19:0500
SON DAKİKA ENGELLİ HABERLERİ

Son Dakika Engelli Haberleri

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, İzmir'de

  Gül: "İnanıyorum ki seçim sürecine kadar yapılacak çalışmalarla yüzde 50'nin çok üzerinde, anayasayı değiştirecek bir çoğunluğa ulaşacağız" "Keşke AK Parti'nin yerel yönetimde yapmış olduğu muhalefet, merkezi yönetimde de CHP tarafından yapılabilse" (Dün 14:52)

   

  Gül: 'Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor'

  Gül: "Son Yaşananlar Çözüm Sürecinin Başarısını Gösteriyor"

  AK Parti İzmir Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, son yaşanan hadiselerin aslında çözüm sürecinin başarısını gösterdiğini belirterek, “Çözüm süreci başarıya ulaştıkça birilerinin etekleri tutuşmakta ve ‘nasıl bu süreci sabote ederim’ diye düşünmektedir. (Dün 14:46)

   

  Kent Konseyi Meclisleri Genel Kurula Gidiyor

  Kent Konseyi Meclisleri Genel Kurula Gidiyor

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde faaliyet gösteren Engelliler Meclisi, Gençlik Meclisi ve Kadın Meclisi Genel Kurul tarihleri belli oldu. (Dün 14:43)

   

  TPAO Genel Müdürlüğü Sinan Sadak'ı Kabul Edecek

  TPAO Genel Müdürlüğü Sinan Sadak'ı Kabul Edecek

  TPAO Genel Müdürü Besim Şişman'ın hafta sonunda dünya şampiyonu Petrolspor'lu güreşçi Sinan Sadak'ı makamında kabul edeceği belirtildi. (Dün 08:35)

   

  Menderes'te Kimse Yalnız Değil

  Menderes'te Kimse Yalnız Değil

  Menderes Belediyesi tarafından sağlık problemi olan ihtiyaç sahiplerine yönelik Evde Sağlık Hizmeti başlatıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelinli, Damatlı Cumhuriyet Yürüyüşü

  Gelinli, damatlı Cumhuriyet Yürüyüşü- Eskişehir'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yürüyüşe, gelin ve damadın yanı sıra engelliler ile vatandaşlar katıldıESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yürüyüşe yeni evlenen bir çift ile çok sayıda vatandaş katıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Giresun'da Yaşlı ve Engelli Bakım Evine Bayram Ziyareti

  Giresun'da Yaşlı ve Engelli Bakım Evine Bayram Ziyareti

  AK Parti Giresun il Başkanlığı’ndan bir heyet 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle engelli bakım merkezinde kalan engelli ve yaşlıları ziyaret etti. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati Kırşehir'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati Kırşehir'de

  KIRŞEHİR (İHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, Kırşehir Belediyesi ve Valilik ziyaretinin ardından AK Parti İl Teşkilatını ziyaret etti. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gelinli, Damatlı Cumhuriyet Yürüyüşü

  Eskişehir'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yürüyüşe, gelin ve damadın yanı sıra engelliler ile vatandaşlar katıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Zihinsel Engelliler İçin 'Ben Her Gün Varım' Projesi

  Genç Düşler Atölyesi Derneği tarafından İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’na sunularak kabul edilen ‘Ben Her Gün Varım’ projesi, 31 Ekim Cuma günü başlıyor. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Engellilerin 'Umut Işığı' Yanlış Bilgiyle Engelleniyor

  Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri; engellilere yardım etmek için araştırma yaparken Ataşehir Belediyesi'nin 'tane tane kapakları toplayalım, adım adım engelleri aşalım' kampanyasına ulaştılar ve kampanyaya katıldılar. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Bin 453 Otobüs Engelli Erişimine Uygun Hale Getiriliyor

  İzmir'de Bin 453 Otobüs Engelli Erişimine Uygun Hale Getiriliyor

  Filosundaki otobüslerinin büyük çoğunluğunu engelli erişimine uygun hale getiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, kalan son 435 otobüsü de engellilerin rahatlıkla kullanabileceği şekilde dizayn ediyor. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ulaşımda Engel Kalmayacak

  Ulaşımda Engel Kalmayacak

  Yaptığı alımlarla filosundaki otobüslerinin büyük çoğunluğunu "engelli erişimine uygun" hale getiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, kalan son 435 otobüsü de engellilerin rahatlıkla kullanabileceği şekilde dizayn ediyor. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Yeni Türkiye'de STK Buluşmaları

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Bölgedeki STK temsilcileri, sadece HDP, PKK ve İmralı'yı Kürtlerin temsilcisi olarak kabul etmiyor." dedi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Berlin'deki ' Sığınmacılar Konferansı' - Ortak Basın Toplantısı

  Berlin'deki " Sığınmacılar Konferansı" - Ortak Basın Toplantısı

  Berlin'deki " Sığınmacılar Konferansı"-Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier: "Berlin'den uluslararası toplumun tarafından Suriye'deki sığınmacıları yalnız bırakılmadığı ve savaştan dolayı kaçanların sığındığı ülkelerin yanında olduğu mesajı verildi"- "Ürdün, Lübnan ve Türkiye, takdire değer mükemmel bir insanlıkla sığınmacıları kabul etti"- Konferansın sonuç bildirgesinde, "Bağışçı ülkeler, sığınmacıları kabul eden ülkelere, onların belirlediği ihtiyaç ve öncelikler doğrultusunda kalkınma (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Berlin'deki " Sığınmacılar Konferansı"

  Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier: "Berlin’den uluslararası toplumun tarafından Suriye’deki sığınmacıları yalnız bırakılmadığı ve savaştan dolayı kaçanların sığındığı ülkelerin yanında olduğu mesajı verildi" "Ürdün, Lübnan ve Türkiye, takdire değer mükemmel bir insanlıkla sığınmacıları kabul etti" Konferansın sonuç bildirgesinde, "Bağışçı ülkeler, sığınmacıları kabul eden ülkelere, onların belirlediği ihtiyaç ve öncelikler doğrultusunda kalkınma yardımlarını gelecek yıllar içinde arttırmaya (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 19:05:12. #1.12#