10:5200
SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ

Son Dakika Ercan Topaca Haberleri


ERCAN TOPACA

Ercan Topaca, (d. 1965, Manavgat, Antalya, Türkiye), Türk bürokrat.

1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Sayıştay Denetçisi olarak memuriyet hayatına başladı. 1989 yılından itibaren sırasıyla Milas, Alaca, Azdavay, Çermik ve Kulu... Devamı

   

  Alternatif Enerjili Araç Yarışlarında İstanbul Üniversitesi'nden Çifte Zafer

  Alternatif Enerjili Araç Yarışlarında İstanbul Üniversitesi'nden Çifte Zafer

  İstanbul Üniversitesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunca (TÜBİTAK) düzenlenen Alternatif Enerjili Araç Yarışları “hidromobil” ve “elektromobil” kategorilerinde iki birincilik elde etti. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Açıklaması

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Açıklaması

  TÜBİTAK Alternatif Enerjili Araç Yarışları 2014 Finali Kupa Töreni’ne katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, elektrikli araçlarla deneme turu attı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  'Alternatif Enerjili Araç Yarışları' - Işık -

  "Alternatif Enerjili Araç Yarışları" - Işık -

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Artık yeni gelişen teknolojiyi Türkiye ıskalamamalı. Türkiye, mutlaka ama mutlaka hibrit ve elektrikli araç ki buna hidrojeni de dahil ediyorum, teknolojisine dayanan otomobil üretiminde hak ettiği yeri almalı" dedi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Alternatif Enerjili Araç Yarışları'

  Alternatif Enerjili Araç Yarışları"

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Artık yeni gelişen teknolojiyi Türkiye ıskalamamalı. Türkiye, mutlaka ama mutlaka hibrit ve elektrikli araç ki buna hidrojeni de dahil ediyorum, teknolojisine dayanan otomobil üretiminde hak ettiği yeri almalı" (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bakan Işık Doğa Yürüyüşüne Katıldı

  Bakan Işık Doğa Yürüyüşüne Katıldı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ile Çene Dağı eteklerindeki Çınarlıdere’de doğa yürüyüşü yaptı. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  TOKİ'nin Kocaeli Projeleri Ankara'da Görüşüldü

  Bakan Işık, Vali Topaca, Başkan Karaosmanoğlu, TOKİ Başkanı Turan ile Kocaeli milletvekilleri Şeker, Aygün ve Okur, kentle ilgili projeleri değerlendirdi (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 10:52:48. #1.13#