16:2900
SON DAKİKA ELBİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Elbistan Haberleri

   

  AÖF sınav giriş yerleri açıklandı

  AÖF sınav giriş yerleri açıklandı

  Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin ara sınav için giriş salonları açıklandı. Açık öğretim fakültesi yeni dönem için sınav tarihleri belirlendi. Güz Dönemi ara sınavları 6-7 Aralık tarihinde yapılacak. Yeni dönemde AÖF sınav yerlerine 10 yeni ilçe daha eklendi. (Bugün 14:48)

   

  Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları' Paneli

  Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları' Paneli

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Türkiye Mühendis ve Maden Odaları Birliği (TMMOB) işbirliği ile düzenlenen “Madencilikte İş Faciaları ve Sonuçları” adlı panel, Eskişehir ve çevre illerden gelen misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Elbistan İl Olsun' Platformu Afşin'i Ziyaret Etti

  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kurulan “Elbistan il olsun” platformu Afşin’i ziyaret ederek il olma gerekçelerini anlatıp destek istedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Kahramanmaraş ve ilçelerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen törenle kutlandı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Babasının Vasiyeti Üzerine Başladığı Öğretmenliği 4 Yıldır Sürdürüyor

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yaklaşık 10 yıl memur olarak çalışan görme engelli Okumuş, babasının vasiyeti nedeniyle başladığı öğretmenlik mesleğini sürdürmenin gururunu yaşıyor Tarih öğretmeni Okumuş: "Lisede okurken kaybettiğim babamın vasiyeti vardı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Afşin-Elbistan A Termik Santral ile Ael'in İşletme Hakkının Devri

  Afşin-Elbistan A Termik Santral ile Ael'in İşletme Hakkının Devri

  Afşin-Elbistan A Termik Santrali ile kömür sahası olan Afşin-Elbistan Linyitleri (AEL) İşletme Müdürlüğü’nün işletme hakkının 20 yıllığına ERG-Werbund Elektrik’e devri için oluşturulan kurulların çalışmalarında sona gelindiği belirtildi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 16:29:57. #1.12#