SON DAKİKA ELMALI HABERLERİ

Son Dakika Elmalı Haberleri

14:58
ASKF Başkanı Aydın "Başkanımız Bir Dediğimizi İki Etmiyor" Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör ve 1. Amatör Kümede mücadele eden toplam 55 kulübe 5 bin 280 adet ve yaklaşık değeri 300 bin TL olan malzeme desteğinde bulundu.
ASKF Başkanı Aydın 'Başkanımız Bir Dediğimizi İki Etmiyor'
11:12
İstanbul Barajlarındaki Doluluk Oranı Yüzde 74'e Yükseldi Sonbahar ve kış aylarındaki yağışlar, İstanbul’daki barajların doluluk oranını son 4 yılın en yüksek seviyesine çıkardı.
İstanbul Barajlarındaki Doluluk Oranı Yüzde 74'e Yükseldi
11:01
Geleneksel Anadolu Müziğinden Farklı Ezgiler MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Bağlama Resitali' adlı bir konser düzenlendi.
Geleneksel Anadolu Müziğinden Farklı Ezgiler
10:32
Antalya En Soğuk Gecesini Yaşadı Antalya'da yılın en soğuk gecelerinden birini yaşadı.
18:08
2015'in İlk Meclis Toplantısı Yapıldı Şehzadeler Belediyesi 2015 yılının ilk meclis toplantısında bir araya geldi.
2015'in İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
13:44
Çocukları Sevindiren Yardım Büyükşehir Belediyesi'nin köy okullarına spor malzemesi yardımı sürüyor
Çocukları Sevindiren Yardım
18:31
İntihar Ettiği İddia Edilen Çocuk Gelinin Öldürüldüğü Ortaya Çıktı Niğde'de başına tabancayla ateş ederek yaşamına son verdiği öne sürülen 13 yaşındaki Hilal Ünal'ın öldürüldüğü belirlendi.
İntihar Ettiği İddia Edilen Çocuk Gelinin Öldürüldüğü Ortaya Çıktı
15:04
Köy Yollarına 45 Milyon Liralık Asfalt Antalya Büyükşehir Belediyesi, son 7 ayda ilçe ve köy yollarına yaklaşık 45 milyon liralık yatırım yaptı.
Köy Yollarına 45 Milyon Liralık Asfalt
14:57
Köy Yollarına 45 Milyon Tl Antalya'nın en ücra köylerine kadar hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi, son 7 ayda ilçe ve köy yollarına 45 milyon TL'lik yatırım yaptı.
Köy Yollarına 45 Milyon Tl
12:02
Köy Yollarına 45 Milyon Tl Antalya Büyükşehir Belediyesi, son 7 ayda ilçe ve köy yollarına 45 milyon TL’lik yatırım yaptı.
Köy Yollarına 45 Milyon Tl
12:47
İstanbul Barajları Son 4 Yılın En Yüksek Seviyesini Gördü İstanbul'da yağan kar yağışının ardından barajlardaki doluluk oranı yüzde 70,02 oranına çıkarak son dört yılın en yüksek seviyesine ulaştı.
İstanbul Barajları Son 4 Yılın En Yüksek Seviyesini Gördü
11:08
Çamur Barajı Bayburt'un 11 Köyünü Sulayacak Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bayburt Devlet Su İşleri 225. Şube Müdürlüğünde Çamur Barajı projesi ile ilgili incelemelerde bulundu.
Çamur Barajı Bayburt'un 11 Köyünü Sulayacak
10:16
Astronotlar Bile 'Tuzla Çamuru'nu Koruyucu Faktör Krem Olarak Kullanabilecek Kayseri’nin mantı, sucuk-pastırma, cıvıklı, bebeği derken şimdi de çamuru ünlü oldu.
Astronotlar Bile 'Tuzla Çamuru'nu Koruyucu Faktör Krem Olarak Kullanabilecek
10:57
Konya'da Otomobil Tramvaya Çarptı: 2 Yaralı Konya’da otomobilin tramvaya çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
Konya'da Otomobil Tramvaya Çarptı: 2 Yaralı
10:04
Konya'da Otomobil Tramvaya Çarptı: 2 Yaralı Konya’da otomobilin tramvaya çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
Konya'da Otomobil Tramvaya Çarptı: 2 Yaralı
20:08
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye bağlı 154/34,5 Kilovolt Trafo İndirici Merkezde hava koşullarından dolayı enerji iletim hattında yaşanan kopma, Sakarya’da bir ilçe ile 129 mahalle enerjisiz kaldı.
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı
19:13
Sakarya'da Kar Nedeniyle Bir İlçe ve 129 Mahalle Elektriksiz Kaldı Sakarya'da yoğun kar yağışının enerji nakil hatlarına zarar vermesi sonucu bir ilçe, bir belde ve 129 mahallle elektriksiz kaldı.
16:52
AÜ Elmalı Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Seminer AÜ Elmalı Meslek Yüksekokulunda '6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun İşletmeciliğe ve Muhasebe Sistemine Getirdiği Yenilikler' anlatıldı.
AÜ Elmalı Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Seminer
13:13
Dsi, Kaş İlçesinde Etüt Çalışması Yaptı DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Bölge Müdür Yardımcıları Oğuz Kasap, Tuncay Aykan ve şube müdürleri ile birlikte Kaş ilçesi Kemer ve Sinekçi Köyü mevkindeki su kaynağı alanlarında incelemelerde bulundu.
Dsi, Kaş İlçesinde Etüt Çalışması Yaptı
11:32
Oyun Oyun İçinde Elmalı'yı Büyüledi İlçe turneleri düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT), ‘Oyun Oyun İçinde’ adlı oyunuyla Elmalı ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
Oyun Oyun İçinde Elmalı'yı Büyüledi
16:32
Akdağmadeni İlçesinde Çobanlar Sertifikalandı Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde düzenlenen “Sürü Yönetimi” kursunu tamamlayan çobanlar sertifikalarını aldı.
Akdağmadeni İlçesinde Çobanlar Sertifikalandı
11:34
Mevlana Celaleddin Rumi, Urfa'da Anıldı Mevlana Muhammed Celaleddin-i Rumi, vefatının 741'inci yıldönümünde Şanlıurfa'da Şeb-İ Arus Töreni ile anıldı.
Mevlana Celaleddin Rumi, Urfa'da Anıldı
14:44
Köse, "Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur" AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda 19 ilçe kongresinin tamamlandığını dile getiren AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, İl Başkanlığı kongresinin 11 Ocak 2015 Pazar günü Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirileceğini söyledi.
Köse, 'Bizim Yolumuz Barış ve Hizmet Yoludur'
12:27
DSİ Bölge Müdürü Özgür, Finike ve Elmalı'daki Çalışmaları İnceledi DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Finike ilçesinde Kapıçay Göleti ile dolgu çalışmaları devam eden Elmalı ilçesinde Özdemir Göleti ve Sulaması inşaat alanlarında inceleme yaptı.
DSİ Bölge Müdürü Özgür, Finike ve Elmalı'daki Çalışmaları İnceledi
12:21
Aü Elmalı Myo'da Türkü ve Şiir Gecesi Düzenlendi Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) Müzik Grubu tarafından Okutman Derya Öge Set rehberliğinde düzenlenen "Türkü ve Şiir Gecesi", büyük ilgi topladı.
Aü Elmalı Myo'da Türkü ve Şiir Gecesi Düzenlendi
11:08
İstanbul'un Barajları Doluyor İstanbul'a su sağlayan barajların doluluk oranı yüzde 55,30'a yükseldi.
İstanbul'un Barajları Doluyor
07:53
İstanbul'a Dünyayı Kıskandıracak Devasa Şehir Parkı Yapılacak Dünyanın sayılı parkları arasında bulunan New York'taki Central Park'tan bile büyük şehir ormanı İstanbul Elmalı Gölü çevresinde kuruluyor.
İstanbul'a Dünyayı Kıskandıracak Devasa Şehir Parkı Yapılacak
22:31
Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü Antalya'nın Elmalı ilçesinde bir evde çıkan yangında, yalnız yaşayan kadın hayatını kaybetti.
Yalnız Yaşayan Kadın Yanarak Öldü
17:49
Eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Arif Yüksel, Vefat Etti Geçirdiği kalp krizi nedeniyle 72 yaşında hayatını kaybeden Yüksel'in cenazesi, yarın Beykoz Paşabahçe Camisinde kılınacak ikindi namazının ardından, Elmalı Toygar mezarlığında toprağa verilecek.
00:51
Düzce'deki Cinayet Düzce'de eşini boğarak öldürdüğü iddia edilen kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Düzce'deki Cinayet
16:10
Eşini Boğarak Öldürdüğü İddiası Düzce'nin Gümüşova ilçesinde bir kişinin tartıştığı eşini boğarak öldürdüğü öne sürüldü.
20:30
"Rusya'nın Yaptığı Tarımsal İthalatta Vergiler İndirilsin" TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Rusya'nın Türkiye'den yaptığı tarımsal ürün ithalatındaki gümrük vergisinin düşürülerek, bu ülkedeki krizin fırsata çevrilmesini istedi.
'Rusya'nın Yaptığı Tarımsal İthalatta Vergiler İndirilsin'
20:28
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik amacıyla her yıl düzenlediği Geleneksel Ödül Töreni yapıldı.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Ödül Töreni
17:25
Vali Şahin, Ampute Futbol Milli Takımı Antrenör ve Kalecisini Ödüllendirdi Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ampute Futbol Milli Takımı Yardımcı Antrenörü İlhan Elmalı ve kaleci Furkan Arslan’ı altınla ödüllendirdi.
Vali Şahin, Ampute Futbol Milli Takımı Antrenör ve Kalecisini Ödüllendirdi
14:11
Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Elmalı'dan Çiftçilere Çks Uyarısı Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Eyyup Elmalı, 2015 üretim yılına ait desteklemelere ilişkin başvuru süresinin 31 Aralık 2014 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak, desteklemelerden yararlanmak isteyen çiftçilerin mağdur olmamaları için başvurularını yapmaları uyarısında bulundu.
Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Elmalı'dan Çiftçilere Çks Uyarısı
09:23
Antalyalı Öğrencilerden Başkan Zolan'a Ziyaret Antalya’nın Elmalı ilçesindeki Durmuş Yener İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ‘Sen de El Uzat’ projesi kapsamında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Antalyalı Öğrencilerden Başkan Zolan'a Ziyaret
19:20
8 Yaşındaki Çocuk, Oynadığı Tüfek Ateş Alınca Hayatını Kaybetti Elmalı ilçesinde, av tüfeğiyle oynarken tetiğe dokununca kendini vuran 8 yaşındaki Sevgi K., hayatını kaybetti.
14:36
8 Yaşındaki Sevgi Oynadığı Tüfek Ateş Alınca Öldü Antalya'nın Elmalı İlçesi'nde av tüfeğiyle oynarken tetiğe dokununca kendini vuran 8 yaşındaki Sevgi Kurt, yaşamını yitirdi.
11:17
İstanbul Barajlarının Yarısı Doldu Haber - Kamera Ali AKSOYER İstanbul DHA İstanbul'da geçtiğimiz Ağustos ayında doluluk oranı yüzde 17.23'e kadar düşen İstanbul barajlarındaki su seviyesi yoğun yağışlarla birlikte yüzde 53.73'e yükseldi.
İstanbul Barajlarının Yarısı Doldu
10:55
İstanbul Barajlarının Yarısı Doldu İstanbul'da geçtiğimiz Ağustos ayında doluluk oranı yüzde 17.23'e kadar düşen İstanbul barajlarındaki su seviyesi yoğun yağışlarla birlikte yüzde 53.73'e yükseldi.
İstanbul Barajlarının Yarısı Doldu
15:11
Belediye, Belediyeye Kızıp Çöpleri Toplamadı Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin 16 Aralık 2014 tarihi ek toplantıda Manavgat, Alanya ve Finike’de bazı caddeleri Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmesi yolundaki kararının ardından Manavgat Belediyesi, Büyükşehir’e devredilen caddelerde çöpleri toplamadı.
Belediye, Belediyeye Kızıp Çöpleri Toplamadı
12:07
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Zirve Denince Akla Türkiye Gelir Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, G20 zirvesi önümüzdeki yıl Antalya'da yapılacağını belirterek, "Dünyanın en zengin 20 ülkesini ve liderlerini Antalya'da ağırlayacağız." dedi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Zirve Denince Akla Türkiye Gelir
18:28
Hayata Basket At' Projesi Sona Erdi Samsun’da “Hayata Basket At” projesi kapsamında, engeliler arasında Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen basket maçında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, tekerlekli sandalyeye binip engeliler ile birlikte maç yaptı.
Hayata Basket At' Projesi Sona Erdi
17:22
Türk Telekom'dan 182 Bin 405 Kilometre Fiber Altyapı Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Türkiye'de dünyanın etrafını dört kez dolaşabilecek uzunlukta 182 bin 405 kilometre fiber altyapıya ulaştıklarını açıkladı.
Türk Telekom'dan 182 Bin 405 Kilometre Fiber Altyapı
15:29
Antalya Büyükşehir Belediyesinden MUBİM Sistemi Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlar Bilgi Merkezi sistemini kurdu.
Antalya Büyükşehir Belediyesinden MUBİM Sistemi
14:28
Türk Telekom'dan 182 Bin 405 Kilometre Fiber Altyapı Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Türkiye'de dünyanın etrafını dört kez dolaşabilecek uzunlukta 182 bin 405 kilometre fiber altyapıya ulaştıklarını açıkladı.
Türk Telekom'dan 182 Bin 405 Kilometre Fiber Altyapı
13:33
Türkiye'de Bir İlk: Mubim Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak Muhtarlar Bilgi Merkezi (MUBİM) sistemini kurdu.
Türkiye'de Bir İlk: Mubim
13:18
Tavşanlı'da Elektrik Kesintisi Tavşanlı’ya bağlı Çayıroluk, Gümüşyeni, Arifler, Gökçeyurt ve Elmalı Köyleri’nde onarım çalışmaları nedeniyle üç gün boyunca elektrik kesintisi yaşanacak.
Tavşanlı'da Elektrik Kesintisi
10:11
İstanbul'da Barajların %52,94'ü Doldu İstanbul'a su sağlayan barajların doluluk oranı, son günlerde etkili olan yağışlarla %52,94'e yükseldi.
İstanbul'da Barajların %52,94'ü Doldu
15:03
1. Gezici Çocuk Filmleri Şenliği Başlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 1. Gezici Çocuk Filmleri Şenliği, 19 Aralık 2014 tarihinde Elmalı'da başlayacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:39:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELMALI HABERLERİ
[Hata Bildir]