13:2600
SON DAKİKA ELAZIĞ HABERLERİ

Son Dakika Elazığ Haberleri

   

  Elazığ'da İki Günde 400 Öğrenciye Gezi Düzenlendi

  Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli polisler ’Bugünlerimiz Yarınlarda Saklı’ proje kapsamında düzenlenen etkinliğin ikinci gününde erkek öğrencilerle buluştu. (Bugün 12:58)

   

  Görev Şehidi Uzman Çavuş Adana'da Toprağa Verildi

  Görev Şehidi Uzman Çavuş Adana'da Toprağa Verildi

  Elazığ'ın Kovancılar İlçesi'nde askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit olan 27 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Selahattin İlhan'ın cenazesi, memleketi Adana'da gözyaşlarıyla toprağa verildi. (Bugün 12:55)

   

  Şehit Uzman Onbaşının Cenazesinde Kadın Polis Gözyaşlarına Boğuldu

  Şehit Uzman Onbaşının Cenazesinde Kadın Polis Gözyaşlarına Boğuldu

  Elazığ'da göreve giderken meydana gelen trafik kazasında şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Selahattin İlhan'ın cenaze töreninde şehidin kız kardeşi Nursel İlhan'ı teselli etmeye çalışan kadın polis, yakılan ağıtlar karşısında gözyaşlarına boğuldu. (Bugün 11:59)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu, Kırklareli’nin kıyı kesimleri, Sinop, Hatay, Elazığ, Gaziantep ve Kilis çevreleri ile Şanlıurfa’nın batı kesimlerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 08:52)

   

  İşte İllerin Suça Sürüklenen Çocuk Oranı

  İşte İllerin Suça Sürüklenen Çocuk Oranı

  TÜİK Diyarbakır, geçen yıl suça sürüklenen çocuk sayısının il nüfusuna oranında Diyarbakır'ın binde 1,5 oranıyla 62'inci sırada yer aldığını açıkladı. (Dün 21:14)

   

  Elazığ'da Şehit Düşen Uzman Erbaşın Naaşı Memleketine Uğurlandı

  Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit düşen uzman erbaş Selahattin İlhan’ın(27) naaşı memleketi Adana'ya uğurlandı. (Dün 18:17)

   

  At Yarışları

  Elazığ'da altılı ganyan 231.702,72 lira ikramiye verdi. (Dün 18:08)

   

  Terör Örgütünün Kaçırdığı Köy Korucuları

  Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Sözen: "Kaçırılan 2 köy korucumuzun bir an önce ailelerine kavuşması en büyük dileğimizdir" (Dün 17:26)

   

  Elazığ'da Askerleri Taşıyan Aracın Devrilmesi

  Kovancılar ilçesinde askerleri taşıyan servis aracının devrilmesi sonucu şehit olan uzman çavuş Selahattin İlhan'ın cenazesi, memleketi Adana'ya gönderildi. (Dün 17:06)

   

  Şehit Selahattin İlhan'ın Cenazesi Adana'ya Gönderildi

  Şehit Selahattin İlhan'ın Cenazesi Adana'ya Gönderildi

  Elazığ'da askerleri taşıyan aracın devrilmesi- Kovancılar ilçesinde askerleri taşıyan servis aracının devrilmesi sonucu şehit olan uzman çavuş Selahattin İlhan'ın cenazesi, memleketi Adana'ya gönderildiELAZIĞ (AA) - Askerleri taşıyan servis aracının devrilmesi sonucu şehit olan jandarma uzman çavuş Selahattin İlhan (27) için Elazığ Askeri Hastanesi'nde tören düzenlendi. (Dün 16:56)

   

  Şehit Uzman Çavuş'a Elazığ'da Tören Düzenlendi

  Şehit Uzman Çavuş'a Elazığ'da Tören Düzenlendi

  Elazığ’da askeri aracın görev dönüşü yoldan çıkarak devrilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Selahattin İlhan’a, Askeri Hastane bahçesinde tören düzenlendi. (Dün 16:26)

   

  Yaralı 2 Asker Taburcu Edildi

  Elazığ'da askerleri taşıyan aracın devrilmesi- Kazada yaralanan 3 askerden 2'si tedavisinin ardından taburcu edildiELAZIĞ (AA) - Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde meydana gelen kazada yaralanan 3 askerden 2'si tedavisinin ardından taburcu edildi. (Dün 15:41)

   

  Askerleri Taşıyan Araç Devrildi: 1 Şehit, 3 Yaralı (3)

  Askerleri Taşıyan Araç Devrildi: 1 Şehit, 3 Yaralı (3)

  Törenle UĞURLANDI Elazığ'ın Kovancılar İlçesi'nde askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Selahattin İlhan için Elazığ Asker Hastanesi'nde töreni düzenlendi. (Dün 15:09)

   

  Elazığ'da Polisler Öğrencilerle Halay Çekti

  Elazığ'da Polisler Öğrencilerle Halay Çekti

  Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli polisler, ’Bugünlerimiz Yarınlarda Saklı Projesi’ kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. (Dün 15:01)

   

  MHP Bingöl Eski İl Başkanı Köseoğlu Hayatını Kaybetti

  MHP Bingöl Eski İl Başkanı Köseoğlu Hayatını Kaybetti

  Geçtiğimiz yıl kanser teşhisi konan ve bir süredir tedavi gören Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl eski İl Başkanı Ali Köseoğlu, hayatını kaybetti. (Dün 15:00)

   

  Şehit Ateşi Adana'ya Düştü

  Şehit Ateşi Adana'ya Düştü

  Elazığ’ın Kovancılar ilçesi yakınlarında askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Selahattin İlhan’ın Adana’daki baba ocağına ateş düştü. (Dün 14:39)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 13:26:53. #1.12#