SON DAKİKA ERBAA HABERLERİ

Son Dakika Erbaa Haberleri

15:03
Kestiği Ağaç Ölümüne Neden Oldu Rize’de kestiği ağacın kendisine çarpması sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kestiği Ağaç Ölümüne Neden Oldu
13:09
Tokat'ta İşletme Sayısında Artış Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Halil İbrahim Yüksel, Tokat'ta işletme sayısının 291'den 341'e çıktığını söyledi.
Tokat'ta İşletme Sayısında Artış
22:35
Karı-koca Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Tokat'ın Erbaa ilçesinde yaşayan Yakup (60) ve Hanife Şimşek(59) çifti sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü.
22:24
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü Tokat'ın Erbaa ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen karı-koca hayatını kaybetti.
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü
22:07
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çift öldü.
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü
18:12
AK Parti Erbaa İlçe Kongresi AK Parti Erbaa İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde Av. Mikail Altıntaş başkan seçildi.
AK Parti Erbaa İlçe Kongresi
17:40
Tokat'ın Nüfusu 788 Kişi Düştü Tokat’ın 2013 yılında 598 bin 708 olan il genel nüfusu 2014 yılında 788 kişi azalarak 597 bin 920 kişiye düşerken, Erbaa ilçesinin nüfusu arttı.
Tokat'ın Nüfusu 788 Kişi Düştü
17:35
Alzheimer Hastası Donmak Üzereyken Bulundu Amasya'nın Taşova ilçesinde 2 gün önce kaybolan alzheimer hastası bir kişi, jandarma ekiplerince Erbaa ilçesinde donmak üzereyken bulundu.
19:23
Erbaa'da Osmanlı Haftası Etkinlikleri Tokat'ın Erbaa ilçesinde, Osmanlı Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
Erbaa'da Osmanlı Haftası Etkinlikleri
12:57
200 Yıllık "Ferfene" Geleneğini Yaşatıyorlar Tokat'ın Erbaa ilçesinde, kış mevsiminde "ferfene" isimli yemekli sohbet toplantılarında bir araya geren köylüler, 200 yıllık geleneği sürdürüyor Ayda iki kez gerçekleştirilen, köyün sorunlarının da konuşulduğu toplantılarda geleneksel olarak koyun etinden yapılan yemekler yeniliyor.
14:52
Nefessiz Kalıp Ölen Yunus Emre, Gözyaşlarıyla Uğurlandı Ordu'nun Çatalpınar İlçesi'nde patlamış mısır yerken nefessiz kalıp yaşamını yitiren 11 aylık Yunus Emre Narlık'ın cenazesi, memleketi Tokat'ın Erbaa İlçesi'nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Nefessiz Kalıp Ölen Yunus Emre, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
14:44
Patlamış Mısır Nedeniyle Ölen Bebek Toprağa Verildi Ordu'nun Çatalpınar ilçesinde nefes borusuna patlamış mısır kaçması sonrası hayatını kaybeden 11 aylık Yunus Emre Narlık, memleketi Erbaa'da toprağa verildi.
Patlamış Mısır Nedeniyle Ölen Bebek Toprağa Verildi
14:43
Nefes Borusuna Patlamış Mısır Kaçan Çocuğun Cenazesi Nefes borusuna patlamış mısır kaçan çocuğun ölümü- İki yaşındaki çocuğun cenazesi, Tokat'ın Erbaa ilçesinde toprağa verildi Ordu'da nefes borusuna patlamış mısır kaçması sonucu ölen 2 yaşındaki Yunus Emre Narlık Tokat'ın Erbaa ilçesinde toprağa verildi.
Nefes Borusuna Patlamış Mısır Kaçan Çocuğun Cenazesi
14:26
Nefes Borusuna Patlamış Mısır Kaçan Çocuğun Ölümü İki yaşındaki çocuğun cenazesi, Tokat'ın Erbaa ilçesinde toprağa verildi.
Nefes Borusuna Patlamış Mısır Kaçan Çocuğun Ölümü
17:56
Erbaa'da Çocuk Meclisi Erbaa Belediyesi Çocuk Meclisi yılın ilk resmi toplantısını meclis salonunda yaptı.
Erbaa'da Çocuk Meclisi
22:31
Doğaya Yem Bırakıldı Tokat'ta doğaya yem bırakıldı Tokat'ın Erbaa ilçesinde, yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Doğaya Yem Bırakıldı
16:09
Tokat'ta Doğaya Yem Bırakıldı Tokat'ın Erbaa ilçesinde, yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
17:05
Erbaalı Galericiler Bir Çatı Altında Toplanacak Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, oto galerileri "Galericiler Sitesi" çatısı altında toplamak amacıyla düzenlenen toplantıda esnaflarla biraraya geldi.
Erbaalı Galericiler Bir Çatı Altında Toplanacak
19:33
Eğitime Kar Engeli Sivas, Tokat ve Erzincan'ın bazı ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
18:30
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat'ın Erbaa, Reşadiye, Niksar ve Başçiftlik ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
17:09
Erbaa'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Tokat'ın Erbaa ilçesinde belediye, kar yağışı nedeniyle yaban hayvanları için doğaya 75 kilo et ve tavuk, 600 kilo buğday, 250 kilo lahana ve 200 tane ekmek bıraktı.
Erbaa'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
16:39
Erbaa'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Erbaa'da belediye ekipleri, kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanları için doğaya 75 kilo et ve tavuk, 600 kilo buğday, 250 kilo lahana ve 200 tane ekmek bıraktı.
Erbaa'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
15:04
Yaban Hayatına Yem Desteği Tokat'ta yaban hayatına yem desteği Tokat'ta, yoğun kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Yaban Hayatına Yem Desteği
14:10
Yozgat ve Tokat'ta Yaban Hayatına Yem Desteği Yozgat ve Tokat'ta, yoğun kar yağışı nedeniyle aç kalan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
17:58
Erbaa'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Tokat’ın Erbaa ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeni ile yaban hayatı için doğaya yem bırakıldı.
17:21
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat'ın Erbaa, Reşadiye ve Niksar ilçelerinde eğitime bir günlük ara verildi.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:09
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Tokat'ta yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 233 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
20:17
Yurtta Kış Yurtta kış- Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
18:50
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat merkeze bağlı köy ve beldeler ile Niksar ve Erbaa ilçelerinde eğitime kar yağışı nedeniyle bir gün ara verildi.
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli
18:45
Yurtta Kış Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
18:10
Erbaa'da Kar Yağışı Tokat - Erbaa ilçesinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Erbaa'da Kar Yağışı
16:52
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Erbaa ve Niksar ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
09:25
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti Tokat ve ilçelerindeki ticaret ve sanayi odaları ile ticaret borsalarının başkanları, Amasya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti
16:04
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Erbaa ve Reşadiye'de yürüyüş düzenlendi.
17:48
Erbaa'da 2 Bin 500 Fidan Dağıtıldı Erbaa Orman İşletme Müdürlüğünce "Ağaç Kesme Fidan Dik" projesi kapsamında 2 bin 500 fıstık çamı fidanı vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.
16:17
Acele Kamulaştırma Kararları Bakanlar Kurulu, enerji projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasını kararlaştırdı.
18:22
Tokat'ta Gasp ve Yaralama İddiası Tokat'ın Erbaa ilçesinde gasp ve kasten yaralama olayına karıştığı öne sürülen 2 kişi tutuklandı.
Tokat'ta Gasp ve Yaralama İddiası
18:22
Tokat'ta Gasp ve Yaralama İddiası Erbaa'da gasp ve kasten yaralama olayına karıştığı iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
16:28
Başçiftlik'te Kitap Fuarı Tokat’ın Başçiftlik ilçesinde açılan Kitap Fuarı’nda 38 farklı yayın evinden 40 bin kitap sergilenirken, 348 öğrenciye kitap hediye edildi.
Başçiftlik'te Kitap Fuarı
14:44
Tokat'ta Otomobil Devrildi: 5 Yaralı Tokat'ın Erbaa ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 5 kişi yaralandı.
14:23
Tokat'ta Otomobil Devrildi: 4 Yaralı Erbaa ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
Tokat'ta Otomobil Devrildi: 4 Yaralı
14:46
Turhal Güreşe Doydu Turhal Minik Erkekler Serbest Güreş Turnuvası nefesleri kesen mücadelelerle tamamlandı.
Turhal Güreşe Doydu
00:10
Davutoğlu, 'Geleceğin Şehri Sempozyumu' Gala Yemeğine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, belediye başkanlarına seslenerek, “Önce şehrin talebesi olalım. Diz çökelim şehrin önünde özellikle İstanbul gibi bir şehrin” dedi.
17:34
Erbaa'da Yöresel Ürünler Pazarı Atıl Durumdan Kurtarılacak Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olan Yöresel Ürünler Pazarı’nın amacına uygun kullanılmaması, genellikle boş ve atıl kalması sebebiyle değerlendirme toplantısı yaptı.
Erbaa'da Yöresel Ürünler Pazarı Atıl Durumdan Kurtarılacak
16:00
Tokat'ta Uyuşturucu ve Kaçakçılıkla Mücadele Tokat'ın Erbaa ilçesinde jandarma, 28 bin 128 uyuşturucu hap ve bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
Tokat'ta Uyuşturucu ve Kaçakçılıkla Mücadele
13:21
Tokat'ta Uyuşturucu ve Kaçakçılıkla Mücadele Erbaa ilçesinde jandarma ekipleri, 28 bin 128 uyuşturucu hap ve bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
Tokat'ta Uyuşturucu ve Kaçakçılıkla Mücadele
15:06
Öğrenci Dostu Okul Projesi Tokat Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci devamsızlıklarını en aza indirmek için başlatılan Öğrenci Dostu Okul Projesi kapsamında, Erbaa ilçesindeki Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Fatih Anadolu Lisesi ödüle layık görüldü.
16:22
Erbaa'da Gelir Getirici Ürün Çalışmaları Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü, geçen yıl başlatılan gelir getirici ürün çalışmasına devam ediyor.
14:01
Turkcell Sesi Görenler Ligi'nde Şampiyon Değişmedi Görme Engelliler Futbol Ligi, Turkcell Sesi Görenler’de Nisan ayında başlayan 2014 sezonu sona erdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:42:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERBAA HABERLERİ
[Hata Bildir]