SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ

Son Dakika Ercan Topaca Haberleri

 • 14:17 Kocaeli'de Yasa Dışı Dinleme Davası Devam Ediyor Kocaeli’de aralarında eski vali ve milletvekilinin de aralarında bulunduğu isimlerin usulsüz dinlenmesiyle ilgili açılan davada 2’si tutuklu 13 emniyet mensubunun yargılanmasına devam edildi.
 • 17:03 Ahilik Haftası Hatay'da Ahilik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
 • 13:50 Vali Topaca: Vali Topaca: "Dünkü Patlamada Hedef Daha Fazla Askerimizi Şehit Etmekti" Hatay Valisi Ercan Topaca, dün Samandağ’da bir askerin şehit olduğu patlamadaki asıl hedefin, sahil güvenlik ekiplerini bölgeye çekip, oraya gelecek 5-10 askerin şehit edilmesi olduğunu söyledi.
 • 13:39 Esnaf ve Oda Temsilcileri Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Esnaf ve Oda Temsilcileri Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Ahilik Haftası dolayısıyla, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (HESOB) heyeti, Vali Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti.
 • 13:29 Vali: Patlamanın Asıl Hedefi, Oraya Gelecek 5-10 Askeri Şehit Etmekti Vali: Patlamanın Asıl Hedefi, Oraya Gelecek 5-10 Askeri Şehit Etmekti Hatay Valisi, 1 askerin şehit olduğu Samandağ'da hedefin çok daha fazla sayıda askeri şehit etmek olduğunu, ancak balıkçı sayesinde amaçlarına ulaşamadıklarını kaydetti.
 • 13:23 Hatay'da Denizde Tuzaklanan Patlamada Kaybolan Cesetler Bulundu (2) Hatay'da Denizde Tuzaklanan Patlamada Kaybolan Cesetler Bulundu (2) Vali TOPACA: PATLAMADA 5-10 ASKERİMİZİN ÖLMESİ HEDEFLENİYORDUHatay Valisi Ercan Topaca, Samandağ İlçesi'ndeki patlamayla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 12:59 Ahilik Haftası Hatay'da Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Antakya Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.
 • 12:03 Hatay'daki Patlama Hatay Valisi Ercan Topaca, dün Hatay'ın Samandağ ilçesinde bir askerin şehit olduğu patlamaya ilişkin, "Tabii amaç bizim sahil güvenlik ekibini oraya çekmek, orada tuzaklanmış bir şeye müdahale edildiği zaman patlaması ve 5-10 askerimizin ölmesi hedefti.
 • 16:55 Güncelleme 2 - Hatay'da Patlama: 1 Şehit Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında sahil güvenlik ekiplerinin, "can salı" adı verilen botta iki ceset bulunduğu ihbarı üzerine yaptığı inceleme sırasında meydana gelen patlamada bir asker şehit oldu, bir balıkçı yaralandı.
 • 15:16 Patlama: 1 Şehit - Vali Topaca'nın Açıklaması - Hatay Patlama: 1 Şehit - Vali Topaca'nın Açıklaması - Hatay GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valisi Ercan Topaca'nın gelişi ve açıklamaları Hatay'da patlama: 1 şehit Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında sahil güvenlik ekipleri, "can salı" adı verilen botta inceleme yaptıkları sırada patlama meydana geldi Patlamada bir asker şehit oldu, bir balıkçı yaralandı Hatay Valisi Topaca: "Arkadaşlarımız konuyu araştırmak üzere olay mahalline intikal ediyor.
 • 14:38 Hatay'da Patlama: 1 Şehit Hatay'da Patlama: 1 Şehit Hatay'da patlama: 1 şehit (2)DETAYLAR ORTAYA ÇIKTIHatay'ın Samandağ İlçesi'nde 1 askerin şehit olduğu, 1 kişinin de yaralandığı patlamanın detayları ortaya çıkmaya başladı.
 • 14:03 Hatay'ın Samandağ Açıklarındaki Patlama Hatay'ın Samandağ Açıklarındaki Patlama Hatay Valisi Ercan Topaca, Samandağ ilçesi Çevlik Sahili açıklarında bir can salında meydana gelen patlamada 1 askerin şehit olduğunu, 1 balıkçının da yaralandığını belitti.
 • 13:37 Güncelleme - Hatay'da Patlama: 1 Şehit Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında sahil güvenlik ekipleri, "can salı" adı verilen botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada bir asker şehit oldu, bir balıkçı yaralandı.
 • 15:16 Sosyal Güvenlik Haftası Hatay Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hamit Bal ve ve beraberindeki heyet, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 15:13 Gençlik Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz ile farklı branşlarda uluslararası başarılara imza atan sporcuları makamında kabul etti.
 • 19:42 Hatay Valisi Topaca: 'Belediyeler ve Valilik Birleşsin' Hatay Valisi Topaca: 'Belediyeler ve Valilik Birleşsin' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması Hatay Valisi Topaca: "Başkanlık sistemi gündeme geldiği takdirde, valilerle ilgili konuyu da ciddi derecede tartışacağımızı düşünüyorum" Hatay Valisi Ercan Topaca, "Başkanlık sistemi gündeme geldiği takdirde valilerle ilgili konuyu da ciddi derecede tartışacağımızı düşünüyorum.
 • 17:49 Hatay Valisi Topaca Açıklaması Hatay Valisi Ercan Topaca, "Başkanlık sistemi gündeme geldiği takdirde valilerle ilgili konuyu da ciddi derecede tartışacağımızı düşünüyorum.
 • 14:50 Hatay Valisi Topaca: Başkanlık Sistemi ile Birlikte Valilik Tartışılabilir Hatay Valisi Topaca: Başkanlık Sistemi ile Birlikte Valilik Tartışılabilir Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlık sistemine geçilmesi halinde illerde valilik sistemine ihtiyaç olup olmadığının tartışılabileceğini, yerel yönetim sistemi olarak atama veya seçim ile valilik ve belediye başkanlığının birleştirilebileceğini söyledi.
 • 12:09 Hatay Valisi: Başkanlık Sistemi ile Birlikte Valilik Tartışılabilir Hatay Valisi: Başkanlık Sistemi ile Birlikte Valilik Tartışılabilir Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlık sistemine geçilmesi halinde valilik ve belediye başkanlığının birleştirilebileceğini söyledi.
 • 15:56 İskenderun'da 'Teknoversite Günleri' İskenderun'da 'Teknoversite Günleri' Etkinliğin açılış kurdelesi, Hatay Valisi Ercan Topaca, İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, Arsuz Kaymakamı Fatih Baysal, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Ahmet Sınav ve işadamları tarafından birlikte kesti.
 • 15:40 İskenderun'da "1. Teknoversite Günleri" Başladı İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen 1. Teknoversite Günleri düzenlenen törenle başladı.
 • 15:36 İste 1. Teknoversite Günleri İste 1. Teknoversite Günleri Hatay’da İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) organize ettiği "1. Teknoversite Günleri"nin açılışı Hatay Valisi Ercan Topaca’nın katılımıyla merkez kampüsteki Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
 • 11:55 Vakıflar Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Vakıflar Haftası dolayısıyla Hatay Vakıflar Bölge Müdürü Ali Kaya ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 11:55 Cenazesi Memleketine Gönderildi Cenazesi Memleketine Gönderildi Kayalıklardan düşerek şehit olan Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görevli Yüzbaşı Rıza Fırat için Hatay İl Jandarma Alay Komutanlığı'nda askeri tören düzenlendi.
 • 10:30 Hatay'da Yüzbaşının Şehit Olması Hatay Valisi Ercan Topaca, Amanos Dağları'nda yüzbaşının kayalıklardan düşerek şehit olmasıyla ilgili, "Milletimizin güvenliği, huzuru, devletimizin bekası için bu operasyonlara her ne pahasına olursa olsun inşallah ülkemizde ve ilimizde devam edilecektir.
 • 16:07 Vali Topaca, Ebe ve Hemşireleri Kabul Etti Hatay Valisi Ercan Topaca, Hemşireler Haftası dolayısıyla ebe ve hemşireleri makamında kabul etti.
 • 12:31 Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 10:19 Hatay'da Paskalya Bayramı Hatay'da Paskalya Bayramı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antakya Ortodoks Kilisesi'nden detay Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın konuşması Antakya Ortodoks Kilisesi Cemaat Vakfı Başkanı Fadi Hurigil'in konuşması Vali Ercan Topaca'nın yumurta tokuşturması Hatay'da Paskalya Bayramı Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Vali Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı Paskalya Bayramı nedeniyle Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Hatay Valisi Ercan Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı.
 • 10:06 Paskalya Bayramı Antakya'da Coşkuyla Kutlandı Paskalya Bayramı Antakya'da Coşkuyla Kutlandı Antakya'da yaşayan Ortodoks Hristiyanlar, Paskalya Bayramı dolayısıyla sabah 05.00'te başlayan ayinin ardından oruçlarını kilisenin bahçesinde yumurta ile açtı.
 • 09:50 Hatay'da Paskalya Bayramı Paskalya Bayramı nedeniyle Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Hatay Valisi Ercan Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı.
 • 01:05 Bozkır Bozkır GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valiliği tarafından verilen yemekten detaylar Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın konuşması Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: Türkiye'de hiç kimsenin kendisini öteki hissetmediği, herkesin etnik, dini yapısına, inancına, yaşam biçimi veya kıyafetine bakılarak herhangi bir ayrıma tabi tutulmadığı bir noktaya doğru el birliği ile gitmek istiyoruz" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'de hiç kimsenin kendisini öteki hissetmediği, herkesin etnik, dini yapısına, inancına, yaşam biçimi veya kıyafetine bakılarak herhangi bir ayrıma tabi tutulmadığı noktaya doğru el birliği ile gitmek istediklerini söyledi.
 • 21:54 Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır Açıklaması Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, ülkede tek bir vatan haini kalmayıncaya kadar mücadelelerini sürdüreceklerini belirterek, "Tek amacımız, bütün insanlarımız huzur içinde olsun, geleceğe güvenle bakalım" dedi.
 • 19:30 Bakan Bozkır Hatay Valisi Topaca'yı Ziyaret Etti Bakan Bozkır Hatay Valisi Topaca'yı Ziyaret Etti Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, beraberindeki heyetle birlikte Hatay Valiliği’ni ziyaret etti.
 • 14:46 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kongreden detay Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması TASAM Başkanı Süleyman Şensoy'un konuşması 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Topaca: "İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliğinin, ilişkinin, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını bekliyoruz" TASAM Başkanı Şensoy: "Dil, din, tarih, coğrafya çok önemli olmakla birlikte, iyi yönetilemediği zaman bugün bölgemizde olduğu gibi karışıklığa ve kaosa neden olabiliyor" Hatay Valisi Ercan Topaca, İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliği, ilişki, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını beklediklerini belirtti.
 • 14:19 Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, Ortadoğu devletlerinin tehlikeleri algılama sensorlarının yetersiz olduğunu gördüklerini belirtti.
 • 13:50 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliği, ilişki, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını beklediklerini belirtti.
 • 13:36 Vali Topaca: Mikro Milliyetçilik Riski Var Vali Topaca: Mikro Milliyetçilik Riski Var Hatay Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) işbirliğinde ve Hatay İl Kültür Müdürlüğü Koordinesinde "Türk- Arap İlişkileri: Çok Boyutlu Güvenlik İnşası" ana temalı 4. Uluslararası Orta Doğu Kongresi dün başladı.
 • 01:38 Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntüler Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması TASAM Başkanı Süleyman Şensoy'un konuşması Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Topaca: "Ortadoğu, uzun bir süredir huzursuzluğun, çatışmaların olduğu bir coğrafyadır.
 • 23:06 Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, "Ortadoğu, uzun bir süredir huzursuzluğun, çatışmaların olduğu bir coğrafyadır.
 • 20:46 Hatay'da Hatay'da "Türk Kızılayı Geçici Eğitim Merkezi" Açıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Açılışa gelenlerden görüntüler Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın konuşması Kurdele kesimi Sınıflardan görüntü Hatay'da "Türk Kızılayı Geçici Eğitim Merkezi" açıldı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: "(Suriyeli mülteciler) Onlara yabancı bir memlekette yaşadıklarını hissettirmemeye gayret ettik. Bu topraklarda 200 bine yakın çocuğumuz doğdu, elimizden geldiği kadar kamplarımızda, şehirlerimizde kendilerine yardımcı olmaya devam ettik" Hatay Valisi Topaca: "Hatay'da 360 bin anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören öğrencimiz var. Üniversiteleri de kattığımızda yaklaşık 450 bin öğrenci oluyor.
 • 19:40 Doğaka 71. Yönetim Kurulu Toplantısı İskenderun'da Yapıldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOĞAKA) 71. Yönetim Kurulu Toplantısı, Hatay Valisi Ercan Topaca başkanlığında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (İTSO) gerçekleştirildi.
 • 15:24 Doğaka'nın Toplantısı İskenderun'da Gerçekleştirildi Doğaka'nın Toplantısı İskenderun'da Gerçekleştirildi Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın(DOĞAKA) 71. Yönetim Kurulu Toplantısı, Hatay Valisi ve DOĞAKA Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Topaca başkanlığında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası'nda (İTSO) gerçekleştirildi.
 • 16:15 Başkan Savaş, Hatay Turizm Çalıştayı'na Katıldı Hatay Valiliği ve Hatay İl Turizm Müdürlüğü'nün katkılarıyla Ottoman Palace'de gerçekleştirilen Hatay Turizm Çalıştayı'na katıldı.
 • 14:33 Hatay'da Turizm Çalıştayı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) işbirliğiyle "Hatay Turizm Çalıştayı" düzenlendi.
 • 13:46 Musevilerin Hamursuz Bayramı Hatay Valisi Ercan Topaca ve eşi Zehra Topaca, Hamursuz Bayramı dolayısıyla kentteki havrayı ziyaret ederek Musevi vatandaşların bayramını kutladı.
 • 16:43 Musevilerin Hamursuz Bayramı Hatay Valisi Ercan Topaca, ortak kültürün en değerli parçasını oluşturan dini bayramların, merhamet, sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve dostlukların pekiştiği müstesna günler olduğunu belirtti.
 • 15:21 Kamu Denetçiliği Kurumu 2. Bölgesel Konferansı HATAY (AA) – Hatay Valisi Ercan Topaca, kentte 408 bin Suriyeli bulunduğunu belirterek "Yüzde 3,5-4 oranında suça karışma oranı var ama bu da öyle çok önemli suçlar değil." dedi.
 • 15:26 Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şeref Malkoç ve Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 15:03 Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Malkoç, Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Malkoç, Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Hatay Valisi Ercan Topaca, TC. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şeref Malkoç’u makamında kabul etti.
 • 22:14 Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da 427 bin adet captagon hap ele geçirildiHatay'da polisin yaptığı operasyonda 427 adet captagon uyuşturucu hap ile 808 gram metamfetamin ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı.