20:5600
SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Haberleri

   

  Altıparmak: Kutlu Doğum Haftası, Hoşgörüye Vesile Olsun

  Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kutlu Doğum Haftası'nın kardeşlik, hoşgörü ve barışa vesile olması temennisinde bulundu. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ortopedi Uzmanları Deneyimlerini Paylaştı

  Ortopedi Uzmanları Deneyimlerini Paylaştı

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ‘Çukurova Bölgesel Toplantısı’ Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Hekimler Deneyimlerini Paylaştı

  Hekimler Deneyimlerini Paylaştı

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı “Çukurova Bölgesel Toplantısı” Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Vali Altıparmak'tan Kutlu Doğum Mesajı

  Vali Altıparmak'tan Kutlu Doğum Mesajı

  Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, kutlu doğum haftasıyla ilgili olarak yayınladığı mesajda, “Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Kutlu Doğum Haftası boyunca gerçekleştirilecek olan bütün etkinliklerin bütün insanlığın kardeşlik, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi ve saygıda buluşmasına vesile olmasını temenni ediyor, Kutlu Doğum Haftasının tüm vatandaşlarımıza, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kutlu Doğum Haftası' Programı

  Kutlu Doğum Haftası" Programı

  Başbakan Yardımcısı İşler: "Peygamberimizde, kendimiz, ailelerimiz, toplumumuz, milletimiz, İslam alemi ve bütün insanlık için kurtuluşun reçetesi vardır, mutluluğun reçetesi vardır, her iki dünyayı cennete çevirmenin reçetesi vardır" "O'nun hayatı hepimiz ve insanlık için yol gösterici, karanlıkları aydınlatıcı, huzuru, barışı, refahı ve mutluluğu tesis edici başarılı örneklerle doludur" "Değer bunalımı huzursuzluğu, huzursuzluk şiddeti, şiddet ise ayrışmayı beraberinde getirmektedir. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Karahüyük Köyünde Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında yaşanan ve devamında her iki aileden de birer kişinin ölümüyle sonuçlanan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Kahramanmaraşta Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında başlayan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Siyer-i Nebi Yarışması

  Yarışmaya başvuran yaklaşık 13 bin öğrenci, 13 Nisan Pazar günü Fatih, Zeytinburnu, Bağcılar, Sultangazi ve Başakşehir'de belirlenen okullarda sınava girecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ortopedi ve Travmatoloji Toplantısı Adana Başkent'te Yapılacak

  Ortopedi ve Travmatoloji Toplantısı Adana Başkent'te Yapılacak

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ‘Çukurova Bölgesel Toplantısı’ Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ortopedi ve Travmatoloji" Toplantısı Adana Başkent'te Yapılacak

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı “Çukurova Bölgesel Toplantısı” Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Türk Polis Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıl Dönümü

  Türk Polis Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıl Dönümü

  Erdemli Emniyet Müdürü Hüseyin Dağı, beraberindeki heyetle birlikte Türk Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu ziyaret etti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Katılım Bankaları İslam'a Uygun Çalışıyor

  Katılım Bankaları İslam'a Uygun Çalışıyor

  Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği (DERSİAD) Konya Şubesi’nde düzenlenen gelişim seminerinin bu haftaki konusu “Katılım Bankacılığının Prensipleri” oldu. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Salt'tan 'Mersin'deki Seçimde CHP ile MHP Anlaştı' İddiası

  Salt'tan 'Mersin'deki Seçimde CHP ile MHP Anlaştı" İddiası

  AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, Mersin’de seçimi kaybetmelerini merkez dışındaki ilçelerde CHP ile MHP’nin işbirliği yapmasına, 17 Aralık operasyonuna ve paralel yapıya bağlayarak, “Türkiye’de bir takım hakim güçler bir CHP-MHP koalisyonu sağladı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Belçikalı Öğrencilerden Kardeş Okul Ziyareti

  Belçikalı Öğrencilerden Kardeş Okul Ziyareti

  Belçika’nın başkenti Brüksel’de eğitim veren Paters Jozefieten Melle Koleji öğrenci ve yöneticileri, kardeş okulları olan Erdemli Sağlık Meslek Lisesi’ni ziyaret etti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  "Kimse hiçbir şekilde tereddüt ifade etme hakkına da haddine de sahip değildir. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Başkan Tollu'dan Avukatlara Ziyaret

  Başkan Tollu'dan Avukatlara Ziyaret

  Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Avukatlar Haftası münasebeti ile Erdemli Barosu'nu ziyaret ederek, avukatlarla sohbet etti. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Niyaz Usta'da Kutlu Doğum Programı

  Katılımcılara, “Peygamberimiz Hz. Muhammed” isimli kitap ve süt ikram edildi. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'te Kılıçdaroğlu'na Yumruklu Saldırı (3)

  "miting MEYDANLARINDA, KAMUOYUNUN VİCDANINA SESLENDİM" Miting meydanlarında kamuoyunun vicdanına seslendiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Beklentilerimiz yüksekti, neden? Bir siyasal iktidar düşünün dört bakanı yolsuzluk dolayısıyla istifa etmiş. (08 Nisan 2014 Salı )

   

 

  Mersin'de 83 Yaşında Muhtar Oldu

  Mersin'de 83 Yaşında Muhtar Oldu

  Mersin'in Erdemli İlçesi'ne Akpınar Mahallesi'nde yaşayan 83 yaşındaki Hasan Türe, ilk defa aday olduğu seçimleri kazanarak muhtar oldu. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Erdemli'de 83 Yaşında Muhtar Oldu

  Erdemli'de 83 Yaşında Muhtar Oldu

  Erdemli'ye bağlı Akpınar Mahallesinde muhtar seçilen 5 çocuk ve 9 torun sahibi 83 yaşındaki Hasan Türe, mazbatasını alarak göreve başladı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri