SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ

Son Dakika Ercan Topaca Haberleri


ERCAN TOPACA

Ercan Topaca, (d. 1965, Manavgat, Antalya, Türkiye), Türk bürokrat.

1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Sayıştay Denetçisi olarak memuriyet hayatına başladı. 1989 yılından itibaren sırasıyla Milas, Alaca, Azdavay, Çermik ve Kulu... Devamı

13:36
Hatay'da Haklarında Dava Açılan 18 Polis Görevden Uzaklaştırıldı Hatay Valisi Ercan Topaca, yasa dışı dinleme yaptıkları iddiasıyla haklarında dava açılan 47 polisten halen Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olan 18 polisi görevden uzaklaştırdı.
Hatay'da Haklarında Dava Açılan 18 Polis Görevden Uzaklaştırıldı
12:42
Hatay'da 18 Polise 'Görevden Uzaklaştırma' Kararı Çıktı Hatay'da İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan 18 personel, haklarında açılan dava nedeniyle Hatay Valisi Ercan Topaca'nın aldığı kararla görevlerinden uzaklaştırıldı.
07:39
İzmir Merkezli 13 İlde Yasa Dışı Dinleme Operasyonu Yasa dışı dinleme yaptıkları iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 26 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı, şu ana dek 15'i gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 13 İlde Yasa Dışı Dinleme Operasyonu
14:31
Almanya'nın Kiel Kentinden Suriyelilere Yardım Almanya'nın Kiel kentinden Suriyelilere yardım- Kiel Belediyesi, Hatay'daki Suriyelilere 100 bin avro nakdi yardımda bulundu- Kentteki Suriyeliler için bu paralarla iki konteyner kent yapılması planlanıyor Almanya'nın Kiel Belediyesi tarafından iç savaş mağduru Suriyeliler için başlatılan kampanyada toplanan 100 bin avro, yardım çalışmalarında kullanılması amacıyla Hatay Büyükşehir Belediyesine aktarıldı.
Almanya'nın Kiel Kentinden Suriyelilere Yardım
13:41
Almanya'nın Kiel Kentinden Suriyelilere Yardım Kiel Belediyesi, Hatay'daki Suriyelilere 100 bin avro nakdi yardımda bulundu Kentteki Suriyeliler için bu paralarla iki konteyner kent yapılması planlanıyor.
13:33
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı İl Koordinasyon Kurulu yılın ilk toplantısını Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlığında gerçekleştirildi.
11:31
Hatay Valisi Topaca'dan Ziyaretler Hatay Valisi Ercan Topaca, Kırıkhan Kaymakamlığını ve Kırıkhan Belediyesini ziyaret etti.
11:30
Hatay Valisi Topaca'dan İnceleme Hatay Valisi Topaca, TOKİ tarafından yapımı devam eden 6 kat ve 13 bloktan oluşan 750 yataklı Antakya Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.
15:17
Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı Mersin'de Yapıldı Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu'nun (KİK) 128. dönem toplantısı Mersin'de yapıldı.
09:53
Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı Mersin'de Yapıldı Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu 128'inci Dönem Toplantısı, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Enver Salihoğlu'nun başkanlığında Mersin'de yapıldı.
Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı Mersin'de Yapıldı
09:31
Müsteşar Yardımcısı ve Valilerden Mersin Valisi'ne Ziyaret Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu (KİK) 128’inci Dönem Toplantısı’na katılmak üzere Mersin’e gelen İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Enver Salihoğlu ile Adana Valisi Mustafa Büyük, Antalya Valisi Muammer Türker, Hatay Valisi Ercan Topaca ve Osmaniye Valisi Kerem Al, Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.
Müsteşar Yardımcısı ve Valilerden Mersin Valisi'ne Ziyaret
12:54
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaret Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ercan Topaca’yı ziyaret etti.
13:05
Hatay'da Kamplar Dışında 229 Bin 617 Suriyeli Yaşıyor Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay’da kamplar dışında 229 bin 617 Suriyeli sığınmacının yaşadığını bildirdi.
20:02
Hatay Nüfusunun Yüzde 15'i Suriyeli Oldu Hatay nüfusunun yüzde 15'i Suriyeli oldu HATAY Valisi Ercan Topaca, il genelinde kayıt altına alınmış 245 bin Suriyeli'nin yaşadığını söyledi.
Hatay Nüfusunun Yüzde 15'i Suriyeli Oldu
18:35
Hatay Nüfusunun Yüzde 15'i Suriyeli Oldu Hatay Valisi Ercan Topaca, il genelinde kayıt altına alınmış 245 bin Suriyelinin yaşadığını söyledi.
Hatay Nüfusunun Yüzde 15'i Suriyeli Oldu
16:04
Vali Topaca - Terör Olayları Hatay'da 2014 yılı asayiş ve güvenlik olayları- Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı"- "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk vatandaşlarının karıştığı olay sayısı ise 36 bin 704"- "Hatay'da 2014 yılında 10 milyon 962 bin 118 litre motorin, 180 litre de benzin ele
Vali Topaca - Terör Olayları
15:55
Vali Topaca - Hatay'daki Suriyeliler Hatay'da 2014 yılı asayiş ve güvenlik olayları- Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı"- "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk vatandaşlarının karıştığı olay sayısı ise 36 bin 704"- "Hatay'da 2014 yılında 10 milyon 962 bin 118 litre motorin, 180 litre de benzin ele
Vali Topaca - Hatay'daki Suriyeliler
15:27
Hatay Valisi Topaca Açıklaması "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bine yakın Suriyeli ikamet etmekte, bunların geçen yıl karıştığı asayiş olayı sayısı bin 430" "Hatay'da 2014 yılında 10 milyon 962 bin 118 litre motorin, 180 litre benzin ele geçirildi"
15:13
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük Hatay Valisi Ercan Topaca, akaryakıt kaçakçılığını ekim ayından itibaren asgari seviyeye indirdiklerini ve bu konuyu şehrin gündeminden düşürdüklerini iddia etti.
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük
14:43
Vali Topaca: Hatay'da Akaryakıt Kaçakçılığını Sıfırladık Hatay Valisi Ercan Topaca, terör olaylarının finansmanında da kullanıldığını düşündükleri akaryakıt kaçakçılığını sıfırladıklarını söyledi.
Vali Topaca: Hatay'da Akaryakıt Kaçakçılığını Sıfırladık
14:10
Hatay'da 2014 Yılı Asayiş ve Güvenlik Olayları Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı" "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk.
Hatay'da 2014 Yılı Asayiş ve Güvenlik Olayları
18:18
Hatay Valisi Topaca'dan Agc ve Hgc'ye Ziyaret Hatay Valisi Topaca'dan AGC ve HGC'ye ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni (HGC) ziyaret etti.
Hatay Valisi Topaca'dan Agc ve Hgc'ye Ziyaret
17:19
Hatay Valisi Topaca'dan Agc ve Hgc'ye Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni (HGC) ziyaret etti.
12:07
Türkiye Gazetesi Yazarı Rahim Er'den Vali Topaca'ya Nezaket Ziyareti Türkiye Gazetesi köşe yazarlarından Rahim Er, Hatay Valisi Ercan Topaca’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Türkiye Gazetesi Yazarı Rahim Er'den Vali Topaca'ya Nezaket Ziyareti
15:13
Dörtyol Belediyesi'nden İki Önemli Proje Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Valisi Ercan Topaca'nın Belediyeye gerçekleştirdiği ziyarette ilçenin önemli sorunlarını masaya yatırdı.
Dörtyol Belediyesi'nden İki Önemli Proje
12:14
Hatay Valisi Topaca, Huzurevi ve Çocukevi Sakinleriyle Buluştu Hatay Valisi Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca, Serinyol Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar ile çocukevinde kalan çocuklarla bir araya geldi.
16:47
Hatay Valisi Topaca Açıklaması "İş adamlarımızın çalışması, devletimizin çalışmasıdır"
18:04
Hatay Valisi Topaca'dan Dörtyol İlçesine Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Dörtyol ilçesini ziyaret etti.
17:39
Hatay Valisi Ercan Topaca, Dörtyol İlçesini Ziyaret Etti Hatay Valisi Ercan Topaca, Dörtyol ilçesine bir dizi ziyarette bulundu.
Hatay Valisi Ercan Topaca, Dörtyol İlçesini Ziyaret Etti
15:39
Hatay Valisi Ercan Topaca Yeni Yıl Mesajı Yayınladı Hatay Valisi Ercan Topaca, il ve ülke açısından sevinçle hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakacaklarını ve yeni umutlarla 2015 yılını karşılayacaklarını belirtti.
16:36
Hatay Müzesi Açılış Töreni Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bu müze bundan sonra Hatay'ın sadece ziyaret edilen bir yeri olmayacak, bir yaşam merkezi olacak"
15:51
Başbakan Davutoğlu, Gaziantep'e Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçakla saat 15.00'te Gaziantep'e gitti.
13:26
Başbakan Davutoğlu, Hatay'da Davutoğlu: (2) "Hangi dini, hangi mezhebin, kavmin özellikleri içinde olursa olsun eşrefi mahlukat olmak bakımından bütün insanların taşıdığı onurun, yer yüzünde tecessüm ettiği şehirlerden olarak Hatay, hepimiz için örnektir.
13:05
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2010 yılında Hatay merkezli Türkiye, Ürdün, Suriye, Lübnan arasında dörtlü serbest vize ve serbest ticaret uygulama bölgesi kurma kararı aldıklarını, ancak Suriye'de yaşanan iç savaştan dolayı projenin geciktiğini belirtti.
Davutoğlu: Türkiye, Ürdün, Suriye ve Lübnan Arasında Serbest Ticaret Bölgesi Kuracağız
13:05
Davutoğlu: "Barış Havzasının Çekim Alanı da Hatay Olacaktır" Başbakan Davutoğlu, Hatay'da-Davutoğlu: (2)-"Hangi dini, hangi mezhebin, kavmin özellikleri içinde olursa olsun eşrefi mahlukat olmak bakımından bütün insanların taşıdığı onurun, yer yüzünde tecessüm ettiği şehirlerden olarak Hatay, hepimiz için örnektir.
Davutoğlu: 'Barış Havzasının Çekim Alanı da Hatay Olacaktır'
10:28
Başbakan Davutoğlu, Hatay'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçakla saat 10.20'de Hatay'a geldi.
18:02
Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası Törenle Açıldı Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası törenle hizmete açıldı.
Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası Törenle Açıldı
16:09
Mülki Amirler Hristiyan Vatandaşların Noel Bayramını Kutladı Hatay’daki Mülki Amirler Hristiyan Vatandaşların Noel Bayramını kutladı.
Mülki Amirler Hristiyan Vatandaşların Noel Bayramını Kutladı
14:12
Hatay'da Noel Kutlamaları Noel Bayramı kapsamında Hatay'daki Ortodoks Kilisesinde düzenlenen törene katılan Vali Ercan Topaca, Hristiyanların bayramını kutladı.
Hatay'da Noel Kutlamaları
13:49
Hatay'da Noel Kutlamaları Vali Topaca, Ortodoks Kilisesi'ni ziyaret ederek Hristiyanların bayramını kutladı Topaca: "Hatay, çoğunluğun azınlığı koruduğu, ona hoşgörüyle baktığı bir şehir. Din varsa orada hoşgörü, karşılıklı saygı ve birbirine tahammül etme vardır"
12:59
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler Hatay Valisi Ercan Topaca, Ortodoks Cemaati Vakfı Başkanı Fadi Hurigil ile Ortodoks Kilisesi Ruhani Reisi Dimitri Dogum, Katolik Kilisesi Ruhani Reisi Domenico Bertogli ile Protestan Cemaati Ruhani Lideri Yakup Chang ve beraberlerindeki heyeti makamında kabul etti.
10:13
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaret Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Hatay Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaret
23:41
"Hatay'da Çeşitli Faaliyetler Planlıyoruz" Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, "Hatay'da çeşitli faaliyetler planlıyoruz." dedi.
'Hatay'da Çeşitli Faaliyetler Planlıyoruz'
22:13
Türk Kızılayı Genel Başkanı Akar, Hatay'da Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, "Hatay'da çeşitli faaliyetler planlıyoruz, buraya bir öğrenci yurdu projemiz var." dedi.
11:33
Hatay'da Sodes Değerlendirme Toplantısı Hatay'da, Vali Ercan Topaca başkanlığında SODES değerlendirme toplantısı yapıldı.
09:03
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Bayırbucak Türkleri Derneği Genel Başkanı Mehmet Fettah Çiftçi'yi makamında kabul etti.
12:10
Hatay Valisi Topaca'dan İnceleme Hatay Valisi Ercan Topaca, Reyhanlı ilçesinde incelemelerde bulundu.
Hatay Valisi Topaca'dan İnceleme
12:07
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler Hatay Valisi Ercan Topaca, Antakya Musiki Derneği Başkanı Orhan Günal ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler
16:29
Hatay Valisi Topaca, Uzun Çarşı Esnafıyla Buluştu Hatay Valisi Ercan Topaca, Ayakkabıcılar Çarşısı Güzelleştirme Derneği Başkanı Ömer Gürbüz ve beraberindeki esnaf temsilcileri ile birlikte Uzun Çarşı esnafını ziyaret ederek onlarla sohbet etti, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.
13:17
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmeddin Zaroğlu, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı makamında ziyaret etti.
Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:48:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ
[Hata Bildir]