SON DAKİKA ELEŞKİRT HABERLERİ

Son Dakika Eleşkirt Haberleri

20:14
Yurtta Kış Kar yağışı nedeniyle Ağrı Erzurum ve Ağrı İran karayolunda ulaşım kontrollü sağlanıyor.
09:33
Işid'in Kobani'den Püskürtüldüğü Haberleri Ağrı mekez ve Eleşkirt ilçesinde kutlamalar düzenlendi.
Işid'in Kobani'den Püskürtüldüğü Haberleri
12:33
Medeniyetler Geçidi" Ağrı'ya Turist İlgisi Sahip olduğu tarihi ve kültürel varlıklar, doğal güzelliklerle ilgi gören Ağrı, her geçen yıl daha fazla turist çekiyor.
09:08
Eleşkirtli Öğrenciler Avrupa'ya Gidecek Ağrı'nın Eleşkirt ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Bölümü son sınıf öğrencileri, mesleki becerilerini arttırmak için Avrupa'da staj yapacak.
Eleşkirtli Öğrenciler Avrupa'ya Gidecek
17:53
Eleşkirt'te Bilgi Yarışması Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde, lise son sınıf öğrencilerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
Eleşkirt'te Bilgi Yarışması
17:54
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) 2015 Yılı Mali Destek Programları bilgilendirme toplantıları Ağrı’da başladı.
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı
14:28
Kayak İçin Tam Zamanı Yağan kara doyamayıp kar keyfini kayak zevkiyle birleştirmek istiyorsanız, işte bu kış kayak tatilinizi geçirmeniz için hazırladığımız bu listeye göz atmanızı tavsiye ediyoruz ...
Kayak İçin Tam Zamanı
23:11
Ağrı'da Etkili Sis Ağrı-Erzurum karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye düştü.
Ağrı'da Etkili Sis
22:32
Ağrı'da Etkili Sis Ağrı'da etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye düştü.
09:20
Eleşkirt Muhtarlar Derneği'nde Başkanlık Seçimi Eleşkirt ilçesinde Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi yapıldı.
Eleşkirt Muhtarlar Derneği'nde Başkanlık Seçimi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:15
Eski Kıyafetler ve Kilimlerle Atlarını Soğuktan Koruyor Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde at arabacıları, battaniye, eski kıyafetler ve kilimlerle atlarını soğuktan koruyor.
10:27
Doğu'da Soğuk Hava Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ağrı'da ölçüldü Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde at arabacıları, battaniye, eski kıyafetler ve kilimlerle atlarını soğuktan koruyor.
00:13
Eleşkirt'te Soğuk Hava Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde etkili olan soğuk hava, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Eleşkirt'te Soğuk Hava
10:26
Kıyafetler Buz Tuttu Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan Sibirya soğukları, Eleşkirt'te etkili oluyor.
Kıyafetler Buz Tuttu
14:30
Karla Mücadele Ağrı'da kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşım sağlanamayan köy yollarının açılması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Karla Mücadele
14:11
Yurtta Kış Ağrı'da kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşım sağlanamayan köy yollarının açılması için yürütülen çalışmalar aralıksız sürüyor Taşlıçay ve Eleşkirt ilçelerine bağlı tüm köy yolları ulaşıma açıldı.
16:52
Çocukların Kar Sevinci Eleşkirt'te çocukların kar sevinci Eleşkirt ilçesinde geç gelen kış, kar yağışı ve soğuk havayı da beraberinde getirdi.
Çocukların Kar Sevinci
10:24
Eleşkirt'te Kar Yağışı Nedeniyle 60 Köy Yolu Kapandı AĞRI(AA) Eleşkirt ilçesinde 3 gündür etkili olan kar yağışı ve şiddetli tipi nedeniyle önceki gün açılan 30 köy 3 mezra yolu gece saatlerinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle, tüm köy yolları kapandı.
Eleşkirt'te Kar Yağışı Nedeniyle 60 Köy Yolu Kapandı
16:11
Eleşkirt'te Kar ve Tipi Eleşkirt ilçesinde aralıklarla devam eden kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiledi.
10:45
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu Erzurum Valiliği’nce kentte dün yaşanan kar, tipi ve fırtınanın bilançosu açıklandı.
Erzurum'da Fırtına, 20 Okul ve Resmi Kurum Çatısı, 60 Özel Bina Çatısını Uçurdu
10:39
Kar Yağışı Sabah saatlerinde trafiğe açılan Ağrı-Erzurum yolu Eleşkirt ilçe çıkışında trafik polisleri kontrollü geçiş uygulaması yapıyor.
Kar Yağışı
19:50
Eleşkirt'te Trafik Kazası: 2 Yaralı Eleşkirt'te trafik kazası: 2 yaralı Eleşkirt ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Eleşkirt'te Trafik Kazası: 2 Yaralı
16:45
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Açıldı Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Ağrı Erzurum karayolu ulaşıma açıldı.
15:49
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli Erzurum'u çevre illere bağlayan yollarda tipi ve kuvvetli rüzgar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli
15:42
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil! Türkiye kar altında...İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; okullar tatil edildi. Ülke genelinde de birçok ilde okullar tatil.
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil!
14:34
Ağrı Erzurum Karayolu Trafiğe Kapandı, 100'lerce Araç Yolda Kaldı Ağrı Erzurum karayolu kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Ağrı Erzurum Karayolu Trafiğe Kapandı, 100'lerce Araç Yolda Kaldı
11:50
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu Şiddetli kar yağışının etkili olduğu Erzurum'da kara ve hava ulaşımı tamamen durdu.
Tipi ve Çığ Yüzünden Erzurum'da Ulaşım Durdu
11:28
Ağrı-Erzurum Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum kara yolu yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
10:38
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum karayolunda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:06
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
05:30
Yurtta Kış Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
21:13
Eleşkirt'te Kış Eleşkirt'te kış Eleşkirt Belediyesi ekipleri, cadde ve sokaklarda kar temizleme ve tuzlama çalışmasını sürdürüyor.
Eleşkirt'te Kış
10:06
Eleşkirt'te Soğuk Hava Eleşkirt ilçesinde soğuk hava hayatı olumsuz etkiliyor.
Eleşkirt'te Soğuk Hava
19:59
Eleşkirt'te Kar Yağışı AĞRI(AA) Eleşkirt ilçesinde akşam saatlerinde kar yağışı tekrar başladı.
Eleşkirt'te Kar Yağışı
11:46
Eleşkirt'te Buzlanma ve Soğuk Hava AĞRI(AA) - Eleşkirt ilçesinde kar yağışının ardından soğuk hava ve buzlanma meydana geldi.
Eleşkirt'te Buzlanma ve Soğuk Hava
16:42
Eleşkirt Belediyesi Kar Temizliğine Başladı Eleşkirt'te kar temizleme çalışmaları Eleşkirt Belediyesi, etkili olan kar yağışının ardından cadde ve sokaklarda karları temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
Eleşkirt Belediyesi Kar Temizliğine Başladı
16:32
Eleşkirt'te Kar Temizleme Çalışmaları Eleşkirt Belediyesi, etkili olan kar yağışının ardından cadde ve sokaklarda karları temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
11:17
Ağrı'da Kar Yağışı Etkili Oluyor Kış mevsiminin geç geldiği Ağrı Eleşkirt ilçesinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oluyor.
Ağrı'da Kar Yağışı Etkili Oluyor
15:55
Eleşkirt'te Güzel Hava Ülkenin batısı kar yağışıyla mücadele ederken, Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde sıcak ve güneşli hava etkili oluyor.
14:40
Kış Mevsiminde Bahar Havası Yaşanıyor AĞRI(AA) Eleşkirt ilçesinde her yıl kar yağışı ve soğuk havanın hakim olduğu kış mevsiminde bu yıl sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyir etmesi nedeniyle bahar havası yaşanıyor.
Kış Mevsiminde Bahar Havası Yaşanıyor
10:13
Dbp Eleşkirt İlçe Kongresi Yapıldı Eleşkirt ilçesinde Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) 1. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.
13:43
Eleşkirt'te Gençlik Merkezi Açıldı Eleşkirt ilçesinde Çağrı Derneği'nin hazırladığı proje kapsamında gençlik merkezi açıldı.
16:40
Eleşkirt'te Ses Yarışması Düzenlendi Ağrı Valiliği tarafından düzenlenen "Genç Sesler Yarışıyor" şarkı yarışmasının elemelerinin ilk etabı Eleşkirt ilçesinde gerçekleşti.
11:56
Doğuda Soğuk Hava Etkili Oluyor Ağrı'da soğuk hava Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde soğuk hava hayatı olumsuz etkiliyor.
Doğuda Soğuk Hava Etkili Oluyor
13:36
Yücekapı Beldesinde Yol Çalışmaları İl Özel İdaresi tarafından Eleşkirt'e bağlı Yücekapı beldesinde başlatılan yol genişletme çalışmaları sürüyor.
Yücekapı Beldesinde Yol Çalışmaları
11:06
Eleşkirt'te Kar Yağışı Etkili Oluyor Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı 10 cm'ye ulaştı.
Eleşkirt'te Kar Yağışı Etkili Oluyor
17:26
Eleşkirt'e Mesire Alanı ve Konukevi Yapılacak İstanbul'da yaşayan Eleşkirtli işadamı Nimetullah Kaya, Eleşkirt ilçe merkezinde boşalan jandarma binasının yerine mesire alanı, park ve konukevi yapılması konusunda söz verdi.
17:24
Eleşkirt'te Kardeş Okul Projesi Eleşkirt 100. Yıl İlk ve Orta Okulu, "Kardeş Okul Projesi" kapsamında Hayrangöl İlkokulu ve Çat Kösedağ İlkokulu'nu ziyaret etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELEŞKİRT HABERLERİ
[Hata Bildir]