16:2200
SON DAKİKA ELAZIĞ HABERLERİ

Son Dakika Elazığ Haberleri

  Elazığspor'dan LÖSEV'e Destek

  Elazığspor'dan LÖSEV'e Destek

  Elazığspor'da teknik heyet ve futbolcular, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı yararına bastırılan takvimlerden alarak destek oldu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Elazığ İl Başkanı Nusret Çoban Yeni Yönetimi Tanıttı

  AK Parti Elazığ İl Başkanı Nusret Çoban Yeni Yönetimi Tanıttı

  AK Parti Elazığ İl Başkanı Nusret Çoban, düzenlediği basın toplantısında yeni yönetimi tanıttı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Prof. Dr. Barış: Depreme Hazırlık İçin Kentsel Dönüşüm Bir Fırsattır

  Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şerif Barış, depreme hazırlık için kentsel dönüşüm çalışmalarının bir fırsat olduğunu söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Elazığ Sis Altında

  Elazığ Sis Altında

  Elazığ'da iki gündür etkili olan sis kentin tarihi yerleşim yeri olan Harput'ta seyrine doyum olmayan manzaralar oluşturuyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kıl Çadırda Geçen Ömürler

  Mevsim şartlarına göre çeşitli bölgelerde konaklayan göçerler, yaşamlarını kiraladıkları meralarda kurdukları kıl çadırlarda zor şartlar altında sürdürüyor Kışı geçirmek için Şanlıurfa'ya gelen göçerler, artık yerleşik düzene geçmek istiyor Kırlı: "Okula devam edebilmeleri için çocuklarımı memleketteki. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Öib Kararları

  Özelleştirme kapsam ve programındaki iki taşınmazın satışı ile bazı imar planı değişiklikleri onaylandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Tutuklanan Eski Milletvekili İşbaşaran'dan Mektup...

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 10 gün önce İstanbul 5. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak Üsküdar Paşakapısı Cezaevi'ne konulan eski AK Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran, avukatı aracılığıyla basın mensuplarına yazılı bir açıklama gönderdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bingöl'de Kontak Kapatma Eylemi

  Bingöl'de midibüslerle yolcu taşımacılığı yapan 4 firma, VIP taksilerin korsan yolcu taşımalarına engel olunmadığı gerekçesiyle kontak kapatma eylemi başlattı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Elazığ'da Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Programı

  Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Mevlana'nın vuslata erişinin 741. yıl dönümü dolayısıyla anma programı düzenleyecek. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Minik Parmaklar Geleceği Programladı

  Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor adı ile 8-13 Aralık tarihlerinde gerçekleşen proje ile Türkiye'de 1 haftada 5 bin çocuğa ulaşıldı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Elazığspor'da Ayrılık

  PTT 1. Lig’de mücadele eden Elazığspor, teknik direktör yardımcısı Fatih Akyel, futbolcu Atilla Yıldırım ve Birol Hikmet ile yollarını ayırdı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Elazığ'da Polis, CHP'nin Yolsuzluk Dövizlerine El Koydu

  Elazığ'da Polis, CHP'nin Yolsuzluk Dövizlerine El Koydu

  Elazığ'da polis, CHP'lilerin 17 Aralık Operasyonunun yıl dönümünde düzenlediği protestoda açtıkları dövizlere el koydu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 16:22:47. #1.11#