23:0100
SON DAKİKA EMEKLİ SANDIĞI HABERLERİ

Son Dakika Emekli Sandığı Haberleri

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme Duyurusu

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme Duyurusu

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA KURUMUMUZ SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA YEDEK LİSTEDEN YAPILACAK ATAMALAR İLE İLGİLİ DUYURU 1- 16/06/2014 tarihli ilana göre Kurumumuza sözleşmeli büro personeli olarak yerleşen ancak görevlerine başlamayan (Bugün 12:05)

   

  ERKEN EMEKLİLİK GELİYOR MU? NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM? ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

  ERKEN EMEKLİLİK GELİYOR MU? NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM? ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

  Binlerce emekli adayını çok yakından ilgilendiren torba yasa tasarısından erken emeklilik bekleyen vatandaşların beklediği sonuçlar çıkacak mı? Erken emeklilik ile ilgili son haberler ne yönde? Emeklilik yaşı ve erken emeklilik haberlerinde son gelişmeler haberimizin devamında. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  CHP'den Avukatlara 'Pasaport' Müjdesi

  CHP'den Avukatlara "Pasaport" Müjdesi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, hususi damgalı pasaportların 10 yıldan fazla serbest avukat olarak Baro'ya kayıtlı çalışanlara; diplomatik pasaport verilmesini gerektiren vazifelerden başka herhangi bir resmi vazife ile veya kendi hesaplarına yabancı ülkelere gittikleri zaman verilmesi için kanun teklifi verdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Sağlık Hizmetlerinden Memnuniyet Yüzde 73'e Yükseldi

  Sağlık Hizmetlerinden Memnuniyet Yüzde 73'e Yükseldi

  Türkiye genelinde 2003 yılında yüzde 39 olan sağlık hizmetlerinden memnuniyet, 2013 yılında yüzde 73'e yükseldi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  CHP Meclis'te 'Emekli' Komisyonu İstedi

  CHP Meclis'te "Emekli" Komisyonu İstedi

  CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, Meclis'te emeklilerin sorunlarını masaya yatırmak üzere araştırma komisyonu kurulmasını önerdi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Sgk Kapsamındaki Nüfus Artıyor

  Sgk Kapsamındaki Nüfus Artıyor

  Erzurum’da sosyal güvenlik kapsamında bulunan kişi sayısı haziran ayına göre yüzde 0.51’lik artış kaydederek 754 bin 593’e çıkarken, sosyal güvenlik kapsamı dışında kalan nüfusta yüzde 24.15’lik rekor bir düşüş kaydederek 16 bin 2’den 12 bin 136’ya indi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Akbank'tan Emeklilere 200 Lira Chip-para

  Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tözge: "Teknolojinin gelişmesi ile beraber bankacılık süreçlerimizi sadece gençlerin değil emekli ve 50 yaş üstü müşterilerimizin de kolaylıkla kullanabileceği şekilde yeniliyoruz" (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme İşlemleri Duyurusu

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme İşlemleri Duyurusu

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA KURUMUMUZ SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA YEDEK LİSTEDEN YAPILACAK ATAMALAR İLE İLGİLİ DUYURU 1- Kurumumuz 89 adet sözleşmeli büro personeli pozisyonuna asıl listeden yerleşmesi uygun görülen adaylardan, (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Engelliler, Engelsiz Ulaşım İstiyor

  Engelliler, Engelsiz Ulaşım İstiyor

  Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, engellilerin engelsiz ulaşım istediğini dile getirdi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sgk Erzurum 2014 Haziran Dönemi Verileri Açıklandı

  Sgk Erzurum 2014 Haziran Dönemi Verileri Açıklandı

  SGK Erzurum 2014 Haziran dönemi verileri açıklandı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Hanefi Bostan: 'Memurların Emeklilikteki Ek Gösterge Sorunu TBMM Gündeminde'

  Hanefi Bostan: "Memurların Emeklilikteki Ek Gösterge Sorunu TBMM Gündeminde"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, yaptıkları çalışmaların meclis gündemine getirildiğini ifade ederek, memurların emeklilikteki ek gösterge sorununun da TBMM gündeminde yer aldığını söyledi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bostan: 'Türkiye Kamu-Sen, Memurlarımızın ve Emeklilerimizin Haklarının Korunup İlerletilmesi...

  Bostan: "Türkiye Kamu-Sen, Memurlarımızın ve Emeklilerimizin Haklarının Korunup İlerletilmesi...

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Türkiye Kamu-Sen, memurlarımızın ve emeklilerimizin haklarının korunup ilerletilmesi noktasında tam bir çözüm odağı işlevi görmektedir” dedi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yerleştirme Sonuçları

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSS puan sırası esas alınarak asıl ve yedek olarak yerleşmeye hak kazananlar ekte gösterilmiştir. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Abdullah Gül, 16 Bin TL Emekli Maaşı Alacak

  Abdullah Gül, 16 Bin TL Emekli Maaşı Alacak

  Cumhurbaşkanlığı görevi kısa süre sonra bitecek olan Abdullah Gül, 16 bin TL emekli maaşı alacak. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Emeklilerden Çıplak Ayaklarla Maaş Eylemi

  Emeklilerden Çıplak Ayaklarla Maaş Eylemi

  Bursa'da, maaşlarına yeterli zam yapılmadığını öne süren bir grup emekli, ayakkabılarını çıkarıp ellerindeki tavalarla ses çıkararak eylem yaptı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

 

  Akhisar Emekli-Sen Sosyal Güvenlik Yasasını Protesto Etti

  Akhisar Emekli-Sen Sosyal Güvenlik Yasasını Protesto Etti

  Emekli-Sen Akhisar Şubesi, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nu protesto etti. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Emeklilerden 40 Derece Sıcakta 40 TL'ik Zam Protestosu

  İzmir'de, DİSK Emekli- Sen üyeleri, Konak Meydanı'nda, güneş altında 40 dereceye yaklaşan sıcaklık altında 40 TL'lik Temmuz ayı zammını protesto etti. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Türk Büro-Sen: Bugün Geldiğimiz Noktada Sgk Çatısı Akıyor

  Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Bugün gelinen noktada Sosyal Güvenlik Kurumu'nun(SGK) çatısı akmaya başladığını vurgulayarak, "Bütün SGK çalışanları ve devlet memurları bilsinler ki, memurumuzun alın terine göz diken iktidar ve yandaş sarı sendikalarla da mücadelemizi tüm gücümüzle sürdüreceğiz" dedi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Manisa Tso Yönetim Kurulu Başkanı'nın Vefatı

  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu eski Başkan Yardımcısı ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz’ın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tobb: Manisa Tso Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz'ı Kaybettik

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu eski Başkan Yardımcısı Bülent Koşmaz'ın vefatı üzerine, "Ekonomide değer yaratan, insanlara iş ve aş veren her iş insanımız gibi Koşmaz'ın da ismi her zaman gönüllerde yaşayacaktır" dedi. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Arpalı Belediyesi Belediye Başkanı Şadi Terzi Açıklaması

  Arpalı Belediyesi Belediye Başkanı Şadi Terzi Açıklaması

  Arpalı Belediyesi Belediye Başkanı Şadi Terzi, Bayburt’taki yerel medya mensuplarıyla sabah kahvaltısında buluştu. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Engelliler İçin Profesyoneller Göreve Hazır

  Engelliler İçin Profesyoneller Göreve Hazır

  AİÇÜ bünyesinde kurulan Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Bölümü'nde eğitim gören öğrenciler, "Engelli Bakım Teknikeri" olarak mezun oldu Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonu Bölümü Başkanı Öztürk: "Mezun olacak öğrencilerimizin hem eğitimleriyle ilgilendik hem de bu eğitimin sonunda istihdam edilmeleri. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Lösev'de Mezuniyet Heyecanı

  Lösemiyi yenen ilk ve ortaokul öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Ezer: "Bir çocuğun lösemi hastalığını geçirdikten sonra bu kadar akıllı, bu kadar hafızalı ve bu kadar kabiliyetli olabileceğini ancak böyle görebilirdik. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Shçek Müfettiş Yardımcılığı Sınavıyla İlgili Dava

  SHÇEK'in, daha sonra iptal edilen 10 Nisan 2010'daki müfettiş yardımcılığı sınavında usulsüzlük iddialarına ilişkin bazı sınav komisyonu görevlileri ve sınava giren 10 kişinin "göreve ilişkin sırrın açıklanması ve bu suça teşebbüs" ile "resmi belgede sahtecilik" suçlarından yargılanmalarına başlandı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Sapanca'da SGK Merkez Müdürlüğü Binası için İmzalar Atıldı

  Sigorta ile ilgili işlemlerini yaptırabilmek için yıllardır Adapazarı'na gitmekte olan Sapanca'lılar, artık SGK işlemlerini Sapanca'da görebilecek. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Sgk İl Binasını İnceleyen Vali, Renkli Çizgilere Hayran Kaldı

  Sgk İl Binasını İnceleyen Vali, Renkli Çizgilere Hayran Kaldı

  Sosyal Güvenlik Kurumu’nu ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu, vatandaşlara kolaylık sağlayan renkli çizgilere hayran kaldı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başkan Kocaoğlu Yaş Haddinden Emekli Oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, üçüncü döneminde 65'i doldurarak yaş haddinden emekli edildi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Antalya Büyükşehir'den Kadına Karşı Pozitif Ayrımcılık

  Antalya Büyükşehir'den Kadına Karşı Pozitif Ayrımcılık

  Mahalli idareler hizmet kolunun yetkili sendikası Bem-Bir-Sen, yerel yönetim çalışanı kamu personeline yeni kazanımlar sağlamaya devam ediyor. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sivas'ta TOKİ İzdihamı

  Sivas'ta TOKİ İzdihamı

  Sivaslıların merakla beklediği TOKİ konutlarının satışı için başvurular başladı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Avivasa 'Türkiye Emeklilik Raporu'nu Açıkladı:

  Avivasa "Türkiye Emeklilik Raporu"nu Açıkladı:

  Aviva'nın İngiltere'de, AvivaSA'nın Türkiye'de yaptığı araştırmaya göre yüzde 38'i hayatında hiç tasarruf yapmamış olan Türkler, tasarruf konusuna İngilizlerin üçte biri kadar ilgi duyuyor. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Emeklilerin Yüzde 89'u Çalışırken Tasarruf Yapmadığı İçin Pişman"

  Avivasa'nın "Türkiye Emeklilik Raporu"na göre, yüzde 38’i hayatında hiç tasarruf yapmamış olan Türkler, tasarruf konusuna İngilizlerin üçte biri kadar ilgi duyuyorTürkiye'de Türkiye'de emeklilerin yüzde 89’u çalışırken tasarruf yapmadığı için pişman Avivasa Emeklilik ve Hayat Üst Yöneticisi (CEO) Kurdaş: (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SGK Bingöl İl Müdürlüğü’ne tahsil edilen Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı ile en ücra bölgede bulunan vatandaşlara SGK hizmeti götürüleceğini söyledi. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  'Emeklilerin Yaşam Şartları Sosyal Devlete Uymuyor'

  'Emeklilerin Yaşam Şartları Sosyal Devlete Uymuyor'

  Emekli-Sen Urfa Şube Başkanı Mehmet İmre, "Emeklilerin yaşam şartları sosyal devlet ilkesine uymaması sendikamızın öncelikli konusu olacaktır" dedi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Bir Sendika Daha Kuruldu

  Bir Sendika Daha Kuruldu

  Şanlıurfa’da Emekli Memurlar Sendikası (Emekli Memur-Sen) Sendikası kuruldu. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sütçü: 'Sgk İnsanların Güven İçinde Yaşamasını Sağlıyor'

  Sütçü: "Sgk İnsanların Güven İçinde Yaşamasını Sağlıyor"

  Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, SGK Adana İl Müdürü Bilal Canpolat, Seyhan Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Ali Yıldız ve İnsan Kaynakları Şefi Meral Kaya, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü’yü makamında ziyaret etti. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Tekman'da Sgk Haftası

  SGK Haftası etkinlikleri Tekman’da yarıda kaldı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Hemşireler Günü 'Büyük Türkiye Buluşması'

  Hemşireler Günü "Büyük Türkiye Buluşması"

  Başbakan Erdoğan: (2) "Dünyanın hiçbir ülkesinde işçi memur ayrımı diye bir şey kalmadı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sgk İl Müdürü Akkaş'dan Vali Tapsız'a Ziyaret

  Sgk İl Müdürü Akkaş'dan Vali Tapsız'a Ziyaret

  Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindeki heyet Kilis Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Edirne'de Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

  Edirne'de Sosyal Güvenlik Haftası Kutlanıyor

  Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hayrettin Karbuz ve beraberindekiler Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sundu. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Sosyal Güvenlik Haftası'

  Sosyal Güvenlik Haftası"

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Adil Demir, "Hafta kapsamında kurum olarak yapılan yenilikleri ve yeni yasa ile ortaya çıkan hak ve yükümlülükler konusunda sigortalı ve işverenlerimizi bilgilendirmeye çalışacağız" dedi. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 23:01:51. #1.13#