17:2100
SON DAKİKA ERCİŞ HABERLERİ

Son Dakika Erciş Haberleri

   

  Süphan Dağı'na 2 Günlük Tırmanış

  Süphan Dağı'na 2 Günlük Tırmanış

  Van'ın Erciş İlçesi'ndeki, Erciş Süphan Dağcılık Arama Kurtarma Sanat ve Doğa Koruma Derneği ile Van İl Afet Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan 20 kişilik ekip, Süphan Dağı'na zirve tırmanışı yapacak. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İlk İcraatları Süphan'a Tırmanmak Olacak

  Erciş ilçesinde kurulan Erciş Süphan Dağcılık Arama Kurtarma Sanat Kültür ve Doğa Koruma Derneği, ilk faaliyetini Süphan Dağı'na düzenleyeceği tırmanışla gerçekleştirecek. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Süphan Dağı'na Tırmanış

  Süphan Dağı'na Tırmanış

  Van’ın Erciş ilçesinde faaliyet vermeye başlayan Erciş Süphan Dağcılık Arama Kurtarma Sanat ve Doğa Koruma Derneği ile Van İl Afat Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan 20 kişilik bir grup, iki gün sürecek Süphan Dağı eğitim ve tırmanışı gerçekleştirecek. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İtirafçılar, Selam Tevhid Örgütünü Anlattı

  İtirafçılar, Selam Tevhid Örgütünü Anlattı

  Selam Tevhid örgütüyle ilgili kamuoyunun hiç bilmediği gerçekler ortaya çıktı. İtirafçıların, polise örgütün mühimmat deposunu gösterdiği belirtildi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Van'da Bahçe Yangını

  Van'da Bahçe Yangını

  Van’ın Muradiye ilçesinde, sigara izmaritinden dolayı çıkan yangın, kısa sürede söndürüldü. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Erdoğan Van'a Geliyor

  Başbakan Erdoğan Van'a Geliyor

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları kapsamında 31 Temmuz'da Van'da miting yapacağını söyledi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erciş'te Bayramlaşma

  Erciş'te Bayramlaşma

  Van’ın Erciş ilçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle ilçe kaymakamlığı tarafından bir program düzenlendi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 17:21:02. #1.12#