06:0700
SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

Son Dakika Erken Emeklilik Haberleri

  Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük - Selami Yalçın'ın Kardeşi

  Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük - Selami Yalçın'ın Kardeşi

  Zonguldak'ta özel maden ocağındaki göçük- Yaşamını yitiren madencinin kardeşi Yalçın: - "Ağabeyimin tek hedefi erken emekli olabilmekti. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük

  Yaşamını yitiren madencinin kardeşi Yalçın: "Ağabeyimin tek hedefi erken emekli olabilmekti. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Almanya'da Kömür Ocakları Kapanıyor, İşçileri Zor Günler Bekliyor

  Almanya taşkömürü üretimini bitirme kararı aldı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Yunanistan'da Özelleşme Sancısı

  Yunanistan'da Özelleşme Sancısı

  Yunan ekonomisinde gelecek yıl büyüme bekleniyor. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Öğretmenlere 5 Yıl Erken Emeklilik

  Öğretmenlere 5 Yıl Erken Emeklilik

  Sağlıkçılardan sonra öğretmenlere de erken emeklilik getiriliyor. 4 yıl çalışan öğretmen 5 yıl çalışmış görülecek; 20 yıl sonra 5 yaş erken emekli olabilecek. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yerel Yönetimlerde Kadın Programı

  Yerel Yönetimlerde Kadın Programı

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Kim kadına karşı şiddet uygularsa aslında kendi güçsüzlüğünü, kendi onursuzluğunu gösterir. İster bu aile içinde olsun, ister eşler arasında olsun, isterse sokakta bir şekilde zayıf görüldüğü için kadına karşı yapılmış olsun. Bütün bu şiddet insan onuruna doğrudan yapılan tecavüzdür, saldırıdır ve bu saldırıya karşı hepimizin mücadele etmesi ulvi bir görevdir" "Terörle mücadele ne kadar kutsal ve annelerin ağlamaması açısından önemliyse, uyuşturucuya karşı mücadele ne (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başbakan: Kadına Şiddet Uygulayan Erkekler Onursuzdur

  Başbakan: Kadına Şiddet Uygulayan Erkekler Onursuzdur

  'Yerel Yönetimlerde Kadın' konulu toplantıda sert konuşan Başbakan Davutoğlu, "Kadına şiddet uygulayan erkekler onursuzdur." dedi. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Özel" Bowling Turnuvası

  Özel sporcular, Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi AK Parti Genel Sekreteri İpek, AK Parti Ankara Milletvekili Şanlı ve eski milli futbolcu Tanju Çolak özel sporcuları yalnız bırakmadı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Özel' Bowling Turnuvası

  Özel" Bowling Turnuvası

  "Özel" bowling turnuvası- Özel sporcular, Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi- AK Parti Genel Sekreteri İpek, AK Parti Ankara Milletvekili Şanlı ve eski milli futbolcu Tanju Çolak özel sporcuları yalnız bırakmadıANKARA (AA) - Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED), Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da bowling turnuvası düzenledi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü

  Başbakan Davutoğlu: "Engelli kardeşlerimizi ötekileştiren, toplumun dışına iten, eve hapseden ilkel anlayışı reddederek, onlar için pozitif ayrımcılık ilkesini hayata geçirdik. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Lufthansa'da Grev Devam Edecek

  Lufthansa'da çalışan pilotların iş bırakma eylemi perşembe günü de devam edecek Grev sebebiyle Lufthansa'nın uzun mesafeli kargo ve yolcu uçakları hizmet veremeyecek. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Lufthansa'da Pilotların Grevi Devam Ediyor

  Lufthansa'da Pilotların Grevi Devam Ediyor

  Almanya'nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa'da pilotların grevi, 2. gününde uzun mesafeli uçuşların da eklenmesiyle devam ediyor. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Lufthansa'da Grev Devam Ediyor

  Almanya'nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa’da pilotların grevi, ikinci gününde uzun mesafeli uçuşların da eklenmesiyle devam ediyor Şirket, grev öncesinde 56 bin yolcusunu SMS, 30 bin yolcusunu da elektronik posta yoluyla bilgilendirdi. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  AK Partili Vekil Erken Emeklilik İçin 'Bakkal Çırağı' Oldu

  AK Partili Vekil Erken Emeklilik İçin 'Bakkal Çırağı' Oldu

  Vekil Osman Çakır, erken emekli olmak için öğrenci olduğu dönemde kendini bakkalda çalışmış gibi gösterip primini ödeyip emekli oldu ve devletten 140 bin lira para aldı. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Yunanistan'da Troyka ile Anlaşmazlık Giderilemiyor

  Başbakan Samaras: “Kimse yeterince iş yapmadığımız için bizi azarlayamaz” (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Alman Pilotlar Greve Gidiyor

  Alman Pilotlar Greve Gidiyor

  Alman pilot sendikası VC, erken emeklilik avantajlarıyla ilgili görüşmelerin çıkmaza girmesinin ardından Lufthansa pilotlarına grev çağrısı yaptı. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Erken Emekliliğe Hücum

  Erken Emekliliğe Hücum

  Almanya'da 63 yaşında emekliye ayrılmak için 163 bin kişi başvuruda bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Almanya'da 63 Yaşında Emeklilik Rağbet Görüyor

  Almanya'da 1 Temmuz günü yürürlüğe giren emeklilik yasası reformuna halkın ilgisinin yoğun olduğu bildirildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Askerlik Yapana Erken Emeklilik

  Askerlik Yapana Erken Emeklilik

  Kadınlardaki doğum borçlanmasının benzeri, erkekler için de geliyor. Askerliğini işe girmeden önce yapan çalışanlar, 1 yıl erken emekli oluyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

  Alman Ekonomisi Gelecek Yıl Yüzde 1 Büyüyecek

  Almanya’nın ekonomik gelişmesini incelemekle görevli Bilirkişi Kurulu (SVR), Federal Hükümet’in piyasanın seyrine güven duyarak daha az müdahalede bulunmasını istedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Maden Ocağında 10'uncu Gün: 18 İşçiye Henüz Ulaşılmadı (2)

  Adım ADIM İLERLİYORUZ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 18 madencinin mahsur kaldığı Ermenek'teki kömür ocağında gerçekleştirilen arama kurtarma çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kimya Devi Lanxess İşten Çıkarıyor

  Kimya Devi Lanxess İşten Çıkarıyor

  Almanya'nın önde gelen kimyasal madde üreticilerinden Lanxess Grubu, bin 200 kişilik eleman azaltımına gidiyor. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Grevlerin Lufthansa'ya Maliyeti 170 Milyon Euro

  Grevlerin Lufthansa'ya Maliyeti 170 Milyon Euro

  Ahmet YILDIRIM – DORTMUND / DHA - Almanya'da pilotlar ile Lufthansa arasındaki anlaşmazlığın maliyeti açıklandı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Lufthansa Grevi İkinci Gününde

  Lufthansa'nın mahkemeye yaptığı müracaat reddedildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Lufthansa Pilotları Grevde

  Lufthansa Pilotları Grevde

  Lufthansa pilotları grevdeAlman havayolu şirketi Lufthansa'da pilotlar greve başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Almanya'daki Lufthansa Pilotları Grevde

  Alman Demiryolları makinistlerinin ülke genelinde başlattığı grev sona ererken, bu kezde Lufthansa pilotlarının greve başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Lufthansa Pilotları Grevde

  Alman havayolu şirketi Lufthansa'da pilotların yapacağı 35 saatlik grevden en az 200 bin yolcu etkilenecek. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Lufthansa Grevde, Havalimanı Kilitlendi

  Lufthansa Grevde, Havalimanı Kilitlendi

  Lufthansa pilotları greve gidince şirketin iptal edilen seferleri Atatürk Havalimanı'nda kaos yarattı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Erken Emeklilik İçin Yeni Düzenlemeler Geliyor

  Erken Emeklilik İçin Yeni Düzenlemeler Geliyor

  Kısa bir süre önce hayata geçen torba yasa ile 4 kesime erken emeklilik fırsatı geldi. Bu yetmeyince 4 konuda daha çalışma başlatıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Almanya'da Demiryolu Grevi Bitti, Havayolunda Başladı

  Almanya'da Demiryolu Grevi Bitti, Havayolunda Başladı

  Almanya'da ulaşım sektöründeki toplu iş görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle Makinistler Sendikası GDL tarafından haftasonunda yapılan 50 saatlik grev ardından, Lufthansa pilotları iki günlük greve çıktı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Makinistler Bitirdi Pilotlar Başladı

  Makinistler Bitirdi Pilotlar Başladı

  Almanya'da makinistlerin grevi sona ererken bugün Lufthansa pilotlarının grevi başlıyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkler En Çok Belinden Çekiyor

  Türkler En Çok Belinden Çekiyor

  ADÜ Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Şendur, bel ağrılarının doktora başvuruda 2'inci sırada, yatan hastada ise 5'inci sırada yer aldığını söyledi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Lufthansa'da Yine Grev

  Lufthansa'da Yine Grev

  Lufthansa pilotları, pazartesi günü öğleden sonra yeniden greve gideceklerini duyurdu. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bulgaristan'da 'Sosyal Hak' Protestosu

  Bulgaristan'da "Sosyal Hak" Protestosu

  Bulgaristan'da "sosyal hak" protestosu- Sosyal haklarını kaybetmek istemeyen polis ve askerler başkent Sofya'da yürüdü- Protestocular Çalışma ve Sosyal Bakanı Hristoskov'u istifaya çağırdıSOFYA (AA) - Geçici hükümetin bazı mesleklerin erken emeklilik haklarının iptalini öngören yasa tasarısına karşı çıkan binlerce polis ve askeri personel, başkent Sofya'da yürüdü. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bulgaristan'da "Sosyal Hak" Protestosu

  Sosyal haklarını kaybetmek istemeyen polis ve askerler başkent Sofya’da yürüdü Protestocular Çalışma ve Sosyal Bakanı Hristoskov’u istifaya çağırdı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Makinistlerden Sonra Pilotlar da Greve Gitti

  Almanya'da nceki gün makinistlerin 14 saat süren grevlerinin ardından Germanwings havayolu şirketinde çalışan pilotlar greve gitti. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Lufthansa'nın Yan Şirketinde Pilotlar Greve Gidiyor

  Lufthansa'nın indirimli pazara hitap eden yan kuruluşu Germanwings'de pilotlar, sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine yarın iş bırakıyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Germanwings Pilotları Greve Çıkıyor

  Germanwings Pilotları Greve Çıkıyor

  Germanwings pilotları, sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine yarın iş bırakıyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  20 Bin Yolcu Mahsur Kaldı

  20 Bin Yolcu Mahsur Kaldı

  Lufthansa pilotlarının Frankfurt Havaalanı'nda greve gitmesi nedeniyle 20 bin yolcu olumsuz etkilendi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Erken Emeklilik için Yeni Bir Fırsat!

  Erken Emeklilik için Yeni Bir Fırsat!

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Stajyerlik ile ilgili başlattığı çalışma erken emeklilik için yeni bir umut oldu. Stajyerlik süresi için borçlanılarak erken emekli olmak mümkün olacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Lufthansa Pilotları Yeniden Grevde

  Lufthansa Pilotları Yeniden Grevde

  Alman Pilot Sendikası Cockpit (VC), Lufthansa pilotlarının salı günü yeniden grev yapacağını açıkladı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gelir Yetersizliği Hayat Şartlarını Giderek Zorlaştırıyor

  Gelir Yetersizliği Hayat Şartlarını Giderek Zorlaştırıyor

  Türkiye'de yaşayan nüfusun yüzde 15'i yoksulluk riski altında bulunuyor. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Türk Enerji-Sen: 100 İşyeri Kapanacak,10 Bin Maden İşçisi İşsiz Kalacak

  Türk Enerji-Sen Genel Başkan Mehmet Özer, Torba Yasa'da yer alan bazı düzenlemelerin madenciliği durma noktasına getirdiğini belirterek, “Yasanın Cumhurbaşkanı tarafından onayı ile birlikte Zonguldak‘ta 20 civarında yeraltı kömür işletmesi, işçilerine çıkış vererek üretimi durdurmuşlardır. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü

  Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü

  Erzincan’da Alevi Kültür Dernekleri, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği yürüyüşle Aleviler, eğitimde yaşanan hak ihlalleri, ayrımcılık ve asimilasyona, eğitimin dinselleştirilmesine karşı Adliye Sarayı önünden polis eskortu eşliğinde yolu trafiğe kapatarak Cumhuriyet Meydanına karşı bir yürüyüş düzenleyerek basın açıklamasında bulundular. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 06:07:06. #1.13#