15:0800
SON DAKİKA ELEŞKİRT HABERLERİ

Son Dakika Eleşkirt Haberleri

   

  Eleşkirt'te Yol Çalışmaları

  Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, "Hürriyet, Karşıyaka ve Kaşasor mahallerinde devam eden yol çalışmalarının kış gelmeden bitirilmesi çabasındayız. Çalışmalar bitince vatandaşlar artık çamurlu yollardan kurtulacak" dedi. (Bugün 11:58)

   

  Hayırsever İşadamının Eleşkirt'te Yaptırdığı Okul Törenle Açıldı

  Hayırsever İşadamının Eleşkirt'te Yaptırdığı Okul Törenle Açıldı

  Ağrılı hayırsever işadamı Cemaleddin Öztürk tarafından Eleşkirt ilçesi Yayladüzü beldesinde yaptırılan 12 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gaziler Günü

  Ağrı, Eleşkirt ve Doğubayazıt'ta tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Eleşkirt'te Gençlik Merkezi Yapılıyor

  Eleşkirt ilçesinde gençlik merkezi yapımına başlandı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Ağrı'lı Dağcılar Kılıçgediği Zirvesinde

  Ağrı'lı Dağcılar Kılıçgediği Zirvesinde

  Ağrı'lı bir gurup dağcı Ağrı'nın Eleşkirt ve Tutak ilçelerini birbirine bağlayan Kılıçgediği dağına zirve tırmanışını gerçekleştirdi. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da Kaçakçılık Operasyonu

  Ağrı'da Kaçakçılık Operasyonu

  Ağrı’da, jandarma ekiplerince yapılan yol kontrolleri sırasında kaçak sigara, motorin, alkollü içecek, tarihi eser, silah ve kaçak eşya ele geçirildi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kaçak Eserler Kontrol Aramalarına Takıldı

  Ağrı İl Jandarma Komutanlığı tarafından kaçakçılıkla mücadele kapsamında merkez ilçe, Eleşkirt, Taşlıçay, Diyadin, Doğubayazıt ve Tutak ilçe Jandarma komutanlıkları sorumluluk bölgesinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetleri neticesinde kaçak sigara, tarihi eser silah yakalandı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Eleşkirt'e Tenis Kortu Yapılıyor

  Eleşkirt'e Tenis Kortu Yapılıyor

  Eleşkirt Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce Sosyal Destek Programı kapsamında hazırlanan proje ile ilçeye tenis kortu yapılıyor. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Düğün Dönüşü Kaza; 15 Yaralı

  Düğün Dönüşü Kaza; 15 Yaralı

  Asef ULAŞAĞRI, (DHA)- VAN'da katıldıkları düğünden Çorum'a dönen ailelerin bulunduğu hafif ticari araç Ağrı'da kontrolden çıkarak yan yattı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 15:08:38. #1.13#