00:1600
SON DAKİKA ELMADAĞ HABERLERİ

Son Dakika Elmadağ Haberleri

   

  Miloseviç'i Yargılayan Savcı, Mava Marmara Davasının Avukatı Oldu

  Miloseviç'i Yargılayan Savcı, Mava Marmara Davasının Avukatı Oldu

  Eski Yugoslavya Devlet Başkanı Slobodan Milosevic'i Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargı önüne çıkartan, Suriye'de yapılan işkenceleri ortaya koyan raporun hazırlanmasında görev alan 3 savcıdan biri olan İngiliz avukat ve savcı Prof. Sir Geoffrey Nice, Mavi Marmara mağdurlarının Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde avukatlığını yapacağını açıkladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Miloseviç'i Yargılayan Savcı, Mavi Marmara Davası'nın Avukatı Oldu

  Eski yugoslavya Devlet Başkanı Slobodan Milosevic'i Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargı önüne çıkartan, Suriye'de yapılan işkenceleri ortaya koyan raporun hazırlanmasında görev alan 3 savcıdan biri olan İngiliz avukat ve savcı Prof. Sir Geoffrey Nice, Mavi Marmara mağdurlarının Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde avukatlığını yapacağını açıkladı. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Suriye Raporunun Yazarı, Mavi Marmara Davasının Avukatı Oldu

  Miloşeviç'in Lahey'de yargılandığı davada savcılık da yapan Sir Geoffrey Nice: "Uluslararası Ceza Mahkemesi incelemeyi başlatmazsa bu hem mahkemenin hem de uluslararası adalet sisteminin saygınlığına zarar verecektir" "Mahkeme görevini yerine getirmelidir. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Mkek Barut Fabrikasındaki Patlama Davası

  MKEK Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasında, 20 Mart 2013'te, iki kişinin ölümü, iki kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan patlamayla ilgili davada mahkeme, bilirkişiler eşliğinde kaza yerinde keşif yapılmasını kararlaştırdı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  16 İlin Emniyet Müdürü Görevden Alındı

  16 İlin Emniyet Müdürü Görevden Alındı

  İçişleri Bakanlığı, 16 ilin emniyet müdürünü başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alırken, yerine atamalar yaptı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  16 Emniyet Müdürü Görevden Alındı

  Bakanlıklar bünyesinde yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Atama Kararları

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Bazı illerin emniyet müdürleri görevinden alındı, yerlerine yeni atamalar yapıldı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  16 Emniyet Müdürü Merkeze Çekildi

  16 Emniyet Müdürü Merkeze Çekildi

  Resmi Gazete’de yayınlanan atama kararıyla 16 ilin emniyet müdürü merkeze çekildi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Gençlik Haftası

  Elmadağ'da satranç turnuvası düzenlendi. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Köylere Asfalt Seferberliği

  Köylere Asfalt Seferberliği

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, seçim öncesi verdiği vaadi yerine getirerek, köylere asfalt seferberliğini başlattı. (28 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sağlık Bakanlığı'nın Düzenlediği "Halk Yürüyüşü" Elmadağ'da Yapıldı

  Ankara Halk Sağlığı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Şube Müdürlüğü ve Elmadağ Belediyesinin organize ettiği halk yürüyüşü Elmadağ Camlık alanı yürüyüş parkurunda yapıldı. (27 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kaldırıma Oturup, Kitap Okudular

  Kaldırıma Oturup, Kitap Okudular

  Ankara Elmadağ'da okuma alışkanlığına dikkati çekmek için kaymakam, belediye başkanı ve lise öğrencileri kaldırıma oturup birlikte kitap okudu. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  5 Yaşındaki Çağdaş'ın Yaşam Mücadelesi

  5 Yaşındaki Çağdaş'ın Yaşam Mücadelesi

  Vıdeo YOK Hüseyin ÖZBALI/ELMADAĞ(Ankara), 'DHA)- ANKARA'nın Elmadağ ilçesinde doğuştan sağlık problemli dünyaya gelen, gelişmeyen kafatası nedeniyle bugüne kadar 10 kez ameliyat geçiren 5 yaşındaki Çağday Kıyak'ın yine ameliyat olması gerekiyor. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 00:16:14. #1.11#