SON DAKİKA ELAZİG 24746 HABERLERİ

Son Dakika Elazig 24746 Haberleri

 • 10:41 Genelkurmay: Terör Örgütünün Elazığ/karakoçan Sorumlusu Ölü Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, terör örgütünün Elazığ/Karakoçan sorumlusu olan ve 'Pale' telsiz kodunu kullanan Emrah Kurt isimli teröristin ölü ele geçirildiğini bildirdi.
 • 15:44 Elazığ Tso'dan 'Destek Paketleri' Açıklaması Elazığ Tso'dan 'Destek Paketleri' Açıklaması Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı İdris Alan, terör yüzünden mağdur olan esnaflar için hazırladığı destek paketlerini olumlu karşıladıklarını belirterek, ancak bunun yetersiz olduğunu ve iflasların önlenebilmesi için acil tedbirler alınması gerektiğini vurguladı.
 • 15:10 Elazığ Tso Başkanı Alan: İflasların Önlenmesi İçin Acil Tedbir Gerekiyor Elazığ Tso Başkanı Alan: İflasların Önlenmesi İçin Acil Tedbir Gerekiyor Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, hükümetin bölgede yaşanan terör olayları nedeniyle mağdur olan esnaflar için hazırladığı destek paketini desteklediğini ifade ederek, "Önemli bir çalışma yapılıyor ama yetersiz, iflas ve iş yeri kapanmalarının önlenmesi için tüm bölge illerinde çok ivedi yeni bir çalışmanın yapılarak yürürlüğe girmesi gerekiyor.
 • 13:58 Elazığ Belediyesi'nden Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Elazığ Belediyesi Aile Psikolojik Danışma Merkezi tarafından gençlerin madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla geniş katılımlı bir eğitim semineri düzenlendi.
 • 13:41 Elazığ Belediyesi'nden Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Elazığ Belediyesi'nden Gençlere Madde Bağımlılığı Semineri Elazığ Belediyesi Aile Psikolojik Danışma Merkezi tarafından gençlerin madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla geniş katılımlı bir eğitim semineri düzenlendi.
 • 18:50 Elazığ Havalandırma Boşluğuna Düşen Kadın Ağır Yaralandı Elazığ Havalandırma Boşluğuna Düşen Kadın Ağır Yaralandı Havalandırma boşluğuna düşen kadın ağır yaralandıELAZIĞ'da 4 katlı apartmanın çatı katından apartman boşluğuna düşen Saadet Özen, ağır yaralandı.
 • 16:46 Elazığ Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor Elazığ Belediyesi, kaliteli yaşanan bir şehir amacı doğrultusunda cadde ve sokaklarda bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
 • 16:31 Adıyaman Belediyesi ile Elazığ Belediyesinden Ortak Çalışma Adıyaman Belediyesi ile Elazığ Belediyesinden Ortak Çalışma Adıyaman Belediyesi ile Elazığ Belediyesi yetkilileri, kentsel dönüşüm projeleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.
 • 15:31 Elazığ Belediyesi'nden Miraç Kandili Özel Programı Rahmet peygamberi Hz. Muhammed (SAV)'in Mekke'den semaya mucizevi yolculuğunun gerçekleştiği Miraç Kandili, Elazığ Belediyesi tarafından Kültür Park'ta düzenlenecek özel bir organizasyonla ihya edilecek.
 • 08:49 Elazığ Belediyesi İşitme Engellilerden Süper Şampiyonluk Elazığ Belediyesi İşitme Engellilerden Süper Şampiyonluk Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler futbol takımı İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi son maçında Antalya İşitme Engelliler futbol takımını deplasmanda 4-1 yenerek şampiyon oldu.
 • 16:24 Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, Şampiyon Oldu Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, İşitme Engelliler Süper Ligi şampiyonu oldu.
 • 21:13 AK Parti Elazığ Milletvekili Bulut Açıklaması AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "İnşallah başkanlık sistemi uzun sürmeyecek bir süre içinde Türkiye'ye gelecektir.
 • 15:46 Milletvekili Serdar'dan, Elazığ Kültür ve Sanat Derneğine Ziyaret Milletvekili Serdar'dan, Elazığ Kültür ve Sanat Derneğine Ziyaret AK Parti Elazığ Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar, Elazığ Kültür ve Sanat Derneğini ziyaret etti.
 • 12:48 Elazığ Emniyetinde 23 Personel Ödüllendirildi Elazığ Emniyetinde 23 Personel Ödüllendirildi Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, görevlerinde gösterdikleri üstün performans, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı 23 personeli teşekkür belgesi ve altınla ödüllendirdi.
 • 17:54 Elazığ Genç Öğretmen Uykuda Kalp Krizinde Öldü Elazığ Genç Öğretmen Uykuda Kalp Krizinde Öldü Genç öğretmen uykuda kalp krizinde öldüELAZIĞ'ın Karakoçan İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde müzik öğretmenliği yapan 35 yaşındaki Mustafa Yaşar, dün gece uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 17:14 Müsiad Genel Başkanı Olpak - Elazığ Müsiad Genel Başkanı Olpak - Elazığ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntüler MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'tan görüntüler Olpak'ın konuşmaları Olpak'ın salondan ayrılışı MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Son çeyrekte büyümeyle bu yıla giren Türkiye'nin ilk çeyrek büyümesinin de iyi olacağını ifade etmek isterim" "Biz 2016 yılının bir altın ve fırsat yılı olabileceği kanaatindeyiz" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Türkiye'nin geçen yılın son çeyreğinde kaydettiği büyüme rakamına işaret ederek, "Bu yılın ilk çeyrek büyümesinin de iyi olacağını ifade etmek isterim." dedi.
 • 13:47 Elazığ Hipodromu'nda Yarışlara Boykot Elazığ Hipodromu'nda Yarışlara Boykot Elazığ Hipodromu'nda yarışlara boykotElazığ Hipodromu'nda, at sahiplerinin boykotu nedeniyle geçen çarşamba günü yapılması gereken 7 yarış yapılamadı.
 • 13:40 Elazığ Hipodromu'nda Yarışlara Boykot Elazığ Hipodromu'nda Yarışlara Boykot ELAZIĞ Hipodromu'nda, at sahiplerinin boykotu nedeniyle geçen çarşamba günü yapılması gereken 7 yarış yapılamadı.
 • 21:15 Karabükspor - Elazığ Maç Biletlerini 1,25 TL Olarak Açıkladı Kardemir Karabükspor Kulübü hafta sonu sahasında oynayacağı Vartaş Elazığspor maçının bilet fiyatlarını 1,25 TL olarak açıkladı.
 • 15:25 Elazığ - Şehit Özcan Memleketinde Son Yolculuğuna Törenle Uğurlandı Elazığ - Şehit Özcan Memleketinde Son Yolculuğuna Törenle Uğurlandı Şehit Özcan memleketinde son yolculuğuna törenle uğurlandıMUŞ'un Varto İlçesi'nde polis aracının geçişi sırasında PKK'lı teröristlerin önceden tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu meydana gelen patlamada ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit olan özel harekat polisi Coşkun Özcan (25), memleketi Elazığ'da törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:28 Muş'taki Terör Saldırısı - Şehit Coşkun Özcan - Elazığ Muş'taki Terör Saldırısı - Şehit Coşkun Özcan - Elazığ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Muş'taki terör saldırısında şehit düşen Coşkun Özcan'ın Elazığ Emniye Müdürlüğü'ndeki töreninden görüntüler Şehit yakınlarının görüntüleri Şehidin getirilmesi Şehit için dua edilmesi Şehidin arkadaşları tarafından omuzlanması Muş'taki terör saldırısı Terör örgütü PKK'nın yola yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis memuru Coşkun Özcan için memleketi Elazığ'da tören düzenlendi Muş'ta terör örgütü PKK'nın yola yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 28 yaşında şehit olan polis memuru Coşkun Özcan için memleketi Elazığ'da tören yapıldı.
 • 12:22 Elazığ Şehit Olan Özel Harekat Polisi Coşkun Özcan Son Yolculuğuna Uğurlanıyor-1 Elazığ Şehit Olan Özel Harekat Polisi Coşkun Özcan Son Yolculuğuna Uğurlanıyor-1 Elazığ Şehit olan özel harekat polisi Coşkun Özcan son yolculuğuna uğurlanıyor-1(Tür: Yurt)
 • 21:12 Elazığ Şehit Ateşi Elazığ'a Düştü Elazığ Şehit Ateşi Elazığ'a Düştü Şehit ateşi Elazığ'a düştüMuş'un Varto İlçesi'nde PKK'lıların zırhlı araca düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan özel harekat polisi Coşkun Özcan'ın Elazığ'daki baba evine acı haber ulaştı.
 • 15:33 Elazığ Hipodromu'nda Boykot Var! Yarışlar Yapılamıyor Elazığ Hipodromu'nda Boykot Var! Yarışlar Yapılamıyor Elazığ Hipodromu'nda at sahipleri, yarışların haftada 2 veya 3 güne çıkarılması için boykot yapıyor. Bugün saat 14:00'ten itibaren 30 dakika arayla yapılması gereken 3 yarış koşulamadı.