SON DAKİKA ERDEK HABERLERİ

Son Dakika Erdek Haberleri

12:02
11:29
Lodos Denizle Karayı Birleştirdi, Vapur Neredeyse Arabaya Çarpıyordu Balıkesir'de lodos hayatı olumsuz etkilerken deniz ile kara birleşti. Bir vapurun ise arabaya çarpmasına ramak kalması çok enteresan bir görüntü oluşturdu.
Lodos Denizle Karayı Birleştirdi, Vapur Neredeyse Arabaya Çarpıyordu
10:33
Lodos Balık Fiyatlarını Yükseltti Sardalya 10, istavrit 15, mezgit ve hamsi 20, çinakop 25 liraya yükseldi.
08:50
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'da iki gündür devam eden kuvvetli lodos nedeniyle, yeni stadyum inşaatında kullanılan vincin devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
21:19
Balıkesir'de Şiddetli Lodos Nedeniyle Deniz, Kara ile Birleşti, Tekneler Battı Balıkesir'in Erdek sahilinde şiddetli lodos hayatı olumsuz etkilerken deniz ile kara birleşti. Kabaran denizde oluşan dalgalar, balıkçı teknelerini batırdı.
Balıkesir'de Şiddetli Lodos Nedeniyle Deniz, Kara ile Birleşti, Tekneler Battı
20:40
Erdek'te Deniz Kara ile Birleşti, Tekneler Suya Gömüldü Balıkesir’in Erdek sahilinde şiddetli lodos hayatı olumsuz etkilerken, deniz ile kara birleşti.
Erdek'te Deniz Kara ile Birleşti, Tekneler Suya Gömüldü
20:19
Batan Teknelerin Molozları Sahili Doldurdu Balıkesir’in Erdek sahilinde şiddetli lodos nedeniyle tekneler battı, moloz yığınları oluştu.
Batan Teknelerin Molozları Sahili Doldurdu
13:04
Fırtına Ro-Ro Gemisini Karaya Oturuttu Balıkesir'in Erdek İlçesinde etkili olan fırtına nedeniyle, koyda bekletilen Güneşli adlı Ro-Ro gemisi, sabaha karşı karaya oturdu.
Fırtına Ro-Ro Gemisini Karaya Oturuttu
18:11
Binlerce Deniz Anası Sahili İstila Etti Binlerce deniz anasının istilasına uğrayan erdek sahilleri ilginç görüntüler oluşturdu
Binlerce Deniz Anası Sahili İstila Etti
13:18
BUDO, 2 Yılda 2 Milyon Kişi Taşıdı Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla yolcu taşımaya başlayan Bursa Deniz Otobüsleri bugüne kadar 2 milyonu aşkın yolcu taşıdı.
BUDO, 2 Yılda 2 Milyon Kişi Taşıdı
11:46
BUDO 2 Yılda 2 Milyondan Fazla Yolcu Taşıdı Yolculu seferlere başlanmasının ikinci yılı dolayısıyla Mudanya ve Kabataş'taki yolcu terminal binaları yeşil beyaz balonlarla süslendi.
11:44
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan BUDO, ikinci yaş gününde 2 milyonu aşkın yolcu sayısına ulaştı.
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi
11:02
BUDO 2 Yaşında Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'yla İstanbul arasındaki ulaşımı rahatlatmak amacıyla hizmete aldığı BUDO, aylık yaklaşık 100 bin kişiye eşdeğer müşteri oranıyla pazardaki yerini sağlamlaştırdı.
BUDO 2 Yaşında
20:19
Kadın Olmayı İsteyen Eski Öğretmen: Ameliyat Paramı AK LGBT Verecek İngilizce öğretmeni iken meslekten atılan Nedim Uzun, babasının emekli aylığını almak için kadın olacağını, ameliyat parasını da AK LGBT'lilerin karşılayacağını duyurdu.
Kadın Olmayı İsteyen Eski Öğretmen: Ameliyat Paramı AK LGBT Verecek
10:58
Balıkesir'den Kısa Kısa Anne çocuk eğitimi tamamlandı.
10:39
Farabi, Keçiören'de Gençler ile Birlikte Anıldı "Okullarda Yaşayan Değerler" projesi kapsamında Türk asıllı İslam Felsefecisi Farabi, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın da katıldığı bir programla anıldı.
Farabi, Keçiören'de Gençler ile Birlikte Anıldı
22:52
Bandırma Merkezli Fuhuş Çetesi Operasyonu Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan eğlence mekanlarına gazete ilanları ve menajerler aracılığıyla kandırdıkları kadın ve yaşı küçük kız çocuklarını pazarlayan şebeke, polis tarafından çökertildi.
Bandırma Merkezli Fuhuş Çetesi Operasyonu
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
14:15
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı Bursa - Ankara yolunun Bozüyük mevkii kapanırken, yolcu otobüslerinin İnegöl terminalinden çıkmasına izin verilmedi.
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı
13:25
Karadeniz-İç Anadolu Yolu Trafiğe Kapandı Çorum'da gece geç saatlerden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Karadeniz'i İç Anadolu'ya bağlayan Çorum-Samsun ve Çorum-Amasya karayolu trafiğe kapandı.
12:03
Erdek'te Balık Fiyatları Tavan Yaptı Hava muhalefetinden etkilenen balık sezonu, Balıkesir'in Erdek ilçesinde fiyatların tavan yapmasına neden oldu.
Erdek'te Balık Fiyatları Tavan Yaptı
18:18
Marmara'da Esaret Bitti, Hayat Normale Girdi Balıkesir'in ada ilçesi olan Marmara, tam 48 saat sonra karanlıktan kurtuldu.
Marmara'da Esaret Bitti, Hayat Normale Girdi
00:35
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
16:55
Bandırma'da Şiddetli Fırtına Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde hızı saatte 100 kilometre ulaşan şiddetli poyraz hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Bandırma'da Şiddetli Fırtına
16:12
Marmara Adası Geceyi Karanlıkta Geçirdi (3) Bandırma'da FIRTINA Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde hızı saatte 100 kilometre ulaşan şiddetli poyraz hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Marmara Adası Geceyi Karanlıkta Geçirdi (3)
15:50
Ölen Kanser Hastasının Takvime Yazdığı Not Şoke Etti İzmir'de kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 30 yaşındaki Salih Gencel'in, duvar takviminde vefat ettiği gününün altına 'Ben yokum Salih Gencel' notunu yazarak imzaladığı ortaya çıktı.
Ölen Kanser Hastasının Takvime Yazdığı Not Şoke Etti
15:29
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İDO'ya rakip olarak Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
14:12
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri, 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
12:10
Marmara Adası, Geceyi Karanlıkta Geçirdi Balıkesir'in Marmara İlçesi ve ilçeye bağlı adalar, elektrik taşıyan hatların tipide kopması sonucu geceyi karanlıkta geçirdi.
02:42
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesinde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adalarında elektriklerin kesilmesine neden oldu.
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı
23:26
Balıkesir Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesi'nde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adaları'nda elektriklerin kesilmesine neden oldu.
Balıkesir Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı
22:19
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesi'nde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adaları'nda elektriklerin kesilmesine neden oldu.
14:34
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde, geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan Erdek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin bahçe duvarının sıvaları dökülünce altından Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
13:10
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'de geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan okulun bahçe duvarının sıvaları dökülünce, Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
12:30
Marmarabirlik Yılı 41,7 Milyon Lira Kar ile Kapatıyor Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa: "Marmarabirlik, 2010 yılı öncesinde zarar eden bir kurum halindeyken ilk yıl 7,8 milyon, ikinci yıl 17 milyon, üçüncü yıl 23 milyon lira ve bu yıl itibarıyla '41 kere maşallah diyorum', 41 milyon 700 bin lira kar eden bir kuruluş haline geldi" "2010 yılında 18 ülkeye.
10:21
Zeytinliada Turizme Açılıyor Balıkesir Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, inanç turizminde önemli bir yere sahip olan Zeytinliada'nın turizme açılması konusunda son aşamaya gelindiğini bildirdi.
13:33
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı: 47 Ülkeye Türk Zeytini Yediriyoruz Marmarabirlik yönetim başkanı Hidayet Asa, '' 2009'da birlik olarak 18 ülkeye ihracat yaparken şimdi ise 47 ülkeye Türk zeytini ve ürünü yediriyoruz" dedi.
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı: 47 Ülkeye Türk Zeytini Yediriyoruz
12:05
Balıkesir'de Reklam Panolarına Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü Balıkesir'in Erdek ilçesinde yol kenarındaki reklam panolarına çarpan otomobilin sürücüsü 39 yaşındaki İsmail Batı öldü.
Balıkesir'de Reklam Panolarına Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü
11:45
Erdek'te Reklam Tabelasına Çarpan Sürücü Öldü Balıkesir'in Erdek ilçesinde, direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki reklam tabelasına çarpan otomobil sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.
Erdek'te Reklam Tabelasına Çarpan Sürücü Öldü
11:36
Balıkesir'de Trafik Kazaları: 1 Ölü, 5 Yaralı Balıkesir’in Bandırma ve Erdek ilçelerinde meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
16:23
Bandırma Balıkçılar Odası Başkanı Güler Açıklaması "Popülasyonu azalan jumbo karidesin fiyatı 90 lira."
12:42
Erdek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayrak Açıklaması "Erdek sınırları içinde, 38 kurs merkezinde, 800 kursiyere eğitim veriyoruz.
21:00
Bandırma'da Kadınlardan Yıl Sonu Fuarı Balıkesir’in Bandırma ve Erdek ilçelerindeki ticaret odalarının kadın girişimciler kurulları, bölgedeki kadın girişimcilere yeni yıl sürprizi yaparak, ekonomik katkı sağlamaları için yıl sonu fuarı düzenledi.
Bandırma'da Kadınlardan Yıl Sonu Fuarı
19:38
Balıkesirli Kadın Girişimcilere Yeni Yıl Sürprizi Balıkesir'in Bandırma ve Erdek ilçelerindeki ticaret odalarının Kadın Girişimciler Kurulları, kadın girişimcilere yeni yıl sürprizi yaparak, yıl sonu fuarı düzenledi.
Balıkesirli Kadın Girişimcilere Yeni Yıl Sürprizi
17:07
Bandırma'daki Eğitimciler Kooperatifi, 14'ncü Mağazasını Açtı Balıkesir’in Bandırma ilçesi ve çevresinde hizmet gösteren Bandırma S.S. Eğitimciler Tüketim Kooperatifi, 13 ve 14’ncü mağazalarını Erdek ilçesinde açtı.
Bandırma'daki Eğitimciler Kooperatifi, 14'ncü Mağazasını Açtı
15:59
Bedava ve İndirimli Su' Kararına Para Cezası Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde 2005 yılında, 'ücretsiz ve indirimli su' kararı aldıkları için haklarında dava açılan dönemin AK Partili, bugünün CHP'li Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ile o dönemin 11 Meclis Üyesi, 'görevi kötüye kullandıkları' gerekçesiyle 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
Bedava ve İndirimli Su' Kararına Para Cezası
16:33
Balıkesir Müftüsü'nden "Camide Kahvaltı" Açıklaması İl Müftüsü Açari: "Erdek'teki cami imamının namazın ardından kahvaltı vermesiyle ilgili haberden sonra 'Camide ikram olur mu?' şeklinde tepkiler aldık" "Arap ülkelerinde iftarlar ve sahurlar hep cami içinde yapılıyor.
10:20
Erdek'te Namaz Sonrası Camide Kahvaltı Erdek'te bir caminin imamı, cemaatin sabah namazlarına katılımını artırmak için kahvaltı ikram etmeye başladı.
Erdek'te Namaz Sonrası Camide Kahvaltı
13:19
Namaz Sonrası Camide Kahvaltı Erdek'te bir caminin imamı, cemaatin sabah namazlarına katılımını artırmak için kahvaltı ikram etmeye başladı İlgi gören uygulamada cemaat, namazın ardından cami içinde kurulan yer sofrasında kahvaltı yapıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:13:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDEK HABERLERİ
[Hata Bildir]