SON DAKİKA ERCAN TOPACA HABERLERİ

Son Dakika Ercan Topaca Haberleri

 • 16:07 Vali Topaca, Ebe ve Hemşireleri Kabul Etti Hatay Valisi Ercan Topaca, Hemşireler Haftası dolayısıyla ebe ve hemşireleri makamında kabul etti.
 • 12:31 Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 10:19 Hatay'da Paskalya Bayramı Hatay'da Paskalya Bayramı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antakya Ortodoks Kilisesi'nden detay Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın konuşması Antakya Ortodoks Kilisesi Cemaat Vakfı Başkanı Fadi Hurigil'in konuşması Vali Ercan Topaca'nın yumurta tokuşturması Hatay'da Paskalya Bayramı Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Vali Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı Paskalya Bayramı nedeniyle Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Hatay Valisi Ercan Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı.
 • 10:06 Paskalya Bayramı Antakya'da Coşkuyla Kutlandı Paskalya Bayramı Antakya'da Coşkuyla Kutlandı Antakya'da yaşayan Ortodoks Hristiyanlar, Paskalya Bayramı dolayısıyla sabah 05.00'te başlayan ayinin ardından oruçlarını kilisenin bahçesinde yumurta ile açtı.
 • 09:50 Hatay'da Paskalya Bayramı Paskalya Bayramı nedeniyle Antakya Ortodoks Kilisesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılan Hatay Valisi Ercan Topaca, yumurta tokuşturarak Hristiyanların bayramını kutladı.
 • 01:05 Bozkır Bozkır GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valiliği tarafından verilen yemekten detaylar Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın konuşması Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: Türkiye'de hiç kimsenin kendisini öteki hissetmediği, herkesin etnik, dini yapısına, inancına, yaşam biçimi veya kıyafetine bakılarak herhangi bir ayrıma tabi tutulmadığı bir noktaya doğru el birliği ile gitmek istiyoruz" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye'de hiç kimsenin kendisini öteki hissetmediği, herkesin etnik, dini yapısına, inancına, yaşam biçimi veya kıyafetine bakılarak herhangi bir ayrıma tabi tutulmadığı noktaya doğru el birliği ile gitmek istediklerini söyledi.
 • 21:54 Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır Açıklaması Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, ülkede tek bir vatan haini kalmayıncaya kadar mücadelelerini sürdüreceklerini belirterek, "Tek amacımız, bütün insanlarımız huzur içinde olsun, geleceğe güvenle bakalım" dedi.
 • 19:30 Bakan Bozkır Hatay Valisi Topaca'yı Ziyaret Etti Bakan Bozkır Hatay Valisi Topaca'yı Ziyaret Etti Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, beraberindeki heyetle birlikte Hatay Valiliği’ni ziyaret etti.
 • 14:46 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kongreden detay Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması TASAM Başkanı Süleyman Şensoy'un konuşması 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Topaca: "İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliğinin, ilişkinin, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını bekliyoruz" TASAM Başkanı Şensoy: "Dil, din, tarih, coğrafya çok önemli olmakla birlikte, iyi yönetilemediği zaman bugün bölgemizde olduğu gibi karışıklığa ve kaosa neden olabiliyor" Hatay Valisi Ercan Topaca, İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliği, ilişki, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını beklediklerini belirtti.
 • 14:19 Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, Ortadoğu devletlerinin tehlikeleri algılama sensorlarının yetersiz olduğunu gördüklerini belirtti.
 • 13:50 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, İslam ülkeleri arasında çok daha yapıcı bir iş birliği, ilişki, kültürel ve dini birliğin ortaya çıkmasını beklediklerini belirtti.
 • 13:36 Vali Topaca: Mikro Milliyetçilik Riski Var Vali Topaca: Mikro Milliyetçilik Riski Var Hatay Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) işbirliğinde ve Hatay İl Kültür Müdürlüğü Koordinesinde "Türk- Arap İlişkileri: Çok Boyutlu Güvenlik İnşası" ana temalı 4. Uluslararası Orta Doğu Kongresi dün başladı.
 • 01:38 Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan görüntüler Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması TASAM Başkanı Süleyman Şensoy'un konuşması Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Topaca: "Ortadoğu, uzun bir süredir huzursuzluğun, çatışmaların olduğu bir coğrafyadır.
 • 23:06 Hatay'da 4. Uluslararası Ortadoğu Kongresi Hatay Valisi Ercan Topaca, "Ortadoğu, uzun bir süredir huzursuzluğun, çatışmaların olduğu bir coğrafyadır.
 • 20:46 Hatay'da Hatay'da "Türk Kızılayı Geçici Eğitim Merkezi" Açıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Açılışa gelenlerden görüntüler Hatay Valisi Ercan Topaca'nın konuşması Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın konuşması Kurdele kesimi Sınıflardan görüntü Hatay'da "Türk Kızılayı Geçici Eğitim Merkezi" açıldı Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: "(Suriyeli mülteciler) Onlara yabancı bir memlekette yaşadıklarını hissettirmemeye gayret ettik. Bu topraklarda 200 bine yakın çocuğumuz doğdu, elimizden geldiği kadar kamplarımızda, şehirlerimizde kendilerine yardımcı olmaya devam ettik" Hatay Valisi Topaca: "Hatay'da 360 bin anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören öğrencimiz var. Üniversiteleri de kattığımızda yaklaşık 450 bin öğrenci oluyor.
 • 19:40 Doğaka 71. Yönetim Kurulu Toplantısı İskenderun'da Yapıldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOĞAKA) 71. Yönetim Kurulu Toplantısı, Hatay Valisi Ercan Topaca başkanlığında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (İTSO) gerçekleştirildi.
 • 15:24 Doğaka'nın Toplantısı İskenderun'da Gerçekleştirildi Doğaka'nın Toplantısı İskenderun'da Gerçekleştirildi Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın(DOĞAKA) 71. Yönetim Kurulu Toplantısı, Hatay Valisi ve DOĞAKA Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Topaca başkanlığında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası'nda (İTSO) gerçekleştirildi.
 • 16:15 Başkan Savaş, Hatay Turizm Çalıştayı'na Katıldı Hatay Valiliği ve Hatay İl Turizm Müdürlüğü'nün katkılarıyla Ottoman Palace'de gerçekleştirilen Hatay Turizm Çalıştayı'na katıldı.
 • 14:33 Hatay'da Turizm Çalıştayı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) işbirliğiyle "Hatay Turizm Çalıştayı" düzenlendi.
 • 13:46 Musevilerin Hamursuz Bayramı Hatay Valisi Ercan Topaca ve eşi Zehra Topaca, Hamursuz Bayramı dolayısıyla kentteki havrayı ziyaret ederek Musevi vatandaşların bayramını kutladı.
 • 16:43 Musevilerin Hamursuz Bayramı Hatay Valisi Ercan Topaca, ortak kültürün en değerli parçasını oluşturan dini bayramların, merhamet, sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve dostlukların pekiştiği müstesna günler olduğunu belirtti.
 • 15:21 Kamu Denetçiliği Kurumu 2. Bölgesel Konferansı HATAY (AA) – Hatay Valisi Ercan Topaca, kentte 408 bin Suriyeli bulunduğunu belirterek "Yüzde 3,5-4 oranında suça karışma oranı var ama bu da öyle çok önemli suçlar değil." dedi.
 • 15:26 Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şeref Malkoç ve Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 15:03 Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Malkoç, Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Malkoç, Vali Topaca'yı Ziyaret Etti Hatay Valisi Ercan Topaca, TC. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Şeref Malkoç’u makamında kabul etti.
 • 22:14 Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da 427 bin adet captagon hap ele geçirildiHatay'da polisin yaptığı operasyonda 427 adet captagon uyuşturucu hap ile 808 gram metamfetamin ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı.
 • 15:56 Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da 427 Bin Adet Captagon Hap Ele Geçirildi Hatay'da polisin yaptığı operasyonda 427 adet captagon uyuşturucu hap ile 808 gram metamfetamin ele geçirildi, 5 kişi tutuklandı.
 • 15:56 Hatay'da Büyük Uyuşturucu Operasyonu Hatay merkez, Samandağ ve Reyhanlı ilçelerinde gerçekleştirilen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda toplam 427 bin adet Captagon hap ile 808 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
 • 14:42 Hatay'da 427 Bin Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Hatay'ın Samandağ ve merkez Antakya ilçelerinde 427 bin uyuşturucu hap ele geçirildi.
 • 16:42 Vali Topaca Suriyeli Stk Temsilcileriyle Buluştu Hatay Valisi Ercan Topaca, geçici koruma kapsamında Hatay'ın Reyhanlı ilçesine sığınan Suriyeli sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
 • 20:06 İskenderun Mal Müdürlüğü ve Milli Emlak Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Açıldı İskenderun Mal Müdürlüğü ve Milli Emlak Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Açıldı Hatay’ın İskenderun İlçesinde Mal Müdürlüğü ve Milli Emlak Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası açıldı.
 • 13:37 Hatay'da Cami Açılışı Hatay'da hayırsever iş adamı tarafından restorasyonu yapılan Armutlu Camisi'nin açılışı Hatay Valisi Ercan Topaca tarafından yapıldı.
 • 15:57 Hatay'da İl Koordinasyon Toplantısı Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Hatay Valisi Ercan Topaca başkanlığında toplandı.
 • 10:21 Turizm Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Turizm Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 17:04 Hgc'den Vali Topaca'ya Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen ve Yönetim Kurulunu makamında kabul etti.
 • 13:07 Kutlu Doğum Haftası Hatay İl Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla "Hz. Peygamber Tevhit ve Vahdet" konulu program düzenlendi.
 • 16:46 Şehit Polisin Adı Okulda Yaşatılacak Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde, ocak ayında PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi'nin adı, memleketi Hatay'da yeni yapılan imam hatip ortaokuluna verildi.
 • 15:29 Hatay Kızıyla Birlikte Şehit Olan Polisin Adının Verildiği Okul Törenle Açıldı Hatay Kızıyla Birlikte Şehit Olan Polisin Adının Verildiği Okul Törenle Açıldı Kızıyla birlikte şehit olan polisin adının verildiği okul törenle açıldıDİYARBAKIR'ın Çınar İlçesi'nde 13 Ocak'ta polis lojmanlarına yönelik bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi'yle birlikte şehit düşen polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi'nin adının verildiği İmam Hatip Ortaokulu, düzenlenen törenle açıldı.
 • 15:09 Kızıyla Birlikte Şehit Olan Polisin Adının Verildiği Okul Törenle Açıldı Kızıyla Birlikte Şehit Olan Polisin Adının Verildiği Okul Törenle Açıldı Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde geçen 13 Ocak'ta polis lojmanlarına yönelik bomba yüklü araçla yapılan, kızı 4 yaşındaki Mevlüde İrem Çiftçi'nin de öldüğü saldırıda şehit düşen polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi'nin adının verildiği İmam Hatip Ortaokulu, düzenlenen törenle açıldı.
 • 14:49 Şehidin Adı Okulda Yaşatılacak Şehidin Adı Okulda Yaşatılacak Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde 13 Ocak’ta polis lojmanlarına bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi’yle birlikte şehit düşen polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi adına Hatay’da yaptırılan İmam Hatip Ortaokulu, düzenlenen törenle açıldı.
 • 19:28 AB Türkiye Delegasyonu Siyasi İşler Müsteşarı Poupeau, Hatay'da Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Siyasi İşler Müsteşarı Vincent Guillaume Poupeau, Hatay Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.
 • 12:44 Kutlu Doğum Haftası Hatay Valisi Ercan Topaca, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 • 21:24 Hatay Valisi Topaca'dan Şehit Ailelerine Ziyaret Hatay Valisi Ercan Topaca, Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde servis aracının geçişi sırasında bölücü terör örgütü mensuplarınca bombalı aracın infilak ettirilmesi sonucu şehit olan özel harekat polis memuru Serkan Talan ile Bismil ilçesine bağlı Tepe beldesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından otomobiline açılan ateş sonucu şehit olan jandarma uzman çavuş Muhammed Sait Çelik'in ailelerini ziyaret etti.
 • 12:14 Emniyet'ten Vali Topaca'ya Ziyaret Emniyet'ten Vali Topaca'ya Ziyaret Türk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile emniyet müdürlüğü ve polis meslek yüksekokulu heyeti Hatay Valisi Ercan Topaca’yı makamında ziyaret etti.
 • 17:04 Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü Hatay Valisi Ercan Topaca, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yılı dolayısıyla Hatay İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uladağ'ı makamında kabul etti.
 • 18:32 Hatay'da Eğitime Hayırsever Desteği Hatay'ın Samandağ ilçesinde hayırsever Adem Nural'ın yaptıracağı 24 derslikli meslek lisesinin protokolü düzenlenen törenle imzalandı.
 • 15:43 Terörle Mücadelede Başarılı Personele Ödül Hatay Valisi Ercan Topaca, halkın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görev yapan İl Jandarma Komutanlığı personelini, bölücü terör örgütüyle mücadelede gösterdikleri üstün başarı dolayısıyla başarı belgesiyle ödüllendirdi.
 • 13:43 Hatay Turizm Konseyi Toplantısı Hatay Valisi Ercan Topaca başkanlığında, kentin doğal, tarihi ve kültürel turizm değerlerinin gerek yurt içi gerekse yurt dışında tanınırlığını arttırarak, ilin turizm potansiyelini yükseltmek konusunda yapılabilecek uygulamaları değerlendirmek amacıyla "Turizm Konseyi Toplantısı" yapıldı.
 • 18:22 Hatay'da Güvenlik Önlemleri Hatay'da Güvenlik Önlemleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valisi Ercan Topaca'nın kitap mağazasındaki alışverişi Hatay Valisi Ercan Topaca'nın açıklaması Hatay Valisi Ercan Topaca, kentin, alışveriş merkezlerinin güvenli olduğunu, vatandaşların günlük hayatlarını huzur içinde sürdürmelerini istediklerini söyledi.
 • 18:14 Hatay'da Güvenlik Önlemleri Hatay'da Güvenlik Önlemleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hatay Valisi Ercan Topaca'nın kitap mağazasındaki alışverişi Hatay Valisi Ercan Topaca'nın açıklaması Hatay Valisi Ercan Topaca, kentin, alışveriş merkezlerinin güvenli olduğunu, vatandaşların günlük hayatlarını huzur içinde sürdürmelerini istediklerini söyledi.
 • 17:32 Hatay Valisi Topaca: Alışveriş Merkezlerimiz Güvenlidir Hatay Valisi Topaca: Alışveriş Merkezlerimiz Güvenlidir Hatay Valisi Ercan Topaca, Antakya merkezde bulunan bir alışveriş merkezini ziyaret ederek alışveriş yaptı.