SON DAKİKA EĞİTİM HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Haberleri

16:50
Gümüşdağ: Hesap Sorulmalı Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türk futbolunun son yıllarda yaşadığı düşüşten herkesin sorumlu olduğunu söyledi.
Gümüşdağ: Hesap Sorulmalı
16:43
Bakan Avcı'nın Eskişehir Programı Belli Oldu Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın yarın Eskişehir il merkezi ile Beylikova ilçesini kapsayan ziyaretiyle ilgili program belli oldu.
16:42
Dön Diyemem' Şarkısı Tuttu, Albüm Kapıda Keşanlı genç yetenek Cihan Ege, ’Dön Diyemem’ şarkısına çektiği klibin kısa sürede defalarca izlenmesinin ardından albüm çalışmalarını hızlandırdı.
Dön Diyemem' Şarkısı Tuttu, Albüm Kapıda
16:40
Afyonkarahisar'da 112 Acil Servis Personeline"Travma ve Resüsitasyon Kursu" Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, 112 Acil Servis personeline yönelik organize edilen “Travma ve Resüsitasyon Kursları”na devam edildiği belirtildi.
Afyonkarahisar'da 112 Acil Servis Personeline'Travma ve Resüsitasyon Kursu'
16:39
Berber ve Kuaförlere Sertifika Balıkesir Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarları Odası tarafından GMKA desteği ile gerçekleştirdiği "Berber ve Kuaförler Gelişiyor" isimli projenin kapanış toplantısında usta öğreticilerine ve kursiyerlere sertifika verildi.
Berber ve Kuaförlere Sertifika
16:39
Yunanistan'ı Yine AB Kurtaracak" Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alkin: "Yunanistan'ın borçlarının silinmesi zor. Bence SYRIZA ve Çipras, AB'nin çok fazla baskıda bulunabilecek bir alanı olmadığı düşüncesiyle ölümü gösterip sıtmaya ikna edecek" DEİK Türkiye Yunanistan İş Konseyi Başkanı Bilgen: "Yunanistan'a Avrupa'dan başka yardım edebilecek yok. Bu bir AB projesidir ve Yunanistan'ı kurtaracaklar.
16:32
Ankara'daki Komiser Yardımcılığı Sınavı Soruşturması Polis Akademisi'nde, 2012 yılında yapılan komiser yardımcılığı sınavının sorularının önceden elde edildiğine dair iddialarla ilgili Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, sınava giren 687 kişinin eğitim dönemlerine ait not dokümanları üç kurumdan talep edildi.
16:30
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da
16:25
Bursa'daki Gezi Davasında 30 Kişi Daha Beraat Etti İstanbul'daki Gezi Parkı olayları için 2013 Haziran ayında Bursa'da eylem yaptıkları iddiasıyla haklarında 1 ile 3 yıl arasında hapis cezaları talep edilen, aralarında oda ve sendika başkanlarının da bulunduğu 30 sanık beraat etti.
16:17
Öğrencilerden Tekerlekli Sandalye Bağışı Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Yükselen Koleji Ortaokulu öğrencileri, başlatılan kampanyada toplanan parayla tekerlekli beş sandalye aldı.
Öğrencilerden Tekerlekli Sandalye Bağışı
16:16
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Emıtt Fuarı'nda Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, İstanbul’da düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı’nda açtığı stantla büyük ilgi gördü.
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Emıtt Fuarı'nda
16:15
Malatya, Türkiye'ye Örnek Bir Şehir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret etti.
Malatya, Türkiye'ye Örnek Bir Şehir
16:06
Öğrencilere Karne Hediyesi: "Kayak Eğitimi" Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce okullarında başarılı olan 400 öğrenciye, Konaklı Kayak Merkezi'nde ücretsiz kayak eğitimi verilmeye başlandı.
Öğrencilere Karne Hediyesi: 'Kayak Eğitimi'
16:04
Sandık Yerini Değiştiren Başkan ve Yardımcısına 2.5 Yıl Hapis Sivas'ta son milletvekili genel seçiminde sandık kurulu başkanlığı yapan öğretmen 50 yaşındaki Osman Yıldız ile özel bir hastanede temizlik görevlisi 40 yaşındaki Savaş Tuncer, sandık yerini değiştirdikleri gerekçesiyle yargılandıkları davada 2.5'ar yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sandık Yerini Değiştiren Başkan ve Yardımcısına 2.5 Yıl Hapis
16:04
Sınıflardan Çıkartılan Öğrenciler Baygınlık Geçirdi Adana'da, kuruluş amacı dışında faaliyet gösteren bireysel eğitim merkezi kapatılınca ders saatinde dışarı çıkartılan öğrencilerinden 3'ü sinir krizi geçirdi.
Sınıflardan Çıkartılan Öğrenciler Baygınlık Geçirdi
16:01
Etüt Merkezi Kapatıldı, Öğrenciler Baygınlık Geçirdi Adana'da, bireysel eğitim merkezi Valilik kararı ile kapatılıp mühürlenince, dersten dışarı çıkartılan öğrencilerinden 3'ü sinir krizi geçirerek bayıldı.
Etüt Merkezi Kapatıldı, Öğrenciler Baygınlık Geçirdi
16:00
Meksika'da Kaçırılan Öğrenciler Meksikalılar, olayın üzerinden 4 ay geçmesine rağmen kaçırılan öğrencilerin bulunamamasını protesto için başkentte yürüdü.
15:56
Tuşba Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Öğrenci Servis Şoförlerine Seminer Van merkez Tuşba ilçesine bağlı taşımalı eğitim uygulaması kapsamında taşıma yapan araç sürücülerine yönelik seminer düzenlendi.
Tuşba Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Öğrenci Servis Şoförlerine Seminer
15:43
Amasya'da Türklerin 1071'den Önce Anadolu'ya Geldiğine İşaret Eden Bulgular Ortaya Çıktı Amasya’da İstanbul Üniversitesi tarafından 5 yıldır sürdürülen Oluz Höyük kazılarında, Türklerin Anadolu’ya geliş tarihi olarak kabul edilen 1071 Malazgirt Savaşı’ndan önce, İslami usullere göre gömülmüş öncü göçebe Türklerin 10. veya 11. yüzyıla ait sağlam durumdaki iskeletleri ortaya çıkarıldı.
Amasya'da Türklerin 1071'den Önce Anadolu'ya Geldiğine İşaret Eden Bulgular Ortaya Çıktı
15:20
Türkülerle Bir Ömür Türk Halk Müziği Sanatçısı ve aynı anda akademisyen olan Prof.Dr. Erol Parlak, şimdiye kadar sadece üstatların, bireysel eserlerini kendi perspektifiyle yorumlayarak sunmaya çalıştığını belirterek, "Özellikle Neşet Ertaş, hayattayken hiçbir şekilde türkü yapmaya kalkışmadım” dedi.
Türkülerle Bir Ömür
15:18
Erzurum'da Avrupa Görmeyen Öğretmen Kalmayacak Erzurum Valisi Altıparmak tarafından başlatılan 'Erzurum Avrupa'ya Uçuyor Projesi' kapsamında 200 öğretmen yurtdışı tatiline gidecek.
Erzurum'da Avrupa Görmeyen Öğretmen Kalmayacak
15:15
Eğitim Çalışanlarının Promosyon Alacakları Türkiye Eğitim Sen Şube Başkanı ve Kamu Sen İl Temsilcisi Bahattin Biçer, Dargeçit'te çalışan eğitim çalışanlarının yapılan ihale sonucu Ziraat Bankası'ndan ilk kez promosyon aldığını belirtti.
15:13
CHP'li Köse'den Emniyet Müdürü'nün Görevden Alınmasına Tepki Chp Gaziantep İl Başkanı Sait Köse, Emniyet Müdürü Ali Gezer'in Gaziantep'te henüz 1 yılını doldurmadan İçişleri Bakanlığı'nın son genelgesiyle görevden alınmasına tepki gösterdi.
CHP'li Köse'den Emniyet Müdürü'nün Görevden Alınmasına Tepki
15:11
CHP'li Çinkılıç'tan, Belediye Başkanının Eşine Yapılan Mobbinge Tepki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Kadın Kolları Başkanı Rukiye Çinkılıç, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü’ye uygulanan siyasi ‘mobbing’e tepki gösterdi.
CHP'li Çinkılıç'tan, Belediye Başkanının Eşine Yapılan Mobbinge Tepki
15:06
Timef Genel Başkanı Gürel'den Gençlere Avrupa'da Eğitim Çağrısı İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Genel Başkanı Şakir Gürel, Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı’nın Jean Monnet Burs Programı’yla Avrupa’da araştırma ve burs programları başlattığına dikkat çekerek, AB fonlarını yerel medyanın değerlendirme, gençlerin de Avrupa ülkelerinde araştırma ve yüksek lisans yapmak için fırsata dönüştürebileceklerini belirtti.
Timef Genel Başkanı Gürel'den Gençlere Avrupa'da Eğitim Çağrısı
15:00
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
14:49
Chp, MHP'ye Giden Emanet Oyları İstiyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Burhanettin Bulut, önceki gün ataması gelen yeni yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Rukiye Çinkılıç ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Arıkanoğlu ile birlikte basına tanıtım toplantısı yaptı.
Chp, MHP'ye Giden Emanet Oyları İstiyor
14:49
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı Erzurum'da kapalı pistte izinsiz kayak yaptığı sırada başını kar perdesine çarparak yaşamını yitiren üniversite öğrencisi, memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı
14:49
Servis Şoförlerine, Uyacakları Kurallar Hakkında Eğitim Aldı Batman Emniyet Müdürlüğü, taşımalı eğitim kapsamında görev yapan okul servisleri şoförlerine, uyacakları kurallar ve trafik eğitimi konusunda eğitim verdi.
Servis Şoförlerine, Uyacakları Kurallar Hakkında Eğitim Aldı
14:47
ÖĞ-DER Şube Başkanı İkinci: Asgari Ücretli Öğretmen Çalıştırılmamalı ÖĞ-DER Erzurum Şube Başkanı Abdullah İkinci, Milli Eğitim Bakanlığının asgari ücretli öğretmen uygulamasına son vermesini istedi.
ÖĞ-DER Şube Başkanı İkinci: Asgari Ücretli Öğretmen Çalıştırılmamalı
14:44
Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" Projesi Kentteki eğitim kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan proje kapsamında 40 kişilik öğretmen kafilesi, Avrupa'nın çeşitli kentlerine gitti.
14:39
KPSS'de Birinci Olan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümü KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı’nda Türkiye genelinde başarı göstererek sıralamada Türkiye Birincisi olan öğrencilere üniversite yönetiminin ev sahipliğinde teşekkür belgesi takdim edildi.
KPSS'de Birinci Olan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi
14:39
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu Voleybolda il genelinde son derece güzel ve başarılı sonuçlara imza atan Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi bu sefer Türkiye 10.su oldu.
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu
14:38
Küre İlçe Müdürlerinden Hayırlı Olsun Ziyareti Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kastamonu İlçe Merkez Başkanlığına seçilen Ahmet Namlı’ya Küre İlçe Müdürleri tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Küre İlçe Müdürlerinden Hayırlı Olsun Ziyareti
14:34
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ Açıklaması "Futbolda 2011 yılından itibaren malum sebeplerden dolayı düşüşe geçtik, maalesef bu işin kötü gidişine hepimiz gayret gösterdik" "Hepimiz biliyoruz ki şu andaki finansal yapılarımızda bir makyajlama yapılıyor olmasa çoğu kulübümüz UEFA organizasyonlarında maça çıkamaz" "Kulüplerin mali yapısı, başkanı.
14:22
Çorum Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle Vuruldu Çorum'da çıkan tartışmada C.Y., 19 yaşındaki Sefa Kılınç'ı, pompalı tüfekle ağır yaralayarak kaçtı.
Çorum Sokak Ortasında Pompalı Tüfekle Vuruldu
14:18
400 Öğrenci İlk Kez Kayak Yapmanın Sevincini Yaşadı Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından kayak öğrenmek isteyen 400 öğrenciye kayak takımı hediye edilerek, kayak eğitimi verildi.
400 Öğrenci İlk Kez Kayak Yapmanın Sevincini Yaşadı
14:12
Lapseki'de Aşçı Yardımcısı Kursu Açıldı Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde aşçı yardımcısı kursu açıldı.
Lapseki'de Aşçı Yardımcısı Kursu Açıldı
14:12
Yalova'dan Kısa Kısa Okul müdürleri toplantısı yapıldı.
Yalova'dan Kısa Kısa
14:09
Yargıtay 10'uncu Daire Başkanı Süleyman Caner'in Acı Günü Yargıtay 10'uncu Daire Başkanı Süleyman Caner'in Denizli'nin Acıpayam İlçesi'nde yaşayan annesi 86 yaşındaki Asiye Caner, yaşlılığa bağlı nedenlerden yaşamını yitirdi.
Yargıtay 10'uncu Daire Başkanı Süleyman Caner'in Acı Günü
14:02
Kırklareli'nden Kısa Kısa Rektör Prof. Dr. Aykaç'a ziyaret.
13:58
200 Öğretmen Sömestr Tatilinde Yurtdışına Gönderildi Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesince ortaklaşa düzenlenen "Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" projesi kapsamında 200 öğretmen sömestr tatilinde yurtdışına gönderildi.
200 Öğretmen Sömestr Tatilinde Yurtdışına Gönderildi
13:55
Göztepe'nin 3 Kader Haftası Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta cumartesi günü cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak maçta şampiyonluk yolundaki rakiplerinden İnegölspor'u ağırlayacak olan Göztepe, önümüzdeki 3 hafta boyunca zirve yarışındaki takımlarla kapışacak.
13:37
İşitme Engelliye Ehliyet Muş'ta faaliyet yürüten Menderes Sürücü Kursu tarafından işitme engellilerin ehliyet alabilmeleri için açılan kursa katılan vatandaş, 'H' sınıfı ehliyet aldı.
İşitme Engelliye Ehliyet
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:01:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EĞİTİM HABERLERİ
[Hata Bildir]