SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

Son Dakika Erken Emeklilik Haberleri

 • 24 Ekim 2016 17:15Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Soruları Yanıtladı: (2)Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, proje okullarında belli bir süre görev yapan öğretmenlerin yer değişikliğine ilişkin, "Genel bir öğretmen sürgünü ya da proje okullarına rastgele öğretmen ataması söz konusu değildir.
 • 19 Ekim 2016 14:06Yaş Bekleyen 7.2 Milyon Kişiye Kötü HaberYaş Bekleyen 7.2 Milyon Kişiye Kötü HaberPrim gün sayısını doldurduğu halde yaş beklediği için emekli maaşı bağlanmayan milyonlarca kişinin merakla beklediği 'erken emeklilik' hayali suya düştü.
 • 15 Ekim 2016 11:37Başkan Özdemir: Başkan Özdemir: "Sağlık Çalışanlarına Sabit Maaş Bağlansın"Sağlık-Sen İzmir 2. Şube Başkanı Ekrem Özdemir, sağlık çalışanlarına ödenen döner sermaye bütçesinin yetersiz olduğunu ve sendika olarak sağlık çalışanlarına sabit maaş bağlanması gerektiğini vurguladı.
 • 04 Ekim 2016 09:19Memura 2 Yıl Erken Emekli Olma FırsatıMemura 2 Yıl Erken Emekli Olma FırsatıMemur olmadan önce SSK'lı olarak bir işte çalışan kişinin erken emekli olma şansı var. İşte bu fırsatı kullanmanın yöntemi...
 • 01 Ekim 2016 13:26Borcu Yüzünden Emekli Olamayanlar Dikkat! Ekim Sonuna Kadar Vaktiniz VarBorcu Yüzünden Emekli Olamayanlar Dikkat! Ekim Sonuna Kadar Vaktiniz VarBorcu yüzünden emekli olamayan Bağ-Kur ve SSK'lılara müjde. Ekim sonuna kadar müracaat eden emekli olacak. Peşin ödeme ve borçlanma için kredi imkanı da geldi.
 • 21 Eylül 2016 14:55Prim Borcunu Ödeyenler İçin Erken Emeklilik ŞansıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Çanakkale İl Müdürü Basri Tümsek, prim borcunu ödeyen 4B'li Bağ-Kur'luların erken emeklilik hakkından yararlanabileceklerini söyledi.
 • 21 Eylül 2016 13:59Prim Borcunu Ödeyenlere Erken EmeklilikPrim Borcunu Ödeyenlere Erken EmeklilikÇanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, SGK ile Ziraat Bankası arasında imzalanan protokolle yeniden yapılandırma kapsamındaki 4B’li (BAĞ-KUR) vatandaşlara, borçlarını ödeyip emekli olabilme imkanı sağlandığını kaydetti.
 • 21 Eylül 2016 11:55Emeklilikte 3600 Gününü Kaçırana Fırsat!Emeklilikte 3600 Gününü Kaçırana Fırsat!Sigorta girişi 8 Eylül 1999 veya sonrası olanlar SSK kapsamında 25 yıl sigortalılık süresi ve 4500 prim günü ve 58 (kadın), 60 (erkek) yaş şartıyla emekli olabiliyor.
 • 19 Eylül 2016 09:58IMF'nin Ukrayna'ya Acı Reçetesi: Emeklilik Yaşı, ÖzelleştirmelerIMF'nin Ukrayna'ya Acı Reçetesi: Emeklilik Yaşı, ÖzelleştirmelerUkrayna ekonomisinin belini doğrultması için "kurtarıcı doktor" olarak gösterilen IMF'den 1 milyar dolarlık üçüncü kredi dilimini alan Kiev, kredilerin devamı için toplumsal hoşnutsuzluğu körüklemesi muhtemel birçok yükümlülüğün de altına girdi.
 • 10 Eylül 2016 11:07Erken Emeklilik İçin Gereken ŞartlarErken Emeklilik İçin Gereken ŞartlarSon yıllarda sigortalı olanlar daha hızlı emekli oluyor. Özellikle 2008 öncesi ve sonrası sigortalı olanlar arasında iki yılı bulan farklılıklar oluşuyor. Peki erken emeklilik için ne gerekiyor?
 • 01 Eylül 2016 15:44Emeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detaylarıEmeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detaylarıEmeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detayları. Emeklilik prim süresi ile ilgili önemli kararlar alındı. Karar iki yıl önce alındı, hızlandırıldı. SSK'lı çalışan ile Bağ-Kur'lu çalışan arasındaki 1800 günlük yani yaklaşık 5 yıllık sürenin kalması, bir başka ifadeyle emeklilik için gerekli prim süresinin eşitlenmesi öngörüldü.
 • 31 Ağustos 2016 15:48Emeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detaylarıEmeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detaylarıEmeklilik prim süresi, 2016 Emeklilik prim süresi ve detayları. Emeklilik prim süresi ile ilgili önemli kararlar alındı. Karar iki yıl önce alındı, hızlandırıldı. SSK'lı çalışan ile Bağ-Kur'lu çalışan arasındaki 1800 günlük yani yaklaşık 5 yıllık sürenin kalması, bir başka ifadeyle emeklilik için gerekli prim süresinin eşitlenmesi öngörüldü.
 • 26 Ağustos 2016 09:12Erken Emekliliğin Yolu!Erken Emekliliğin Yolu!Emekli olabilmek için prim ve yaş şartlarının yerine getirilmesi şart. Ancak bazı meslek çalışanları ile özel durumu olanlar için erken emeklilik var.
 • 23 Ağustos 2016 18:31Bakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıBakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 23 Ağustos 2016 16:45Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 22 Ağustos 2016 13:19SGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz: Erken Emeklilik Çalışması YokSGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz: Erken Emeklilik Çalışması YokSGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz, erken emeklilik tartışmalarına son noktayı koydu. Açıkgöz, böyle bir çalışmanın olmadığını dile getirdi.
 • 28 Temmuz 2016 09:05FETÖ'cüye Erken Emeklilik Yok!FETÖ'cüye Erken Emeklilik Yok!Devlet memurluğundan çıkartılan terör örgütü üyesi kamu çalışanların tekrar devlet kurumlarında ya da özel güvenlik şirketlerinde görev alamayacak. Fiili hizmet zammından yararlanamayacak.
 • 01 Temmuz 2016 15:46Bakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik gelişmesiBakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik gelişmesiBakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik ile ilgili Bakan Soylu'dan yeni açıklamalar var. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim sisteme erken emekliliği koyduğumuz andan itibaren bunu sürdürülebilir kılamayacağımızı bir kere daha ifade etmek istiyorum." dedi.
 • 01 Temmuz 2016 13:48Bakan Soylu: Erken Emekliliği Sürdürülebilir KılamayızBakan Soylu: Erken Emekliliği Sürdürülebilir KılamayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim sisteme erken emekliliği koyduğumuz andan itibaren bunu sürdürülebilir kılamayacağımızı bir kere daha ifade etmek istiyorum." dedi.
 • 18 Haziran 2016 09:19Çalışma Bakanı Süleyman Soylu'dan Erken Emeklilik Bekleyenlere CevapÇalışma Bakanı Süleyman Soylu'dan Erken Emeklilik Bekleyenlere CevapÇalışma Bakanı Süleyman Soylu, erken emeklilikle ilgili olarak, "Vatandaşımızın taleplerini çok insani ama bir gelir gider dengesi var, ben de emeklilikte yaşa takıldım." dedi.
 • 17 Haziran 2016 23:58Bakan Soylu'dan Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızBakan Soylu'dan Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, erken emeklilikle ilgili olarak, "Vatandaşlarımızın erken emeklilik konusundaki taleplerini çok insani ve beklenti içinde olabileceklerini düşünüyorum.
 • 17 Haziran 2016 23:51Eskişehir Bakan Soylu'nun Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızEskişehir Bakan Soylu'nun Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızBakan Soylu'nun erken emeklilik açıklaması: Ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Eskişehir'de gazetecilerin erken emeklilikle ilgili sorusu üzerine "Vatandaşlarımızın erken emeklilik konusundaki taleplerini çok insani ve beklenti içinde olabileceklerini düşünüyorum.
 • 17 Haziran 2016 21:29Soylu: Soylu: "Genel Sağlık Sigortasındaki 3 Milyonu Aşkın Kişi İçin, Tek Bir Prime Gidiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret görüntüleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması - "Genel sağlık sigortasındaki 3 milyonu aşkın kişi için, yatırdıkları prim karşılığında hem özel hem de devlet hastanelerinden istifade eden kişilerde tek bir prime gidiyoruz.
 • 17 Haziran 2016 19:39Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Eskişehir'de AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Genel sağlık sigortasındaki 3 milyonu aşkın kişi için, yatırdıkları prim karşılığında hem özel hem de devlet hastanelerinden istifade eden kişilerde tek bir prime gidiyoruz.
 • 17 Haziran 2016 18:49Bakan Soylu da Emeklilik İçin Yaşa TakılanlardanBakan Soylu da Emeklilik İçin Yaşa TakılanlardanÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kendisinin de emekli yaşına takılanlardan olduğunu belirterek "Ben de 46 yaşındayım ve emeklilikte yaşa takılanlardanım. Benim bugün emekli olmam lazım" dedi.