SON DAKİKA EREGLİ DEMİR CELİK HABERLERİ

Son Dakika Eregli Demir Celik Haberleri

 • 27 Eylül 2016 16:03Rektör Çelik, Yabancı Akademisyenlere 15 Temmuz Darbe Girişimini AnlattıRektör Çelik, Yabancı Akademisyenlere 15 Temmuz Darbe Girişimini AnlattıRektör Prof. Dr. Sait Çelik, Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından 22-23 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenen 1.Sosyal Bilimlerde Gelecek İçin Bilimsel İşbirliği Konferansına 6 farklı ülkeden katılan akademisyenlere 15 Temmuz Darbe Girişimini anlattı.
 • 27 Eylül 2016 15:05Bakan Çelik, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Çavuşoğlu ile GörüştüGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu ile görüştü.
 • 27 Eylül 2016 14:57Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ÇelikGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, KKTC'nin su ile buluşmasının önemli bir proje olduğunu belirterek, "Bunu birlikte başardık.
 • 27 Eylül 2016 13:16Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik AçıklamasıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, KKTC'nin su ile buluşmasının önemli bir proje olduğunu belirterek, "Bunu birlikte başardık.
 • 27 Eylül 2016 12:13Ereğli Belediyesinden Bin 200 Öğrenciye Eğitim YardımıEreğli Belediyesinden Bin 200 Öğrenciye Eğitim YardımıEreğli Belediyesince yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla ihtiyaç sahibi bin 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımı yapılacağı bildirildi.
 • 27 Eylül 2016 11:25Çelik: Çelik: "Terör Saldırısını Lanetliyoruz"İŞ Konfederasyonu Kayseri İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, yaptığı yazılı açıklamada Diyarbakır, Şırnak ve Mardin’de güvenlik güçlerimize yapılan hain saldırıları kınadıklarını ve kan ile beslenen şer odaklarının hiçbir zaman amaçlarına ulaşmayacaklarını söyledi.
 • 27 Eylül 2016 09:34Eminönü'ne Demir Atan Savaş Gemisine Yoğun İlgiEminönü'ne Demir Atan Savaş Gemisine Yoğun İlgiEminönü iskelesine demir atan Türk donanmasına ait “F241” borda numaralı “Turgut Reis” adlı savaş gemisi, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
 • 26 Eylül 2016 21:56Vali Özefe, Baraj ve Btk Demir Yolu İnşaatında İncelemelerde BulunduVali Özefe, Baraj ve Btk Demir Yolu İnşaatında İncelemelerde BulunduArdahan Valisi İbrahim Özefe, Çıldır ilçesine bağlı Doğankaya köyü yakınlarında inşa edilen Köroğlu barajında ve Bakü-Tiflis-Kars (BTK) Demir İpek Yolu inşaatında incelemelerde bulundu.
 • 26 Eylül 2016 21:37Çelik-Johnson Ortak Basın ToplantısıAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "Türkiye'nin terörle mücadelesi büyük bir kararlılıkla sürecektir.
 • 26 Eylül 2016 21:30Çelik-Johnson Ortak Basın Toplantısı (1)Çelik-Johnson Ortak Basın Toplantısı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ile görüştü.
 • 26 Eylül 2016 21:21Çelik-Johnson Ortak Basın Toplantısı (2)Çelik-Johnson Ortak Basın Toplantısı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson'un açıklaması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ile görüştü.
 • 26 Eylül 2016 21:12Çelik ve Johnson Ortak Basın Toplantısında Soruları CevapladıÇelik ve Johnson Ortak Basın Toplantısında Soruları CevapladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson'un açıklaması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ile görüştü.
 • 26 Eylül 2016 21:10Çelik-Johnson GörüşmesiÇelik-Johnson GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson'un AB Bakanlığı'na gelişi Ömer Çelik ve Boris Johnson'un tokalaşması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson ile görüştü.
 • 26 Eylül 2016 21:03AB Bakanı Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Johnson ile Bir Araya GeldiAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, “NATO müttefiki olarak dünyanın pek çok yerinde teröre karşı omuz omuza dayanışma içindeyiz.
 • 26 Eylül 2016 20:16AB Bakanı Çelik; Ellerine İmkan Geçerse Başka Canice İşlere Girişecekleri Söz KonusuAB Bakanı Çelik; Ellerine İmkan Geçerse Başka Canice İşlere Girişecekleri Söz KonusuAB Bakanı Çelik; Ellerine imkan geçerse başka canice işlere girişecekleri söz konusu (2)(Tür: Ankara)
 • 26 Eylül 2016 20:06AB Bakanı Çelik Ellerine İmkan Geçerse Başka Canice İşlere Girişecekleri Söz KonusuAB Bakanı Çelik Ellerine İmkan Geçerse Başka Canice İşlere Girişecekleri Söz KonusuAB Bakanı Çelik Ellerine imkan geçerse başka canice işlere girişecekleri söz konusu (1)AVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'la düzenlediği ortak basın toplantısında, ikinci darbe girişimi iddiasıyla ilgili Fethullahçı Terör Örgütü dünyanın en tehlikeli örgütlerinden biri olduğu için Türkiye'ye zarar verme, yeni terör eylemleri gerçekleştirme konusunda arayışlar içinde olacaktır.
 • 26 Eylül 2016 19:53AB Bakanı Çelik: Ellerine İmkan Geçerse Başka Canice İşlere Girişecekleri Söz Konusu (1)AVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'la düzenlediği ortak basın toplantısında, ikinci darbe girişimi iddiasıyla ilgili "Fethullahçı Terör Örgütü dünyanın en tehlikeli örgütlerinden biri olduğu için Türkiye'ye zarar verme, yeni terör eylemleri gerçekleştirme konusunda arayışlar içinde olacaktır.
 • 26 Eylül 2016 18:07Salihli'nin 'Demir Yumrukları' İzmir'den Madalyalarla DöndüSalihli'nin 'Demir Yumrukları' İzmir'den Madalyalarla DöndüMuay Thai İzmir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Ege Muay Thai Kupası’nda Salihli’yi 13 sporcu ile temsil eden Onur Güler yönetimindeki Demir Yumruklar Fight Clup sporcuları 7 birincilik, 4 ikincilik ve 3 üçüncülük elde ederek, 13 madalya kazandı.
 • 26 Eylül 2016 15:21Demir İnşaat Büyükçekmece'de TransferDemir İnşaat Büyükçekmece'de TransferSpor Toto Basketbol Süper Ligi takımlarından Demir İnşaat Büyükçekmece, pota altı oyuncusu Ramazan Tekin'i kadrosuna kattı.
 • 26 Eylül 2016 14:28Çelik-Stylianides GörüşmesiÇelik-Stylianides GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden sorumlu AB Komiseri Christos Stylianides Çelik ve Stylianides tokalaşma Çelik'in konuşması Stylianides'in konuşması ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden sorumlu AB Komiseri Christos Stylianides ile görüştü.
 • 26 Eylül 2016 14:22Çelik-Stylianides GörüşmesiAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, uluslararası toplumun Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılarla ilgili çabalarına desteğinin son derece yetersiz ve küçük düzeyde kaldığını belirterek, "AB'nin 3+3 milyar şeklindeki desteğini memnuniyetle karşılıyoruz fakat bu desteğin Türkiye'ye aktarılması ile ilgili mekanizmalara eleştirimiz var." dedi.
 • 26 Eylül 2016 14:21Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan Mahalle ZiyaretiEreğli Belediye Başkanı Uysal'dan Mahalle ZiyaretiEreğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, her mahallede alt ve üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.
 • 26 Eylül 2016 14:04Ereğli Hukukçular Derneği Genel KuruluZonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Hukukçular Derneği'nin olağan genel kurulu yapıldı.
 • 26 Eylül 2016 14:01Bakan Çelik, İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu AB Komiseri Stylianides ile Biraraya GeldiAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, “AB’nin 3+3 milyar Avro şeklindeki desteğini memnuniyetle karşılıyoruz ama bu desteğin Türkiye’ye aktarılmasıyla ilgili mekanizmalara eleştirimiz var. Çünkü bu destek aktarıldığı zaman özellikle çocukların eğitiminde kullanılacak; ama sivil toplum örgütleri üzerinden bunun aktarılması süreci yavaşlatan bir mesele ortaya koyuyor" dedi.
 • 26 Eylül 2016 13:45AB Bakanı Çelik Desteğin Türkiye'ye Aktarılmasıyla İlgili Mekanizmalara Eleştirimiz Var 2-AB Bakanı Çelik Desteğin Türkiye'ye Aktarılmasıyla İlgili Mekanizmalara Eleştirimiz Var 2-Dha Ankara - AB Bakanı Çelik Desteğin Türkiye'ye aktarılmasıyla ilgili mekanizmalara eleştirimiz varAB KOMİSERİ STYLİANİDES AB, VERDİĞİ SÖZLERİ TUTUYORAVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB Komiseri Christos Stylianides'le düzenlediği ortak basın toplantısında, sığınmacılar için Türkiye'ye verilecek ödenekle ilgili AB'ye eleştiride bulunarak, AB'nin 3+3 milyar Euro desteğini memnuniyetle karşılıyoruz ama bu desteğin Türkiye'ye aktarılmasıyla ilgili mekanizmalara eleştirimiz var. Çünkü bu destek aktarıldığı zaman özellikle çocukların eğitiminde kullanılacak; ama sivil toplum örgütleri üzerinden bunun aktarılması süreci yavaşlatan bir mesele ortaya koyuyor dedi.