SON DAKİKA ELİF ERDEN HABERLERİ

Son Dakika Elif Erden Haberleri

  • 04 Haziran 2015 13:03 Öğrenciler, 'Sağlıklı Gelecek' İçin Ödüllendirildi Öğrenciler, 'Sağlıklı Gelecek' İçin Ödüllendirildi Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Kütahya Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ’Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek’ projesi kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
  • 21 Temmuz 2014 12:22 Türk Büro-Sen: Aöf Öğrencilerine Yeni Eğitim Yılında Muafiyet Hakkı Verildi Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında muafiyet hakkı verileceğine belirterek, "Diğer tüm üniversite öğrencilerine verilen muafiyet hakkının, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine verilmemesi büyük bir haksızlıktı.
  • 13 Şubat 2014 11:44 AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor AÖF Öğrencilerine Muafiyet Hakkı Geliyor AÜ Rektörü Prof. Dr. Gündoğan, muafiyet hakkının AÖF öğrencilerine yeniden verileceğini belirterek, "Çalışmalar tamamlanırsa bu dönemde gelecek" dedi.
  • 23 Aralık 2013 11:14 Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye Aöf Öğrencileri İçin Üniversiteye "Mazeret Sınavı" Tavsiyesi Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve mazeret sınav hakkı verilmesi bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi hususlarında Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne tavsiyede bulundu.
  • 11 Aralık 2013 11:24 Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu Kamu Denetçiliği Kurumu Aöf Öğrencilerini Haklı Buldu Kamu Denetçiliği Kurumu, Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim sistemine göre eğitim görmekte olan öğrencilere, tüm dersler için bütünleme sınav hakkı verilmesi ve bu konuda yaşanan hak kayıpları ve mağduriyetlerinin gecikilmeksizin giderilmesi...
  • 05 Eylül 2013 16:28 Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem Aöf Öğrencilerinden Bütünleme Sınavı İçin Eylem Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan bir grup öğrenci, oturma eylemi yaparak bütünleme sınavlarının kaldırılmasını protesto etti.