SON DAKİKA ELBİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Elbistan Haberleri

15:16
Elbistan'da Trafik Kazası: 6 Yaralı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Elbistan'da Trafik Kazası: 6 Yaralı
14:23
Türkiye Enerji Sektöründeki Birleşme ve Satın Almalar Raporu Rapora göre, Türkiye enerji pazarı, 2014 yılında toplamda 5,6 milyar dolar değerinde 40 birleşme ve satın alma işlemi ile 2013 yılında gerçekleşen işlem sayısına ulaşırken, işlem değeri olarak 2014 yılının gerisinde kaldı PwC Türkiye Enerji Sektörü Danışmanlık Hizmetleri Ortağı Alioğlu: "2015 yılında.
12:22
Bulut: "Elbistanlı Çiftçi 200 Milyon Lira Zarar Etti" Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut, yaşanan kuraklık ve don olayı nedeniyle 2014’ün tarım sektörü açısından dibe vurulan bir yıl olduğunu belirterek, “Elbistan çiftçisi, 2014 yılında 200 milyon lira zarar etti” dedi.
Bulut: 'Elbistanlı Çiftçi 200 Milyon Lira Zarar Etti'
12:20
Elbistan'da 5 Bin 258 Kişi, Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne Başvurdu Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 2014 yılında 5 bin 258 tüketici, aldığı malın ayıplı çıkması ya da bankacılık işlemlerinden yapılan kesintiyi geri alabilmek için Tüketici Sorunları Hakem Heyeti’ne başvurdu.
Elbistan'da 5 Bin 258 Kişi, Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne Başvurdu
11:07
Enerji Piyasalarında Nasıl Bir Yılı Geride Bıraktık? PwC Türkiye'nin her yıl gerçekleştirdiği "Türkiye Enerji Sektöründeki Birleşme ve Satın Almalar Raporu"nun 2014 sonuçları açıklandı.
16:48
Tkdk'nın Elbistan'da "13. Çağrı Dönemi" Anlatıldı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kahramanmaraş İl Koordinatörlüğü tarafından, Elbistan ilçesinde 13. Çağrı Bilgilendirme toplantısı düzenledi.
16:20
Üzerine Çaydanlık Devrilen Çocuk Yaralandı Elbistan ilçesinde üzerine çaydanlık devrilen 4 yaşındaki çocuk yaralandı.
16:36
Elbistan'da 73 Kişiye Mavi Kart Elbistan Nüfus Müdürü Mustafa Gören, 2014 yılında yapılan iş ve işlemleri değerlendirdi.
14:02
Kargo Şubesini Dinlene Dinlene 1 Saatte Soydular Elbistan’da bir kargo firmasının şubesine giren hırsız, müşterilere teslim edilmeyi bekleyen çok sayıda elektronik eşyayı çalarak kayıplara karıştı.
Kargo Şubesini Dinlene Dinlene 1 Saatte Soydular
12:09
Kalorisi Artırılan Linyitle Daha Fazla Elektrik Üretilecek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile TÜBİTAK iş birliğinde hazırlanan "Kömür Kurutma ve Zenginleştirme Projesi"yle kalorisi düşük linyit kömürünün enerji değeri artırıldı Proje koordinatörü Bilirgen: "Bu çalışmayla enerjide yatırım ve üretim maliyetini düşürmeyi amaçlıyoruz" Enerji ve Tabii Kaynaklar.
16:09
Elbistan'da İrşad Bürosu Yeniden Çalışmalara Başladı Elbistan İlçe Müftüsü Muhsin Demirel, ailevi problemleri olanların ya da dini konularda birebir bilgi almak isteyenlerin yararlanacağı Aile İrşad ve Rehberlik Bürosu’nun çalışmalarına yeniden başladığını söyledi.
Elbistan'da İrşad Bürosu Yeniden Çalışmalara Başladı
11:19
Elbistan'da 2015'in İlk Bebeği 'Uğur' Oldu Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yeni yılın ilk bebeği erkek oldu.
Elbistan'da 2015'in İlk Bebeği 'Uğur' Oldu
01:29
Kaldırımda Baygın Bulunan Genç Hastaneye Kaldırıldı Elbistan ilçesinde yol kenarında baygın halde bulunan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
15:09
Kahramanmaraş'ta Silahlı ve Bıçaklı Kavga: 2 Yaralı Elbistan ilçesinde kavgada polis memuru bıçakla, bir kişi ise tabanca ile yaralandı.
12:53
Polis, Kendisini Bıçaklayan Kişiyi Tabancayla Yaraladı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde, sivil bir polis kendisini bıçaklayan kişiyi beylik tabancasıyla yaraladı.
16:09
"Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız "Türkiye'nin bu yılki doğalgaz tüketimi 48 milyar metreküpe çıktı." dedi.
'Maden Kazalarımız Mahcubiyet Noktası Oluşturdu'
13:43
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Türkiye'nin bu yılki doğalgaz tüketimi 48 milyar metreküpe çıktı.
13:31
Termik Santraldeki İş Kazasının Amatör Kamera Görüntüleri Termik santralde iş kazası: 1 ölü, 1 yaralı- Üzerilerine havalandırma hattı düşen işçilerden biri öldü, diğeri yaralandı Afşin-Elbistan A Termik Santrali'nde üzerilerine havalandırma hattı düşen işçilerden biri öldü, diğeri yaralandı.
Termik Santraldeki İş Kazasının Amatör Kamera Görüntüleri
11:35
Termik Santral'de Havalandırma Platformu İşçilerin Üstüne Düştü: 1 Ölü, 1 Yaralı Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki Afşin Elbistan Termik Santrali'nde havalandırma platformu işçilerin üstüne düştü.
Termik Santral'de Havalandırma Platformu İşçilerin Üstüne Düştü: 1 Ölü, 1 Yaralı
11:34
Jandarma Hırsızlara Göz Açtırmıyor Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı, Doğan Mahallesinde kalorifer peteği çalan bir kişiyi malzemeleri satmak isterken suçüstü yakaladı.
Jandarma Hırsızlara Göz Açtırmıyor
16:01
Termik Santralde Havalandırma Hattı Düştü: 1 Ölü, 1 Yaralı Kahramanmaraş'ta, Afşin- Elbistan Termik Santrali'nde üzerlerine havalandırma hattı düşen işçilerden 34 yaşındaki Ömer Şahan öldü, 47 yaşındaki Ali Sarı ise yaralandı.
15:07
Termik Santralde İş Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Afşin-Elbistan A Termik Santrali’nde meydana gelen iş kazası sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
Termik Santralde İş Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
14:25
İşçilerin Üzerine Boru Düştü: 1 İşçi Öldü, 1 İşçi Ağır Yaralandı Afşin-Elbistan A Termik Santralinde meydana gelen iş kazası sonucu 1 işçi hayatını kaybederken, bir işçi de ağır yaralandı.
14:22
Termik Santralde İş Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Afşin-Elbistan A Termik Santralinde üzerilerine havalandırma hattı düşen işçilerden biri öldü, diğeri yaralandı.
Termik Santralde İş Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
14:15
Termik Santralde İş Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Üzerilerine havalandırma hattı düşen işçilerden biri öldü, diğeri yaralandı.
14:02
İşçilerin Üzerine Boru Düştü: 1 İşçi Öldü, Bir İşçi Ağır Yaralı Afşin-Elbistan A Termik Santralinde meydana gelen iş kazası sonucu 1 işçi hayatını kaybederken bir işçi de ağır yaralandı.
11:42
Elbistan'da Çiftçiler Delegelerini Seçti Elbistan Ziraat Odasında 2015 yılı Şubat ayında gerçekleştirilecek olan olağan genel kurul öncesinde delege seçimi gerçekleştirildi.
Elbistan'da Çiftçiler Delegelerini Seçti
11:40
Akkuş: "Eğitim Valizi Hazırlayan Gençlerimizin Sayısı Azalmalı" Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet Akkuş, ilçelerinde eğitim alanında sorunları olduğunu belirterek, "Eğitim için ilçe dışına giden gençlerimizin sayısı azalmalı" dedi.
Akkuş: 'Eğitim Valizi Hazırlayan Gençlerimizin Sayısı Azalmalı'
09:19
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı Elbistan-Afşin-Ekinözü-Göksun ve Nurhak ilçelerinin kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantıların 3.sü Milletvekili Mahir Ünal başkanlığında gerçekleştirildi.
Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı
23:23
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması "Yıllarca bu ülkede siyaseti kirli bir şey gibi gösterdiler.
16:38
Çocuklarını Üniversiteli Yaptı, Şimdi Kendi Okumayı Öğreniyor Kahramanmaraş'ta 60 yaşındaki 3 çocuk annesi, üniversiteli yaptığı çocuklarının ardından kendisi de okumayı öğreniyor.
Çocuklarını Üniversiteli Yaptı, Şimdi Kendi Okumayı Öğreniyor
15:02
Jeneratörle Avlanan Balıkçılara Jandarma Baskını Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde nehirde jeneratörle balık avlayan 2 kişi jandarma tarafından yakalandı.
Jeneratörle Avlanan Balıkçılara Jandarma Baskını
15:00
Elbistan'da 8 Aileye Sıcak Yuva Elbistan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı, 1 yıl içerisinde 8 ihtiyaç sahibi aileyi sıcak yuvaya kavuşturdu.
Elbistan'da 8 Aileye Sıcak Yuva
13:43
Çocuklarını Üniversiteli Yaptı, Şimdi Kendi Okumayı Öğreniyor Kahramanmaraş'ta 60 yaşındaki 3 çocuk annesi, üniversiteli yaptığı çocuklarının ardından kendisi de okumayı öğreniyor.
10:05
Tema Vakfı Başkanı Ataç: Karaman Termik Santral İçin Doğru Bir Nokta Değil Karaman Çevre Gönüllüleri Hareketi ve TEMA Vakfı öncülüğünde Kömür ve Termik Santral konulu bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.
18:41
Afşin-Elbistan"A Yabancı Yatırımcı İlgisi EÜAŞ Genel Müdürü Halil Alış: "Afşin Elbistan bölgesine yaklaşık olarak 10 12 milyar dolarlık yatırım yapılacak.
18:09
Eüaş Genel Müdürü Halil Alış Açıklaması Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Halil Alış, Afşin-Elbistan bölgesine yapılması gündemde olan termik santrale dayalı enerji yatırımının, nükleerden sonra Türkiye’deki tek kalemdeki en büyük enerji yatırımı olacağını söyledi.
Eüaş Genel Müdürü Halil Alış Açıklaması
16:02
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava Sanıklar Ülger, Yeşil, Aral ve Abat'ın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı 21 Ocak 2015'e erteledi.
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava
14:45
Kahramanmaraş'ta "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan "Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi" kapsamından Elbistan ilçesinde düzenlenen kursa katılarak başarı sağlayanlara sertifikaları törenle verildi.
14:38
Ak Partili Gençler, Osmanlıcayı Konuştu AK Parti Elbistan Gençlik Kolları yönetimi tarafından organize edilen Dem-i Muhabbet adlı programda Osmanlıca konuşuldu.
Ak Partili Gençler, Osmanlıcayı Konuştu
11:11
Zirve Yayınevi Davasında 100. Duruşma Başladı Zirve Yayınevi'nde biri Alman uyruklu 3 kişinin öldürülmesi olayına ilişkin davanın 100. duruşması, Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı.
Zirve Yayınevi Davasında 100. Duruşma Başladı
10:46
Zirve Yayınevi Davasında 100. Duruşma Başladı Zirve Yayınevi’nde biri Alman uyruklu 3 kişinin öldürülmesi olayına ilişkin davanın 100. duruşması, Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başladı.
Zirve Yayınevi Davasında 100. Duruşma Başladı
17:23
Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu Elbistan ilçesinde 3 gündür haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu.
16:42
Ceyhan Camii'nin Restorasyonunda Sona Gelindi Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, ilçenin en önemli tarihi miraslarından biri olan Ceyhan Cami’in kısa süre sonra ibadete açılacağını belirterek, “Vatandaşlarımız belki dedelerinin, atalarının yıllar önce olduğu gibi 164 yıl sonra orijinal haliyle yeniden namaz kılacaklar ve o mirası paylaşmış olacaklar” diye konuştu.
Ceyhan Camii'nin Restorasyonunda Sona Gelindi
16:31
Tv Karşısında Ölü Bulundu Elbistan’a bağlı Doğan Mahallesi’nde bir kişi evinde televizyon karşısında ölü bulundu.
15:42
Darende Belediye Başkanı Eser, Bakan Yılmaz'a Projelerini Anlattı Eser, Milli Savunma Bakanı Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek projelerine destek istedi.
15:08
Malatya Zirve Yayınevi?nde 99.duruşma Malatya'da Zirve Yayınevi'nde yaşanan cinayetlerin ardından görülen davada, olayın bir numaralı sanığı olarak tutuksuz yargılanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, 'Bu dava çökmüştür.
Malatya Zirve Yayınevi?nde 99.duruşma
14:39
Zirve Yayınevi' Davasında 99'uncu Duruşma Malatya'daki Zirve Yayınevi'nde 18 Nisan 2007'de 1'i Alman 3 kişinin boğazlarının kesilerek öldürülmesiyle ilgili davanın 99'uncu duruşması, Malatya 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü.
14:04
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava Davanın 99. duruşmasında emekli Orgeneral Hasan Iğsız, tanık sıfatıyla dinlendi Iğsız: "Özel Kuvvetler içinde böyle bir teşkilatın (TUSHAD) olmasını mümkün görmüyorum" Sanıklardan emekli Orgeneral Tolon: "O menfur cinayetin işlendiği tarihte 2. Ordu Komutanlığı görevini üstlenen emekli Orgeneral Hasan.
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava
11:10
Zirve'de 99. Duruşma Başladı Zirve Yayınevinde biri Alman uyruklu 3 kişinin öldürülmesi olayına ilişkin davanın 99. duruşması başladı.
Zirve'de 99. Duruşma Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:08:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELBİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]