SON DAKİKA ENEZ HABERLERİ

Son Dakika Enez Haberleri

13:36
Keşan'da Bal Üreticileri Birliği Kuruldu Edirne’nin Keşan ilçesinde Bal Üreticileri Birliği kuruldu.
Keşan'da Bal Üreticileri Birliği Kuruldu
12:40
Savcı Ceza İstedi, Hakim Beraat Verdi, Başsavcı İtiraz Etti Tunceli’nin Pülümür ilçesinde TKP/ML TİKKO’nun Kurucusu İbrahim Kaypakkaya’nın ölüm yıl dönümünde örgüt propagandası yaptıkları iddiasıyla 1’i çocuk 6 kişi hakkında açılan davada, savcı ceza istedi, Pülümür Asliye Ceza Mahkemesi sanıkların beraatına karar verdi.
Savcı Ceza İstedi, Hakim Beraat Verdi, Başsavcı İtiraz Etti
21:53
AK Parti Fatsa Gençlik Kolları Başkanı Murat Bölükbaş Oldu Ordu’nun Fatsa ilçesinde AK Parti’nin 4. olağan genel kurulunda Murat Bölükbaş Fatsa İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.
AK Parti Fatsa Gençlik Kolları Başkanı Murat Bölükbaş Oldu
10:56
Enez'de Yılan Balığı Bereketi Edirne'nin Enez ilçesi Dalyan göllerindeki yılan balığı bolluğu, balıkçıların yüzünü güldürdü.
18:41
AK Parti Enez Kadın Kolları Başkanının Trafik Kazası Geçirmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, kaza geçiren Yörüker'in eşini arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu.
17:29
Kaz ve Ördekleri Vuranı Bildirene 5 Bin Lira Para Ödülü HAYTAP Yaban Hayat Koordinatörü Ege Sakin, bahçesindeki 3 kaz ve 4 ördeği vurarak telef eden kişilerin yakalanmasına yardımcı olana 5 bin lira verileceğini açıkladı.
Kaz ve Ördekleri Vuranı Bildirene 5 Bin Lira Para Ödülü
18:20
Hayvan Hakları Çiftliğindeki Kaz ve Ördekleri Tüfekle Vurup Öldürdüler Edirne'nin Enez İlçesi'nde HAYTAP Yaban Hayat Koordinatörü Ege Sakin'e ait çiftliğin bahçesindeki gölette koruma altında olan 3 kaz ve 4 ördek öldürüldü.
Hayvan Hakları Çiftliğindeki Kaz ve Ördekleri Tüfekle Vurup Öldürdüler
12:43
Keşan'da Ak Partili Kadın Yönetici Kazada Yaralandı Edirne'nin Keşan İlçesi'ne bağlı Karahisar köyü yakınlarında yoldan çıkarak takla atan otomobilin sürücüsü 40 yaşındaki Nalan Yörüker, ağır yaralandı.
Keşan'da Ak Partili Kadın Yönetici Kazada Yaralandı
09:38
AK Parti'li Kadın Yönetici, Trafik Kazasında Ağır Yaralandı Edirne’nin Enez ilçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nalan Yörüker, geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı.
AK Parti'li Kadın Yönetici, Trafik Kazasında Ağır Yaralandı
08:27
AK Partili Kadın Yönetici Trafik Kazasında Ağır Yaralandı Edirne'nin Enez İlçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nalan Yörüker, geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Yoğun bakıma kaldırılan Yörüker'in hayati tehlikesi var.
AK Partili Kadın Yönetici Trafik Kazasında Ağır Yaralandı
16:46
MHP Tekirdağ İl Başkanlığı 11. Olağan Kongresi Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ İl Başkanlığı 11. Olağan kongresi yapıldı.
MHP Tekirdağ İl Başkanlığı 11. Olağan Kongresi Yapıldı
14:26
Olta Balıkçıları Memnun Enez’de olta balıkçıları balık bolluğundan memnun.
23:55
Edirne'nin İpsala ve Enez İlçelerinde Okullara Kar Tatili Edirne'nin İpsala ve Enez ilçelerinde olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
23:32
Eğitime Kar Engeli Edirne'nin bazı ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildi.
13:04
Taner Yıldız: Cumhurbaşkanımızı İçlerine Sindirsinler (2) Elektrik VE DOĞALGAZDA FİYAT DÜZENLEMESİ YOK Ocak ayında elektrik ve doğalgazda herhangi bir fiyat düzenlemesinin söz konusu olmadığını belirten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Hem elektrikte hem doğalgazda herhangi bir fiyat düzenlemesi düşünmüyoruz.
12:45
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrik ve doğalgaz fiyatlarının yeni yılda değişmeyeceğini belirterek,"Elektrik ve doğalgazda yeni yılda herhangi bir düzenleme düşünmüyoruz.
21:02
"Karaağaç'taki Taşkınları Önlemek İçin Çalışma Başlattık" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Karaağaç bölgesini kurtarmak maksadıyla şu anda bir tahliye ve drenaj kanalı inşa etmeye karar verdik." dedi.
'Karaağaç'taki Taşkınları Önlemek İçin Çalışma Başlattık'
20:18
"Karaağaç Bölgesini Kurtarmak İçin Tahliye Kararı Aldık" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Karaağaç bölgesini kurtarmak maksadıyla şu anda bir tahliye ve drenaj kanalı inşa etmeye karar verdik." dedi.
16:41
Araç Rafet Vergili Myo, Törenle Hizmete Açıldı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından yaptırılan Araç Meslek Yüksekokulu binası düzenlenen törenle hizmete girdi.
Araç Rafet Vergili Myo, Törenle Hizmete Açıldı
17:06
Meriç ve Tunca Nehirleri'nde Son Durum Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindeki heyet, Tunca ve Meriç Köprüleri’ne gelerek, sel ve su taşkını alanlarında incelemelerde bulundu.
Meriç ve Tunca Nehirleri'nde Son Durum
15:29
Edirne'de Meriç ve Tunca Nehirlerinde Son Durum Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindeki heyet, Tunca ve Meriç köprülerine gelerek, sel ve su taşkını alanlarında incelemelerde bulundu.
Edirne'de Meriç ve Tunca Nehirlerinde Son Durum
13:30
Edirne'de Hayvanlardaki Çiçek Hastalığı Edirne Valisi Şahin: "Bu durum mavi dil hastalığı gibi değil. Biz bu mavi dil hastalığını başarılı şekilde 289 bin hayvanı aşılayarak atlattık"
13:01
Edirne'de Hayvanlardaki Çiçek Hastalığı Edirne Valisi Şahin: "Bu durum mavi dil hastalığı gibi değil. Biz bu mavi dil hastalığını başarılı şekilde 289 bin hayvanı aşılayarak atlattık"
14:04
Meriç Suyunun Hapsettiği Mahalle: Karaağaç Meriç Nehri taştığında ulaşımın çoğunlukla sağlanamadığı Karaağaç Mahallesi'nin sakinleri, soruna çözüm bulunmasını istiyor Karaağaç Mahallesi Muhtarı Korkan: "Halkımız hep tedirgin.
Meriç Suyunun Hapsettiği Mahalle: Karaağaç
20:54
Bakan Işık: "Çevreye ve İnsana Duyarlı Bir Osb Keşan'da Kuracağız" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, en kısa sürede mevzuat çerçevesinde çevreye ve insana duyarlı bir organize sanayi bölgesinin Keşan’da kurulacağını söyledi.
Bakan Işık: 'Çevreye ve İnsana Duyarlı Bir Osb Keşan'da Kuracağız'
23:10
Enez'de 500 Kilo Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne'nin Enez ilçesinde emniyet güçleri, 500 kilo kaçak midye ele geçirdi.
Enez'de 500 Kilo Kaçak Midye Ele Geçirildi
18:34
Enez'de Bir Buçuk Ton Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne'nin Enez ilçesinde Jandarma, düzenlediği 2 ayrı operasyonda bir buçuk ton kaçak midye ele geçirdi.
18:28
Edirne'de 1,5 Ton Midye Ele Geçirildi Edirne’nin Keşan ilçesinde, jandarma tarafından durdurulan bir araçta yasa dışı yollardan yurt dışına çıkarılmak istenen 1,5 ton midye ele geçirildi.
Edirne'de 1,5 Ton Midye Ele Geçirildi
17:58
Edirne'de Midye Kaçakçılığı Enez ve Keşan ilçelerinde düzenlenen operasyonda, 3 ton kaçak midye ele geçirildi.
11:16
Enez'de, Paçoz ve Kefal Bolluğu Edirne'nin Enez ilçesindeki lagün göllerinde, paçoz ve kefal bolluğu yaşanıyor.
Enez'de, Paçoz ve Kefal Bolluğu
15:27
Çeribaşı Kirazı, Enez'in Vazgeçilmez Ürünü Olmaya Başladı Edirne'nin Enez ilçesine bağlı Çeribaşı köyünde yaklaşık 6 yıl önce 3 dönümlük arazide ekimine başlanan Çeribaşı Kirazı, Enez'in yeni geçim kaynaklarından biri oldu.
Çeribaşı Kirazı, Enez'in Vazgeçilmez Ürünü Olmaya Başladı
17:14
Enez'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü Enez ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü ve Öğretmenler Günü törenle kutlandı.
16:13
Yapı Ruhsatı Bulunmayan Yazlık Yıkıldı Enez'de yapı ruhsatı bulunmayan yazlık yıkıldı.
18:37
Saka Kuşu Avcısına Ceza Edirne'nin Keşan ilçesinde, saka kuşlarını avlayıp sattığı iddia edilen kişiye 10 bin 118 lira para cezası verildi.
Saka Kuşu Avcısına Ceza
18:18
Kanalizasyon Sularının Tarlaya Aktığı İddiası İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç, Enez'e bağlı Yenice köyünün 5 kilometrelik kanalizasyon hattındaki arıza nedeniyle Yenice ovasında bir çok tarlanın kanalizasyon suları altında olduğunu iddia etti.
12:25
Enez'de Ahırlar İlçe Dışına Çıkarılacak Enez Belediyesi, hayvan ahırlarını ilçe dışına çıkaracak.
Enez'de Ahırlar İlçe Dışına Çıkarılacak
17:43
Türk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da Kutlandı Türk sinemasının 100. yılı, İzmir’in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikle kutlandı.
Türk Sinemasının 100. Yılı Aliağa'da Kutlandı
13:06
Yeşilçam'ın Unutulmaz Oyuncuları Aliağa'da Buluştu Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncuları, Türk sinemasının 100. yılı etkinleri kapsamında İzmir'in Aliağa ilçesinde bir araya geldi.
Yeşilçam'ın Unutulmaz Oyuncuları Aliağa'da Buluştu
12:00
Yeşilçam, 100'üncü Yılını Aliağa'da Kutladı Türk sinemasının 100'üncü yılı İzmir'in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikle kutlandı.
Yeşilçam, 100'üncü Yılını Aliağa'da Kutladı
11:03
Enez'de Ağaç Budama Çalışması Yapılıyor Enez Belediyesi ilçede kışlık ağaç budama çalışması yapıyor.
Enez'de Ağaç Budama Çalışması Yapılıyor
19:17
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz Atatürk'ün vefatının 76. yılı dolayısıyla Tekirdağ'ın Ergene ve Malkara ilçeleri ile Edirne'nin Enez ilçesinde anma töreni düzenlendi.
16:42
Avrupa Hayalleri Meriç Kıyısında Son Buldu Yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçmek isteyen Suriye ve Eritre uyruklu 21 kaçak, Meriç Nehri kenarında yakalandı.
16:36
Tüm Bel-Sen Eğitim Bölge Toplantısı Enez'de Yapıldı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel Sen) eğitim bölge toplantısı Enez'de yapıldı.
09:09
DSİ Bölge Müdürü Sabancı, Yatırımları İnceledi DSİ 11. Bölge Müdürü Adil Sabancı, sulama yatırımlarını inceledi.
DSİ Bölge Müdürü Sabancı, Yatırımları İnceledi
16:11
Balıkçı Oltasına 1,5 Ton Ağırlığında Dev Köpekbalığı Takıldı Edirne Enez sahilinde ava çıkan balıkçıların oltasına 1,5 ton ağırlığında, 5 metre boyunda dev köpek balığı takıldı.
Balıkçı Oltasına 1,5 Ton Ağırlığında Dev Köpekbalığı Takıldı
10:40
Enez'de Dolandırıcılık İddiası Enez ilçesinde bir emekli, dolandırıldığını öne sürerek polise başvurdu.
Enez'de Dolandırıcılık İddiası
15:35
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Erdek Mayın Filo Komutanlığı, TCG Sığacık, TCG Enez, TCG Amasra ve TCG Finike gemilerini vatandaşların ziyaretine açtı.
18:31
Güreş: 30. Uluslararası Cumhuriyet Kupası Gençler Turnuvası Turnuvanın son gününde, grekoromen ve serbest stilde 60 ve 84 kilolalarda final maçları yapıldı Türkiye, turnuvayı serbestte 2 altın, 3 gümüş, 9 bronz, grekoromen stilde 2 gümüş, 5 bronz madalyayla tamamladı.
10:44
Enez'de, 60 Kilogramlık Akya Balığı Yakalandı Edirne'nin Enez ilçesinde, 60 kilogram ağırlığında akya balığı yakalandı.
Enez'de, 60 Kilogramlık Akya Balığı Yakalandı
17:55
Enezli Balıkçılar "Pazarlamada" Sorun Yaşıyor Enezli balıkçılar bereketli bir sezon olmasına rağmen satış konusunda sıkıntısı çektiklerini belirtti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:37:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ENEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]