SON DAKİKA EMRE USLU HABERLERİ

Son Dakika Emre Uslu Haberleri

20:27
17 Aralık Süreci ve Demokrasi" Konferansı "17 Aralık Süreci ve Demokrasi" konferansı- Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu üyesi, Cumhurbaşkanlığı İnternet Yayın Müdürü Küçükyılmaz: - "2007 sonrasında Gülen grubu siyasal bir harekete dönüştü.
17 Aralık Süreci ve Demokrasi' Konferansı
18:51
17 Aralık Süreci ve Demokrasi" Konferansı Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu üyesi, Cumhurbaşkanlığı İnternet Yayın Müdürü Küçükyılmaz: "2007 sonrasında Gülen grubu siyasal bir harekete dönüştü.
15:35
Emre Uslu'nun, İhh Başkanı Yıldırım'a "İftira" Davası Taraf gazetesi yazarı Uslu'nun, İHH Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım'a karşı "basın yayın yoluyla iftira" suçunu işlediği gerekçesiyle 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Mahkeme, Uslu hakkında tüm aramalara rağmen bulunamadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkardı.
16:48
Fuat Avni'den Çarpıcı İddialar Twitter fenomeni Fuat Avni, 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasının intikamını almak için yarın 150’ye yakını gazeteci olmak üzere 400 kişinin gözaltına alınacağını ileri sürdü.
18:19
Eskişehir'den Kısa Kısa Türk Üniversiteli Kadınlar Başkan Ataç'ı ziyaret etti.
18:10
Eskişehir'de 'Bir Mahalle Ki' Oyunu Sahnelendi Ortaoyunu’nun önemli sanatçılarından olan Münir Canar’ın yazdığı “Bir Mahalle Ki” oyunu Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde sahne aldı.
17:28
Emekli Tümgeneral Yavuz'un "Kumpas" Şikayeti Balyoz planı davası kapsamında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, kendisine "kumpas" kurulduğu iddiasıyla, bazı emniyet görevlileri, savcı, hakim ve medya mensuplarından şikayetçi oldu Yavuz: "Bu örgütün, medya ayağı vardı, yargı ayağı vardı, emniyet ayağı vardı, bürokrasi ayağı vardı.
18:01
Kocaeli Üniversitesi'ne Diyabetik Ayak Ünitesi Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Umuttepe Tıp Fakültesi'nde, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü'nde Diyabetik Ayak Ünitesi'nin açılışı gerçekleştirildi.
Kocaeli Üniversitesi'ne Diyabetik Ayak Ünitesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:52. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EMRE USLU HABERLERİ
[Hata Bildir]