11:1500
SON DAKİKA EMİNÖNÜ HABERLERİ

Son Dakika Eminönü Haberleri

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  CHP Genel Sekreteri Tekin: "AKP, 'Sakıncalı aday' başlığını taşıyan bildiriyi sözde 'Trakya Atatürkçü Demokratlar Platformu' adına dağıttırıyor" "Böyle bir siyaset yok. Kirlenmiş, rezalet... Siyaset kirliydi, itiraz etmiyorum ama bu kadarı da pes doğrusu. Böyle bir platform uyduruyorsunuz ve bu bildirileri. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Yazıcı Esnafı Ziyaret Etti

  Bakan Yazıcı Esnafı Ziyaret Etti

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "Bizim kaynaklarımızı büyüten yani millete ait kasayı büyüten esnaf ve sanatkarımız, tüccar ve sanayicimizdir. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Yazıcı'nın Yağmurda Zor Anları

  Eminönü’de esnaflarla bir araya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı sağanak yağmurun azizliğine uğradı. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da Sağanak

  İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan gök gürültülü sağanak ve şiddetli rüzgar nedeniyle Haliç bölgesinde hortum oluştu. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Eminönü'nde Hortum Paniği

  Eminönü'nde Hortum Paniği

  Eminönü'nde denizde oluşan hortum, İHA kamerasına yansıdı. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Somalı Madenci Ailelerine Bayram Hediyesi

  Soma'daki maden kazasında hayatını kaybeden bazı madencilerin çocukları ve eşleri, Altın Oran Derneği'nin düzenlediği program çerçevesinde İstanbul'daki tarihi ve turistik yerleri gezdi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yürüyen Budalalar' Ramazan Ayında da 'Yürüdü'

  Yürüyen Budalalar' Ramazan Ayında da 'Yürüdü'

  Reklamcı- yazar Jacques Seguela'nın 'Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin' kitabındaki 'Yürüyen 1 budala, oturan 10 entelektüelden iyidir' sözünden hareketle 'Yürüyen Budalalar' adını verdikleri gezi grubu oluşturan Hong Kong merkezli bir tedarik firmasının İstanbul şubesi çalışanları, Ramazan ayında da 'yürümeye' devame etti. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Derleme<br/>gün İçinde "İsrail'in Gazze'ye Saldırılarının Protesto Edilmesi" Başlıklı...

  İsrail'in Gazze'deki masum sivilleri de hedef alan saldırıları, Türkiye'nin pek çok şehrinde düzenlenen eylem ve gösterilerde protesto edildi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Özgür Der Genel Başkanı Kaya: "Siyonistlere gidecek tek bir kuruşa dahi tahammülümüz yok" (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 11:15:54. #1.11#