06:2700
SON DAKİKA EMET HABERLERİ

Son Dakika Emet Haberleri

   

  Kaymakamlık Turnuvası'nda Soma Unutulmadı

  Kaymakamlık Turnuvası'nda Soma Unutulmadı

  Kütahya’nın Emet Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ‘Gazi Emet Bahar Kupası’ halı saha turnuvası 14 takımın katılımı ile başladı. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Emet'te 'Tahtalı Göleti' İhalesi Yapıldı

  Emet'te 'Tahtalı Göleti' İhalesi Yapıldı

  Kütahya'nın Emet ilçesinde, Tahtalı göleti çevresinde bulunan lokanta ve çay ocağı ihalesi yapıldı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Emet'te Pazar Duası Geleneği

  Emet ilçesinde pazarcılar, yaklaşık 10 yıldır geleneksel hale getirdikleri duayı yapmadan tezgah açmıyor. (19 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kütahya'da Traktör Devrildi: 1 Ölü

  Kütahya'nın Emet ilçesinde, traktörün devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Gediz'de Maden Faciası Protesto Edildi

  Eğitim-sen Gediz Şubesi'ne bağlı öğretmenler, Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden faciasının açık bir iş cinayeti olduğunu iddia ederek protesto mitingi yaptı. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Gediz'de Soma'da Yaşanan Maden Faciası Protesto Edildi

  Gediz'de Soma'da Yaşanan Maden Faciası Protesto Edildi

  Eğitim-Sen (Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası) Gediz Şubesi’ne bağlı öğretmenler, Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasının açık bir iş cinayeti olduğunu iddia ederek protesto mitingi yaptı. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Soma'da Ölen 7 Madenci Kütahya'da Toprağa Verildi' Haberine Ek

  Soma'da Ölen 7 Madenci Kütahya'da Toprağa Verildi" Haberine Ek

  Soma İlçesi'ndeki kömür ocağı faciasında yaşamını yitirenlerden 5 işçi daha Kütahya'nın Tavşanlı, Hisarcık ve Emet ilçelerine bağlı köylerde toprağa verildi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Madenci Ömer Elibol Dereli'de Toprağa Verildi

  Madenci Ömer Elibol Dereli'de Toprağa Verildi

  KÜTAHYA (İHA) – Manisa Soma’da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden Ömer Elibol’un cenazesi, memleketi Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Dereli köyünde toprağa verildi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soma'da Ölen 7 Madenci Kütahya'da Toprağa Verildi (2)

  5 MADENCİ DAHA TOPRAĞA VERİLDİ Soma İlçesi'ndeki kömür ocağı faciasında yaşamını yitirenlerden 5 işçi daha Kütahya'nın Tavşanlı, Hisarcık ve Emet ilçelerine bağlı köylerde toprağa verildi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Emet ilçesinde, Eti Bor Maden İşletmelerinde çalışan işçiler, Soma'daki madende hayatını kaybedenler için 3 dakikalık saygı duruşunun ardından yürüyüş gerçekleştirdi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Hisarcık Maden-İş Sendikası'ndan Maden Şehitleri İçin Saygı Duruşu

  Tüm ülkeyi yasa boğan Soma faciasında yaşamını yitiren maden şehitleri için, Kütahya’nın Emet ve Hisarcık ilçelerinde Eti Maden İşletmelerine ait tesislerde bugün 3 dakikalık saygı duruşu yapıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Emet Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Soma'da yaşanan maden faciasında ilçelerinden bir kişinin vefa ettiğini, 3 kişinin yaralandığını, bir kişinin kayıp olduğunu söyledi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 06:27:40. #1.12#