SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ

Son Dakika Erciş Haberleri

12:01
Van Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede Van Gölü'ne özgü inci kefalinden sonra, göle dökülen Ilıca, Zilan, Kömürcü ve Deliçayda yaşayan 'Erciş Bıyıklısı' olarak nitelendirilen balık ile ilgili de araştırma yapılıyor.
Van Erciş Bıyıklısı'nın Nesli Tehlikede
10:42
Erciş Bıyıklısı" Yok Olma Tehlikesi Altında "Erciş bıyıklısı" yok olma tehlikesi altında- Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sarı, dünyada sadece Erciş ilçesindeki derelerde yaşayan ve halk arasında "Erciş bıyıklısı" olarak bilinen balığın neslinin, derelere yapılan sekiler nedeniyle tehlikeye girdiğini bildirdi Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sarı, Erciş ilçesindeki derelerde yaşayan ve halk arasında "Erciş bıyıklısı" olarak bilinen balığın
Erciş Bıyıklısı' Yok Olma Tehlikesi Altında
09:29
"Erciş Bıyıklısı" Yok Olma Tehlikesi Altında YYÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sarı, "Erciş bıyıklısı" olarak bilinen balığın neslinin, derelere yapılan sekiler nedeniyle tehlikeye girdiğini bildirdi.
16:13
Sırt Çantasında 1 Kilo Afyon Sakızı Ele Geçirildi Van'ın Muradiye ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yolcu otobüsünde bir kişinin sırt çantasında yapılan aramada, 1 kilo 8 gram afyon sakızı ele geçirildi.
16:12
Ic Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs Desteği 10 yılda 10 binin üzerinde başarılı öğrenciye burs sağlayarak eğitimlerini tamamlamalarına destek olan IC Vakfı, 2014 yılında da Türkiye genelinde 650 öğrenciye karşılıksız burs verdi.
Ic Vakfı'ndan 2014'te 650 Öğrenciye Burs Desteği
16:10
Van'da Uyuşturucuyla Mücadele Bir otobüste yapılan aramada Afgan uyruklu kişinin çantasında 1 kilogram afyon sakızı bulundu.
15:46
Van'da Afyon Sakızı Operasyonu Van’ın Muradiye ilçesinde düzenlenen bir operasyonda, bin 8 gram afyon sakızı ele geçirildi.
14:38
Anadolu Gençlik Derneği'nden Siyer-İ Nebi Yarışması Anadolu Gençlik Derneği, 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği Siyer-i Nebi sınavının yarın Van’da da yapılacağı belirtildi.
12:50
Rüşvetten 5 Yıl Ceza Alan Savcı, 174 Kilo Uyuşturuyla Yakalandı Van'da gerçekleştirilen operasyonda, içinde eski cumhuriyet savcısı ve eski polis memurunun olduğu araçta 161 kilo 243 gram toz esrar ve 13 kilo 225 gram eroin bulundu.
Rüşvetten 5 Yıl Ceza Alan Savcı, 174 Kilo Uyuşturuyla Yakalandı
12:00
Rüşvet Almaktan Uzaklaştırılan Savcı Bu Kez Eroinden Yakalandı Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde iki yıl önce rüşvet aldığı iddiasıyla 5 yıl hapis cezası ve alan Cumhuriyet Savcısı C.K. bu kez eroinden yakalandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]