SON DAKİKA ELAZIĞ HABERLERİ

Son Dakika Elazığ Haberleri

18:17
Başkan Gencer'den Ümit Özat Tepkisi Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat’ın hareketlerini Türk futbolu adına bir leke olduğunu söyledi.
Başkan Gencer'den Ümit Özat Tepkisi
18:10
Antalyaspor Başkanı Gencer'den Ümit Özat'a Sert Tepki Antalyaspor Başkanı Gencer'den Ümit Özat'a sert tepki Ümit Özat, Türk futbolu için bir ayıp ve lekedir Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, geçen hafta evlerinde oynadıkları maçta Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'ın kendi teknik heyetine, hakemlere, tribünlere ve yöneticisine yaptığı hareketleri kınayarak, Ümit Özat Türk futbolu için bir ayıp. Bir lekedir.
Antalyaspor Başkanı Gencer'den Ümit Özat'a Sert Tepki
18:08
Aksoy: 'Gözaltı Sayısı 10'a Çıktı' İzmir merkezli yasa dışı dinleme operasyonunda gözaltına alınan polislerin avukatlarından Ali Aksoy, “Şu an Elazığ Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Karakayalı’nın bile evine gidilememiş.
Aksoy: 'Gözaltı Sayısı 10'a Çıktı'
18:07
Mandıralı'dan Ümit Özat'a Sert Tepki: O Kendi Ruh Haliyle Savaşıyordu Antalyaspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Elazığspor Teknik Direktörü Özat'la yaşadığı gerginlikle ilgili, "Ben dikkat edilirse hemen kendi tarafıma döndüm." dedi.
Mandıralı'dan Ümit Özat'a Sert Tepki: O Kendi Ruh Haliyle Savaşıyordu
17:40
İzmir Merkezli Operasyon İzmir merkezli yasa dışı dinleme operasyonunda gözaltına alınan polislerin avukatlarından Ali Aksoy, “Şu an Elazığ Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Karakayalı’nın bile evine gidilememiş.
İzmir Merkezli Operasyon
17:26
Kck Davasının Başka İllere Taşınması Cizre'de Protesto Edildi Şırnak’ın Cizre ilçesinde faaliyet yürüten 15 sivil toplum kuruluşu temsilcisi, 37 kişinin yargılandığı KCK davasının güvenlik gerekçesi ile başka illere taşınmasını protesto etti.
Kck Davasının Başka İllere Taşınması Cizre'de Protesto Edildi
16:38
Davul-Zurna Eşliğinde Hayal Çekip Kobani'yi Kutladılar Elazığ'da DBP'liler IŞİD'in saldırdığı Kobani'nin Kürt güçlerinin eline geçmesine halaylar çekerek kutladı.
Davul-Zurna Eşliğinde Hayal Çekip Kobani'yi Kutladılar
16:32
Elazığ'da BDP'liler Kobani'yi Kutladı Elazığ'da DBP'liler, IŞİD'in saldırdığı Kobani'nin Kürt güçlerinin eline geçmesine halaylar çekerek kutladı.
Elazığ'da BDP'liler Kobani'yi Kutladı
16:09
Ümit Özat Özür Diledi Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Antalyaspor maçındaki hareketleri neden yaptığını özetleyecek zekice bir açıklaması olmadığını belirterek, herkesten özür diledi.
Ümit Özat Özür Diledi
15:56
Kovancılar'a 150 Adet Çöp Konteyneri Elazığ’ın Kovancılar İlçesi Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Ankara’da yaptığı temaslar sonrasında ilçeye hibe yoluyla 150 adet çöp konteyneri kazandırdı.
Kovancılar'a 150 Adet Çöp Konteyneri
15:54
Elazığ Yasaklı Meydanda Yasağı Protesto Ettiler Elazığ Valiliği'nin PTT Meydanı'nın basın açıklaması ve mitingleri yasaklaması üzerine kentteki bazı siyasi parti ve sendikalar valiliğe yasağın kaldırılması faksları çekerek, yasaklanan meydanda basın açıklaması yaptı.
Elazığ Yasaklı Meydanda Yasağı Protesto Ettiler
14:49
Ümit Özat Hami Mandıralı ile Yaşadığı Tartışmadan Dolayı Özür Diledi Elazığspor teknik direktörü Özat: Yapmış olduğum hareketin savunulacak bir tarafı yoktur.
Ümit Özat Hami Mandıralı ile Yaşadığı Tartışmadan Dolayı Özür Diledi
14:42
Yasaklı Meydanda Yasağı Protesto Ettiler Elazığ Valiliği'nin PTT Meydanı'nın miting ve basın açıklaması yapılmasını yasaklaması üzerine kentteki bazı siyasi parti ve sendikalar yasağın kaldırılması için valiliğe faks çekerek, yasaklanan meydanda basın açıklaması yaptı.
Yasaklı Meydanda Yasağı Protesto Ettiler
14:32
Ümit Özat: Herkesten Özür Diliyorum Elazığspor'un teknik direktörü Ümit Özat, Antalyaspor maçında Hami Mandıralı ile arasında geçen tartışmanın ardından özür diledi.
Ümit Özat: Herkesten Özür Diliyorum
12:20
Batman Üniversitesi Hentbol Takımı Elazığ Takımını Mağlup Etti Türkiye Hentbol 2. Ligi'nde mücadele eden Batman Üniversitesi erkek hentbol oynadığı iki maçta galip ayrıldı.
Batman Üniversitesi Hentbol Takımı Elazığ Takımını Mağlup Etti
11:36
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Operasyonda, 17'si rütbeli 26 emniyet personelinden 16'sı gözaltına alındı Tamamı 2009 2013 döneminde İstihbarat Şube Müdürlüğü çalışanı şüphelilerle ilgili soruşturmanın, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yönetmek, kurulan örgüte üye olmak, suç örgütü faaliyetleri kapsamında kamu görevlilerinin resmi belgede sahteciliği, iftira, suç uydurmak, özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek" suçlarından
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
11:12
Kalorifer Dairesinden Yükselen Duman Korkuttu Elazığ’ın merkeze bağlı Ataşehir Mahallesi’nde bir apartmanın kalorifer dairesinden yükselen dumanlar paniğe neden oldu.
Kalorifer Dairesinden Yükselen Duman Korkuttu
10:30
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Denizli'de, bir komiser gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
18:13
İhh'dan Çocuklara Karne Hediyesi İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Elazığ Şubesi'nin organizesiyle dezavantajlı ailelerin çocuklarına yönelik etkinlik düzenlendi.
18:03
Elazığ Belediyesi'nden Kurs Elazığ Belediyesince kat görevlisi ve servis elemanı kursu açılacağı bildirildi.
18:01
Fırat Teknoloji Transfer Ofisi Gelişimi Çalıştayı Elazığ'da, Fırat Teknokent tarafından yürütülmekte olan Girişimci İş Gücünü Çevreleyen Fırat Gökkuşağı (FIRASET) Projesi kapsamında, Fırat Teknoloji Transfer Ofisi Gelişimi Çalıştayı düzenlendi.
17:50
Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Çelik'ten Esnafa Faizsiz Kredi Uyarısı Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik, esnafa verilmesi gündemde olan faizsiz kredilerle ilgili açıklama yaptı.
Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Çelik'ten Esnafa Faizsiz Kredi Uyarısı
17:25
Aktif Sağlık-Sen'den Kamu Hastaneler Birliği'ne Ziyaret Aktif Sağlık Sen Elazığ Şubesi Başkanı Ümit Karataş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Latif Üstünel'i ziyaret etti.
13:44
Elazığ'da, Kaçak Avlananlara Para Cezası Elazığ'da, kaçak balık avlayan 3 kişiye 3 bin 165 lira para cezası verildi.
Elazığ'da, Kaçak Avlananlara Para Cezası
12:38
Ketem 132 Kadını Sağlık Taramasından Geçirip, Eğitim Verdi Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) tarafından ilçe ve merkezde 132 kadına çeşitli eğitimler verildi.
Ketem 132 Kadını Sağlık Taramasından Geçirip, Eğitim Verdi
11:40
Elazığ'da Kaçak Avlanan Balıkçılar Jandarmaya Yakalandı Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde jandarma, serpe ağ ile kaçak olarak avlanan 3 balıkçıyı yakaladı.
Elazığ'da Kaçak Avlanan Balıkçılar Jandarmaya Yakalandı
11:00
Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim Töreni Emniyet Genel Müdürlüğü’ne alınan Mersin Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Bahar, görevini Dr. Rahmi Baştuğ’a devretti.
Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim Töreni
09:30
Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Umreye Gitti Elazığ’da 208 öğrenci ve velisi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan program kapsamında yarıyıl tatilinde umreye gitti.
Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Umreye Gitti
09:18
Elazığ'da Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Umreye Gitti Elazığ’da 208 öğrenci ve velisi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan program kapsamında yarıyıl tatilinde umreye gitti.
Elazığ'da Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Umreye Gitti
21:09
Alacak-Verecek Kavgasında Bir Kişi Yaralandı Elazığ'ın Şehit İlhanlar Caddesi üzerinde meydana gelen ve alacak-verecek meselesi yüzünden çıktığı belirtilen kavgada bir kişi silahla ayaklarından vurularak yaralandı.
Alacak-Verecek Kavgasında Bir Kişi Yaralandı
20:43
PTT 1. Lig 17. Hafta Görünümü PTT 1. Lig'de 17. haftanın maçları bugün oynanan 4 karşılaşma ile tamamlandı.
20:36
Antalyaspor: 2 – Elazığspor: 1 PTT 1. Ligin 17. haftasında Antalyaspor, evinde Elazığspor'u 2-1 yendi.
Antalyaspor: 2 – Elazığspor: 1
17:55
Elazığ'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı Elazığ'da 19 yaşındaki M.K. ile 20 yaşındaki B.D. arasında para anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışma kagaya dönüştü.
Elazığ'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı
17:53
Basketbol: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Malatya'da düzenlenen Anadolu Yıldızları Basketbol Grup Müsabakaları, sona erdi.
15:07
Türk Müziği Korosu Maden'de Konser Verdi Kültür ve Turizm Bakanlığı Elazığ Klasik Türk Müzik Korosu, Maden ilçesinde konser verdi.
Türk Müziği Korosu Maden'de Konser Verdi
15:01
Elazığ Osb'de 5. Kısım Tamamlanıyor Elazığ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, 5. kısımda çalışmalarda sona yaklaşıldığını söyledi.
Elazığ Osb'de 5. Kısım Tamamlanıyor
14:05
Antalya'ya Eğitim Kompleksi Yapılacak AK Parti İl Başkanı Sümer: "Türkiye, AK Parti iktidarı döneminde ulaşıma, sağlığa ve ekonomiye verdiği önem kadar eğitime de büyük önem vermektedir"
13:38
Siirt 6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu... Siirt'te, Alkumru ile Kirazlık Barajı kapaklarının açılması sonucu nehir kenarında piknik yaparken sulara kapılarak ölen 6 kişi ile ilgili hazırlanan bilirkişi raporundaönce santral yöneticileri, sahipleri ve yetkilileri sonra ise Valilik ve Belediye kusurlu bulundu.
Siirt 6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu...
12:08
6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu SİİRT'te, Alkumru ile Kirazlık Barajı kapaklarının açılması sonucu nehir kenarında piknik yaparken sulara kapılarak ölen 6 kişi ile ilgili hazırlanan bilirkişi raporundaönce santral yöneticileri, sahipleri ve yetkilileri sonra ise Valilik ve Belediye kusurlu bulundu.
6 Kişinin Öldüğü Baraj Faciasında Santral Yöneticilerinden Sonra Valilik ve Belediye Kusurlu
12:05
Aynaya Gülümseyerek Bakmak İstiyor Elazığ'da, sobada yanan yüzü ve ellerinde oluşan izler nedeniyle hayata küsen ve okula devam edemeyen 19 yaşındaki Sakine Özdemir, aynaya ağlayarak değil gülümseyerek bakacağı günleri bekliyor Özdemir: "Okulda bazı öğrenciler benden korkup kaçıyordu, bağıranlar oluyordu.
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
09:19
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
22:23
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı Tunceli’nin Pertek ilçesinde yüzü maskeli gruplar, belediye binası, AK Parti İlçe Teşkilatı ve 3 iş yerine molotofla saldırdı.
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı
17:17
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standını AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile birlikte Yeni Malatyaspor ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek’te ziyaret etti.
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret
17:16
Elazığ'da 5 Milyon Bütçeli İş Başı Eğitimi Programı Elazığ Organize Sanayi Bölgesi ile Elazığ İş-Kur İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan İş Başı Eğitim Programı ile işe başlayacak işçilerin maaşları İş-Kur tarafından ödenecek.
Elazığ'da 5 Milyon Bütçeli İş Başı Eğitimi Programı
16:12
Elazığ Güzide Hanım Ortaokulu Yüzmede 11 Madalya Kazandı Elazığ'daki Özel Güzide Hanım Ortaokulu, il çapında düzenlenen okullar arası yüzme yarışmasında 11 madalya kazandı.
Elazığ Güzide Hanım Ortaokulu Yüzmede 11 Madalya Kazandı
16:01
Malatya'da Geçen Yıl 11 Bin 22 Konut Satıldı Malatya’da 2014 yılında 11 bin 22 konut satış gerçekleşti.
14:01
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ'ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi'nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
13:40
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi’nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:13:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELAZIĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]