SON DAKİKA EREĞLİ HABERLERİ

Son Dakika Ereğli Haberleri

19:00
Ereğli'deki Kaza Anı Güvenlik Kamerasında Konya'nın Ereğli ilçesinde tırın otomobile çarptığı kaza, bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.
Ereğli'deki Kaza Anı Güvenlik Kamerasında
18:25
Trafik Kazası Güvenlik Kamerasında Konya’nın Ereğli ilçesinde TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralanırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Trafik Kazası Güvenlik Kamerasında
18:24
Kaza Anı Güvenlik Kamerasında Konya'nın Ereğli ilçesinde tırın otomobile çarptığı ve 3 kişinin yaralandığı kaza, bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.
18:21
Çarpışma Anı Kamerada Konya’nın Ereğli ilçesinde TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralanırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Çarpışma Anı Kamerada
18:16
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ereğli Belediye başkanı Özkan Özgüven, basın mensuplarıyla biraraya geldi.
18:07
Başkan Özgüven Ereğli Basını ile Buluştu Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Başkan Özgüven Ereğli Basını ile Buluştu
14:36
Böbrek Nakliyle Yeniden Hayata Tutundu Konya'da 12 yıldır diyaliz tedavisi gören Mecit Yüceel, böbrek nakliyle yeniden hayata tutunmanın mutluluğunu yaşıyor.
Böbrek Nakliyle Yeniden Hayata Tutundu
13:57
İzcilerden Başkan Özgüven'e Ziyaret Konya’nın Ereğli ilçesinde, izciler Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i ziyaret etti.
İzcilerden Başkan Özgüven'e Ziyaret
21:32
Ereğli'de Alevlerin Arasında Kalan Suriyeli Aile Kurtarıldı Konya'nın Ereğli ilçesinde Suriyeli ailenin kaldığı dairede henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu.
Ereğli'de Alevlerin Arasında Kalan Suriyeli Aile Kurtarıldı
21:24
Ereğli'de Alevlerin Arasında Kalan Suriyeli Aile Kurtarıldı Konya'nın Ereğli ilçesinde Suriyeli ailenin kaldığı dairede henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu.
Ereğli'de Alevlerin Arasında Kalan Suriyeli Aile Kurtarıldı
19:14
Ereğli'de Ev Yangını Konya'nın Ereğli ilçesinde bir dairede çıkan yangında yoğun duman nedeniyle evlerinden çıkamayan apartman sakinleri, itfaiye merdiveniyle balkondan tahliye edildi.
Ereğli'de Ev Yangını
18:31
Konya'da Ev Yangını Konya Ereğli'de bir apartmanın 4. katında çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
18:22
Suriyeli Aile Yangında Ölümden Döndü Konya’nın Ereğli ilçesinde Suriye uyruklu ailenin yaşadığı dairede çıkan yangın paniğe neden oldu.
Suriyeli Aile Yangında Ölümden Döndü
15:49
Ereğli Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Telef Oldu-2 Kapanan yol nedeniyle 5 büyükbaş hayvan donarak telef oldu KONYA-Adana karayolunun yoğun kar yağışı nedeniyle dün den itibaren kapalı olması nedeniyle araçlar Ereğli'de dinlenme tesislerinde bekletildi.
Ereğli Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Telef Oldu-2
15:42
Ereğli Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Telef Oldu-1 Kapanan yol nedeniyle 5 büyükbaş hayvan donarak telef oldu KONYA-Adana karayolunun yoğun kar yağışı nedeniyle dün den itibaren kapalı olması nedeniyle araçlar Ereğli'de dinlenme tesislerinde bekletildi.
Ereğli Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Telef Oldu-1
14:13
Karaman'ı Konya ve Ereğli'ye Bağlayan Yollar Ulaşıma Açıldı Karaman’da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 15 saattir ulaşıma kapalı olan Konya ve Ereğli karayolları yeniden ulaşıma açıldı.
13:48
Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Öldü Konya-adana karayolunun yoğun kar yağışı nedeniyle dünden itibaren kapalı olması nedeniyle araçlar Ereğli'de dinlenme tesislerinde bekletiliyor.
Kapanan Yol Nedeniyle 5 Büyükbaş Hayvan Donarak Öldü
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
22:18
Yollar Kardan Kapanınca Yolcular Yurtlara Yerleştirildi Karaman'da, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolların ulaşıma kapanması üzerine terminalde bekletilen otobüslerin yolcuları öğrenci yurtlarına yerleştirildi.
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
19:50
Karaman'da Yoğun Kar Yağışı Etkili Oluyor Karaman'ı Konya, Ereğli ve Mut'a bağlayan yollar, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Karaman'da Yoğun Kar Yağışı Etkili Oluyor
17:37
Karaman'da Okullar Yarın Tatil Karaman Valiliğinden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle okulların yarın da tatil edildiği duyuruldu.
16:56
Yurtta Kış Karaman'da öğleden sonra başlayan tipi, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor Karaman Konya, Karaman Ereğli ve Karaman Mut yolu, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
10:49
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili Konya'da dün akşam etkisini artıran yoğun kar yağışı nedeniyle üniversitelerde eğitime bir gün ara verildi.
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili
10:06
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle Selçuk, Necmettin Erbakan ile KTO Karatay Üniversitesi'nde eğikile bugün ara verildi.
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili
09:07
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi Kar tatili hangi iller ve okullar için verildi ? Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi
09:05
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
06:45
Konya'da Eğitime Kar Engeli İl genelinde 4 ilçe hariç eğitime bir gün ara verildi.
06:23
Konya'da Okullara Kar Tatili Konya’da kar yağışı nedeniyle dört ilçe dışındaki tüm ilçeler ve il merkezinde okullar bugün tatil edildi.
Konya'da Okullara Kar Tatili
15:44
Tarlada Bulunan Yaralı Şahin Tedavi Altına Alındı Konya'nın Karapınar ilçesinde mısır tarlasında bulunan yaralı şahin, Ereğli Doğa Koruma ve Milli Parklar Mühendisliği ekiplerine teslim edildi.
Tarlada Bulunan Yaralı Şahin Tedavi Altına Alındı
18:12
Ereğli'de Mevlid Kandili Konferansı Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi tarafından Mevlid Kandili dolayısıyla “Günümüzde Hazreti Peygamberi Anlamak” konulu konferans düzenlendi.
Ereğli'de Mevlid Kandili Konferansı
18:37
Motosiklet, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı Konya'nın Ereğli ilçesinde, motosikletin otomobile çarpması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Motosiklet, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı
18:12
Ereğli'de Motosiklet, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı Konya'nın Ereğli ilçesinde, bir motosikletin otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada, bir kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
20:17
Konya'daki Sahte Para Operasyonu Ereğli ilçesinde sahte para ile alışveriş yaptıkları ileri sürülen 4 kişi tutuklandı.
18:49
Sahte Para Operasyonu Konya'da sahte para operasyonu-Ereğli ilçesinde bir araçta 127 adet 20 liralık banknotlar halinde sahte para ele geçirildi Ereğli ilçesinde bir araçta yapılan aramada 127 adet 20 liralık banknotlar halinde sahte para bulundu.
Sahte Para Operasyonu
18:12
Konya'da Sahte Para Operasyonu Ereğli ilçesinde bir araçta 127 adet 20 liralık banknotlar halinde sahte para ele geçirildi.
12:13
Kamyonete Çarpan Otomobil Savruldu Konya’nın Ereğli ilçesinde, kontrolden çıkan otomobil mobilya dükkanı önünde park halindeki kamyonete hızla çarptı.
Kamyonete Çarpan Otomobil Savruldu
14:39
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeyi hakim kılmak için yola çıktıklarını belirterek, "Biz, o vesayet odaklarını yok etmek, artık millet üzerinde hiçbir vesayetin olmayacağını ilan etmek için yola çıktık. Güçlü ve büyük Türkiye için yola çıktık. Üstte gök kubbe göçmedikçe altta yer yarılmadıkça biz bu kutlu davaya ve yeni Türkiye’nin inşasına devam edeceğiz ve kimse bizi engelleyemeyecek” dedi.
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı
13:56
AK Parti Konya Milletvekilli Zorlu, Ereğli'de AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, memleketi Ereğli ilçesinde sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek yatırımları değerlendirdi.
20:48
Ereğli'de Yolcu Otobüsünde Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi Konya'nın Ereğli Jandarma Komutanlığı ekipleri, yol denetimi sırasında yolcu otobüsünde uzun namlulu silah, susturucu ve mermi ele geçirdi.
Ereğli'de Yolcu Otobüsünde Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi
20:09
Yolcu Otobüsünde Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi Konya'da yolcu otobüsünde yapılan aramada, bir yolcuya ait valizde uzun namlulu silah, susturucu ve 50 adet mermi ele geçirildi.
18:41
Otobüste Makineli Tabanca Ele Geçirildi Konya’nın Ereğli ilçesinde jandarma ekiplerinin yaptığı yol kontrolünde 1 adet makineli tabanca ele geçirildi.
Otobüste Makineli Tabanca Ele Geçirildi
18:16
Konya'da Servis Minibüsü ile Cip Çarpıştı: 5 Yaralı Konya'nın Ereğli ilçesinde servis minibüsü ile cipin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, biri ağır 5 kişi yaralandı.
18:15
Ereğli'de Minibüs ile Cip Çarpıştı: 5 Yaralı Konya'nın Ereğli ilçesinde servis minibüsü ile cipin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, biri ağır 5 kişi yaralandı.
Ereğli'de Minibüs ile Cip Çarpıştı: 5 Yaralı
16:10
Senet Mağdurları Yardım Bekliyor Konya’nın Ereğli ilçesinde, 60 yaşından sonra ehliyet sahibi olan bir kişi, dolandırıldığını iddia ederek yetkililerden yardım istedi.
Senet Mağdurları Yardım Bekliyor
15:52
Özgüven ve Meclis Üyelerinden İnceleme Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve meclis üyeleri park ve taş evlerde incelemelerde bulundu.
Özgüven ve Meclis Üyelerinden İnceleme
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:24:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EREĞLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]