SON DAKİKA ELİF ERDEN HABERLERİ

Son Dakika Elif Erden Haberleri

  • 13:03Öğrenciler, 'Sağlıklı Gelecek' İçin ÖdüllendirildiÖğrenciler, 'Sağlıklı Gelecek' İçin ÖdüllendirildiKütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Kütahya Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ’Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek’ projesi kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
  • 12:22Türk Büro-Sen: Aöf Öğrencilerine Yeni Eğitim Yılında Muafiyet Hakkı VerildiTürk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında muafiyet hakkı verileceğine belirterek, "Diğer tüm üniversite öğrencilerine verilen muafiyet hakkının, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine verilmemesi büyük bir haksızlıktı.
  • 11:44AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı GeliyorAÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı GeliyorAÜ Rektörü Prof. Dr. Gündoğan, muafiyet hakkının AÖF öğrencilerine yeniden verileceğini belirterek, "Çalışmalar tamamlanırsa bu dönemde gelecek" dedi.
  • 11:14Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye "Mazeret Sınavı" TavsiyesiKamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve mazeret sınav hakkı verilmesi bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi hususlarında Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne tavsiyede bulundu.
  • 11:24Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı BulduKamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı BulduKamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi...
  • 16:28Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin EylemAöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin EylemAnadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan bir grup öğrenci, oturma eylemi yaparak bütünleme sınavlarının kaldırılmasını protesto etti.