SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ

Son Dakika Ercan Topaca Haberleri

 • 17:33İskenderun KKTC'li Bakan İskenderun'da İftara Katıldıİskenderun KKTC'li Bakan İskenderun'da İftara KatıldıKKTC'li bakan İskenderun'da iftara katıldıKKTC Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sunat Atun, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından İskenderun'da düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 • 04:01Müsiad 9'uncu Geleneksel İftar YemeğiMüsiad 9'uncu Geleneksel İftar YemeğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması KKTC Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sunat Atun'un konuşması MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın konuşması - Hatay Valisi Topaca: "Ülkemizde 10 milyar dolar civarında Suriyeli kardeşlerimize masraf yapmamıza rağmen Avrupa'da en çok büyüyen ülke durumuna geldik.
 • 01:31Müsiad 9'uncu Geleneksel İftar YemeğiHatay Valisi Ercan Topaca, "Ülkemizde 10 milyar dolar civarında Suriyeli kardeşlerimize masraf yapmamıza rağmen Avrupa'da en çok büyüyen ülke durumuna geldik.
 • 13:53İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Moore Hatay'daİngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 22:56Hatay'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftarHatay Valisi Ercan Topaca, "Her bir şehidimizin ölüme, savaşa, ülke savunmasına giderken aklında tek bir şey vardır: Ülkemizi korumak, milletimizin birliğini, vatanımızın bütünlüğünü korumak, ay yıldızlı bayrağımızın semalarda dalgalanmasını sağlamaktır" dedi.
 • 22:58Hatay Valisi Topaca AçıklamasıHatay Valisi Ercan Topaca, "Irkına, mezhebine, rengine ve kültürüne bakmaksızın insana ve insanlığa sahip çıkmak devletimizin ve milletimizin temel özelliklerinden biridir" dedi.
 • 10:57Hatay Valisi Topaca, Polislerle İftar AçtıHatay Valisi Ercan Topaca, Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polislerle iftar yemeğinde buluştu.
 • 22:44Hatay Valisi Topaca, Suriyelilerle İftar YaptıHatay Valisi Ercan Topaca, ülkelerindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye sığınan ve Hatay'da kendi imkanlarıyla kiraladıkları evlerde ve çeşitli konaklama tesislerinde kalan Suriyelilerle iftar yaptı.
 • 16:51Hatay'da Eğitime Hayırsever DesteğiHatay'ın Kırıkhan ilçesinde hayırsever Recep Atakaş'ın yaptıracağı 24 derslikli Naim Atakaş Anadolu Lisesinin protokolü düzenlenen törenle imzalandı.
 • 19:58Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluşunun 177. Yılı - Mersin/Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluşunun 177. Yılı - Mersin/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MERSİN Genel görüntüler Şehitlikten detaylar Mezarlara karanfil bırakılması Kur'an-ı Kerim okunması Genel detaylar HATAY Törenden genel görüntü Engelli vatandaşların asker olmaları Röportajlar Mersin'de Jandarma Teşkilatı'nın 177. yılı dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 19:20Vali Topaca: Kıbrıs, Türkiye İçin Çok Önemli Bir Toprak ParçasıVali Topaca: Kıbrıs, Türkiye İçin Çok Önemli Bir Toprak ParçasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 19:16İssiad Başkanı Recep Atakaş'tan İftarİssiad Başkanı Recep Atakaş'tan İftarİskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği (İSSİAD) Başkanı Recep Atakaş, protokol, iş dünyası, şehit aileleri, işitme engelli vatandaşlar ve kuran kursu öğrencileriyle iftarda bir araya geldi.
 • 19:01KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Dürüst, Hatay'daKKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti ne kadar güçlü olursa, KKTC'nin huzuru ve güveni de o kadar sağlıklı şekilde sağlanmış olur.
 • 16:42Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. Yıl DönümüHATAY/ Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü dolayısıyla, Mersin ve Hatay'da törenler gerçekleştirildi.
 • 12:25Türk Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıHatay Valisi Ercan Topaca, Türk Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 177. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 00:16Hatay'daki Terör OperasyonuHatay Valisi Ercan Topaca, Payas ilçesinde teröristlerce tuzaklanmış el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi nedeniyle yaralanan subayın hayati tehlikesinin bulunmadığını belirtti.
 • 22:23Hatay'da Şehit ve Gazi Ailelerine İftar YemeğiHatay Valisi Ercan Topaca, "Bizim birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz devam ettiği sürece, ramazan-ı şeriflerin ruhunu iyi anladığımız sürece memleketimiz elbette bütün kalacaktır.
 • 22:31Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İftara KatıldıDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İftara KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftara katılanlardan detay Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun dua etmesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Hatay'da "En büyük arzumuz, Suriye'de savaşların durması, zalim Esed rejiminin gitmesi ve Suriye'nin tekrar istikrara, huzura kavuşmasıdır" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "En büyük arzumuz, Suriye'de savaşların durması, zalim Esed rejiminin gitmesi ve Suriye'nin tekrar istikrara, huzura kavuşmasıdır" dedi.
 • 22:15Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Hatay'daDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "En büyük arzumuz, Suriye'de savaşların durması, zalim Esed rejiminin gitmesi ve Suriye'nin tekrar istikrara, huzura kavuşmasıdır.
 • 14:49Vali Topaca: Çevre Sorunları Günümüzde Ülkelerin En Önemli Sorunlarından BiriVali Topaca: Çevre Sorunları Günümüzde Ülkelerin En Önemli Sorunlarından BiriHatay Valisi Ercan Topaca, çevre konusunda herkesin üzerine düşen sorumlulukları olduğunu söyledi.
 • 13:51Çevre Koruma HaftasıHatay Vali Yardımcısı Volkan Köksal, Çevre ve Şehirlik İl Müdürü Halit Ergin, Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Müdürü Ahmet Dolgun, Çevre Koruma Haftası nedeniyle Hatay Valisi Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti.
 • 09:51Bakan Akdağ Osmaniye'deBakan Akdağ Osmaniye'deSağlık Bakanı Recep Akdağ, 14 kişinin hayatını kaybettiği kazanın ardından gece geldiği Osmaniye’de Vali Kerem Al ile Hatay Valisi Ercan Topaca’dan bilgi aldı.
 • 09:46Vali Topaca, İzinsiz Geziye Soruşturma BaşlattıVali Topaca, İzinsiz Geziye Soruşturma BaşlattıHatay Valisi Ercan Topaca, İskenderun'dan Osmaniye'ye geziye giden ve 14 kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.
 • 03:09Osmaniye'de Midibüsün Sulama Kanalına DevrilmesiOsmaniye'de Midibüsün Sulama Kanalına DevrilmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Osmaniye ve Hatay valilerinin hastane ziyareti Osmaniye Valisi'nin açıklaması Osmaniye'de midibüsün sulama kanalına devrilmesi Osmaniye Valisi Al ile Hatay Valisi Topaca, yaralıların kaldırıldığı hastaneleri ziyaret etti Vali Al: "Kazada 6'sı öğrenci 14 kişi öldü, 26 kişi yaralandı.
 • 01:42Osmaniye'de Midibüsün Sulama Kanalına DevrilmesiOsmaniye Valisi Kerem Al, sulama kanalına devrilen midibüste 14 kişinin öldüğünü, 26 kişinin yaralandığını söyledi.
 • 16:16Dünya Çevre GünüHatay Valisi Ercan Topaca, "Dünya Çevre Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 12:40Hatay Valisi Topaca AçıklamasıHatay Valisi Ercan Topaca, amaçlarının ülkenin güvenliğini sağlamak ve kaçakçılığın her türlüsünü önlemek olduğunu belirtti.
 • 20:10Hatay'da Uyuşturucu Hap OperasyonuHatay'da Uyuşturucu Hap OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Operasyondan detaylar Uyuşturucu hapların bulunması Vali Topaca'nın açıklamaları Hatay'da uyuşturucu hap operasyonu Tır dorsesinde Hatay üzerinden Körfez Arap ülkelerine gönderilecek toplam 3 milyon 84 bin uyuşturucu hap ele geçirildi Gözaltına alınan 6 zanlıdan 2'si tutuklandı Vali Topaca: "Bunların nasıl yakalandığını tahmin edemezsiniz.
 • 19:29Hatay Uyuşturucuyu Narkotik Köpekler de BulamadıHatay Uyuşturucuyu Narkotik Köpekler de BulamadıUyuşturucuyu narkotik köpekler de bulamadıHATAY'da ismi açıklanmayan bir TIR şoförünün ihbarı üzerine 3 milyon 84 bin adet captagon hap ele geçirildi.
 • 16:38Hatay'da Uyuşturucu Hap OperasyonuHatay'da düzenlenen iki operasyonda, tır dorsesinde Körfez Arap ülkelerine gönderilmek istenen toplam 3 milyon 84 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.
 • 16:37Hatay'da 3 Milyon 84 Bin Captagon Hap Ele GeçirildiHatay'da 3 Milyon 84 Bin Captagon Hap Ele GeçirildiHatay İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi'nin gerçekleştirdiği iki ayrı operasyonda toplam 3 milyon 84 bin adet Captagon hap ele geçirildi.
 • 16:09Hatay Valisi Topaca'dan Askere Başarı BelgesiHatay Valisi Ercan Topaca, terör örgütüne yönelik operasyonlara katılan jandarma personelini başarı belgesiyle ödüllendirdi.
 • 15:28Yarım Ton Uyuşturucu Hapı Narkotik Köpekleri Dahi BulamadıYarım Ton Uyuşturucu Hapı Narkotik Köpekleri Dahi BulamadıHatay İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi’nin gerçekleştirdiği iki ayrı operasyonda toplam 3 milyon 84 bin adet Captagon hap ele geçirildi.
 • 15:28Hatay'da 3 Milyon 84 Bin Adet Captagon Ele GeçirildiHatay'da 3 Milyon 84 Bin Adet Captagon Ele GeçirildiHatay İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi'nin gerçekleştirdiği iki ayrı operasyonda toplam 3 milyon 84 bin adet captagon hap ele geçirildi.
 • 21:52Hatay Görüntülü- Şehit Polisin Baba Evinde Yas VarHatay Görüntülü- Şehit Polisin Baba Evinde Yas VarDha Yurt - Görüntülü- Şehit polisin baba evinde yas var (2)ŞEHİDİ 5 BİN KİŞİ UĞURLADIŞehit polis Cuma Bilek'in cenazesi, Hatay Havaalanı'ndan alınarak Açıkdere Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
 • 17:15Şehit Polisin Baba Evinde Yas Var (2)Şehit Polisin Baba Evinde Yas Var (2)Şehidi 5 BİN KİŞİ UĞURLADIŞehit polis Cuma Bilek'in cenazesi, Hatay Havaalanı'ndan alınarak Açıkdere Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
 • 16:10Habib-i Neccar Hz. Anma EtkinlikleriHatay Valisi Ercan Topaca, "Fikirlerine, felsefesine, samimiyetine, cesaretine, ihlasına ve dürüstlüğüne bugün her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz Habibi-i Neccar'ın sadece kalbimizde olması yetmez. Aynı zamanda onun düsturlarını iyi anlamalı ve etrafımıza yaymalıyız." dedi.
 • 15:37Habib-i Neccar'ı Anma Etkinlikleri SürüyorHabib-i Neccar'ı Anma Etkinlikleri SürüyorHatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Mustafa Kemal Üniversitesi tarafından 26-28 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Habib-i Neccar Hz. Anma Etkinlikleri kapsamında konferans düzenlendi.
 • 17:24Hatay BM Genel Sekreter Yardımcısı O'brien: Herkes Elini Taşın Altına KoymalıHatay BM Genel Sekreter Yardımcısı O'brien: Herkes Elini Taşın Altına KoymalıBM Genel Sekreter Yardımcısı O'Brien: Herkes elini taşın altına koymalıBİRLEŞMİŞ Milletler (BM) İnsani Yardımlardan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Stephen O'Brien, Türkiye'nin dünyada en fazla mülteci kabul eden ülke olduğunu ancak bu konuda bütün insanlığın sorumluluk taşıması gerektiğini belirterek, "Herkesin elini taşın altına koyup bir şekilde sorunun çözümüne katkıda bulunması gerekiyor" dedi.
 • 16:17Kumlu'da Vali Topaca'ya BirifingKumlu'da Vali Topaca'ya BirifingHatay Valisi Ercan Topaca, Kumlu İlçesi’nde yürütülen hizmetlerle ilgili Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu’ndan brifing aldı.
 • 13:53Hatay Valisi Topaca, İncelemelerde BulunduHatay Valisi Ercan Topaca, Kumlu ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 14:17Kocaeli'de Yasa Dışı Dinleme Davası Devam EdiyorKocaeli’de aralarında eski vali ve milletvekilinin de aralarında bulunduğu isimlerin usulsüz dinlenmesiyle ilgili açılan davada 2’si tutuklu 13 emniyet mensubunun yargılanmasına devam edildi.
 • 17:03Ahilik HaftasıHatay'da Ahilik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
 • 13:50Vali Topaca: Vali Topaca: "Dünkü Patlamada Hedef Daha Fazla Askerimizi Şehit Etmekti"Hatay Valisi Ercan Topaca, dün Samandağ’da bir askerin şehit olduğu patlamadaki asıl hedefin, sahil güvenlik ekiplerini bölgeye çekip, oraya gelecek 5-10 askerin şehit edilmesi olduğunu söyledi.
 • 13:39Esnaf ve Oda Temsilcileri Vali Topaca'yı Ziyaret EttiEsnaf ve Oda Temsilcileri Vali Topaca'yı Ziyaret EttiAhilik Haftası dolayısıyla, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (HESOB) heyeti, Vali Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti.
 • 13:29Vali: Patlamanın Asıl Hedefi, Oraya Gelecek 5-10 Askeri Şehit EtmektiVali: Patlamanın Asıl Hedefi, Oraya Gelecek 5-10 Askeri Şehit EtmektiHatay Valisi, 1 askerin şehit olduğu Samandağ'da hedefin çok daha fazla sayıda askeri şehit etmek olduğunu, ancak balıkçı sayesinde amaçlarına ulaşamadıklarını kaydetti.
 • 13:23Hatay'da Denizde Tuzaklanan Patlamada Kaybolan Cesetler Bulundu (2)Hatay'da Denizde Tuzaklanan Patlamada Kaybolan Cesetler Bulundu (2)Vali TOPACA: PATLAMADA 5-10 ASKERİMİZİN ÖLMESİ HEDEFLENİYORDUHatay Valisi Ercan Topaca, Samandağ İlçesi'ndeki patlamayla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 12:59Ahilik HaftasıHatay'da Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Antakya Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.
 • 12:03Hatay'daki PatlamaHatay Valisi Ercan Topaca, dün Hatay'ın Samandağ ilçesinde bir askerin şehit olduğu patlamaya ilişkin, "Tabii amaç bizim sahil güvenlik ekibini oraya çekmek, orada tuzaklanmış bir şeye müdahale edildiği zaman patlaması ve 5-10 askerimizin ölmesi hedefti.
 • 16:55Güncelleme 2 - Hatay'da Patlama: 1 ŞehitHatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında sahil güvenlik ekiplerinin, "can salı" adı verilen botta iki ceset bulunduğu ihbarı üzerine yaptığı inceleme sırasında meydana gelen patlamada bir asker şehit oldu, bir balıkçı yaralandı.