SON DAKİKA ELİF ERDEN HABERLERİ

Son Dakika Elif Erden Haberleri

12:22
Türk Büro-Sen: Aöf Öğrencilerine Yeni Eğitim Yılında Muafiyet Hakkı Verildi Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında muafiyet hakkı verileceğine belirterek, "Diğer tüm üniversite öğrencilerine verilen muafiyet hakkının, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine verilmemesi büyük bir haksızlıktı.
11:44
AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor AÜ Rektörü Prof. Dr. Gündoğan, muafiyet hakkının AÖF öğrencilerine yeniden verileceğini belirterek, "Çalışmalar tamamlanırsa bu dönemde gelecek" dedi.
AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor
11:14
Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye "Mazeret Sınavı" Tavsiyesi Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve mazeret sınav hakkı verilmesi bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi hususlarında Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne tavsiyede bulundu.
Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye 'Mazeret Sınavı' Tavsiyesi
11:24
Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi...
Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu
16:28
Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan bir grup öğrenci, oturma eylemi yaparak bütünleme sınavlarının kaldırılmasını protesto etti.
Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem
14:05
Aöf Önünde Oturma Eylemi Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde (AÖF) bütünleme sınavlarının yapılmamasına tepki gösteren bir grup öğrenci, fakülte önünde bir saatlik oturma eylemi yaptı.
Aöf Önünde Oturma Eylemi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:24:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELİF ERDEN HABERLERİ
[Hata Bildir]