SON DAKİKA ERDEK HABERLERİ

Son Dakika Erdek Haberleri

13:43
Gmka Proje Eğitimlerini Tamamladı Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın son mali destek programı için proje hazırlama eğitimleri Balıkesir, Çanakkale ve Erdek’te yapılan eğitimlerle tamamladı.
Gmka Proje Eğitimlerini Tamamladı
16:10
GMKA'nın Proje Eğitimleri Şubat'ta Başlıyor Güney Marmara Kalkınma Ajansının proje eğitimleri 5-6 Şubat tarihlerinde yapılacak.
17:21
Lodos 20 Metrelik Tekneyi Batırdı Balıkesir’in Erdek sahiline haftasonu etkili olan şekilde etkili olan lodos, 20 metrelik restoran teknenin batmasına neden oldu.
Lodos 20 Metrelik Tekneyi Batırdı
17:10
Lodos 20 Metrelik Tekneyi Batırdı Balıkesir’in Erdek sahiline haftasonu etkili olan şekilde etkili olan lodos, 20 metrelik restoran teknenin batmasına neden oldu.
13:17
Yolu Deniz Aldı, Hakemler Mahsur Kaldı Balıkesir'in Erdek İlçesi Ocaklar Mahallesinde oynanan amatör futbol maçından dönen hakemler, dev dalgaların yolu kullanılamaz hale getirmesiyle statta mahsur kaldı.
Yolu Deniz Aldı, Hakemler Mahsur Kaldı
00:49
Narlı İskelesi'ndeki Gemi Tamamen Sulara Gömüldü Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Narlı İskelesi’nde 1 buçuk yıldır yarısı batan kuru yük gemisi, lodosun etkisiyle tamamen sulara gömülürken, bölgede çatılar uçtu ve ağaçlar devrildi.
Narlı İskelesi'ndeki Gemi Tamamen Sulara Gömüldü
19:43
Erdek Sahilinde Dev Dalgalar Balıkesir'de 2 gündür etkili olan şiddetli lodos, turizm bölgesi olan Erdek ilçesinde büyük hasara sebep oldu.
Erdek Sahilinde Dev Dalgalar
19:24
Lodos Deniz Canlılarını da Vurdu Balıkesir’in Erdek ilçesinde iki gündür devam eden şiddetli lodos deniz canlılarını da vurdu.
Lodos Deniz Canlılarını da Vurdu
19:01
Erdek, Dev Dalgalara Teslim Oldu Balıkesir’in turizm merkezlerinden biri olan Erdek ilçesinde iki gündür devam eden şiddetli lodos yönünü güneye çevirdi.
Erdek, Dev Dalgalara Teslim Oldu
18:35
Erdek Sahilinde Dev Dalgalar Balıkesir’de 2 gündür etkili olan şiddetli lodos, turizm bölgesi olan Erdek ilçesinde büyük hasara sebep oldu.
Erdek Sahilinde Dev Dalgalar
13:16
Erdek Liman Başkanı Yıldırım Açıklaması "Liman Başkanlığı olarak bir hasar tespit çalışması başlattık."
13:01
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor Deniz ve hava ulaşımında birçok seferi iptal ettiren, çatıları uçurup, direkleri deviren lodos, pazartesi günü etkisini kaybedecek, yerini kuvvetli yağışa bırakacak.
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor
12:02
11:29
Lodos Denizle Karayı Birleştirdi, Vapur Neredeyse Arabaya Çarpıyordu Balıkesir'de lodos hayatı olumsuz etkilerken deniz ile kara birleşti. Bir vapurun ise arabaya çarpmasına ramak kalması çok enteresan bir görüntü oluşturdu.
Lodos Denizle Karayı Birleştirdi, Vapur Neredeyse Arabaya Çarpıyordu
10:33
Lodos Balık Fiyatlarını Yükseltti Sardalya 10, istavrit 15, mezgit ve hamsi 20, çinakop 25 liraya yükseldi.
08:50
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'da iki gündür devam eden kuvvetli lodos nedeniyle, yeni stadyum inşaatında kullanılan vincin devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
21:19
Balıkesir'de Şiddetli Lodos Nedeniyle Deniz, Kara ile Birleşti, Tekneler Battı Balıkesir'in Erdek sahilinde şiddetli lodos hayatı olumsuz etkilerken deniz ile kara birleşti. Kabaran denizde oluşan dalgalar, balıkçı teknelerini batırdı.
Balıkesir'de Şiddetli Lodos Nedeniyle Deniz, Kara ile Birleşti, Tekneler Battı
20:40
Erdek'te Deniz Kara ile Birleşti, Tekneler Suya Gömüldü Balıkesir’in Erdek sahilinde şiddetli lodos hayatı olumsuz etkilerken, deniz ile kara birleşti.
Erdek'te Deniz Kara ile Birleşti, Tekneler Suya Gömüldü
20:19
Batan Teknelerin Molozları Sahili Doldurdu Balıkesir’in Erdek sahilinde şiddetli lodos nedeniyle tekneler battı, moloz yığınları oluştu.
Batan Teknelerin Molozları Sahili Doldurdu
13:04
Fırtına Ro-Ro Gemisini Karaya Oturuttu Balıkesir'in Erdek İlçesinde etkili olan fırtına nedeniyle, koyda bekletilen Güneşli adlı Ro-Ro gemisi, sabaha karşı karaya oturdu.
Fırtına Ro-Ro Gemisini Karaya Oturuttu
18:11
Binlerce Deniz Anası Sahili İstila Etti Binlerce deniz anasının istilasına uğrayan erdek sahilleri ilginç görüntüler oluşturdu
Binlerce Deniz Anası Sahili İstila Etti
13:18
BUDO, 2 Yılda 2 Milyon Kişi Taşıdı Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla yolcu taşımaya başlayan Bursa Deniz Otobüsleri bugüne kadar 2 milyonu aşkın yolcu taşıdı.
BUDO, 2 Yılda 2 Milyon Kişi Taşıdı
11:46
BUDO 2 Yılda 2 Milyondan Fazla Yolcu Taşıdı Yolculu seferlere başlanmasının ikinci yılı dolayısıyla Mudanya ve Kabataş'taki yolcu terminal binaları yeşil beyaz balonlarla süslendi.
11:44
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan BUDO, ikinci yaş gününde 2 milyonu aşkın yolcu sayısına ulaştı.
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi
11:02
BUDO 2 Yaşında Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'yla İstanbul arasındaki ulaşımı rahatlatmak amacıyla hizmete aldığı BUDO, aylık yaklaşık 100 bin kişiye eşdeğer müşteri oranıyla pazardaki yerini sağlamlaştırdı.
BUDO 2 Yaşında
20:19
Kadın Olmayı İsteyen Eski Öğretmen: Ameliyat Paramı AK LGBT Verecek İngilizce öğretmeni iken meslekten atılan Nedim Uzun, babasının emekli aylığını almak için kadın olacağını, ameliyat parasını da AK LGBT'lilerin karşılayacağını duyurdu.
Kadın Olmayı İsteyen Eski Öğretmen: Ameliyat Paramı AK LGBT Verecek
10:58
Balıkesir'den Kısa Kısa Anne çocuk eğitimi tamamlandı.
10:39
Farabi, Keçiören'de Gençler ile Birlikte Anıldı "Okullarda Yaşayan Değerler" projesi kapsamında Türk asıllı İslam Felsefecisi Farabi, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın da katıldığı bir programla anıldı.
Farabi, Keçiören'de Gençler ile Birlikte Anıldı
22:52
Bandırma Merkezli Fuhuş Çetesi Operasyonu Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan eğlence mekanlarına gazete ilanları ve menajerler aracılığıyla kandırdıkları kadın ve yaşı küçük kız çocuklarını pazarlayan şebeke, polis tarafından çökertildi.
Bandırma Merkezli Fuhuş Çetesi Operasyonu
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
14:15
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı Bursa - Ankara yolunun Bozüyük mevkii kapanırken, yolcu otobüslerinin İnegöl terminalinden çıkmasına izin verilmedi.
Bursa - Ankara Yolunda Kar Esareti, Yol Trafiğe Kapatıldı
13:25
Karadeniz-İç Anadolu Yolu Trafiğe Kapandı Çorum'da gece geç saatlerden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Karadeniz'i İç Anadolu'ya bağlayan Çorum-Samsun ve Çorum-Amasya karayolu trafiğe kapandı.
12:03
Erdek'te Balık Fiyatları Tavan Yaptı Hava muhalefetinden etkilenen balık sezonu, Balıkesir'in Erdek ilçesinde fiyatların tavan yapmasına neden oldu.
Erdek'te Balık Fiyatları Tavan Yaptı
18:18
Marmara'da Esaret Bitti, Hayat Normale Girdi Balıkesir'in ada ilçesi olan Marmara, tam 48 saat sonra karanlıktan kurtuldu.
Marmara'da Esaret Bitti, Hayat Normale Girdi
00:35
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
16:55
Bandırma'da Şiddetli Fırtına Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde hızı saatte 100 kilometre ulaşan şiddetli poyraz hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Bandırma'da Şiddetli Fırtına
16:12
Marmara Adası Geceyi Karanlıkta Geçirdi (3) Bandırma'da FIRTINA Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde hızı saatte 100 kilometre ulaşan şiddetli poyraz hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Marmara Adası Geceyi Karanlıkta Geçirdi (3)
15:50
Ölen Kanser Hastasının Takvime Yazdığı Not Şoke Etti İzmir'de kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 30 yaşındaki Salih Gencel'in, duvar takviminde vefat ettiği gününün altına 'Ben yokum Salih Gencel' notunu yazarak imzaladığı ortaya çıktı.
Ölen Kanser Hastasının Takvime Yazdığı Not Şoke Etti
15:29
Budo 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İDO'ya rakip olarak Bursa’yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
14:12
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri, 23 ayda 2 milyon yolcu taşıdı.
BUDO 2 Milyon Yolcuya Ulaştı
12:10
Marmara Adası, Geceyi Karanlıkta Geçirdi Balıkesir'in Marmara İlçesi ve ilçeye bağlı adalar, elektrik taşıyan hatların tipide kopması sonucu geceyi karanlıkta geçirdi.
02:42
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesinde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adalarında elektriklerin kesilmesine neden oldu.
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı
23:26
Balıkesir Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesi'nde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adaları'nda elektriklerin kesilmesine neden oldu.
Balıkesir Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı
22:19
Marmara İlçesi Fırtına Yüzünden Mahsur Kaldı Marmara Bölgesi'nde de etkili olan fırtına Balıkesir'in Marmara ilçesi ile Avşa ve Ekinlik Adaları'nda elektriklerin kesilmesine neden oldu.
14:34
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde, geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan Erdek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin bahçe duvarının sıvaları dökülünce altından Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
13:10
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'de geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan okulun bahçe duvarının sıvaları dökülünce, Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
12:30
Marmarabirlik Yılı 41,7 Milyon Lira Kar ile Kapatıyor Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa: "Marmarabirlik, 2010 yılı öncesinde zarar eden bir kurum halindeyken ilk yıl 7,8 milyon, ikinci yıl 17 milyon, üçüncü yıl 23 milyon lira ve bu yıl itibarıyla '41 kere maşallah diyorum', 41 milyon 700 bin lira kar eden bir kuruluş haline geldi" "2010 yılında 18 ülkeye.
10:21
Zeytinliada Turizme Açılıyor Balıkesir Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, inanç turizminde önemli bir yere sahip olan Zeytinliada'nın turizme açılması konusunda son aşamaya gelindiğini bildirdi.
13:33
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı: 47 Ülkeye Türk Zeytini Yediriyoruz Marmarabirlik yönetim başkanı Hidayet Asa, '' 2009'da birlik olarak 18 ülkeye ihracat yaparken şimdi ise 47 ülkeye Türk zeytini ve ürünü yediriyoruz" dedi.
Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı: 47 Ülkeye Türk Zeytini Yediriyoruz
12:05
Balıkesir'de Reklam Panolarına Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü Balıkesir'in Erdek ilçesinde yol kenarındaki reklam panolarına çarpan otomobilin sürücüsü 39 yaşındaki İsmail Batı öldü.
Balıkesir'de Reklam Panolarına Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2015 02:26:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDEK HABERLERİ
[Hata Bildir]