02:3000
SON DAKİKA ELAZIĞ HABERLERİ

Son Dakika Elazığ Haberleri

  Diyarbakır'da Uyuşturucu Sevkiyatı Polis'e Takıldı

  Diyarbakır’da polis ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 275 kilogram esrar ele geçirildi. (Dün 18:49)

   

  Oryantal Cinayeti Şüphelisi Tutuklandı

  Oryantal Cinayeti Şüphelisi Tutuklandı

  Edirne'nin İpsala İlçesi'nde oryantallik yapan 29 yaşındaki Erguvan Karaoğlu'nu çalıştığı pavyonda tabancayla vurarak öldürmekle suçlanan 54 yaşındaki N.K., çıkarıldığı mahkemece 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak, cezaevine konuldu. (Dün 18:40)

   

  Kılıçdaroğlu, Ankara'ya Hareket Etti

  Kayınvalidesinin Tunceli'deki cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'ya hareket etti. (Dün 18:29)

   

  Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  Kılıçdaroğlu'nun Kayınvalidesi Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 88 yaşında vefat eden kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazimiye ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi. (Dün 15:43)

   

  İki Kardeş Öğretmenin Aynı Köyde Eğitim Fedakarlığı

  İki Kardeş Öğretmenin Aynı Köyde Eğitim Fedakarlığı

  Ağrı'da kardeş iki bayan öğretmen, şehir merkezinden uzakta çocuklara eğitim vermek için çabalıyor. (Dün 12:39)

   

  12 Eylül Mağdurunun Hukuk Zaferi

  12 Eylül Mağdurunun Hukuk Zaferi

  Dalaman'da Nurettin Çelik, 1981 yılında sınavı kazandığı halde, 12 Eylül yönetimi tarafından göreve başlatılmadığı gerekçesiyle başlattığı hukuk mücadelesini kazandı. (Dün 11:43)

   

  Palu ve Sivrice'de Deprem

  Palu ve Sivrice'de Deprem

  Elazığ’ın Palu ve Sivrice ilçelerinde deprem meydana geldi. (Dün 11:03)

   

  Elazığ Kılıçaroğlu Elazığ' Da

  Elazığ Kılıçaroğlu Elazığ' Da

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Annesi Fatma Özdağ'ın cenazesine katılmak üzere İstanbul'dan Uçakla Elazığ Havaalanına geldi. (Dün 10:43)

   

  Muğla Dalaman 12 Eylül Mağdurunun Hukuk Zaferi

  Muğla Dalaman 12 Eylül Mağdurunun Hukuk Zaferi

  Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde yaşayan 59 yaşındaki Nurettin Çelik, başlattığı hukuk mücadelesiyle önce sol bir derneğin üyesi olduğu gerekçesiyle, 12 Eylül askeri yönetimi döneminde alınmadığı memurluğa, ardından geçen sürede kaybettiği özlük haklarına kavuştu. (Dün 10:43)

   

  Elazığ'da 3,0 Büyüklüğünde Deprem

  Elazığ'da 3,0 Büyüklüğünde Deprem

  Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde 3,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. (Dün 10:36)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Tunceli'ye Gitti

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Tunceli'ye Gitti

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uçakla geldiği Elazığ’dan karayolu ile kayınvalidesinin cenaze törenine katılmak üzere Tunceli’ye gitti. (Dün 10:05)

   

  Azerbaycan'da 'Türkiye Kültür Haftası' - Ömer Çelik

  Azerbaycan'da "Türkiye Kültür Haftası" - Ömer Çelik

  Azerbaycan'da "Türkiye Kültür Haftası"- Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Türkiye ve Azerbaycan, dostluk, kardeşlik, iyi komşuluk temelinde yürüttükleri ilişkilerini, beraberce örecekleri kültürel ağlarla daha da güçlendirmek arzusundadır"BAKÜ (AA) - Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Türkiye ve Azerbaycan'ın, dostluk, kardeşlik, iyi komşuluk temelinde yürüttükleri ilişkilerini, beraberce örecekleri kültürel ağlarla daha da güçlendirmek arzusunda olduklarını söyledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Azerbaycan'da "Türkiye Kültür Haftası"

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Türkiye ve Azerbaycan, dostluk, kardeşlik, iyi komşuluk temelinde yürüttükleri ilişkilerini, beraberce örecekleri kültürel ağlarla daha da güçlendirmek arzusundadır" (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Tunceli Alevilerinden 'Boğaz Köprüsü'nün Adı Şah İsmail Olsun' Talebi

  Tunceli Alevilerinden 'Boğaz Köprüsü'nün Adı Şah İsmail Olsun' Talebi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Tunceli'de ziyaret ettiği cemevinin dedesi Ali Ekber Yurt, İstanbul Boğaz Köprüsü'nün isminin Şah İsmail Köprüsü olmasını istedi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Hareket Etti

  Bir dizi temaslarda bulunmak ve partisinin Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Tunceli’ye gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’ya hareket etti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti

  Tunceli'den helikopterle Elazığ'a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak ANA ile saat 18.08'de Ankara'ya gitti. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.11.2014 02:30:55. #1.11#