03:0900
SON DAKİKA EREĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Ereğli Haberleri

  Başkan Özgüven Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  Başkan Özgüven Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özgüven, yerel basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelerek, ilçenin geleceğine yön verecek çalışmaları basınla paylaştı. (Dün 16:27)

   

  Kocaeli'nde 3 Gün Dönüşümlü Su Kesintisi Yapılacak

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Yuvacık Barajı ile Kullar İçmesuyu Arıtma Tesisi arasında yaptırdığı Hidroelektrik Santrali’nin (HES) son aşaması olan 2 bin 200 mm çapındaki çelik boru bağlantıları yapılması nedeniyle 4 –5– 6 Kasım tarihlerinde Derince ve Kandıra haricindeki ilçelerde dönüşümlü su kesintisine gidilecek. (Dün 15:13)

   

  Engelliler de Voleybol Oynayacak

  Engelliler de Voleybol Oynayacak

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Spor Yapalım Engelleri Aşalım” projesi kapsamında 2016 ve 2020 Paralimpik Olimpiyat Oyunları ve milli takımlara sporcu yetiştirmek amacıyla oturarak voleybol oynama projesi başlattı. (Dün 14:23)

   

  Goncalı Öğrenciler Temsili Doktor ve Hemşire Oldu

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Özel Gonca Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde Kızılay Haftası etkinliklerinde öğrenciler temsili doktor ve hemşire olup yaralanan arkadaşlarına müdahale etti. (Dün 13:47)

   

  Huzurevi Binasında Güçlendirme Çalışması Yapılacak

  Zonguldak Valiliği tarafından yapılan incelemede oturulamaz raporu verilen İzmirlioğlu Huzurevi binasının güçlendirilmesi için ihaleye çıkıldı. (Dün 13:14)

   

  Amelebirliği Danışma Kurulu Toplantısı

  Amelebirliği sandığı, bu yılın ocak eylül döneminde 5 bin 471 üyesine 32 milyon 292 bin 405 lira yardım gerçekleştirdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  57. Alay Sancağı Ereğli'de

  57. Alay Sancağı Ereğli'de

  Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi tarafından 57. Alay Sancağı devir teslim töreni düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hırsızlık Zanlıları Güvenlik Kameralarına Takıldı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 6 ayrı mahalleden yaklaşık 100 torba kömür çaldıkları iddiası ile 3 kişi gözaltına alındı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hedef 1 Milyon Üye' Projesi - Aziz Yıldırım

  Hedef 1 Milyon Üye" Projesi - Aziz Yıldırım

  "Hedef 1 Milyon Üye" projesi- Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım: "Projeyle para toplamak ve ekonomik olarak güçlü olmak anlamına bakılmaması lazım. Amacımız Fenerbahçe'yi, Anadolu'da, Avrupa'da ve dünyada yaymak"ZONGULDAK (AA) - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" projesine ilişkin, "Projeyle para toplamak ve ekonomik olarak güçlü olmak anlamına bakılmaması lazım. Amacımız Fenerbahçe'yi, Anadolu'da, Avrupa'da ve dünyada yaymak" dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Aziz Yıldırım: Herkesten Ricam '1 Milyon Üye Projemize' Katılmanızdır

  Aziz Yıldırım: Herkesten Ricam '1 Milyon Üye Projemize' Katılmanızdır

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesine 'Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım "Buradaki amaç, şube olarak kurduğumuz her yerde Fenerbahçe evlerini oluşturmak. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Aziz Yıldırım: Amacımız, F.Bahçe'yi Dünyaya Yaymak

  Aziz Yıldırım: Amacımız, F.Bahçe'yi Dünyaya Yaymak

  F.Bahçe Başkanı Yıldırım, "1 milyon üye projesine para toplamak ve ekonomik olarak güçlü olmak anlamına bakılmaması lazım. Amacımız Fenerbahçe'yi dünyaya yaymak." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Aziz Yıldırım '1 Milyon Üye' Kampanyası Kapsamında Ereğli'ye Geldi

  Aziz Yıldırım '1 Milyon Üye' Kampanyası Kapsamında Ereğli'ye Geldi

  Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberinde teknik direktör İsmail Kartal futbolcular Pierre Webo, Mert Günok ve kulüp yöneticisi Mithat Yenigün, Dernek Sorumlusu Murat Boyraz ile birlikte '1 Milyon üye' kampanyası çerçevesinde Ereğli'ye geldi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Erdemir Kar Etti

  Erdemir Kar Etti

  ERDEMİR Genel Müdürü Sedat Orhan, dünyada çelik sektörlerindeki işletmelerin bir bir iflas ederken ERDEMİR'in kar ettiğini söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakanlık Taklit ve Tağşiş Yapan İşletmeleri Açıkladı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, 59 parti üründe taklit ve tağşiş yapıldığı, 11 parti üründe ise ilaç etken maddesi eklendiği tespit edildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Uyuşturucu Operasyonu

  Uyuşturucu Operasyonu

  Konya'da uyuşturucu operasyonu- Ereğli ilçesinde uyuşturucu sattıkları iddiasıyla 8 kişi gözaltına alındı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Plakasız Motosikletler Çarpıştı: 1'i Ağır 2 Yaralı

  Plakasız Motosikletler Çarpıştı: 1'i Ağır 2 Yaralı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu köyünde, sürücüleri ehliyetsiz olduğu öne sürülen plakasız motosikletler çarpıştı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Erdemir Genel Müdürü Orhan Açıklaması

  Erdemir Genel Müdürü Orhan Açıklaması

  "Piyasalar çok sıkıntılı, dünyada çelik sektörleri bir bir iflas ediyor ama ERDEMİR kar ediyor" "ERDEMİR grubu olarak baktığımızda yeni yatırımlar yapıldı, doğru işletmecilikler uygulandı, maliyetleri sürekli aşağılara çektik, dünyayla rekabet edebilecek şekilleri geliştirdik, giderek de geliştireceğiz, (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Üç Üniversite Bitirdi, Kazma Sallıyor

  Üç Üniversite Bitirdi, Kazma Sallıyor

  Balıkesir'de yaşayan 40 yaşındaki Sonay Baş, üç üniversite bitirmesine rağmen sürekli bir iş bulamayınca, geçici işçi olarak çalışmaya başladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Konya'da Uyuşturucu Operasyonu

  Konya'nın Ereğli ilçesinde polis, 6 ay süren teknik ve fiziki takip sonucunda gerçekleştirilen operasyonda, uyuşturucu sattıkları iddiasıyla 8 kişiyi gözaltına aldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Alaplı Devlet Hastanesinde 3 Yıl Sonra İlk Doğum

  Alaplı Devlet Hastanesinde 3 Yıl Sonra İlk Doğum

  Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesinde 3 yıl sonra ilk kez doğum gerçekleşti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ereğli'de Ticari Taksi Takla Attı

  Ereğli'de Ticari Taksi Takla Attı

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir otomobilin takla atması sonucu trafik kazası meydana geldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Takla Atan Otomobilden Yara Almadan Kurtuldu

  Takla Atan Otomobilden Yara Almadan Kurtuldu

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde karşı yönden gelen otomobile çarpmamak için sürücüsünün direksiyonu kırdığı ticari taksi yoldan çıkarak takla attı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Siyasiler Yatırımlara Engel Oluyor'

  Siyasiler Yatırımlara Engel Oluyor'

  Zonguldak'ın Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker, ilçeye yapılmak istenen yatırım ve çalışmaların siyasiler tarafından engellendiğini iddia etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eski Hastane Binası Kampüs Olacak

  Eski Hastane Binası Kampüs Olacak

  BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ve AK Parti'li Candan, devlet hastanesinin Ömerli'deki yeni binasına taşınmasının ardından eski hastane binasında incelemelerde bulundu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ereğli Osb'de 3 Bin Kişi İstihdam Edilecek

  Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 2015 yılı içerisinde 3 bin kişinin istihdam edileceğini bildirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Balıkçılar, 'Konu Ekmeğimiz Olunca Her Şeyi Yaparız'

  Balıkçılar, "Konu Ekmeğimiz Olunca Her Şeyi Yaparız"

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapılan sundurmaların yıkılacağı ve su ürünleri kooperatifinin kapatılacağı haberi balıkçıların tepkisine neden oldu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Balıkçılar: Sorun Çözülmezse Ekmeğimiz İçin Her Şeyi Yaparız

  Balıkçılar: Sorun Çözülmezse Ekmeğimiz İçin Her Şeyi Yaparız

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Bozahane mevkiinde balıkçılar, satış yerlerinin mühürlendiği, sundurma yapıldığı gerekçesi ile yıkılacağı ve Su Ürünleri Kooperatifi'nin feshedileceği haberlerine tepki gösterdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kedi ve Köpeklerin Dostluğu

  Kedi ve Köpeklerin Dostluğu

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Hasbeyler köyünde kedi ile iki köpek aynı kulübeyi paylaşıyor, aynı tastan yemek yiyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Milletvekili Candan'dan Ziyaret

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Trafiği Kestiren Şüpheli Paketten Pastel Boya Çıktı

  Trafiği Kestiren Şüpheli Paketten Pastel Boya Çıktı

  Zonguldak’ta bir ağaç altına bırakılan şüpheli paket polisi alarma geçirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ereğli'de "Modern Balıkçı Lokantaları" Projesi

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Ereğli'ye modern balıkçı lokantaları kazandırmak için proje hazırladıklarını söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 03:09:20. #1.11#