SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Haberleri

12:36
11 Aylık Çocuk ile Yetişkin Hastanın Filmleri Karıştı Mersin'in Erdemli ilçesinde, 11 aylık bir çocuk ile yetişkin bir hastanın filmleri karıştı. Küçük çocuğun ailesi yaşanan karışıklık için şikayette bulundu.
11 Aylık Çocuk ile Yetişkin Hastanın Filmleri Karıştı
12:20
Mavi Marmara"Yı Tiyatroyla Anlattılar Gazze halkı için yardım malzemesi taşıyan Mavi Marmara gemisi, Kahramanmaraş'ta tiyatroyla anlatıldı.
15:13
Erdemli Türkiye'nin İlk Romanov Koyunları Üreticinin Yüzünü Güldürüyor Mersin'in Erdemli İlçesi'nde yürütülen Romanov Koyunları Melezleme Çalışması Projesi kapsamında kurulan çiftlikte yetiştirilen Romanov Koyunu sayısı 500'e ulaştı.
Erdemli Türkiye'nin İlk Romanov Koyunları Üreticinin Yüzünü Güldürüyor
14:30
2014 Yılının "En İyi Kent Konseyi" Bursa Kent Konseyi Seçildi Bu yıl sekizincisi düzenlenen 'Belediye Oscarları' ve 'Yılın Belediye Ve Yerel Yönetim Projeleri' ödül töreninde, 2014 yılının en iyi kent konseyi' ödülü Bursa Kent Konseyi'ne (BKK) verildi.
13:01
Türkiye'nin İlk Romanov Koyunları Üreticinin Yüzünü Güldürüyor Mersin'in Erdemli İlçesi'nde yürütülen Romanov Koyunları Melezleme Çalışması Projesi kapsamında kurulan çiftlikte yetiştirilen Romanov Koyunu sayısı 500'e ulaştı.
Türkiye'nin İlk Romanov Koyunları Üreticinin Yüzünü Güldürüyor
12:15
Milletvekili Öz'den Kandil Mesajı AK Parti Malatya Milletvekili Öz, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
11:11
Gündoğdu: "Yeniden Büyük Türkiye'nin Formülü Çözüm Süreci" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye’nin büyük Türkiye’ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
Gündoğdu: 'Yeniden Büyük Türkiye'nin Formülü Çözüm Süreci'
23:46
Maarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük Türkiye" - Gündoğdu Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: -"Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak"-"Devlete göre insan, devlete göre toplum, devlete göre millet bunlar eski Türkiye. Bunun yeni Türkiye'ye dönüşmüş hali, hepimizin büyük emeklerle desteklediği 2010 referandumuyla olmuştur" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" dedi.
Maarif Politikaları, Maarif Şuraları ve Yeniden Büyük Türkiye' - Gündoğdu
22:40
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması "Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'ye dönüşmesi çözüm sürecinin başarıya ulaşmasıyla mümkün olacak" "Devlete göre insan, devlete göre toplum, devlete göre millet bunlar eski Türkiye. Bunun yeni Türkiye'ye dönüşmüş hali, hepimizin büyük emeklerle desteklediği 2010 referandumuyla olmuştur"
18:44
Sp Kadın Kolları Başkanı Elif Kumbasar: "Noel Baba Genç Nesilleri Kimliksizleştirme Projesidir" Saadet Partisi Erzurum Kadın Kolları Başkanı Elif Kumbasar, parti il binasında düzenledikleri Mekke’nin fethi Konulu Programda yaptığı açıklamada, “Milletleri millet yapan en önemli unsur, şüphesiz ki, o milletin tarihi, inancı, kültürü ve ortak değerleridir.
Sp Kadın Kolları Başkanı Elif Kumbasar: 'Noel Baba Genç Nesilleri Kimliksizleştirme Projesidir'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:18:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]