17:2300
SON DAKİKA EMEKLİ SANDIĞI HABERLERİ

Son Dakika Emekli Sandığı Haberleri

   

  Malezyalı Uzmanlar Ukrayna Uçaklarının Açtığı Ateşin Altında Kaldılar

  Malezya Havayolları'na ait Boeing tipi uçağın düştüğü bölgede araştırma yapan bir grup Malezyalı uzmanın Ukrayna uçaklarının açtığı ateşin altında kaldığı iddia edildi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Akbank'tan Emeklilere Yeniden 200 TL chip-para Avantajı

  15 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında emekli maaşını Akbank'a transfer eden tüm SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine 200 TL chip-para hediye ediyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Akbank'tan Emeklilere 200 Lira Chip-para

  Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tözge: "Teknolojinin gelişmesi ile beraber bankacılık süreçlerimizi sadece gençlerin değil emekli ve 50 yaş üstü müşterilerimizin de kolaylıkla kullanabileceği şekilde yeniliyoruz" (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme İşlemleri Duyurusu

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme İşlemleri Duyurusu

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA KURUMUMUZ SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA YEDEK LİSTEDEN YAPILACAK ATAMALAR İLE İLGİLİ DUYURU 1- Kurumumuz 89 adet sözleşmeli büro personeli pozisyonuna asıl listeden yerleşmesi uygun görülen adaylardan, (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Engelliler, Engelsiz Ulaşım İstiyor

  Engelliler, Engelsiz Ulaşım İstiyor

  Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, engellilerin engelsiz ulaşım istediğini dile getirdi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sgk Erzurum 2014 Haziran Dönemi Verileri Açıklandı

  Sgk Erzurum 2014 Haziran Dönemi Verileri Açıklandı

  SGK Erzurum 2014 Haziran dönemi verileri açıklandı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Hanefi Bostan: 'Memurların Emeklilikteki Ek Gösterge Sorunu TBMM Gündeminde'

  Hanefi Bostan: "Memurların Emeklilikteki Ek Gösterge Sorunu TBMM Gündeminde"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, yaptıkları çalışmaların meclis gündemine getirildiğini ifade ederek, memurların emeklilikteki ek gösterge sorununun da TBMM gündeminde yer aldığını söyledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bostan: 'Türkiye Kamu-Sen, Memurlarımızın ve Emeklilerimizin Haklarının Korunup İlerletilmesi...

  Bostan: "Türkiye Kamu-Sen, Memurlarımızın ve Emeklilerimizin Haklarının Korunup İlerletilmesi...

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Türkiye Kamu-Sen, memurlarımızın ve emeklilerimizin haklarının korunup ilerletilmesi noktasında tam bir çözüm odağı işlevi görmektedir” dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yerleştirme Sonuçları

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSS puan sırası esas alınarak asıl ve yedek olarak yerleşmeye hak kazananlar ekte gösterilmiştir. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Abdullah Gül, 16 Bin TL Emekli Maaşı Alacak

  Abdullah Gül, 16 Bin TL Emekli Maaşı Alacak

  Cumhurbaşkanlığı görevi kısa süre sonra bitecek olan Abdullah Gül, 16 bin TL emekli maaşı alacak. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Emeklilerden Çıplak Ayaklarla Maaş Eylemi

  Emeklilerden Çıplak Ayaklarla Maaş Eylemi

  Bursa'da, maaşlarına yeterli zam yapılmadığını öne süren bir grup emekli, ayakkabılarını çıkarıp ellerindeki tavalarla ses çıkararak eylem yaptı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Çıplak Ayaklı' Emekli Eylemi

  Çıplak Ayaklı" Emekli Eylemi

  Bursa’da emekli maaşlarına yapılan zammı az bulan 'çıplak ayaklı' bir grup, tencere kaşık çalarak eylem yaptı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Engelliler İçin Profesyoneller Göreve Hazır

  Engelliler İçin Profesyoneller Göreve Hazır

  AİÇÜ bünyesinde kurulan Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Bölümü'nde eğitim gören öğrenciler, "Engelli Bakım Teknikeri" olarak mezun oldu Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonu Bölümü Başkanı Öztürk: "Mezun olacak öğrencilerimizin hem eğitimleriyle ilgilendik hem de bu eğitimin sonunda istihdam edilmeleri. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Lösev'de Mezuniyet Heyecanı

  Lösemiyi yenen ilk ve ortaokul öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Ezer: "Bir çocuğun lösemi hastalığını geçirdikten sonra bu kadar akıllı, bu kadar hafızalı ve bu kadar kabiliyetli olabileceğini ancak böyle görebilirdik. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Shçek Müfettiş Yardımcılığı Sınavıyla İlgili Dava

  SHÇEK'in, daha sonra iptal edilen 10 Nisan 2010'daki müfettiş yardımcılığı sınavında usulsüzlük iddialarına ilişkin bazı sınav komisyonu görevlileri ve sınava giren 10 kişinin "göreve ilişkin sırrın açıklanması ve bu suça teşebbüs" ile "resmi belgede sahtecilik" suçlarından yargılanmalarına başlandı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Sapanca'da SGK Merkez Müdürlüğü Binası için İmzalar Atıldı

  Sigorta ile ilgili işlemlerini yaptırabilmek için yıllardır Adapazarı'na gitmekte olan Sapanca'lılar, artık SGK işlemlerini Sapanca'da görebilecek. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

 

  Sgk İl Binasını İnceleyen Vali, Renkli Çizgilere Hayran Kaldı

  Sgk İl Binasını İnceleyen Vali, Renkli Çizgilere Hayran Kaldı

  Sosyal Güvenlik Kurumu’nu ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu, vatandaşlara kolaylık sağlayan renkli çizgilere hayran kaldı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başkan Kocaoğlu Yaş Haddinden Emekli Oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, üçüncü döneminde 65'i doldurarak yaş haddinden emekli edildi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Antalya Büyükşehir'den Kadına Karşı Pozitif Ayrımcılık

  Antalya Büyükşehir'den Kadına Karşı Pozitif Ayrımcılık

  Mahalli idareler hizmet kolunun yetkili sendikası Bem-Bir-Sen, yerel yönetim çalışanı kamu personeline yeni kazanımlar sağlamaya devam ediyor. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sivas'ta TOKİ İzdihamı

  Sivas'ta TOKİ İzdihamı

  Sivaslıların merakla beklediği TOKİ konutlarının satışı için başvurular başladı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Avivasa 'Türkiye Emeklilik Raporu'nu Açıkladı:

  Avivasa "Türkiye Emeklilik Raporu"nu Açıkladı:

  Aviva'nın İngiltere'de, AvivaSA'nın Türkiye'de yaptığı araştırmaya göre yüzde 38'i hayatında hiç tasarruf yapmamış olan Türkler, tasarruf konusuna İngilizlerin üçte biri kadar ilgi duyuyor. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Emeklilerin Yüzde 89'u Çalışırken Tasarruf Yapmadığı İçin Pişman"

  Avivasa'nın "Türkiye Emeklilik Raporu"na göre, yüzde 38’i hayatında hiç tasarruf yapmamış olan Türkler, tasarruf konusuna İngilizlerin üçte biri kadar ilgi duyuyorTürkiye'de Türkiye'de emeklilerin yüzde 89’u çalışırken tasarruf yapmadığı için pişman Avivasa Emeklilik ve Hayat Üst Yöneticisi (CEO) Kurdaş: (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SGK Bingöl İl Müdürlüğü’ne tahsil edilen Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı ile en ücra bölgede bulunan vatandaşlara SGK hizmeti götürüleceğini söyledi. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  'Emeklilerin Yaşam Şartları Sosyal Devlete Uymuyor'

  'Emeklilerin Yaşam Şartları Sosyal Devlete Uymuyor'

  Emekli-Sen Urfa Şube Başkanı Mehmet İmre, "Emeklilerin yaşam şartları sosyal devlet ilkesine uymaması sendikamızın öncelikli konusu olacaktır" dedi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bir Sendika Daha Kuruldu

  Bir Sendika Daha Kuruldu

  Şanlıurfa’da Emekli Memurlar Sendikası (Emekli Memur-Sen) Sendikası kuruldu. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sütçü: 'Sgk İnsanların Güven İçinde Yaşamasını Sağlıyor'

  Sütçü: "Sgk İnsanların Güven İçinde Yaşamasını Sağlıyor"

  Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, SGK Adana İl Müdürü Bilal Canpolat, Seyhan Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Ali Yıldız ve İnsan Kaynakları Şefi Meral Kaya, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü’yü makamında ziyaret etti. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Tekman'da Sgk Haftası

  SGK Haftası etkinlikleri Tekman’da yarıda kaldı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Hemşireler Günü 'Büyük Türkiye Buluşması'

  Hemşireler Günü "Büyük Türkiye Buluşması"

  Başbakan Erdoğan: (2) "Dünyanın hiçbir ülkesinde işçi memur ayrımı diye bir şey kalmadı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sgk İl Müdürü Akkaş'dan Vali Tapsız'a Ziyaret

  Sgk İl Müdürü Akkaş'dan Vali Tapsız'a Ziyaret

  Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindeki heyet Kilis Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Edirne'de Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

  Edirne'de Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

  Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hayrettin Karbuz ve beraberindekiler Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sundu. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sosyal Güvenlik Haftası'

  Sosyal Güvenlik Haftası"

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Adil Demir, "Hafta kapsamında kurum olarak yapılan yenilikleri ve yeni yasa ile ortaya çıkan hak ve yükümlülükler konusunda sigortalı ve işverenlerimizi bilgilendirmeye çalışacağız" dedi. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları

  Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları

  Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sgk Haftası Kutlanıyor

  Sgk Haftası Kutlanıyor

  Ülkemizde her yıl 12-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası Niğde’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  SGK İl Müdürü Bulut, Trabzon Valisi Öz'ü Ziyaret Etti

  SGK İl Müdürü Bulut, Trabzon Valisi Öz'ü Ziyaret Etti

  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Musa Bulut ve beraberindekiler, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ü makamında ziyaret etti. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sinop'ta Bir Çalışana Bir Emekli Düşüyor

  Sinop Sosyal Güvenlik İl Müdürü Yaşar Yılmaz, kentte bir çalışana, bir emekli düştüğünü söyledi. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sinop Emekli Kenti

  Sinop Emekli Kenti

  Sinop Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Yaşar Yılmaz, "İlimizde bir çalışana bir emekli düşüyor. (11 Mayıs 2014 Pazar )

   

  12-18 Mayıs 2014 Sosyal Güvenlik Haftası

  12-18 Mayıs 2014 Sosyal Güvenlik Haftası

  Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Selim Erol, 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Sosyal Güvenlik Haftası” kapsamında bir basın toplantısı düzenledi. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Besni Belediyesi'nin 22 Milyon 968 Bin TL Borcu Var

  Besni Belediyesi'nin 22 Milyon 968 Bin TL Borcu Var

  Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, belediyenin 22 milyon 968 bin TL borcu olduğunu belirterek, bu borcun 4 milyon 710 bin TL’sinin personel ve ilçe esnafına ait olduğunu söyledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Sosyal Güvenlik Haftası Hazırlığı

  Sosyal Güvenlik Haftası Hazırlığı

  Sosyal Güvenlik Kurumu Gaziantep İl Müdürü Mehmet Uzun, yaklaşan 'Sosyal Güvenlik Haftası' dolaysıyla basın toplantısı düzenledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Zonguldak'ta, Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanacak

  Zonguldak'ta, Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanacak

  Zonguldak’ta, 12-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında Sosyal Güvenlik Haftası kutlanacak. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Besni Belediyesi'nin 23 Milyon 968 Bin TL Borcu Var

  Besni Belediyesi'nin 23 Milyon 968 Bin TL Borcu Var

  Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Belediyenin 22 milyon 968 bin TL borcu olduğunu belirterek, bu borcun 4 milyon 710 bin TL’sinin personel ile ilçe esnafına ait olduğunu söyledi. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 17:23:52. #1.12#