SON DAKİKA ENGİN ALAN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Engin Alan/biyografisi Haberleri

 • 20:45Çocuklarına Cep Telefonu Alan Anne-babalar Kurallarda Anlaşmalı‘Schau Hin!
 • 19:33Yangından Zarar Gören 50 Hektarlık Alan Yeniden AğaçlandırılacakYangından Zarar Gören 50 Hektarlık Alan Yeniden AğaçlandırılacakBursa Valisi Münir Karaloğlu, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından orman yangında zarar gören yaklaşık 50 hektarlık alanın yeniden ağaçlandırılması için çalışma başlattı.
 • 14:44Manavgat'ta 20 Hektar Ormanlık Alan Zarar GördüManavgat'ta 20 Hektar Ormanlık Alan Zarar GördüAntalya'nın Manavgat ilçesinde Dikmen ve Karakaya mahallelerinde çıkan orman yangınında 20 hektar ormanlık alan zarar gördü.
 • 13:49Engin Altan Düzyatan: Çekilemeyen?romantik Komedi? İçin 3 Film Teklifini ReddettimEngin Altan Düzyatan: Çekilemeyen?romantik Komedi? İçin 3 Film Teklifini ReddettimEngin Altan Düzyatan: Çekilemeyen 'Romantik Komedi' için 3 film teklifini reddettim Oyuncu Engin Altan Düzyatan, 'Romantik Komedi-3' filminin prodüksyon ve senaryo ile ilgili ortaya çıkan sorun nedeniyle çekilemediğini belirtirken, bu sorunu amatörlük olarak nitelendirdi.
 • 13:01Yakacık'ta 18 Bin Kurbanlık İçin Alan HazırlandıYakacık'ta 18 Bin Kurbanlık İçin Alan HazırlandıYenimahalle Belediyesi, vatandaşların huzur içerisinde Kurban Bayramı geçirmesi için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.
 • 12:17MHP'li Balkız: Saray'ın Sözlerini Dikkate Alan Bir Kabine Ortaya ÇıktıMHP'li Balkız: Saray'ın Sözlerini Dikkate Alan Bir Kabine Ortaya ÇıktıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Zeynel Balkız, hukukçu olmasa bile hukukun üstünlüğünü savunan ve ekonomik kalkınmada da hukukun üstünlüğüne inanan Ali Babacan’ın kabinede yer almamasının AK Parti’nin sağlıklı bir kabine oluşturamamasının göstergesi olduğunu savundu.
 • 10:04Engin Altan Düzyatan: Çekilemeyen 'Romantik Komedi' İçin 3 Film Teklifini ReddettimEngin Altan Düzyatan: Çekilemeyen 'Romantik Komedi' İçin 3 Film Teklifini ReddettimOyuncu Engin Altan Düzyatan, 'Romantik Komedi-3' filminin prodüksyon ve senaryo ile ilgili ortaya çıkan sorun nedeniyle çekilemediğini belirtirken, bu sorunu amatörlük olarak nitelendirdi.
 • 09:28Bursa'daki Orman Yangınında 50 Hektarlık Alan Kül OlduBursa'daki Orman Yangınında 50 Hektarlık Alan Kül OlduBursa'da çıkan orman yangını 4 saat süren yoğun çalışmanın ardından söndürülürken, elli hektarlık alan kül oldu.
 • 16:34Park Halinde Alev Alan Kamyon Kül OlduPark Halinde Alev Alan Kamyon Kül OlduKayseri’de, park halinde bulunan kamyon nedeni henüz belirlenemeyen sebepten dolayı yanarak kül oldu.
 • 13:39Askeri Alan Karşısındaki Tüp Patlaması Paniğe Yol AçtıAskeri Alan Karşısındaki Tüp Patlaması Paniğe Yol AçtıSamsun’da askeri alan karşısındaki boş arazide çıkan yangında seyyar çay tezgahında bulunan piknik tüpünün patlaması paniğe yol açtı.
 • 12:22Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "Kim olursa olsun bir kadına yapılan bu çirkinliği, tüm kadınlara yapılmış kabul ediyor, partim ve teşkilatım adına şiddetle kınıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 12:20Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "Kim olursa olsun bir kadına yapılan bu çirkinliği, tüm kadınlara yapılmış kabul ediyor, partim ve teşkilatım adına şiddetle kınıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 09:53Otoparkta Alev Alan Otomobil Paniğe Sebep OlduOtoparkta Alev Alan Otomobil Paniğe Sebep OlduBursa’nın Mudanya ilçesinde, belediye karşısında bulunan özel otoparkta bir otomobil alev alarak yandı.
 • 17:11Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGenç MÜSİAD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiayı ahlaksızlık, kişiliğe saldırı ve itibarsızlaştırma girişimleri olarak niteleyerek, lanetledi.
 • 17:09Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGenç MÜSİAD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiayı ahlaksızlık, kişiliğe saldırı ve itibarsızlaştırma girişimleri olarak niteleyerek, lanetledi.
 • 15:00Patnos Kaymakamı Engin Göreve BaşladıPatnos Kaymakamlığına atanan Engin Yalçın görevine başladı.
 • 14:02Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler- Açıklama yapmak için hazırlıkların yapılması, bayanların toplanması- Sloganların atılması- Basın açıklamasının yapılması- Açıklamadan detay görüntüler Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Gönül: - "Bu saldırı sadece Sümeyye Erdoğan'ı, kadınları ve aile kurumunu değil, devletin başını, itibarını ve güvenliğini hedef almıştır.
 • 13:59Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler- Açıklama yapmak için hazırlıkların yapılması, bayanların toplanması- Sloganların atılması- Basın açıklamasının yapılması- Açıklamadan detay görüntüler Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Gönül: - "Bu saldırı sadece Sümeyye Erdoğan'ı, kadınları ve aile kurumunu değil, devletin başını, itibarını ve güvenliğini hedef almıştır.
 • 12:40Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin CHP'nin kamuoyu önünde derhal özür dilemesini istedi.
 • 12:38Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin CHP'nin kamuoyu önünde derhal özür dilemesini istedi.
 • 09:48Lazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisiLazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisiLazar Markovic kimdir? Markovic golleri ve biyografisi. Fenerbahçe, Sırp oyuncu Lazar Markovic'in transferi için kulübü Liverpool ve futbolcu ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
 • 09:43Düzeltme Gündemde Yer Alan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Programını İçeren...Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Bas¸bakan Ahmet Davutogˆlu ve MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımu¨ftu¨ogˆlu'nu ayrı ayrı kabul edecek.
 • 09:42Düzeltme Gündemde Yer Alan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Programını İçeren...Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Bas¸bakan Ahmet Davutogˆlu ve MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımu¨ftu¨ogˆlu'nu ayrı ayrı kabul edecek.
 • 23:40Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaAile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, "Dünya görüşü ne olursa olsun kimse genç bir bayana iftira atacak kadar alçalmamalı" dedi.
 • 19:38UEFA Şampiyonlar Ligi'nde C Grubu'nda Yer Alan Galatasaray'ın Rakipleri Atletico Madrid, Benfica ve...IHAAW193532-SPO/27-08-2015 - UEFA Şampiyonlar Ligi’nde C Grubu’nda yer alan Galatasaray’ın rakipleri Atletico Madrid, Benfica ve Astana oldu.
 • 18:52Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaCHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddialarının yer aldığı soru önergesi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun açıklamasının üzerinden iki saat geçtikten sonra partinin internet sitesinden kaldırıldı.
 • 17:59Öyp'de Yeni Alan Sınavlarına Başvurular Yarın BaşlıyorYükseköğretim Kurulu Başkanlığınca (YÖK), Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) kapsamında psikolojik danışmanlık ve rehberlik, felsefe ve psikoloji alanlarında yapılacak alan sınavı için başvurular yarından itibaren 1 Eylül'e kadar alınacak.
 • 17:52Ot Yangınında Yaklaşık 50 Dekar Ormanlık Alan Zarar GördüOt Yangınında Yaklaşık 50 Dekar Ormanlık Alan Zarar GördüYozgat Nohutlu Tepesinde çıkan yangında yaklaşık 50 dekar ormanlık alan zarar gördü.
 • 17:18Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Kahta Kadın Kolları Başkanı Remziye Kızılay, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Sümeyye Erdoğan'a karşı yapılan iğrenç iddiaları siyasi malzeme olarak kullananlar iffetten yoksun, hayadan nasibini almamış, aile ahlakı görmemiş kişilerdir" ifadelerini kullandı.
 • 17:14Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Kahta Kadın Kolları Başkanı Remziye Kızılay, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Sümeyye Erdoğan'a karşı yapılan iğrenç iddiaları siyasi malzeme olarak kullananlar iffetten yoksun, hayadan nasibini almamış, aile ahlakı görmemiş kişilerdir" ifadelerini kullandı.
 • 16:48Sahil Güvenlik Su Alan Yelkenlideki 73 Suriyeliyi KurtardıSahil Güvenlik Su Alan Yelkenlideki 73 Suriyeliyi KurtardıSahil Güvenlik ekipleri, su almaya başlayan bir yelkenliyle Rodos Adası’na geçmeye çalışan 73 Suriye uyruklu kaçak göçmeni kurtardı, bir organizatör yakalandı.
 • 16:22Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- EVADER Genel Başkan Yardımcısı Saliha Dönmez'in açıklamaları Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler Eğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 16:22Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkiAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddialara ilişkin, "Bunların, bu toprakların suyunu içmedikleri, küresel güçlerin, para oligarklarının kölesi olduklarının ifadesidir bu iftira" dedi.
 • 16:19Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkiAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddialara ilişkin, "Bunların, bu toprakların suyunu içmedikleri, küresel güçlerin, para oligarklarının kölesi olduklarının ifadesidir bu iftira" dedi.
 • 16:19Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- EVADER Genel Başkan Yardımcısı Saliha Dönmez'in açıklamaları Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler Eğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:30Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya Suç DuyurusuEğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:26Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya Suç DuyurusuEğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:21Yapılacak Spor Tesisi İçin Alan Keşif İncelemesi YapıldıYapılacak Spor Tesisi İçin Alan Keşif İncelemesi YapıldıBitlis’in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, ilçenin Fuar alanı mevkiinde atıl durumda bulunan spor sahasının yerine yapılması planlanan spor tesisi için keşif incelemesinde bulundu.
 • 10:34Mudanya'da 3 Hektar Ormanlık Alan Kül OlduMudanya'da 3 Hektar Ormanlık Alan Kül OlduBursa’nın Mudanya ilçesinde çıkan yangında 3 hektar ormanlık alan kül oldu.
 • 09:44Engin Altan Düzyatan'dan Eşine Lüks Hediye!Engin Altan Düzyatan'dan Eşine Lüks Hediye!Yakışıklı oyuncu, anne olmak için gün sayan Neslişah Alkoçlar'a büyük bir jest yaptı. Engin ALtan, eşine Londra'dan 300 bin sterline daire aldı.
 • 20:45Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepki gösterdi.
 • 20:42Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepki gösterdi.
 • 18:57Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Kendi kirli çıkarları için cinsiyetçi yaklaşımlar ortaya koyarak, evrensel değerleri hiçe sayarak bu iftirayı atanları ve destekçilerini bu ülkenin geleceğini inşa eden kadınlar olarak partimiz ve teşkilatlarımız adına kınıyoruz" ifadesini kullandı.
 • 18:56Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Kendi kirli çıkarları için cinsiyetçi yaklaşımlar ortaya koyarak, evrensel değerleri hiçe sayarak bu iftirayı atanları ve destekçilerini bu ülkenin geleceğini inşa eden kadınlar olarak partimiz ve teşkilatlarımız adına kınıyoruz" ifadesini kullandı.
 • 18:48Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGiresun Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Aygün Attar, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanının kızına yönelik böylesi bir itibarsızlaştırma çabasının medya veya sosyal medyada yer alabilmesi ne Türk devlet geleneği bakımından ne de milli örfümüz bakımından kabul edilebilir" dedi.
 • 16:5425 Mahalleye Açık Alan Spor Parkı25 Mahalleye Açık Alan Spor ParkıAdapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu yaz 25 mahalleye açık alan spor parkı yapıyor.
 • 16:34HDP'den Bakanlık Daveti Alan 3 İsim Batı İllerinden Seçilmiş VekillerHDP'den Bakanlık Daveti Alan 3 İsim Batı İllerinden Seçilmiş VekillerSeçim hükümetinde HDP'den bakan olması için davet alan üç ismin ortak özelliği batı illerinden seçilmiş vekiller olmaları ve Kürt hareketinin içinde yer almamaları.
 • 16:31Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerTöre Cinayetlerini Önleme ve Kadın Potansiyelini Değerlendirme Derneği (TÖRKAD) Başkanı Zeynep Alkış, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:37Basit Yaralamadan 18 Ay Ceza Alan Eşinin Tedavisini Yaptırmak İstiyorBasit Yaralamadan 18 Ay Ceza Alan Eşinin Tedavisini Yaptırmak İstiyorZonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan 51 yaşındaki Feridun Can, cezaevinde olan ve akciğer embolisi hastalığına yakalanan karısının tedavisini yaptırabilmek için yetkililerden yardım istiyor.
 • 15:35Dünyanın En Çok Ücret Alan Tv Oyuncuları AçıklandıForbes dergisi, 2015’in en çok ücret alan erkek oyuncularının listesini açıkladı.