyor.
Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var'
12:15
Eğitim-Bir-Sen Malazgirt Şubesi İstişare Toplantısı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Malazgirt Şubesi, okul temsilcileriyle istişare toplantısı yaptı.
09:49
Adilcevaz'da Osmanlıca Kursu Çalışmaları Adilcevaz'da faaliyet gösteren Girişim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kadir Köstekçi, talep olması halinde ilçede Osmanlıca kursu açacaklarını söyledi.
Adilcevaz'da Osmanlıca Kursu Çalışmaları
16:35
Kahta Gönüllüler Platformu, Charlie Hebdo Dergisini Kınadı Kahta Gönüllüler Platformu, Cumhuriyet Gazetesinin Charlie Hebdo dergisinin bazı karikatürlerini yayınlaması üzerine, Kahta 100. Parkında, Cumhuriyet Gazetesini kınayan ortak bir basın açıklaması düzenledi.
Kahta Gönüllüler Platformu, Charlie Hebdo Dergisini Kınadı
18:21
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi protestosu SİVAS'ta faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşu, Fransa'da 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırının ardından İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi'nin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
15:57
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Tatar'a Ziyaret Çorum Osmancık Eğitim-Bir-Sen ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şube Yönetimleri Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Necmettin Tatar'ı ziyaret etti.
Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Tatar'a Ziyaret
14:50
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta çok sayıda STK, İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesinin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
12:57
Görmedikleri Kardeşlerine El Uzattılar Seher Ali Ortaokulu öğrencileri, 'Yetim Projesi' kapsamında Filistin ve Etiyopya'daki iki yetim çocuğun ihtiyaçlarını gidermek için kolları sıvadı.
Görmedikleri Kardeşlerine El Uzattılar
11:15
Siyaset ve Strateji Konuşmaları Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından düzenlenen ’Siyaset ve Strateji Konuşmaları’ devam ediyor.
Siyaset ve Strateji Konuşmaları
17:11
Siirt'te Charlie Hebdo Dergisi Protesto Edildi Siirt’te, Hz. Peygambere (s.a.v.) hakaret içeren karikatürleri yayımlayan Fransa’nın Paris merkezli Charlie Hebdo dergisi protesto edildi.
Siirt'te Charlie Hebdo Dergisi Protesto Edildi
17:03
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler Mardin'in Midyat ilçesinde bir grup, karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:48
Midyat'ta Charlie Hebdo Dergisi ve Cumhuriyet Gazetesi Protesto Edildi Mardin’in Midyat ilçesinde Charlie Hebdo dergisi ve Cumhuriyet gazetesi protesto edildi.
14:53
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi Gümüşhane’de 34 sivil toplum örgütünden oluşan Sivil İnisiyatif Platformu, Peygamber Efendimiz’e yapılan hakaret içerikli karikatürler için protesto yürüyüşü düzenledi.
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi
13:05
Eğitim Bir- Sen'de İşyeri Temsilcileri Bir Araya Geldi Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şubesi, işyeri temsilcileri istişare toplantısını sendika "Mehmet Akif İnan" toplantı salonunda gerçekleştirdi.
17:41
Peygamber Efendimize Hakarete Hoşgörüye Trabzon'dan Ortak Tepki Trabzon’da 26 kurum ve kuruluşun imzasıyla birlikte yayınlanan ortak açıklamada Cumhuriyet ve Zaman Gazeteleri kınandı.
15:09
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: ''Paris'te liderlerin bir araya gelip barış için yürümesini önemsiyoruz ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı.
14:13
Eğitim-Bir-Sen Akhisar Basınıyla Kahvaltıda Buluştu Akhisar Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanlığı, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Akhisarlı basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Eğitim-Bir-Sen Akhisar Basınıyla Kahvaltıda Buluştu
14:04
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu-Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Paris'te liderlerin bir araya gelip barış için yürümesini önemsiyoruz ancak terörist devlet İsrail eliyle öldürülen on binlerce Gazzeli için bu liderler niçin yürümez? Diktatör Esed'in kimyasal silahına karşı bile neden yürünmez? Onun için çifte standardı görüyoruz" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Paris'teki saldırının ardından dünya liderlerin bir araya gelip, barış için yürümesini önemsediklerini belirterek,
Toç-Bir-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulu
10:56
Ağrı'da "HER Sınfin Bir Yetim Kardeşi Var" Projesi Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim-Bir-Sen ve İHH İnsani Yardım Vakfı'nın ortaklaşa yürüttüğü "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesinin tanıtım programı yapıldı.
Ağrı'da 'HER Sınfin Bir Yetim Kardeşi Var' Projesi
16:46
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Sakarya ve Düzce'de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar, Paris'teki Charlie Hebdo dergisine terör saldırısı bahanesiyle bazı karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:36
Ceylanpınar'da STK'lardan 'Charlıe Hebdo' Tepkisi Ceylanpınar'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, Fransa'da Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed karikatürleri yayınlamasına basın açıklamasıyla tepki gösterdi.
16:56
Eğitim-Ber-Sen'den Cumhuriyet Gazetesi Yazarları Hakkında Suç Duyurusu Eğitim-Bir-Sen, Hz. Muhammed’in (SAV) Fransa’daki bir karikatür dergisinde çıkan karikatürlerini köşelerinde yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi yazarları Hikmet Çetinkaya ile Ceyda Karan hakkında suç duyurusunda bulundu.
Eğitim-Ber-Sen'den Cumhuriyet Gazetesi Yazarları Hakkında Suç Duyurusu
16:27
Her Öğrenciye 1 Kitap Kampanyası Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lises’nde her öğrenciye 1 kitap kampanyası başlatıldı.
Her Öğrenciye 1 Kitap Kampanyası
13:54
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Eğitim Bir Sen, Cumhuriyet gazetesinin, Charlie Hebdo karikatürlerini yayınlaması nedeniyle gazetenin yönetici ve yayın yönetmenleri ile bazı yazarları hakkında suç duyurusunda bulundu.
13:08
Siirt'te Tefecilik Masaya Yatırıldı Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nın da aralarında bulunduğu birçok sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek, kentin kanayan yarası olan tefecilikle ilgili çalıştay düzenledi.
Siirt'te Tefecilik Masaya Yatırıldı
11:23
Kimi 'Özgür Basın' Kimi 'Kışkırtıcı Yayın' Dedi Şanlıurfa'da kimi STK'lar Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırıyı kınarken, kimi STK'lar ise basın özgürlüğünü savundu.
Kimi 'Özgür Basın' Kimi 'Kışkırtıcı Yayın' Dedi
10:12
Diyarbakır'da Suça Karışmış Çocukların Fişlendiği İddiası Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Diyarbakır Şube Başkanı Yunus Memiş, suça karışmış, cinsel istismara ve tecavüze uğramış 872 çocuğun listesinin Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinde yayımlanmasına ilişkin yaptığı açıklamada, iyi niyetli bir projenin heba edildiğini savunarak, çocukların internetten ifşa edilmesini kınadıklarını ifade etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:56:33. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EĞİTİM BİR SEN HABERLERİ
[Hata Bildir]