16:5800
SON DAKİKA ELİF ERDEN HABERLERİ

Son Dakika Elif Erden Haberleri

   

  Türk Büro-Sen: Aöf Öğrencilerine Yeni Eğitim Yılında Muafiyet Hakkı Verildi

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında muafiyet hakkı verileceğine belirterek, "Diğer tüm üniversite öğrencilerine verilen muafiyet hakkının, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine verilmemesi büyük bir haksızlıktı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor

  AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor

  AÜ Rektörü Prof. Dr. Gündoğan, muafiyet hakkının AÖF öğrencilerine yeniden verileceğini belirterek, "Çalışmalar tamamlanırsa bu dönemde gelecek" dedi. (13 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye 'Mazeret Sınavı' Tavsiyesi

  Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye "Mazeret Sınavı" Tavsiyesi

  Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve mazeret sınav hakkı verilmesi bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi hususlarında Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne tavsiyede bulundu. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu

  Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu

  Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi... (11 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem

  Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem

  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan bir grup öğrenci, oturma eylemi yaparak bütünleme sınavlarının kaldırılmasını protesto etti. (05 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Aöf Önünde Oturma Eylemi

  Aöf Önünde Oturma Eylemi

  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde (AÖF) bütünleme sınavlarının yapılmamasına tepki gösteren bir grup öğrenci, fakülte önünde bir saatlik oturma eylemi yaptı. (05 Eylül 2013 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 16:58:55. #1.12#