21:4900
SON DAKİKA EMEKLI HABERLERİ

Son Dakika Emeklı Haberleri

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'de 357 sanığın tamamının tutuksuz yargılandığı “gizli bilgi ve belge bulundurma” davasında, tanıkların dinlenmesiyle devam edildi Davanın 2 numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın baba evinde yapılan aramaya ilişkin Kormaz'ın operasyondan 1 ay öncesindeki dönemde eve gelip gelmediğinin tespiti istendi. (Bugün 21:22)

   

  Obama'nın IŞİD ile Mücadele Temsilcisi Paris'te

  Obama'nın IŞİD'le Küresel Mücadele Özel Temsilcisi John Allen, Avrupa ülkelerine yaptığı ziyaretler çerçevesinde Fransa Dışişleri Bakanı Fabius tarafından kabul edildi. (Bugün 20:11)

   

  Emekli Olan Polis Memuruna 'Hizmet Onur Belgesi' Verildi

  Emekli Olan Polis Memuruna "Hizmet Onur Belgesi" Verildi

  Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kadrosundan emekli olan polis memuru Mustafa Evcan’a “Hizmet Onur Belgesi” İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru tarafından verildi. (Bugün 18:56)

   

  Davutoğlu: "Devletle Partiyi Özdeşleştiren Tek Parti Var, O da Chp"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-(Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (Bugün 14:21)

   

  Davutoğlu: 'Devletle Partiyi Özdeşleştiren Tek Parti Var, O da Chp'

  Davutoğlu: "Devletle Partiyi Özdeşleştiren Tek Parti Var, O da Chp"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-(Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (Bugün 14:17)

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de anamuhalefet koltuğunun boş olduğunu söyledi. (Bugün 14:14)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) (Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (Bugün 14:04)

   

  Söke Sanat Edebiyat Kitap Günleri Şiir Dolu Bir Geceyle Başladı

  Söke Sanat Edebiyat Kitap Günleri Şiir Dolu Bir Geceyle Başladı

  Söke’de bu yıl 11.’si yapılan ve Söke Belediyesi’nin geleneksel etkinlikleri içinde yer alan Sanat Edebiyat ve Kitap Günleri şiir dolu bir geceyle başladı. (Bugün 14:02)

   

  Sarıyer'de Öldürülen Gencin Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı

  Sarıyer'de Öldürülen Gencin Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı

  Sarıyer’de park halindeki aracından indirilerek tabancayla öldürülen Ferdi Özmen’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi incelemesinin ardından ailesine teslim edildi. (Bugün 13:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 21:49:54. #1.13#