SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Haberleri

15:56
Köpekten Kaçarken Ölen Büşra'nın Karnesi Sırasına Konuldu Mersin’in Erdemli ilçesinde, kendisine havlayan köpekten korkup kaçmak isterken yere düşüp hayatını kaybeden Büşra Şeker için okulunda tören düzenlendi.
14:59
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den bir yalancı peygamber daha çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
1chp'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:59
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
CHP'li Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı
14:26
Hz. İbrahim Benim, Hz. Muhammed Kardeşim Demek Küfürdür, Söyleyen Kafir Olur" CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
14:04
İhsan Özkes: Maalesef Düzce'den Bir Yalancı Peygamber Daha Çıktı Chp İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın sözlerini eleştirdi.
13:06
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Hz Muhammed yaşamış olsa Hz Muhammed'e savaş açardı bunlar.
18:19
Mersin'de Liseli Büşra, Köpeklerden Kaçarken Düşüp Öldü Mersin'in Erdemli ilçesinde lise öğrencisi 14 yaşındaki Büşra Şeker, havlayarak üzerine doğru gelen sokak köpeklerinden kaçarken düşüp başını kaldırma çarpınca öldü.
Mersin'de Liseli Büşra, Köpeklerden Kaçarken Düşüp Öldü
16:45
14 Yaşındaki Büşra Köpekten Kaçmak İsterken Canından Oldu Mersin'de kendisine havlayan köpekten kaçmaya çalışırken yere düşen 14 yaşındaki Büşra Şeker, yaşamını yitirdi.
14 Yaşındaki Büşra Köpekten Kaçmak İsterken Canından Oldu
16:39
Liseli Büşra, Köpeklerden Kaçarken Düşüp Öldü Mersin'in Erdemli İlçesi'nde lise öğrencisi 14 yaşındaki Büşra Şeker, havlayarak üzerine doğru gelen sokak köpeklerinden kaçarken düşüp başını kaldırma çarpınca öldü.
Liseli Büşra, Köpeklerden Kaçarken Düşüp Öldü
15:32
Mersin'de Havlayan Köpekten Kaçarken Hayatını Kaybetti Mersin'de kendisine havlayan köpekten korkan ve kaçmaya çalışırken yere düşen 14 yaşındaki Büşra Şeker, yaşamını yitirdi.
14:35
Erdemli'de Kur'an Kursu Öğrencileri Karnelerini Aldı Mersin’in Erdemli Müftülüğü’ne bağlı Limonlu Yatılı Kız Kur’an Kursu ve Hafızlık Merkezi’nde öğrenciler karne heyecanı yaşadı.
Erdemli'de Kur'an Kursu Öğrencileri Karnelerini Aldı
16:30
Engin Özkoç: Devletin Bu İnsanı Nehirden Çıkarmaya Gücü Yetmiyor Mu? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek 116 yıllık Sakarya Garı'nın, işlevsiz bırakıldığını ve garın olduğu alana alışveriş merkezi yapılmak istendiğini savundu.
14:39
116 Yıllık Sakarya Garı, AVM Yapılmak İsteniyor CHP Sakarya Milletvekili Özkoç, 116 yıllık Sakarya Garının, işlevsiz bırakıldığını belirterek, garın bulunduğu yerin AVM yapılmak istendiğini söyledi.
116 Yıllık Sakarya Garı, AVM Yapılmak İsteniyor
13:46
CHP Sakarya Milletvekili Özkoç Açıklaması "116 yıllık Sakarya Garı, alışveriş merkezi yapılmak isteniyor"
11:36
Mersin'de Göçmen Kaçakçılığı Mersin’in Erdemli ve Silifke ilçelerinde jandarma ekiplerince düzenlenen iki ayrı operasyonda, yasa dışı yollarla Avrupa ülkelerine kaçmaya çalışan 140 göçmen yakalandı.
Mersin'de Göçmen Kaçakçılığı
09:54
Erdemli Meslek Yüksekokulunda Devir Teslim Töreni Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne, Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr İlhan Dağadur atandı.
Erdemli Meslek Yüksekokulunda Devir Teslim Töreni
13:44
Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan Film Gibi Operasyon Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı ekibi, İtalya'ya kaçmak isteyen Suriyeli 333 sığınmacıyı bindikleri ticari gemide film gibi bir operasyonla yakaladı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan Film Gibi Operasyon
10:38
Erdemli'de Hızlı Klavye Kullanma Kursu Açıldı Erdemli Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ömer Okur, istihdama yönelik açtıkları Hızlı Klavye Kullanma Kursunun işe girecek gençlerin umudu olduğunu söyledi.
Erdemli'de Hızlı Klavye Kullanma Kursu Açıldı
12:47
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Açıklaması AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, paralellerin Peygambere hakaret karşısında sessiz kaldığını belirterek, “Eğer İslam değerlerine onlar sahip çıksalardı, bizden çok hatta Papa’dan çok ses çıkartmaları gerekirdi.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Açıklaması
14:58
Mersin - Balıkçı Teknesinde 140 Suriyeli Yakalandı Balıkçı teknesinde 140 Suriyeli yakalandı MERSİN'in Erdemli İlçesi'nden kaçak yollarda İtalya'ya gitmek için balıkçı teknesiyle denize açılan 140 Suriyeli, düzenlenen operasyonla yakalandı.
Mersin - Balıkçı Teknesinde 140 Suriyeli Yakalandı
14:43
Balıkçı Teknesinden 140 Suriyeli Göçmen Çıktı Mersin'in Erdemli ilçesinde 10 metrelik balıkçı teknesinde 30'u çocuk 140 Suriye uyruklu kaçak göçmen yakalandı.
14:18
Yaralı Suriyeli Çocuğun Annesinden İsteği Yürek Burktu Suriye'de yaralanan bir çocuk, hastanede yaşam savaşı verdiği sırada annesine 'Seni kırdıysam affet anne' diye seslendi.
Yaralı Suriyeli Çocuğun Annesinden İsteği Yürek Burktu
13:39
Balıkçı Teknesinde 140 Suriyeli Yakalandı Mersin'de ihbar üzerine harekete geçen ekipler, 10 metrelik teknede 140 Suriyeli yakaladı.
Balıkçı Teknesinde 140 Suriyeli Yakalandı
10:26
Müsiad Düzce Şubesi 4 Olağan Genel Kurulu Yapıldı MÜSİAD Düzce Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.
Müsiad Düzce Şubesi 4 Olağan Genel Kurulu Yapıldı
16:55
Mersin Erdemli'de Kaza 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'in Erdemli ilçesinde beton mikserinin kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Mersin Erdemli'de Kaza 1 Ölü, 2 Yaralı
16:37
Mantar Eğitimleri İlgi Görüyor Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nde, Orman Genel Müdürlüğü Müfettişi Ömer Naci Kaya’nın eğitimci olarak katıldığı, ’Makro Mantarlar ve Tıbbi Aromatik Bitkiler’ konularını içeren ODÜH Eğitim Seminerinin ardından orman işletme müdürlüklerinde vatandaşlara dönük uygulamalı eğitimler verilmeye devam ediliyor.
Mantar Eğitimleri İlgi Görüyor
16:15
Erdemli'de Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'in Erdemli ilçesinde beton mikserinin kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Erdemli'de Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı
15:47
Beton Mikseri ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'in Erdemli ilçesinde beton mikseri ile kamyonetin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Beton Mikseri ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
15:42
Beton Mikserinde Sıkışan Sürücü Hayatını Kaybetti Mersin’in Erdemli ilçesinde, beton mikseri ile süt tankı taşıyan kamyonetin çarpışmasıyla 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Beton Mikserinde Sıkışan Sürücü Hayatını Kaybetti
15:35
Mersin'de Beton Mikseri ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'in Erdemli ilçesinde beton mikseri ile kamyonetin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
15:12
Beton Mikserinde Sıkışan Sürücü Hayatını Kaybetti Mersin'in Erdemli ilçesinde, beton mikseri ile süt tankı taşıyan kamyonetin çarpışmasıyla 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Beton Mikserinde Sıkışan Sürücü Hayatını Kaybetti
10:42
Büyükşehir ve Meski, Tömük'te Hizmet Noktası Kuracak Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu ile Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü Turgut Aybak, hizmet noktası yapılması planlanan Erdemli ilçesi Tömük belediye eski binasında incelemelerde bulundu.
Büyükşehir ve Meski, Tömük'te Hizmet Noktası Kuracak
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
09:03
Amasya Anafen'den TEOG Başarısı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kasım ayında düzenlenen TEOG sınavı sonuçlarına göre Amasya Anafen Dershanesinden 6 öğrenci bütün soruları doğru yanıtladı.
Amasya Anafen'den TEOG Başarısı
16:37
Ehliyetsiz ve Alkollü Sürücünün Çarptığı Baba ile Kızı Öldü Mersin'de ehliyetsiz ve alkollü sürücü İclal Güvercin (19), yaya geçidinde Adem Eren ile kızları Zeynep Zilan Eren (17) ve Öznur Eren'e (24) çarptı.
Ehliyetsiz ve Alkollü Sürücünün Çarptığı Baba ile Kızı Öldü
14:53
Ehliyetsiz ve Alkollü Sürücünün Çarptığı Baba ile Kızı Öldü Mersin'de ehliyetsiz ve alkollü sürücü İclal Güvercin (19), yaya geçidinde baba Adem Eren (53) ile kızları Zeynep Zilan Eren (17) ve Öznur Eren'e (24) çarptı.
Ehliyetsiz ve Alkollü Sürücünün Çarptığı Baba ile Kızı Öldü
14:09
Büyükşehir'den Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri Mersin Büyükşehir Belediyesi, Erdemli Koordinasyon Şube Müdürlüğü’ne bağlı belediye çalışanlara ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ düzenlendi.
Büyükşehir'den Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri
10:14
Özel Yavuz Selim Top Ortaokulu'ndan Teog Sınavında Büyük Başarı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) 2014 yılı sınav sonuçlarına göre, Özel Yavuz Selim Top Ortaokulu’nda eğitim gören Begüm Yivli, Didem Nur Erdemli, Fatma Zehra Kabacaoğlu ve Ömer Burak Yıldıran, 120 sorunun tamamını yaparak Türkiye geneli dereceye imza attı.
02:31
Mersin'de Yaya Geçidinde Feci Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'de ehliyetsiz bayan sürücünün kullandığı otomobil, yaya geçidinde baba ve 2 kızına çarptı.
Mersin'de Yaya Geçidinde Feci Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı
02:05
Mersin'de Ehliyetsiz Sürücü Baba ve Kızlarına Çaptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'de ehliyetsiz otomobil kullanan İclal G. yaya geçidinde baba ve 2 kızına çarptı.
Mersin'de Ehliyetsiz Sürücü Baba ve Kızlarına Çaptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
01:39
Mersin'de Feci Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı Mersin'de ehliyetsiz bayan sürücünün kullandığı otomobil, yaya geçidinde baba ve 2 kızına çarptı.
Mersin'de Feci Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı
01:17
Mersin'de Ehliyetsiz Sürücü Baba ve Kızlarına Çaptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Mersin'de ehliyetsiz otomobil kullanan İclal G. yaya geçidinde baba ve 2 kızına çarptı.
Mersin'de Ehliyetsiz Sürücü Baba ve Kızlarına Çaptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
00:02
EYAD'dan "Girişimcilik" Konferansı İstanbul Üniversitesi İktisadi Araştırmalar Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ahmet İncekara, girişimciliğin istihdama ve ekonomiye olan etkisine vurgu yaptı.
15:53
Başkan Edebali'den Gençlere İzci Sözü Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ensar Vakfı ve Çelebi Mehmet Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte "Erdemli Gençlik Erdemli Yıldırım" sloganıyla hayata geçirilen izcilik protokolünü imzaladı.
Başkan Edebali'den Gençlere İzci Sözü
19:29
AK Parti Isparta İl Kongresi AK Parti Isparta teşkilatının 5. Olağan Kongresi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bu yıl hizmete açılan Işıkkent Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
AK Parti Isparta İl Kongresi
18:57
AK Parti Isparta 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Bu millet bize sahip çıktı, her türlü kavgada, mücadelede bu millet bize sahip çıktı.
13:11
Mersin'deki "Zirai Don Nöbeti" AK Parti Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, olumsuz hava şartları nedeni ile seralarında "zirai don nöbeti" tutan üreticilere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
17:23
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.
16:46
Gazeteciler 10 Ocak'ta Gebze'de Buluştu Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gebze’de çalışan gazetecilerle bir araya geldi.
Gazeteciler 10 Ocak'ta Gebze'de Buluştu
15:37
Program Yapımcısı Yıldırım Cemre-Der'in Misafiri Oldu Elbistan Cemre-Der Hanımlar Derneği, sunucu ve program yapımcısı Asım Yıldırım’ı ağırladı.
Program Yapımcısı Yıldırım Cemre-Der'in Misafiri Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:48:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]