SON DAKİKA EMİNÖNÜ HABERLERİ

Son Dakika Eminönü Haberleri

10:04
Şehir Hatları'ndan Sefer İptalleri Şiddetli lodos nedeniyle tüm seferler iptal edildi.
19:08
Şehir Hatları'nda Bazı Seferler Tekrar Başladı Kuvvetli lodos nedeniyle sabah saatlerinde tüm seferlerin iptal edildiği Şehir Hatları'nda baze seferler yeniden yapılmaya başlandı.
07:58
Afrika Elmasını Türkler Kesecek! Afrika'nın, Sibirya'nın ham elmasları, yakut ve zümrütleri Türkiye'ye akacak. Taş kesme işi yakında Türkiye'de başlıyor ve 100 bin kişiye iş çıkacak.
Afrika Elmasını Türkler Kesecek!
16:50
Arabalı Vapur Kazasına İlişkin Dava Duruşma, ek bilirkişi raporunun beklenmesine karar verilerek ertelendi.
13:46
Canlı Balığı 'Şifa Olsun' Diye Yutan Kadın Ölümden Döndü İstanbul'da yaşlı kadın, sahilde balık tutanların kovasından aldığı 16 cm uzunluğundaki canlı istavriti "şifa olsun" diye yutunca ölümle burun buruna geldi.
Canlı Balığı 'Şifa Olsun' Diye Yutan Kadın Ölümden Döndü
13:26
Şifa Olsun" Diye Yuttuğu 16 Cm Boyundaki Canlı İstavrit Öldürüyordu. * Küçük canlı alabalıkları "şifa niyetine" yutan kadın bu kez tam 16 santimetre uzunluğunda, 3 buçuk santimetre genişliğinde istavrit balığını canlı olarak yutmak için ağzına soktu.
Şifa Olsun' Diye Yuttuğu 16 Cm Boyundaki Canlı İstavrit Öldürüyordu.
17:00
Denizden Bakın Neler Çıktı! Eminönü’nde, deniz kirliliğine dikkat çekmek isteyen 4 dalgıç, denize dalarak temizlik yaptı.
Denizden Bakın Neler Çıktı!
16:20
Denizden Akü Çıktı Eminönü’nde, deniz kirliliğine dikkat çekmek isteyen 4 dalgıç, denize dalarak temizlik yaptı.
Denizden Akü Çıktı
16:12
Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak Açıklaması "Türkiye'deki erdem ve insan onuruna sahip çıkan insanlar olarak, iyi ve kötü günde kardeş Mısır halkının yanındayız"
13:17
Fesiad 10. Yıl Programı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Ülkemizi uçuracak büyük hedeflerimize ulaşmak için anayasayı sade, kısa, birtakım art niyetli akademisyenlerin yorumlamasına fırsat vermeden, bu seçimden sonra yapmamız gerekiyor"
16:03
İko Başkanı İşler ile Fatih Belediye Başkanı Demir Kumkapı'yı Gezdi İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Norayr İşler ile Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir Kumkapı’yı gezdi.
15:02
İşte Türkiye'nin En Sevilen Belediye Başkanı Andy-AR Araştırma şirketi'nin 30 büyükşehir belediyesi ilçe başkanları arasında yaptığı ankette Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir en başarılı belediye başkanı oldu.
İşte Türkiye'nin En Sevilen Belediye Başkanı
16:29
Eminönü'nde Trafik Yerin Altına İniyor İstanbul'un tarihi semtlerinden Eminönü'nde trafik yerin altına iniyor. Mevcut trafiği yerin altına indirecek projeyle 5 yıl içinde Eminönü'nün tamamı yayalaşacak.
Eminönü'nde Trafik Yerin Altına İniyor
16:05
Eminönü'nde Trafik Yerin Altına İniyor İstanbul'un tarihi semtlerinden Eminönü'nde trafik yerin altına iniyor.
Eminönü'nde Trafik Yerin Altına İniyor
15:18
Uygur Türkleri İçin Eminönü'nde Eylem Tayland'a sığınan Uygur Türklerinin Çin'e iade edilmemesi için 23 sivil toplum kuruluşu, Eminönü'nde eylem düzenledi.
Uygur Türkleri İçin Eminönü'nde Eylem
10:32
Hayatlarında İlk Defa Sinema Gördüler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı, "Çocuk Sanat Merkezi"nde eğitim gören çocuklara, "sinema etkinliği" düzenledi.
Hayatlarında İlk Defa Sinema Gördüler
10:18
Hayatlarında İlk Defa Sinema İzlediler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren "Çocuk Sanat Merkezi"nde eğitim gören çocuklara, "sinema etkinliği" düzenledi.
11:08
Evcil Hayvan Pazarı'nda Denetleme Eminönü Çiçek Pazarı’nda faaliyet gösteren Evcil Hayvan Pazarı denetimden geçirildi.
10:21
Evcil Hayvan Pazarı'nda Denetleme Eminönü Çiçek Pazarı’nda faaliyet gösteren Evcil Hayvan Pazarı denetimden geçirildi.
Evcil Hayvan Pazarı'nda Denetleme
14:48
Abdullah Gül : Afganistan Akdeniz'in Kıyısına Geldi * 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Maalesef Afganistan Akdeniz'in kıyısına geldi.
Abdullah Gül : Afganistan Akdeniz'in Kıyısına Geldi
14:29
Abdullah Gül(Paris Saldırısı İçin) " Afganistan Akdeniz'in Kıyısına Geldi" 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazı için bu hafta Eminönü'nde yer alan Nuruosmaniye Camii'ni tercih etti.
19:14
Orijinal Olmayan Şarj Aleti ve Piller Tehlike Saçıyor Patlayan veya alevlenen telefonlarda sorunun; orijinal olmayan şarj aleti ve batarya kullanımdan kaynaklandığı bildirildi.
Orijinal Olmayan Şarj Aleti ve Piller Tehlike Saçıyor
16:39
Turistlerin Çantaları Bulundu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Zabıta Amirliği ekipleri, İtalyan turistlerin takside unuttukları çantayı bularak, sahiplerine teslim etti.
17:31
İstanbul'da Kar Yağışı Öğleden sonra etkisini artırarak tüm şehirde etkili olan kar yağışı nedeniyle gece yarısından sonra gizli buzlanma uyarısı yapıldı.
17:24
Mahmutbey-Mecidiyeköy Metro Hattı Kabataş'a Uzatılıyor Kabataş'ı Mecidiyeköy'e bağlayacak 6,5 kilometrelik yeni hattın ihalesinin bu ay içinde yapılması planlanıyor.
16:40
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor Mecidiyeköy’ü Kabataş’a bağlayacak olan metro ihalesi Ocak ayı içerisinde gerçekleşecek.
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor
16:26
İbb'den Karla Mücadele Açıklaması İstanbul'da etkili olan kar yağışı devam ediyor.
16:05
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor 6,5 kilometrelik yeni hatla Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Bağcılar birbirine metro ile bağlanmış olacak.
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor
10:09
Bir Buçuk Gün Cinsel Güç Veren İlaçlar Sokaklarda Satılıyor Cinsel gücü arttırdığı iddia edilen ilaçlar Tahtakale'de 'peynir ekmek' gibi satılmaya devam ediyor. Ancak yetkililer uyarıyor: "Şakası yok ölümle sonuçlanabilir."
Bir Buçuk Gün Cinsel Güç Veren İlaçlar Sokaklarda Satılıyor
17:08
İstanbul'da Kar Yağışı Önlemleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi: "Aralarında 'Kar Kaplanı'nın da olduğu 1028 araç ve iş makinesi ile 4 bin 815 personel çalışmalarda yer alacak" "İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı tüm birimlerle ihtiyaç halinde hizmet veren şirketlerden araç ve personel desteği sağlanacak"
13:44
Bu Saatte Dışarı Çıkmayın ! Meteoroloji Kar Yağışı İçin Uyardı İstanbul'da hava durumu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaye göre; İstanbul'un bugün saat 16.00 ile 17.00 arasında şiddetli kar yağışının etkisi altına gireceği öğrenildi.
Bu Saatte Dışarı Çıkmayın ! Meteoroloji Kar Yağışı İçin Uyardı
13:43
İstanbul'da Hava Durumu (Yoğun Kar Yağışı İçin Saat Verildi) İstanbul'da hava durumu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaye göre; İstanbul'un bugün saat 16.00 ile 17.00 arasında şiddetli kar yağışının etkisi altına gireceği öğrenildi.
İstanbul'da Hava Durumu (Yoğun Kar Yağışı İçin Saat Verildi)
13:42
Meteoroloji Kar Yağışı İçin Saat Verdi ! İstanbul'da Hava Durumu İstanbul'da hava durumu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaye göre; İstanbul'un bugün saat 16.00 ile 17.00 arasında şiddetli kar yağışının etkisi altına gireceği öğrenildi.
Meteoroloji Kar Yağışı İçin Saat Verdi ! İstanbul'da Hava Durumu
13:37
İstanbul'a Kar Akşam Saatlerinde Geliyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bugün akşam saatlerinden itibaren etkili olması beklenen kar yağışına karşı teyakkuza geçti.
13:03
Meteoroloji'den İstanbul'a Kar Uyarısı: Akşam Saatlerine Dikkat! Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre; İstanbul'un bugün saat 16.00 ile 17.00 arasında şiddetli kar yağışının etkisi altına gireceği öğrenildi.
Meteoroloji'den İstanbul'a Kar Uyarısı: Akşam Saatlerine Dikkat!
11:58
İspark Otoparklarında Yoğunluk Günde yaklaşık 100 bin kişiye hizmet veren İSPARK, İstanbul’un otopark verilerini tespit etti.
İspark Otoparklarında Yoğunluk
16:14
İstanbul'daki Otoparklar Hergün Yoğun" İSPARK verilerine göre, en yoğun otoparkın kullanıldığı Fatih'te, bir yılda yaklaşık 4 milyon işlem gerçekleştirdi.
22:56
Hırsızlık Zanlısı Kadın Suçüstü Yakalandı Eminönü'nde hırsızlık zanlısı kadın, polis ekiplerince suçüstü yakalandı.
Hırsızlık Zanlısı Kadın Suçüstü Yakalandı
22:43
Hırsızlık Zanlısı Kadın Suçüstü Yakalandı İstanbul Eminönü'nde hırsızlık zanlısı kadın, polis ekiplerince suçüstü yakalandı.
14:32
Esnafın Elektrik Kesintisi İsyanı Fatih Eminönü’nde iki mahallede yaşanan arızanın tespit edilememesi sebebiyle yaklaşık 400 ev ve iş yerine 5 gündür elektrik verilemiyor.
Esnafın Elektrik Kesintisi İsyanı
18:40
Eminönü'nden Kar Manzaraları Haber Taner YENER - Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHA İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan lodos ve kar yağışı kentte yaşamı olumsuz etkiledi.
Eminönü'nden Kar Manzaraları
17:43
İstanbul'da Kar Yagışı Etkili Oldu İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan lodos ve kar yağışı, kentte yaşamı olumsuz etkiledi.
İstanbul'da Kar Yagışı Etkili Oldu
17:17
İstanbul'da Kar Yağışı Tedbirleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi: "1028 araç ve iş makinesi, 4 bin 815 personelle karlı hava koşullarıyla mücadele edilecek" "209 bin ton tuz ve 1385 ton solüsyon hazır bekletiliyor"
15:47
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Kar Alarmı İstanbul Büyükşehir Belediyesi kış mevsimi hava koşullarıyla mücadele hazırlıkları çerçevesinde 80’i birinci öncelikli olmak üzere 308 güzergahta yaklaşık 4 bin km uzunluğundaki yol ve meydanlarda kötü hava koşullarıyla mücadele çalışmaları tamamlandı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Kar Alarmı
15:20
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'den İstanbul İçin Kar Alarmı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise tüm ilçelerde alarma geçti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'den İstanbul İçin Kar Alarmı
15:03
İbb'den Kar Alarmı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kar alarmı verdi.
12:47
Görmez: Hac İçin 100 Yıl Sonrası Planlanmalı, Mekke'ye Gökdelenler Dikerek Olmaz Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Mekke’deki mevcut şartların İslam aleminin hac talebini karşılayamadığını söyledi.
11:24
Cep Telefonu Hırsızı Güvenlik Kamerasında Eminönü’nde cep telefonu bayisine giren hırsızlık zanlısı, tezgahtarın diğer müşterilerle ilgilenmesini fırsat bilerek 2 bin TL değerindeki cep telefonunu çaldı.
Cep Telefonu Hırsızı Güvenlik Kamerasında
17:42
İstanbul'da "Geleneksel Karabük Günleri" Feshane'de yarın başlayacak ve 28 Aralık'a kadar sürecek "Geleneksel Karabük Günleri" öncesi Eminönü'nde tanıtım etkinliği gerçekleştirildi.
15:21
Altınlı Lokumlara Yoğun İlgi Feshane'de yarın başlayacak Karabük Tanıtım Günleri öncesinde Eminönü meydanında lokum dağıtıldı.
Altınlı Lokumlara Yoğun İlgi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EMİNÖNÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]