16:0100
SON DAKİKA EMEKLI HABERLERİ

Son Dakika Emeklı Haberleri

   

  Bakan Çelik'ten 4-C'lilere Müjde!

  Torba Yasa'yla ilgili bilgiler veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, madenciler için haftada 37.5 saat çalışma getireceklerini söyledi. Çelik, '4-C'lileri emekli oluncaya kadar iş sorunu yaşamayacağı bir duruma getireceğiz' dedi. (Bugün 15:50)

   

  Bakan Çelik'ten 4-C'lilere Müjde!

  Torba Yasa'yla ilgili bilgiler veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, madenciler için haftada 37.5 saat çalışma getireceklerini söyledi. Çelik, '4-C'lileri emekli oluncaya kadar iş sorunu yaşamayacağı bir duruma getireceğiz' dedi. (Bugün 15:48)

   

  Sözleşmeli Kamu Personeli Her Yıl Sözleşme Yenilemeyecek

  Sözleşmeli Kamu Personeli Her Yıl Sözleşme Yenilemeyecek

  Torba tasarıya eklenecek bir maddeyle özelleştirmeden kamuya gelen 4-C'liler artık her yıl sözleşme yenilemek zorunda kalmayacak. (Bugün 15:45)

   

  CHP TBMM Grup Toplantısındaki Arbede

  Samsun CHP Asarcık İlçe Başkanı Baskın: "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bana destek olması için gittim ama o beni dikkate almadı" "Bana 'AK Parti'den kaç lira aldın' diye hakaret eden milletvekilleri oldu. (Bugün 15:10)

   

  Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Koncuk Açıklaması

  "4/C meselesi, Türkiye için bir ayıptır ve bu ayıp sadece onlara verilecek kadro ile düzeltilebilir" (Bugün 14:53)

   

  Motosiklet Turu Cinayetle Bitti

  Motosiklet Turu Cinayetle Bitti

  İstanbul'dan 15 gün önce motosikletle Güneydoğu turuna çıktıktan sonra geçen pazartesi gününden beri kendilerinden haber alınamayan Engin Öksüz ile Abdullah Türk, Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde metruk bir evde başları taşla ezilip, silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. (Bugün 14:15)

   

  CHP TBMM Grup Toplantısındaki Arbede

  CHP TBMM Grup Toplantısındaki Arbede

  Samsun CHP Asarcık İlçe Başkanı Baskın: "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bana destek olması için gittim ama o beni dikkate almadı" "Bana 'AK Parti'den kaç lira aldın' diye hakaret eden milletvekilleri oldu. (Dün 19:01)

   

  Bakan Çelik: İhsanoğlu Eski Türkiye Anlayışıyla Ortaya Konulmuştur

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığını "Eski Türkiye anlayışı" olarak değerlendirerek, "Ekmeleddin Bey'in adaylık düşünmediğini, CHP ve MHP'nin kendisinin adaylığını düşündüğünü sanmıyorum. (Dün 18:44)

   

  Disk Emekli Sen'den Tepki

  Disk Emekli Sen'den Tepki

  Disk Emekli Sen Eskişehir Şube Başkanı Suat Başaraner, Ortadoğu’nun yine kan gölü halinde olduğunu anımsatarak, “Emperyalizmin şımarık çocuğu İsrail, on yıllardır yaptığı gibi bir kez daha Filistin halkına karşı soyrıkım yaparken diğer yandan, Kürt halkının Suriye’deki devrimci yapılanmasını hazmedemeyen, emperyalist merkezlerin beslemesi IŞİD çetesi Rojava halkına saldırıyor” dedi. (Dün 16:42)

   

  Çalışanların % 61'İ Emekli Olabileceğini Düşünmüyor

  Eleman.net'in gerçekleştirdiği anket çalışmasına göre, çalışanların yüzde 61'i emekli olabileceğini düşünmüyor. (Dün 15:07)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 16:01:24. #1.11#