SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ

Son Dakika Erciş Haberleri

14:57
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor (2) Sarıkamış şehitleri anılıyorSarıkamış Harekatı'nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen anma yürüyüşü, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın katılımıyla başladı.
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor (2)
14:46
Asım'ın Nesli Asrın Yürüyüşünde Sarıkamış Harekatı’nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde” adlı şehitleri anma yürüyüşü TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’ın katılımıyla gerçekleşti.
Asım'ın Nesli Asrın Yürüyüşünde
14:26
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor TBMM Başkanı Çiçek: "Düşüncelerimiz, kanaatlerimiz, fikirlerimiz ne olursa olsun hepimiz bu ülkenin aziz varlıkları olduğumuzu, Türkiye Cumhuriyeti'nin saygıdeğer vatandaşları olduğumuzu bilerek nefret söylemlerinden, yanlış bir kısım davranışlardan, yanlış anlamalardan ve birbirimize saygısızlık olarak.
13:46
Türkiye Sarıkamış Şehitlerine Yürüdü Enver Paşa komutasında 100 yıl önceki Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen 60 bin Mehmetçik'i anmak için 7'den 70'e binlerce kişi şehitlerine yürüdü.
Türkiye Sarıkamış Şehitlerine Yürüdü
13:25
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor (1) Sarıkamış şehitleri anılıyor- Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen anma yürüyüşü, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın katılımıyla başladı Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Türkiye Şehitleriyle Yürüyor" anma yürüyüşü başladı.
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor (1)
12:41
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen anma yürüyüşü, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın katılımıyla başladı.
10:29
Van'da Spor Faaliyetleri Yoğunluğu VAN (İHA) – Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, her alanda gençleri sporla yaşama hazırlamak adına birçok faaliyet yaptıklarını ifade etti.
Van'da Spor Faaliyetleri Yoğunluğu
16:36
Van'a Yapılan Çevre, Orman ve Su İşleri Yatırımları AK Parti Van Milletvekili Çiftçi: "Van'a, 13 yılda, 800 milyon liralık çevre, orman ve su işleri yatırımı yapıldı"
16:31
Mevlit Kandili Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, Mevlit Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
17:35
Erciş Myo, Turnuva Şampiyonu Erciş Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Müdürlüğü tarafından düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Erciş Meslek Yüksekokulu (MYO) oldu.
18:33
Kaymakam Yaşar'dan Ziraat Odası'na Ziyaret Van’ın Erciş İlçe Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, Erciş Ziraat Odası ve Van İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Nihat Çelik’i makamında ziyaret etti.
Kaymakam Yaşar'dan Ziraat Odası'na Ziyaret
13:04
Erciş Belediyesi 2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı Erciş Belediyesinde, 2014 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.
14:44
Özel Zulayı 'Akşam' Adlı Köpek Ortaya Çıkardı Van-Erciş Karayolu üzerinde durdurulan bir otomobilde yapılan aramda 10 kilo 973 gram eroin ele geçirildi.
Özel Zulayı 'Akşam' Adlı Köpek Ortaya Çıkardı
14:36
Jandarmanın Eğitimli Köpeği 'Akşam', Otomobildeki 10 Kilo Eroini Buldu Van- Erciş karayolunda durdurulan bir otomobilde yapılan aramda 10 kilo 973 gram eroin ele geçirildi.
Jandarmanın Eğitimli Köpeği 'Akşam', Otomobildeki 10 Kilo Eroini Buldu
14:17
Hüda-Par İlçe Kongreleri HÜDA PAR Muradiye ve Erciş ilçe teşkilatlarının birinci olağan genel kurul toplantıları gerçekleşti.
13:27
Hüda Par'dan İlçe Kongreleri Hür Dava Partisinin Van Muradiye ve Erciş ilçe teşkilatlarının yapılan birinci kongresinde mevcut ilçe başkanları Musa Demir ve Zafer Yavuzer yeniden başkan seçildi.
Hüda Par'dan İlçe Kongreleri
16:15
MHP Muradiye İlçe Başkanlığı Kongresi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muradiye İlçe Başkanlığı Kongresi yapıldı.
15:54
MHP Muradiye İlçe Kongresi Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van’ın Muradiye ilçe kongresi yapıldı.
MHP Muradiye İlçe Kongresi Yapıldı
15:51
Tegv Erciş Adım Adım Öğrenim Birimi'nden Ağız ve Diş Sağlığı Etkinliği Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEVG) Van-Erciş Adım Adım Öğrenimi Birimi tarafından okullarda uygulamalı ağız ve diş sağlığı etkinliği başlattı.
Tegv Erciş Adım Adım Öğrenim Birimi'nden Ağız ve Diş Sağlığı Etkinliği
12:49
Erciş'te Gıda Zehirlenmesi Şüphesi Van'ın Erciş ilçesinde 4 öğrenci yedikleri lahmacundan zehirlendikleri şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
11:46
Erciş'te STK Başkanlarından Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Teşekkür Van'ın Erciş ilçesinde STK ve esnaf odaları temsilcileri ile bir gurup esnaf Başbakan Ahmet Davutoğlu'na teşekkürlerini iletmek amacıyla bir araya geldi.
Erciş'te STK Başkanlarından Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Teşekkür
09:04
AKUT'tan 2000. Can Derneğimiz, bugün 2000. canın kurtarılmasının mutluluğunu yaşıyor
22:33
AKUT'un Kurtardığı Kişi Sayısı İki Bini Geçti AKUT Arama Kurtarma Derneğinin dün gece gerçekleştirdiği operasyonda ulaştığı dört kişiyle, bugüne kadar kurtardığı insan sayısı iki bini aştı.
16:25
Erciş'e İş-Kur Merkez İlçe Müdürlüğü Kuruldu Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftci, Erciş’e İş-Kur İlçe Müdürlüğü kurulması girişimlerinin olumlu sonuçladığını söyledi.
Erciş'e İş-Kur Merkez İlçe Müdürlüğü Kuruldu
15:27
Erciş'te 'Sürü Yönetimi Elamanı Benim' Projesi Van’ın Erciş Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Erciş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Sürü Yönetimi Elemanı Benim’ projesi kapsamında kurs düzenlendi.
Erciş'te 'Sürü Yönetimi Elamanı Benim' Projesi
12:49
Van'da Cezaevlerinin Suyu Güneş Enerjisiyle Isınacak Van'da, cezaevlerine kurulan kollektörlerle tutuklu ve hükümlülerin sıcak su ihtiyacı güneş enerjisinden karşılanacak.
10:59
Erciş'te "Sürü Yönetimi Elemanı Benim" Projesi Erciş Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle, "Sürü Yönetimi Elemanı Benim" Projesi kapsamında kurs açıldı.
22:12
Malatya'da Protokol Krizi Türkiye Cumhuriyeti'nin ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü vefatının 41. yılında Malatya'da da düzenlenen etkinliklerle anıldı.
Malatya'da Protokol Krizi
19:32
CHP Milletvekilinin İsminin Protokolde Yer Almaması Krize Neden Oldu Türkiye Cumhuriyeti'nin ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü vefatının 41. yılında Malatya'da da düzenlenen etkinliklerle anıldı.
18:22
Erciş OSB Tapusuna Kavuştu Van'ın Erciş Organize Sanayi Bölgesi tapusuna kavuştu.
Erciş OSB Tapusuna Kavuştu
13:34
Çiftçi: "Erciş İlçesinde 11 Bin 900 Dekar Arazi Suya Kavuşacak" Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamında geçen yıl yapımına başlanan Van Erciş Meydanboğazı Göleti sayesinde 11 bin 900 dekar tarım arazisi suya kavuşuyor.
Çiftçi: 'Erciş İlçesinde 11 Bin 900 Dekar Arazi Suya Kavuşacak'
09:38
Eş Başkanlar Basınla Bir Araya Geldi Van’ın Erciş Belediyesi eş başkanları Diba Keskin ile Abdurrahman Çağan, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Eş Başkanlar Basınla Bir Araya Geldi
13:18
Kadın Başkan'ın Gece Mesaisi Van’ın Erciş ilçe Belediye Başkanı Diba Keskin, gece geç saatlerde kar yağışından dolayı başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.
Kadın Başkan'ın Gece Mesaisi
10:04
Erciş'teki Trafik Kazasında 4 Öğretmen Yaralandı Van'ın Erciş ilçesinde, buzlu yolda meydana gelen trafik kazasında 4 öğretmen yaralandı.
19:46
Erciş'te Trafik Kazası: 4 Yaralı Van’ın Erciş ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
11:32
Kar Yağışı Doğu'da kış- Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor- Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi Bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı
10:42
Doğu'da Kış Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.
Doğu'da Kış
10:09
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Van'da etkili olan kar yağışıyla birlikte 160 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
10:02
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
23:35
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek Adana'daki UCLG-MEWA toplantısında Barışın İnşası ve Kent Diplomasisi ile Cinsiyet Eşitliği Komitesi kuruldu.
UCLG-MEWA Yeni Komitelerle Daha da Güçlenecek
14:42
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Gökçe, Son Yolculuğuna Uğurlandı Danışma Meclisi üyeliği yapan ve 1982 Anayasası'nın mimarlarından olan Abbas Gökçe'nin cenazesi, Üsküdar'da toprağa verildi.
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Gökçe, Son Yolculuğuna Uğurlandı
12:27
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Alamettin beldesinde, okul servisinin takla atması sonucu 9 öğrenci yaralandı.
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı
12:20
Kayseri'ye Kar Yağdı (3) Kazada YARALANANLARIN KİMLİKLERI BELİRLENDİ Sarıoğlan ilçesi Alamettin mahallesi Yahyalı mevkiisinde devrilen öğrenci servis minibüsünde yaralananların kimlikleri belirlendi.
Kayseri'ye Kar Yağdı (3)
10:48
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'de 9 yaralı Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
10:16
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
14:04
Erciş'te Trafik Kazası; 4 Yaralı Van’ın Erciş ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
21:58
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Abbas Gökçe Vefat Etti Danışma Meclisi üyeliği yapan ve 1982 Anayasası'nın mimarlarından olan Abbas Gökçe vefat etti.
12:01
Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede Van Gölü'ne özgü inci kefalinden sonra, göle dökülen Ilıca, Zilan, Kömürcü ve Deliçay akarsularında yaşayan 'Erciş Bıyıklısı' balığı ile ilgili de araştırma yapılıyor.
Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede
12:01
Van Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede Van Gölü'ne özgü inci kefalinden sonra, göle dökülen Ilıca, Zilan, Kömürcü ve Deliçayda yaşayan 'Erciş Bıyıklısı' olarak nitelendirilen balık ile ilgili de araştırma yapılıyor.
Van Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede
10:42
Erciş Bıyıklısı" Yok Olma Tehlikesi Altında "Erciş bıyıklısı" yok olma tehlikesi altında- Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sarı, dünyada sadece Erciş ilçesindeki derelerde yaşayan ve halk arasında "Erciş bıyıklısı" olarak bilinen balığın neslinin, derelere yapılan sekiler nedeniyle tehlikeye girdiğini bildirdi Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sarı, Erciş ilçesindeki derelerde yaşayan ve halk arasında "Erciş bıyıklısı" olarak bilinen balığın
Erciş Bıyıklısı' Yok Olma Tehlikesi Altında
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:12:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]