SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

Son Dakika Erken Emeklilik Haberleri

12:03
Sgk'dan Borç Yapılandırmaları İçin Çağrı Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kaşif Kılıç, Bağkur ve Sosyal Güvenlik Destek Primi (SGDP) borç yapılandırma müracaatlarının 2 Şubat, Genel Sağlık Sigortası (GSS) borç yapılandırma müracaatlarının ise 30 Nisan tarihinde sona ereceğini belirterek başvuru yapamayan vatandaşların bu tarihleri kaçırmamaları gerektiğini söyledi.
Sgk'dan Borç Yapılandırmaları İçin Çağrı
19:01
Tarım Sektöründe Kayıt Dışı Oranı Yüksek Çıktı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz, tarım sektöründe kayıt dışılık oranının yükseldiğini belirterek, “Kayıt dışı oranını yüzde 53’lerden yüzde 35’e düşürdük ama tarım sektöründeki kayıt dışı oranı yüzde 84’lere yükseldi” dedi.
Tarım Sektöründe Kayıt Dışı Oranı Yüksek Çıktı
16:05
2015-2019 Stratejik Planı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 i STRATEJİK PLAN 2015-2019 2015-2019 STRA TEJİK PLAN Ziyabey Caddesi No:6 Balgat/Ankara Tel.: 207 81 14 Faks: 207 84 66 e-posta: sp@sgk.gov.tr SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 ii SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iii STRATEJİK PLAN 2015-2019 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 iv SOSYAL GÜVENLİK KURUMU STRATEJİK PLANI 2015-2019 v Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat
13:04
İzmir İş Dünyası Aile Paketini Olumlu Buldu İzmir iş dünyası aile paketini olumlu buldu "Çocuk yapalım derken iş hayatından uzaklaşmayalım" BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı aile paketi İzmir'de iş dünyası tarafından olumlu bulundu, ancak İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, "Kadınları daha çok doğum yapmaya teşvik edelim derken iş hayatından uzaklaşmalarına da neden olmamak lazım" diyerek, pakete yönelik çekincelerini de dile getirdi.
İzmir İş Dünyası Aile Paketini Olumlu Buldu
11:53
İzmir İş Dünyası Aile Paketini Olumlu Buldu Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı aile paketi İzmir'de iş dünyası tarafından olumlu bulundu.
İzmir İş Dünyası Aile Paketini Olumlu Buldu
10:24
70'inde Emeklilik İş Kurumu Başkanı Frank-Jürgen Weise, artan kalifiye işgücü açığının 70 yaşında emekliliği öngören 'gönüllü modellerle' kapatılmasını önerdi.
70'inde Emeklilik
12:54
Almanya'da 2015 Yeni Uygulamaların Yılı Olacak Almanya'da yeni yıl birçok yeni uygulamayı da beraberinde getiriyor.
Almanya'da 2015 Yeni Uygulamaların Yılı Olacak
07:35
Evlatlık Verene ve Edinene Erken Emeklilik Sigortalı kadın, 2 yaşından küçük çocuğu evlat edindiğinde bir buçuk yıllık doğum borçlanması hakkına sahip olacak. Çocuğunu evlatlık veren anne, 6 aylık borçlanabilecek.
Evlatlık Verene ve Edinene Erken Emeklilik
17:27
Erken Emeklilik Hayali 108 Bin TL'sine Mal Oldu Manisa’da engelli oğlunu erken emekli etmek isteyen anne, yasal olmayan yollara başvurunca dolandırıcı bir kadına 108 bin TL’sini kaptırdı.
Erken Emeklilik Hayali 108 Bin TL'sine Mal Oldu
15:44
Erken Emeklilik Hayali 108 Bin TL'sine Mal Oldu Manisa’da engelli oğlunu erken emekli etmek isteyen anne, yasal olmayan yollara başvurunca dolandırıcı bir kadına 108 bin TL’sini kaptırdı.
Erken Emeklilik Hayali 108 Bin TL'sine Mal Oldu
13:55
Baba Mesleğini Bırakarak Madenci Olan İşçi Hayatını Kaybetti Zonguldak’ta bir maden ocağında, önceki gün meydana gelen göçükte hayatını kaybeden maden işçisi son yolculuğuna uğurlandı.
Baba Mesleğini Bırakarak Madenci Olan İşçi Hayatını Kaybetti
18:36
Zonguldak'ta Göçükte Ölen Maden İşçisinin Cenazesi Ailesine Teslim Edildi Zonguldak’ın Dilaver mahallesinde özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte ölen 2 çocuk babası Selami Yalçın’ın(33) cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi.
Zonguldak'ta Göçükte Ölen Maden İşçisinin Cenazesi Ailesine Teslim Edildi
18:29
Zonguldak "Maden Ocağında Göçük: 1 İşçi Öldü" Haberine Ek Göçükte hayatını kaybeden maden işçisi Selami Yalçın'ın cenazesi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morgunda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.
Zonguldak 'Maden Ocağında Göçük: 1 İşçi Öldü' Haberine Ek
17:46
Maden Ocağında Göçük: 1 İşçi Öldü (2) Erken EMEKLİLİK İÇİN MADENE GİRMİŞ Göçükte hayatını kaybeden maden işçisi Selami Yalçın'ın cenazesi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morgunda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.
Maden Ocağında Göçük: 1 İşçi Öldü (2)
17:38
Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük - Selami Yalçın'ın Kardeşi Zonguldak'ta özel maden ocağındaki göçük- Yaşamını yitiren madencinin kardeşi Yalçın: - "Ağabeyimin tek hedefi erken emekli olabilmekti.
Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük - Selami Yalçın'ın Kardeşi
17:16
Zonguldak'ta Özel Maden Ocağındaki Göçük Yaşamını yitiren madencinin kardeşi Yalçın: "Ağabeyimin tek hedefi erken emekli olabilmekti.
14:25
Almanya'da Kömür Ocakları Kapanıyor, İşçileri Zor Günler Bekliyor Almanya taşkömürü üretimini bitirme kararı aldı.
17:25
Yunanistan'da Özelleşme Sancısı Yunan ekonomisinde gelecek yıl büyüme bekleniyor.
Yunanistan'da Özelleşme Sancısı
11:13
Öğretmenlere 5 Yıl Erken Emeklilik Sağlıkçılardan sonra öğretmenlere de erken emeklilik getiriliyor. 4 yıl çalışan öğretmen 5 yıl çalışmış görülecek; 20 yıl sonra 5 yaş erken emekli olabilecek.
Öğretmenlere 5 Yıl Erken Emeklilik
13:30
Yerel Yönetimlerde Kadın Programı Başbakan Davutoğlu: (3) "Kim kadına karşı şiddet uygularsa aslında kendi güçsüzlüğünü, kendi onursuzluğunu gösterir. İster bu aile içinde olsun, ister eşler arasında olsun, isterse sokakta bir şekilde zayıf görüldüğü için kadına karşı yapılmış olsun. Bütün bu şiddet insan onuruna doğrudan yapılan tecavüzdür, saldırıdır ve bu saldırıya karşı hepimizin mücadele etmesi ulvi bir görevdir" "Terörle mücadele ne kadar kutsal ve annelerin ağlamaması açısından önemliyse, uyuşturucuya karşı mücadele ne
Yerel Yönetimlerde Kadın Programı
12:56
Başbakan: Kadına Şiddet Uygulayan Erkekler Onursuzdur 'Yerel Yönetimlerde Kadın' konulu toplantıda sert konuşan Başbakan Davutoğlu, "Kadına şiddet uygulayan erkekler onursuzdur." dedi.
Başbakan: Kadına Şiddet Uygulayan Erkekler Onursuzdur
14:52
Özel" Bowling Turnuvası Özel sporcular, Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi AK Parti Genel Sekreteri İpek, AK Parti Ankara Milletvekili Şanlı ve eski milli futbolcu Tanju Çolak özel sporcuları yalnız bırakmadı.
13:17
Özel" Bowling Turnuvası "Özel" bowling turnuvası- Özel sporcular, Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi- AK Parti Genel Sekreteri İpek, AK Parti Ankara Milletvekili Şanlı ve eski milli futbolcu Tanju Çolak özel sporcuları yalnız bırakmadıANKARA (AA) - Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED), Dünya Engelliler Günü nedeniyle Ankara'da bowling turnuvası düzenledi.
Özel' Bowling Turnuvası
12:34
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Başbakan Davutoğlu: "Engelli kardeşlerimizi ötekileştiren, toplumun dışına iten, eve hapseden ilkel anlayışı reddederek, onlar için pozitif ayrımcılık ilkesini hayata geçirdik.
00:34
Lufthansa'da Grev Devam Edecek Lufthansa'da çalışan pilotların iş bırakma eylemi perşembe günü de devam edecek Grev sebebiyle Lufthansa'nın uzun mesafeli kargo ve yolcu uçakları hizmet veremeyecek.
21:13
Lufthansa'da Pilotların Grevi Devam Ediyor Almanya'nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa'da pilotların grevi, 2. gününde uzun mesafeli uçuşların da eklenmesiyle devam ediyor.
Lufthansa'da Pilotların Grevi Devam Ediyor
19:40
Lufthansa'da Grev Devam Ediyor Almanya'nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa’da pilotların grevi, ikinci gününde uzun mesafeli uçuşların da eklenmesiyle devam ediyor Şirket, grev öncesinde 56 bin yolcusunu SMS, 30 bin yolcusunu da elektronik posta yoluyla bilgilendirdi.
10:09
AK Partili Vekil Erken Emeklilik İçin 'Bakkal Çırağı' Oldu Vekil Osman Çakır, erken emekli olmak için öğrenci olduğu dönemde kendini bakkalda çalışmış gibi gösterip primini ödeyip emekli oldu ve devletten 140 bin lira para aldı.
AK Partili Vekil Erken Emeklilik İçin 'Bakkal Çırağı' Oldu
14:11
Yunanistan'da Troyka ile Anlaşmazlık Giderilemiyor Başbakan Samaras: “Kimse yeterince iş yapmadığımız için bizi azarlayamaz”
13:07
Alman Pilotlar Greve Gidiyor Alman pilot sendikası VC, erken emeklilik avantajlarıyla ilgili görüşmelerin çıkmaza girmesinin ardından Lufthansa pilotlarına grev çağrısı yaptı.
Alman Pilotlar Greve Gidiyor
11:22
Erken Emekliliğe Hücum Almanya'da 63 yaşında emekliye ayrılmak için 163 bin kişi başvuruda bulundu.
Erken Emekliliğe Hücum
19:15
Almanya'da 63 Yaşında Emeklilik Rağbet Görüyor Almanya'da 1 Temmuz günü yürürlüğe giren emeklilik yasası reformuna halkın ilgisinin yoğun olduğu bildirildi.
08:38
Askerlik Yapana Erken Emeklilik Kadınlardaki doğum borçlanmasının benzeri, erkekler için de geliyor. Askerliğini işe girmeden önce yapan çalışanlar, 1 yıl erken emekli oluyor.
Askerlik Yapana Erken Emeklilik
18:29
Alman Ekonomisi Gelecek Yıl Yüzde 1 Büyüyecek Almanya’nın ekonomik gelişmesini incelemekle görevli Bilirkişi Kurulu (SVR), Federal Hükümet’in piyasanın seyrine güven duyarak daha az müdahalede bulunmasını istedi.
18:06
Maden Ocağında 10'uncu Gün: 18 İşçiye Henüz Ulaşılmadı (2) Adım ADIM İLERLİYORUZ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 18 madencinin mahsur kaldığı Ermenek'teki kömür ocağında gerçekleştirilen arama kurtarma çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.
11:55
Kimya Devi Lanxess İşten Çıkarıyor Almanya'nın önde gelen kimyasal madde üreticilerinden Lanxess Grubu, bin 200 kişilik eleman azaltımına gidiyor.
Kimya Devi Lanxess İşten Çıkarıyor
11:31
Grevlerin Lufthansa'ya Maliyeti 170 Milyon Euro Ahmet YILDIRIM – DORTMUND / DHA - Almanya'da pilotlar ile Lufthansa arasındaki anlaşmazlığın maliyeti açıklandı.
Grevlerin Lufthansa'ya Maliyeti 170 Milyon Euro
15:46
Lufthansa Grevi İkinci Gününde Lufthansa'nın mahkemeye yaptığı müracaat reddedildi.
21:10
Lufthansa Pilotları Grevde Lufthansa pilotları grevdeAlman havayolu şirketi Lufthansa'da pilotlar greve başladı.
Lufthansa Pilotları Grevde
19:40
Almanya'daki Lufthansa Pilotları Grevde Alman Demiryolları makinistlerinin ülke genelinde başlattığı grev sona ererken, bu kezde Lufthansa pilotlarının greve başladı.
15:28
Lufthansa Pilotları Grevde Alman havayolu şirketi Lufthansa'da pilotların yapacağı 35 saatlik grevden en az 200 bin yolcu etkilenecek.
14:34
Lufthansa Grevde, Havalimanı Kilitlendi Lufthansa pilotları greve gidince şirketin iptal edilen seferleri Atatürk Havalimanı'nda kaos yarattı.
Lufthansa Grevde,  Havalimanı Kilitlendi
12:37
Erken Emeklilik İçin Yeni Düzenlemeler Geliyor Kısa bir süre önce hayata geçen torba yasa ile 4 kesime erken emeklilik fırsatı geldi. Bu yetmeyince 4 konuda daha çalışma başlatıldı.
Erken Emeklilik İçin Yeni Düzenlemeler Geliyor
12:07
Almanya'da Demiryolu Grevi Bitti, Havayolunda Başladı Almanya'da ulaşım sektöründeki toplu iş görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle Makinistler Sendikası GDL tarafından haftasonunda yapılan 50 saatlik grev ardından, Lufthansa pilotları iki günlük greve çıktı.
Almanya'da Demiryolu Grevi Bitti, Havayolunda Başladı
09:24
Makinistler Bitirdi Pilotlar Başladı Almanya'da makinistlerin grevi sona ererken bugün Lufthansa pilotlarının grevi başlıyor.
Makinistler Bitirdi Pilotlar Başladı
09:18
Türkler En Çok Belinden Çekiyor ADÜ Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Şendur, bel ağrılarının doktora başvuruda 2'inci sırada, yatan hastada ise 5'inci sırada yer aldığını söyledi.
Türkler En Çok Belinden Çekiyor
14:54
Lufthansa'da Yine Grev Lufthansa pilotları, pazartesi günü öğleden sonra yeniden greve gideceklerini duyurdu.
Lufthansa'da Yine Grev
19:52
Bulgaristan'da "Sosyal Hak" Protestosu Bulgaristan'da "sosyal hak" protestosu- Sosyal haklarını kaybetmek istemeyen polis ve askerler başkent Sofya'da yürüdü- Protestocular Çalışma ve Sosyal Bakanı Hristoskov'u istifaya çağırdıSOFYA (AA) - Geçici hükümetin bazı mesleklerin erken emeklilik haklarının iptalini öngören yasa tasarısına karşı çıkan binlerce polis ve askeri personel, başkent Sofya'da yürüdü.
Bulgaristan'da 'Sosyal Hak' Protestosu
16:38
Bulgaristan'da "Sosyal Hak" Protestosu Sosyal haklarını kaybetmek istemeyen polis ve askerler başkent Sofya’da yürüdü Protestocular Çalışma ve Sosyal Bakanı Hristoskov’u istifaya çağırdı.
17:32
Makinistlerden Sonra Pilotlar da Greve Gitti Almanya'da nceki gün makinistlerin 14 saat süren grevlerinin ardından Germanwings havayolu şirketinde çalışan pilotlar greve gitti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:07:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]