SON DAKİKA ERCİYES HABERLERİ

Son Dakika Erciyes Haberleri

 • 15:39Kto Başkanı Hiçyılmaz, Rekabet Endeksi Araştırması'nı Bakan Işık'a AnlattıKto Başkanı Hiçyılmaz, Rekabet Endeksi Araştırması'nı Bakan Işık'a AnlattıKayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Rekabet Endeksi Araştırması kitabını, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a anlattı.
 • 14:45Türkiye'nin Turist HaritasıTürkiye'nin Turist HaritasıTürkiye'ye gelen turist sayısında ilk sıralarda yer alan Almanlar ve Ruslar dünyaca ünlü deniz ve kumsallara sahip Antalya'yı, İngilizler ise Muğla'yı tercih ediyor.
 • 13:53Türkiye'nin Turist Haritası (3)Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu'yu, zengin tarihi mirasını, renkli kültürel yapısını ve doğal güzelliklerini görmek isteyen milyonlarca turist ziyaret ediyor.
 • 11:09Okundu) Türkiye'nin Turist Haritası (3)Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu'yu, zengin tarihi mirasını, renkli kültürel yapısını ve doğal güzelliklerini görmek isteyen milyonlarca turist ziyaret ediyor.
 • 22:19Süper Lig: Kayseri Erciyesspor 2-3 SivassporSpor Toto Süper Lig 29. hafta maçında kümede kalma mücadelesi veren Kayseri Erciyes evinde Medicana Sivasspor'u konuk etti.
 • 19:56Bakan Işık: Türkiye'nin Hiçbir Sağlık Hizmeti Avrupa'dan Geri DeğilBakan Işık: Türkiye'nin Hiçbir Sağlık Hizmeti Avrupa'dan Geri DeğilBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, "Türkiye'nin hiçbir sağlık hizmeti Avrupa'dan geri değil." dedi.
 • 18:51Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kayseri'de AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin hiçbir sağlık hizmetinin Avrupa'dan geri olmadığını belirterek, "Hatta iddialı söylüyorum; şu anda ABD, Türkiye'nin sağlıkta yaptığı bu dönüşümü inceliyor.
 • 18:09Fikri Işık: Fikri Işık: "Artık Kendi Tüfeğimizi, Kendi Topumuzu Yapıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması-Salondan genel detay-Fikri Işık'ın Erciyes Teknopark Tekno-5 binasının ve Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin açılışını gerçekleştirmesi-Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın standları gezmesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kayseri'de: - "Geleneksel sektörlerde, güçlü olduğumuz sektörlerde hedefimiz katma değeri yüksek ürünler üretmek.
 • 16:28Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Kayseri'de AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Geleneksel sektörlerde, güçlü olduğumuz sektörlerde hedefimiz katma değeri yüksek ürünler üretmek.
 • 16:17Teknopark Ek Bina ve Teknoloji Transfer Ofisi Hizmete AçıldıTeknopark Ek Bina ve Teknoloji Transfer Ofisi Hizmete AçıldıKayseri Erciyes Üniversitesi Teknopar ek binası ve Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi, Sanayi, Ticaret ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.
 • 14:52Bakan Işık: Bunların Hiçbiri Haydar Baş'ın Eline Su Dökemez (2)Bakan Işık: Bunların Hiçbiri Haydar Baş'ın Eline Su Dökemez (2)Bilim MERKEZİNİ GEZDİ, TEKNOPARK OFİSİNİ AÇTI Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Harikalar Diyarı bünyesinde yaptığı Bilim Merkezi'ni gezerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 • 14:21Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi ve Tekno-5 binası açılış törenine katıldı.
 • 08:09Demba Ba: Yedek Kalmam Sürpriz DeğildiTrabzonspor galibiyeti sonrası Demba Ba, açıklamalarda bulundu.
 • 23:49Bilic: Bilic: "Bu Sezon Ortaya Koyduğumuz En Olgun Oyundu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in açıklamaları Maçın ardından- Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic: "Bu sezon bir çok iyi maç oynadık.
 • 23:19Trabzonspor-Beşiktaş Maçının Ardından -2Trabzonspor-Beşiktaş Maçının Ardından -2Trabzonspor-Beşiktaş maçının ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Biliç, 2-0 kazandıkları Trabzonspor karşılaşmasının ardından düzenlediği basın toplantısında, Bu sezonun en olgun oyununu ortaya koyduk dedi.
 • 23:10Trabzonspor-Beşiktaş Maçının Ardından0 kazandıkları Trabzonspor karşılaşmasının ardından düzenlediği basın toplantısında, "Bu sezonun en olgun oyununu ortaya koyduk" dedi.
 • 23:01Maçın ArdındanBeşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 2-0 kazandıkları Trabzonspor maçında bu sezonun en olgun oyunlarını ortaya koyduklarını söyledi.
 • 16:16Oto Servisleri Sitesi'nin Yapımı Devam EdiyorOto Servisleri Sitesi'nin Yapımı Devam EdiyorOto Servisleri Sitesi Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı’na AK Parti Milletvekili adayları da katıldı.
 • 21:09Mersin İdmanyurdu - Torku Konyaspor Maçının ArdındanMersin İdmanyurdu - Torku Konyaspor Maçının ArdındanMersin İdmanyurdu - Torku Konyaspor maçının ardından Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Çalımbay Arkadaşlarımı tebrik ediyorum Torku Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman Mutlaka bir çözülme olacaktı, bu maçta oldu Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, sahasında oynadığı maçta Torku Konyaspor'u 3-1 mağlup ederken, Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Son 3 haftadır iyi bir gidişatımız vardı.
 • 21:00Aykut Kocaman: Bir Türlü İnsiyatifi Ele AlamadıkAykut Kocaman: Bir Türlü İnsiyatifi Ele AlamadıkTorku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman Mersin İdmanyurdu karşısında bir türlü insiyatifi ele alamadıklarını söyledi.
 • 20:19Mersin İdmanyurdu - Torku Konyaspor Maçı Soyunma OdalarıMersin İdmanyurdu - Torku Konyaspor Maçı Soyunma OdalarıSpor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, sahasında oynadığı maçta Torku Konyaspor'u 3-1 mağlup etti.
 • 18:12Taner Yıldız - Doların Artışının Petrole YansımasıTaner Yıldız - Doların Artışının Petrole YansımasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Erciyes'te Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) üyeleriyle bir araya geldi ve soruları yanıtladı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "İran doğalgazı Türkiye'ye pahalı satılmaktadır ve aldığımız en pahalı gaz İran doğalgazıdır.
 • 17:35Kayseri - 122 Yıllık Kayseri Lisesinde Mezunlar BuluştuKayseri - 122 Yıllık Kayseri Lisesinde Mezunlar Buluştu122 yıllık Kayseri lisesinde mezunlar buluştu Bakan Yıldız, mezun olduğu lisede Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Erciyes dağındaki medya toplantısından sonra 122 yaşındaki Kayseri Lisesinin buluşma etkinliğine katıldı.
 • 16:55Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik Muhtarlarla Bir Araya GeldiBüyükşehir Belediye Başkanı Çelik Muhtarlarla Bir Araya GeldiBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ’birlikte yönetme’ kültürü çerçevesinde muhtarlarla bir araya gelerek görüşlerini aldıklarını söyledi.
 • 16:31Taner Yıldız - Özelleştirme PolitikasıTaner Yıldız - Özelleştirme PolitikasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın konuşması- Detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (3)- "Milletvekili adaylarımızın bizlerden kötü olmadığını tam tersi daha iyi olduğunu söylüyorum.
 • 16:27Taner Yıldız: Taner Yıldız: "Hiçbir Enerji Projesinde Bakanlığımız Döneminde Enerji Sektörü Hazine Garantisi...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın konuşması- Detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (3)- "Milletvekili adaylarımızın bizlerden kötü olmadığını tam tersi daha iyi olduğunu söylüyorum.
 • 15:19Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (3)Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, "Milletvekili adaylarımızın bizlerden kötü olmadığını tam tersi daha iyi olduğunu söylüyorum.
 • 14:15Yıldız: Yıldız: "İran Doğalgazı Türkiye'ye Pahalı Satılmaktadır"Görüntü dökümü: - Detaylar- Taner Yıldız'ın konuşması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (2)- "İran doğalgazı Türkiye'ye pahalı satılmaktadır ve aldığımız en pahalı gaz İran doğalgazıdır.
 • 13:32Erciyes'te Kar Kalitesi Düştü, Sakatlanmalara DikkatErciyes'te Kar Kalitesi Düştü, Sakatlanmalara DikkatÖnemli kayak merkezlerinden Erciyes’te kar kalitesinin düşmesine bağlı olarak kayak yapmak tehlikeli hale geldi.
 • 13:22Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (2)Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, "İran doğalgazı Türkiye'ye pahalı satılmaktadır ve aldığımız en pahalı gaz İran doğalgazıdır.
 • 13:12Yıldız: Yıldız: "İsyan mı Çıkartacak, Sivil İtaatsizlik Nedir?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın konuşması- Detaylar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (1)- "Türkiye yerinde sayacak bir ülke olmak istiyorsa aynı sistemle devam etmesi gerekir ancak dünyada ilk 10 ülkeden biri olmak istiyorsa sisteminin değişmesi gerekir"- "Türkiye'nin hak ettiği ve bulunması gereken yer başkanlık sistemidir"- "Koalisyon ihtimali görmüyorum"- "AK Parti tek başına iktidarı sağlayarak 2019'a kadar tüm programlarını gerçekleştirecektir" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türkiye yerinde sayacak bir ülke olmak istiyorsa aynı sistemle devam etmesi gerekir ancak dünyada ilk 10 ülkeden biri olmak istiyorsa sisteminin değişmesi gerekir" dedi.
 • 13:01Yıldız: Soma ve Ermenek'teki Maden Kazaları MahcubiyetimYıldız: Soma ve Ermenek'teki Maden Kazaları MahcubiyetimEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma ve Ermenek maden facialarında başarısız olduklarını ifade ederek, "Bu benim ve bakanlığımın mahcubiyetidir.
 • 12:28Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: (1)Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türkiye yerinde sayacak bir ülke olmak istiyorsa aynı sistemle devam etmesi gerekir ancak dünyada ilk 10 ülkeden biri olmak istiyorsa sisteminin değişmesi gerekir" dedi.
 • 11:25Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız AçıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri’de ekonomi muhabirleri ile bir araya geldiği programda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde yüzde 48’ler bandını rahatlıkla geçeceğini belirtirken, HDP’nin ise barajı aşamayacağını söyledi.
 • 09:02Gündem/ 2 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valiliği ziyaret edecek, Adalet Caddesi'nde düzenlenecek toplu açılış töreninde konuşacak.
 • 00:02Gündem Özeti/ 2 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Genel Kurulu'na katılacak, partisinin Antalya mitinginde halka hitap edecek.
 • 20:02AK Parti'nin Kastamonu MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin sıradan bir seçim olmayacağını belirterek, "7 Haziran'da, ya bu al bayrağı izzetle dalgalandıran AK Parti iktidarı güçlü bir şekilde devam edecek ve dünyada adaletin sözcüsü olacak ya da bunların tuzaklarıyla Türkiye kaosa sürüklenecek" dedi.
 • 18:06Başbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Davutoğlu, Kastamonu'da Muhalefete YüklendiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Kastamonu mitinginde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.
 • 20:22AK Parti'nin Aksaray MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Uzun zamandır havaalanı beklentisi içindeydiniz.
 • 18:58Başbakan Ahmet Davutoğlu Aksaray'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu Aksaray'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Yarın 1 Mayıs için, ki çağrıda bulundum bugün. 1 Mayıs’ı herkes her yerde kutlayabilir.
 • 17:17AK Parti'nin Niğde MitingiAK Parti Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın "Kabe nasıl Müslümanlar için kutsalsa, nasıl Kudüs Yahudiler için kutsalsa, Taksim de bizim için kutsal" dediğini belirterek, "Bu nasıl söz? İster ateist ol, ister anarşist ol, o senin bileceğin şey ama biz Kabe'ye laf söyletmeyiz.
 • 16:51Gökyüzündeki Özgürlüğe 42 Kişi Daha KatıldıGökyüzündeki Özgürlüğe 42 Kişi Daha KatıldıKayseri Talas Belediyesi tarafından düzenlenen 2015 yılının ilk yamaç paraşütü başlangıç ve tekamül kurslarını başarıyla tamamlayan 42 kişi daha sertifikalarını alarak gökyüzünde özgürce uçmanın keyfini yaşadı.
 • 15:453. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştay'ı Gerçekleştirildi3. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştay'ı GerçekleştirildiNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Seramik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASEM) tarafından ‘3. Ulusal Alternatif Seramik Pişirim Çalıştayı gerçekleştirildi.
 • 15:35Gökyüzündeki Özgürlüğe 42 Kişi Daha KatıldıGökyüzündeki Özgürlüğe 42 Kişi Daha KatıldıTalas Belediyesi tarafından düzenlenen 2015 yılının ilk yamaç paraşütü başlangıç ve tekamül kurslarını başarıyla tamamlayan 42 kişi sertifikalarını alarak gökyüzünde özgürce uçmanın keyfini yaşadı.
 • 12:58Kayseri Kültür ve Turizm Derneğinden 3 Mayıs Türkçülük Günü AçıklamasıKayseri Kültür ve Turizm Derneğinden 3 Mayıs Türkçülük Günü AçıklamasıKayseri Kültür ve Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Alim Gerçel, 3 Mayıs Türkçülük Günü öncesi basın toplantısı düzenledi.
 • 15:56Adıyaman Üniversitesi'nde Elektronik İmzalı Diploma DönemiAdıyaman Üniversitesi'nde Elektronik İmzalı Diploma DönemiAdıyaman Üniversitesi bölüm ve programlarından mezun olan öğrenciler artık elektronik imzalı diploma alacak.
 • 15:24Mersin İdmanyurdu Seriye Bağlamak İstiyorMersin İdmanyurdu Seriye Bağlamak İstiyorMersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Torku Konyaspor maçının ligdeki konum açısından önemli olduğunu belirterek, "Konya maçı bizim için önemli bir maç. İçeride oynayacağımız Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında puan çıkaracağıma yürekten inanıyorum" dedi.
 • 16:27Osmanlıspor'dan '401 Liralık Bilet' AçıklamasıOsmanlıspor, Samsunspor yönetiminin PTT 1. Lig’in 30. haftasında oynanacak maçta rakip taraftar için bilet fiyatlarını 401 lira olarak açıklamasıyla ilgili açıklamada bulundu.
 • 15:33Olcay Şahan Beklentinin Altında KaldıÖzel hayatına gösterdiği dikkat ve hiç sakatlanmamasıyla Terminatör lakabını alan Olcay Şahan, bu sezon gözle görülür bir düşüş yaşıyor.
 • 15:21Olcay Şahan'ın Bütün İlkleri Yaşadığı Sezon Bu SezonAli Danaş, İstanbul-DHA Siyah-beyazlı takıma geldiği 2012 -2013 sezonundan itibaren beyefendi kişiliği, özel hayatına gösterdiği dikkat ve hiç sakatlanmamasıyla Terminatör lakabını alan Olcay Şahan, bu sezon gözle görülür bir düşüş yaşıyor.