SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

Son Dakika Erken Emeklilik Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 18:31Bakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıBakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 23 Ağustos 2016 16:45Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 22 Ağustos 2016 13:19SGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz: Erken Emeklilik Çalışması YokSGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz: Erken Emeklilik Çalışması YokSGK Sigorta Pirimi Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz, erken emeklilik tartışmalarına son noktayı koydu. Açıkgöz, böyle bir çalışmanın olmadığını dile getirdi.
 • 28 Temmuz 2016 09:05FETÖ'cüye Erken Emeklilik Yok!FETÖ'cüye Erken Emeklilik Yok!Devlet memurluğundan çıkartılan terör örgütü üyesi kamu çalışanların tekrar devlet kurumlarında ya da özel güvenlik şirketlerinde görev alamayacak. Fiili hizmet zammından yararlanamayacak.
 • 01 Temmuz 2016 15:46Bakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik gelişmesiBakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik gelişmesiBakandan önemli emeklilik açıklaması, Erken emeklilik ile ilgili Bakan Soylu'dan yeni açıklamalar var. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim sisteme erken emekliliği koyduğumuz andan itibaren bunu sürdürülebilir kılamayacağımızı bir kere daha ifade etmek istiyorum." dedi.
 • 01 Temmuz 2016 13:48Bakan Soylu: Erken Emekliliği Sürdürülebilir KılamayızBakan Soylu: Erken Emekliliği Sürdürülebilir KılamayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bizim sisteme erken emekliliği koyduğumuz andan itibaren bunu sürdürülebilir kılamayacağımızı bir kere daha ifade etmek istiyorum." dedi.
 • 18 Haziran 2016 09:19Çalışma Bakanı Süleyman Soylu'dan Erken Emeklilik Bekleyenlere CevapÇalışma Bakanı Süleyman Soylu'dan Erken Emeklilik Bekleyenlere CevapÇalışma Bakanı Süleyman Soylu, erken emeklilikle ilgili olarak, "Vatandaşımızın taleplerini çok insani ama bir gelir gider dengesi var, ben de emeklilikte yaşa takıldım." dedi.
 • 17 Haziran 2016 23:58Bakan Soylu'dan Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızBakan Soylu'dan Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, erken emeklilikle ilgili olarak, "Vatandaşlarımızın erken emeklilik konusundaki taleplerini çok insani ve beklenti içinde olabileceklerini düşünüyorum.
 • 17 Haziran 2016 23:51Eskişehir Bakan Soylu'nun Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızEskişehir Bakan Soylu'nun Erken Emeklilik Açıklaması: Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmak ZorundayızBakan Soylu'nun erken emeklilik açıklaması: Ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Eskişehir'de gazetecilerin erken emeklilikle ilgili sorusu üzerine "Vatandaşlarımızın erken emeklilik konusundaki taleplerini çok insani ve beklenti içinde olabileceklerini düşünüyorum.
 • 17 Haziran 2016 21:29Soylu: Soylu: "Genel Sağlık Sigortasındaki 3 Milyonu Aşkın Kişi İçin, Tek Bir Prime Gidiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret görüntüleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması - "Genel sağlık sigortasındaki 3 milyonu aşkın kişi için, yatırdıkları prim karşılığında hem özel hem de devlet hastanelerinden istifade eden kişilerde tek bir prime gidiyoruz.
 • 17 Haziran 2016 19:39Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Eskişehir'de AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Genel sağlık sigortasındaki 3 milyonu aşkın kişi için, yatırdıkları prim karşılığında hem özel hem de devlet hastanelerinden istifade eden kişilerde tek bir prime gidiyoruz.
 • 17 Haziran 2016 18:49Bakan Soylu da Emeklilik İçin Yaşa TakılanlardanBakan Soylu da Emeklilik İçin Yaşa TakılanlardanÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kendisinin de emekli yaşına takılanlardan olduğunu belirterek "Ben de 46 yaşındayım ve emeklilikte yaşa takılanlardanım. Benim bugün emekli olmam lazım" dedi.
 • 09 Haziran 2016 17:06Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde 'Troid' Kanseri PaniğiKayseri Erciyes Üniversitesi'nde 'Troid' Kanseri PaniğiErciyes Üniversitesi'nde 'Troid' kanseri paniğiTürk Sağlık-Sen Kayseri 2 Nolu Şube Başkanı Kenan Çil, son 6 ay içerisinde birçok sağlık çalışanına troid kanseri tanısı konulduğunu bildirdi.
 • 09 Haziran 2016 09:19Beklemeden Emeklilik MümkünBeklemeden Emeklilik MümkünSigortalılar haklarını iyi bilirse erkenden maaş almaya başlayabilir. Bazı vatandaşlar diğerlerine nazaran daha erken emekli olabiliyor. Peki kimler erken emekli olabilir? İşte cevabı..
 • 02 Haziran 2016 16:22Bağ-Kurlu 5 Yıl Erken Emekli OlabilirBağ-Kurlu 5 Yıl Erken Emekli OlabilirErken emeklilik için, Bağ-Kur'luların gerekli prim gün sayısı SSK'lı çalışanlarla eşitlenecek. Bu eşitleme Bağ-Kur'luyu 5 yıl erken emekli edecek 2.5 milyonu ilgilendiriyor.
 • 24 Mayıs 2016 13:07Daha Erken Emekli Ol Daha Fazla Maaş AlDaha Erken Emekli Ol Daha Fazla Maaş Al1 Ekim 2018 öncesi 2008 yılında sosyal güvenlik sisteminde bir düzenleme yapıldı. Buna göre; 1 Ekim 2008'den önce sigortalı olanları emeklilikte avantajlı kılacak bazı haklar tanındı.
 • 21 Mayıs 2016 10:33İş arayan emeklilerin gözde sektörü güvenlikAdayların yüzde 80'i emeklilik döneminde de çalışmak istiyor.
 • 09 Mayıs 2016 16:04Engelliler HaftasıKocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 09 Mayıs 2016 13:37Baybatur'dan Engelliler Haftası MesajıBaybatur'dan Engelliler Haftası MesajıTBMM Güvenlik, İstihbarat ve Milli Savunma Komisyonları Üyesi AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 09 Mayıs 2016 09:23Memura Erken Emeklilik MasadaMemura Erken Emeklilik MasadaKamuda erken emeklilik imkanı genişliyor. Hangi çalışanlara erken emeklilik imkanı verileceği, önümüzdeki hafta masaya yatırılacak. Sağlıkçı, öğretmen, postacı müjde bekliyor.
 • 02 Mayıs 2016 15:24Engelli Çocuğu Olanlara Erken Emeklilik FırsatıEngelli Çocuğu Olanlara Erken Emeklilik FırsatıAğır engelli çocuğu bulananlara erken emeklilik avantajı bulunuyor. Buna göre 5 yıl erken emekli olmak mümkün.
 • 20 Nisan 2016 13:33HDP'den İnfaz Koruma Memrularının Sorunlarına El AttıHDP'den İnfaz Koruma Memrularının Sorunlarına El AttıHDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, Cezaevlerinde görev yapan infaz koruma memurlarının sorunlarını Adalet Bakanlığına sordu.
 • 14 Nisan 2016 10:21Ayda 48 Saat Mesaiye Yılda 3 Ay Erken Emeklilik HakkıAyda 48 Saat Mesaiye Yılda 3 Ay Erken Emeklilik HakkıAyda 48 saat nöbet tutan bir doktor ve hemşire maksimum düzeyde yıpranma hakkı kazanacak. Bir yıl, her ay 6 gün nöbet tutarsa, yıl sonu 3 ay erken emeklilik hakkı kazanacak.
 • 04 Nisan 2016 12:13Sosyo-ekonomik Durum Kalp Hastalığını TetikliyorSosyo-ekonomik Durum Kalp Hastalığını TetikliyorBursa Uludağ Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kayıhan Pala sosyo-ekonomik durumu düşük kişilerde kalp-damar hastalıklarının yüksek düzeyde görüldüğünü söyledi.
 • 04 Nisan 2016 10:42Sosyo-ekonomik Durum Kalp Hastalığını TetikliyorSosyo-ekonomik Durum Kalp Hastalığını TetikliyorUludağ Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kayıhan Pala, sosyo-ekonomik durumu düşük kişilerde kalp-damar hastalıklarının yüksek düzeyde görüldüğünü söyledi.
 • 20 Mart 2016 20:18Mısır'da Hükümet Karşıtı GösteriMısır'da, Başbakan Şerif İsmail liderliğindeki hükümetin düşmesi ve "Sivil Hizmet Kanunu"nun iptal edilmesi talebiyle gösteri düzenlendi.
 • 18 Mart 2016 08:07Tüm Çalışanların Erken Emekli Olması İçin Gerekli Çalışma SüreleriTüm Çalışanların Erken Emekli Olması İçin Gerekli Çalışma SüreleriSağlık Bakanlığı'nın çalışmasına göre doktor ve hemşireler sadece mesai saatleri dışında nöbet süresi için 'yıpranma hakkından' yararlanabilecek.
 • 16 Mart 2016 15:57Sancar, 'Ayrımcılık Yapıp Ötekileştirerek Müjde Olmaz'Sancar, 'Ayrımcılık Yapıp Ötekileştirerek Müjde Olmaz'Türk Sağlık Sen Ardahan Şube Başkanı Ramazan Sancar, Sağlık Bakanlığının yaptığı her düzenlemede sağlık çalışanlarını bölmek, ayrıştırmak ve ötekileştirmek çalışma barışını ve işyerinde huzuru yok etmek olduğunu söyledi.
 • 15 Mart 2016 13:20Sağlık-Der'den Hükümete Çağrı: Sağlıkçıların Maaşı ArttırılsınSağlık-Der'den Hükümete Çağrı: Sağlıkçıların Maaşı ArttırılsınSağlık-Der Batman İl Başkanı Orhan Edis, tüm sağlık çalışanlarının maaşları ve sosyal haklarının yükseltilmesi gerektiğini söyledi.
 • 12 Mart 2016 15:22Sağlık Bakanlığı Tıp Bayramı EtkinliğiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Sağlık çalışanlarımızı korumak amacıyla, TCK'da yapılacak düzenlemeyle sağlık çalışanlarına yapılacak tehdit ve hakaret suçlarında var olan tutuklama yasağını kaldırıyoruz.
 • 12 Mart 2016 14:51Davutoğlu: Sağlık Çalışanlarına Tehdit ve Hakaret Edenler TutuklanacakBaşbakan Ahmet Davutoğlu, sağlık çalışanlarına yönelik bazı yeni düzenlemeler ve iyileştirmeleri Van'da açıkladı.
 • 12 Mart 2016 14:40Davutoğlu; 'Ne Barikatlar, Ne Bombalar Devletin Milletiyle Buluşmasına Engel OlamayacakDavutoğlu; 'Ne Barikatlar, Ne Bombalar Devletin Milletiyle Buluşmasına Engel OlamayacakBaşbakan Ahmet Davutoğlu Van'da yaptığı konuşmada, saldırılara karşı devletin yanında olduğu için bölge insanına teşekkür ettiğini belirterek, "İrfan sahibi bölge insanı teröre karşı dimdik ayakta olduğunu bir kez daha gösterdi.
 • 12 Mart 2016 14:25Başbakan Davutoğlu'ndan Sağlık Çalışanlarına MüjdeBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Van'da gerçekleştirilen programda, sağlık çalışanları için hayata geçirilecek düzenlemeleri açıklayarak, hekim ve diş hekimleri için emekli aylıklarının 2 bin 100 liradan 3 bin 100 liraya, uzman hekimlerde ise 2 bin 580 liradan 3 bin 250 liraya çıkarılacağının müjdesini verdi.
 • 08 Mart 2016 21:31Çalışan Anneye MüjdeÇalışan Anneye MüjdeErken emeklilik için çalışan anneye müjde geldi.
 • 08 Mart 2016 18:528 Mart Dünya Kadınlar GünüAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 04 Mart 2016 11:00Erken Emeklilik İçin Hükümetten Önemli AdımErken Emeklilik İçin Hükümetten Önemli AdımSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, erken emeklilik için 'yıpranma payı' düzenlemesinin önümüzdeki günlerde Meclis'e geleceğini, 4 yıl hizmete 1 yıl yıpranma verileceğini söyledi.
 • 22 Şubat 2016 11:14Astsubaylar Subaylardaki Hakların Kendilerine de Verilmesini İstiyorTürkiye Askerler Sendikası (TAS) Genel Sekreteri Suat Telkes, subaylara verilen hakların astsubaylara da verilmesi gerektiğini, başlangıç derecelerinin yeniden düzenlenmesi ve tazminatlar konusundaki taleplerin karşılanmasını istediklerini belirtti.
 • 20 Şubat 2016 11:2220 Milyon Çalışana 4 Güvence20 Milyon Çalışana 4 GüvenceHer yıla 30 gün kıdem tazminatı, işten çıkarılmanız durumunda alacağınız ihbar, işe geri dönüşte 8 brüt ücret ve işsizlere 10 ay maaş bunlar arasında.
 • 28 Ocak 2016 18:09Soylu - Taşeron İşçilerin Kadro DurumuSoylu - Taşeron İşçilerin Kadro DurumuGörüntü Dökümü: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun soruları yanıtlaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Erken emeklilik taleplerine üzülerek de olsa olumlu yanıt verememenin sorumluluğundayız. Bu sistemde, reformlardan atacağımız her geri adım, gelecek nesillerimize hak etmedikleri bir maliyet olarak yüklenecektir" "(Kıdem tazminatında düzenleme tartışmaları) 30 gün konusunda, çalışanlarımız için bugünkü genel çerçeveden geriye gidilemez" "(Taşeron işçilerin kadro durumu) Asıl iş ve yardımcı işleri Maliye Bakanlığı ile belirleyip, bu listeyi Bakanlar Kuruluna sunmanın gayretindeyiz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Erken emeklilik taleplerine üzülerek de olsa olumlu yanıt verememenin sorumluluğundayız. Bu sistemde, reformlardan atacağımız her geri adım, gelecek nesillerimize hak etmedikleri bir maliyet olarak yüklenecektir" dedi.
 • 28 Ocak 2016 17:31Soylu: Soylu: "Erken Emeklilik Taleplerine Üzülerek de Olsa Olumlu Yanıt Verememenin Sorumluluğundayız"Görüntü Dökümü: - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun Ekonomi Muhabirleri Derneğindeki sohbet toplantısında konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Erken emeklilik taleplerine üzülerek de olsa olumlu yanıt verememenin sorumluluğundayız. Bu sistemde, reformlardan atacağımız her geri adım, gelecek nesillerimize hak etmedikleri bir maliyet olarak yüklenecektir" "(Kıdem tazminatında düzenleme tartışmaları) 30 gün konusunda, çalışanlarımız için bugünkü genel çerçeveden geriye gidilemez" "(Taşeron işçilerin kadro durumu) Asıl iş ve yardımcı işleri Maliye Bakanlığı ile belirleyip, bu listeyi Bakanlar Kuruluna sunmanın gayretindeyiz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Erken emeklilik taleplerine üzülerek de olsa olumlu yanıt verememenin sorumluluğundayız. Bu sistemde, reformlardan atacağımız her geri adım, gelecek nesillerimize hak etmedikleri bir maliyet olarak yüklenecektir" dedi.
 • 28 Ocak 2016 15:30Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Erken emeklilik taleplerine üzülerek de olsa olumlu yanıt verememenin sorumluluğundayız. Bu sistemde, reformlardan atacağımız her geri adım, gelecek nesillerimize hak etmedikleri bir maliyet olarak yüklenecektir" dedi.
 • 19 Ocak 2016 09:38Emeklilikte Yaşa Takılanlara Kötü HaberEmeklilikte Yaşa Takılanlara Kötü HaberÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir düzenlemenin olmayacağını bildirdi.
 • 18 Ocak 2016 18:36Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emeklilikte yaş haddine takılanların beklentilerine ilişkin, "Çok üzülerek ifade etmek istiyorum ki bu reform çalışan insanlarımızın hangi yaşta emekli olacaklarını bir şekilde biçimlendirmiş, netleştirmiş ve ortaya koymuştur.
 • 18 Ocak 2016 18:18Bakan Soylu'dan Emeklilikte Yaşa Takılanlara Kötü HaberÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir düzenlemenin olmayacağını bildirdi.
 • 18 Ocak 2016 16:15Hasta, Yaşlı ve Çocuk Bakıcılığı Tek Meslek Altında ToplanıyorAlmanya'da hastane ve yaşlı bakım evlerinde yeterli kalifiye eleman bulunamaması Federal Hükümet’i farklı tedbirler almaya yöneltti.
 • 07 Ocak 2016 17:51Bosnalı Eski Askerlerden Bosnalı Eski Askerlerden "Emeklilik" ProtestosuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Emekli askerlerin bekleyişi- Emekli Askerler Birliği Başkanı Nihad Sehovic'in açıklamaları - Birlik temsilcilerinin açıklamaları Bosnalı eski askerlerden "emeklilik" protestosu- Mevcut emeklilik yasasına göre, devletten sadece sosyal yardım alan eski askerler, yapılacak düzenlemeyle "emekli" statüsü elde etmek istiyor Bosna Hersekli eski askerler, 2013 yılında kabul edilen Erken Emeklilik Yasası'nın değiştirilmesi için başkent Saraybosna'da protesto düzenlendi.
 • 07 Ocak 2016 15:53Bosnalı Eski Askerlerden "Emeklilik" ProtestosuBosna Hersekli eski askerler, 2013 yılında kabul edilen Erken Emeklilik Yasası'nın değiştirilmesi için başkent Saraybosna'da protesto düzenlendi.
 • 31 Aralık 2015 16:40Malul Gaziden Örnek DavranışMalul Gaziden Örnek DavranışGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı'dan görüntüler, - Kumartaşlı'nın konuşması, Malul gaziden örnek davranış- Şırnak'ta uzman çavuşken mayın patlaması sonucu kafasında şarapnel parçaları kaldığı için malulen emekli olan Kumartaşlı, sağlığının düzeldiği gerekçesiyle başvuruda bulunarak kendisine tanınan vergi indirimi ve erken emeklilik hakkından yararlanmak istemediğini bildirdi- Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Kumartaşlı: - "Kul hakkı yememek için 60 yaşına kadar çalışmak istiyorum.
 • 31 Aralık 2015 12:01Malul Gaziden Örnek DavranışŞırnak'ta mayın patlaması sonucu kafasında şarapnel parçaları kaldığı için malulen emekliye ayrılan gazi İsmail Kumartaşlı, kendisine tanınan vergi indirimi ve erken emeklilik hakkından, sağlığının düzeldiği gerekçesiyle yararlanmak istemiyor.
 • 16 Aralık 2015 12:15Diş Protez Teknisyenlerinin Sorunları Meclis'teCHP İzmir Milletvekili Musa Çam, yıpranma tazminatı ve erken emeklilik isteyen diş protez teknisyenleriyle basın toplantısı düzenledi.