SON DAKİKA ELAZİG 24746 HABERLERİ

Son Dakika Elazig 24746 Haberleri

  • 17:25Elazığ Fırat Üniversitesi, Otopsi Teknikeri YetiştiriyorElazığ Fırat Üniversitesi, Otopsi Teknikeri YetiştiriyorFırat Üniversitesi, otopsi teknikeri yetiştiriyor BATMAN Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Tüten'in otopsiye, "imamlar giriyor" sözü üzerine bir açıklama yapan Fırat Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tokdemir, 4 yılda 81 mezun verdiklerini ve bunun 43'ünün kadın olduğunu söyledi.
  • 14:44Elazığ Tso ile Vakıfbank Arasında Kredi ProtokolüElazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Vakıfbank arasında, odaya üye işletmeler için kredi imkanı sağlayan protokol imzalandı.
  • 12:08Vakıfbank'tan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kredi FırsatlarıVakıfbank'tan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kredi FırsatlarıVakıfBank, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığı protokol kapsamında, finansal kaynaklarını ve bankacılık ürünlerini uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile oda üyelerinin hizmetine sunuyor.
  • 16:01Elazığ Ortaokulu'nda Müzeler Günü EtkinliğiElazığ Ortaokulu'nda Müzeler Günü EtkinliğiElazığ Ortaokulu’nda Müzeler Günü kapsamında Elazığ Müze Müdürlüğü tarafından eğitim etkinliği gerçekleştirildi.
  • 00:3319 Mayıs - Erzurum/kayseri/antalya/diyarbakır/elazığ/k. Maraş/19 Mayıs - Erzurum/kayseri/antalya/diyarbakır/elazığ/k. Maraş/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - ERZURUM- Havuzbaşı mevkiindeki Atatürk Anıtı önünde toplanan öğrenciler- Öğrencilerden detaylar- Atatürk Anıtına çelenk sunumu- Saygı duruşu İstiklal Marşı- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil'in konuşması- Kortej yürüyüşünden görüntü- Bebeği ile yürüyüşe katılan bir katın- Halk oyunları gösterisi- Spor faaliyetlerinden görüntüler- KAYSERİVali Orhan Düzgün'ün sporcuları gezmesiAkrobasi görüntüleriZihinsel engelli çocukların gösterisi - ANTALYA- 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'ndan görüntülerToprak Razgatlıoğlu, motosikletiyle akrobasi gösterisi Norveçli çiftin açıklaması- DİYARBAKIR- Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'un alana gelmesi - İstiklal Marşı'nın okunması - Oyun oynayan gençler - Konuşma- ELAZIĞ- Konserden ve yürüyüşten detaylar- KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş'ta Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, - Öğrenciler tarafından şiirler okundu, - Wushu, jimnastik ve halk oyunları ekiplerince yapılan gösteri - Onikişubat Belediyesi minikler mehteran takımı gösteri sundu.
  • 17:19Elazığ Kültür ve Sanat Derneği'nden Vali Zorluoğlu'na PlaketElazığ Kültür ve Sanat Derneği'nden Vali Zorluoğlu'na PlaketElazığ Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Serdar Kara ile yönetim kurulu üyeleri, 8 .Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali’nde destek olduğu için Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ederek plaket verdi.
  • 14:33Elazığ, Kültür Park'a KavuşuyorElazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 25 Mayıs'ta açılacak olan Kültür Park'ta devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
  • 10:24Elazığ Yarım Saat Süren Yağmur Elazığ'da Hayatı Felç EttiElazığ Yarım Saat Süren Yağmur Elazığ'da Hayatı Felç EttiElazığ'da akşam saatlerinde yaklaşık 30 dakika süren sağanak yağmur ve fırtına, hayatı olumsuz etkiledi.
  • 01:29Elazığ - Yarım Saat Süren Yağmur Elazığ'da Hayatı Felç EttiElazığ - Yarım Saat Süren Yağmur Elazığ'da Hayatı Felç EttiElazığ'da akşam saatlerinde yaklaşık 30 dakika süren sağanak yağmur ve fırtına, hayatı olumsuz etkiledi.