SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ

Son Dakika Erken Emeklilik Haberleri

17:52
Lufthansa'nın Yan Şirketinde Pilotlar Greve Gidiyor Lufthansa'nın indirimli pazara hitap eden yan kuruluşu Germanwings'de pilotlar, sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine yarın iş bırakıyor.
13:52
Germanwings Pilotları Greve Çıkıyor Germanwings pilotları, sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine yarın iş bırakıyor.
Germanwings Pilotları Greve Çıkıyor
16:22
20 Bin Yolcu Mahsur Kaldı Lufthansa pilotlarının Frankfurt Havaalanı'nda greve gitmesi nedeniyle 20 bin yolcu olumsuz etkilendi.
20 Bin Yolcu Mahsur Kaldı
11:47
Erken Emeklilik için Yeni Bir Fırsat! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Stajyerlik ile ilgili başlattığı çalışma erken emeklilik için yeni bir umut oldu. Stajyerlik süresi için borçlanılarak erken emekli olmak mümkün olacak.
Erken Emeklilik için Yeni Bir Fırsat!
12:52
Lufthansa Pilotları Yeniden Grevde Alman Pilot Sendikası Cockpit (VC), Lufthansa pilotlarının salı günü yeniden grev yapacağını açıkladı.
Lufthansa Pilotları Yeniden Grevde
10:41
Gelir Yetersizliği Hayat Şartlarını Giderek Zorlaştırıyor Türkiye'de yaşayan nüfusun yüzde 15'i yoksulluk riski altında bulunuyor.
Gelir Yetersizliği Hayat Şartlarını Giderek Zorlaştırıyor
15:12
Türk Enerji-Sen: 100 İşyeri Kapanacak,10 Bin Maden İşçisi İşsiz Kalacak Türk Enerji-Sen Genel Başkan Mehmet Özer, Torba Yasa'da yer alan bazı düzenlemelerin madenciliği durma noktasına getirdiğini belirterek, “Yasanın Cumhurbaşkanı tarafından onayı ile birlikte Zonguldak‘ta 20 civarında yeraltı kömür işletmesi, işçilerine çıkış vererek üretimi durdurmuşlardır.
21:42
Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü Erzincan’da Alevi Kültür Dernekleri, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği yürüyüşle Aleviler, eğitimde yaşanan hak ihlalleri, ayrımcılık ve asimilasyona, eğitimin dinselleştirilmesine karşı Adliye Sarayı önünden polis eskortu eşliğinde yolu trafiğe kapatarak Cumhuriyet Meydanına karşı bir yürüyüş düzenleyerek basın açıklamasında bulundular.
Erzincan'da Aleviler Asimilasyona Karşı Yürüdü
18:09
Eğitim-Sen 24 Eylülde Greve Gidiyor Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanı Tarık Kaya, eğitimcilerin özlük haklarının düzeltilmesi için ülke çapında 24 Eylülde greve gideceklerini açıkladı.
17:10
Aydın Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Gidiyor Eğitim Sen Aydın Şube Başkanı Ali Gün, 24 Eylül’de eğitimcilerin sosyal ve ekonomik haklarının düzeltilmesi için grev gideceklerini belirtti.
Aydın Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Gidiyor
14:03
Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Çıkıyor Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Mersin Şubesi üyeleri, eğitimdeki sorunları duyurmak için 24 Eylül’de greve çıkacaklarını açıkladı.
Eğitim Sen 24 Eylül'de Greve Çıkıyor
17:15
Lufthansa Pilotları Perşembe Günü Yeniden Greve Gidiyor Alman havayolu şirketi Lufthansa pilotları Perşembe günü dördüncü kez greve gidiyor.
09:31
Emeklinin Prim Faizleri Siliniyor, Erken Emeklilik Geliyor Torba yasayla emeklinin destek primi faizleri silinecek, ana para yapılandırılacak. Milyonlarca çalışan kadın ve madenci ise erken emekli olacak.
Emeklinin Prim Faizleri Siliniyor, Erken Emeklilik Geliyor
13:13
Münih Havalimanı'ndaki Grev Nedeniyle 110 Sefer İptal Edildi Cockpit Birliği (VC) sendikası grevin bugün 10.00-18.00 arasında uygulanacağını, bu saatlerde hiçbir Lufthansa uçağının Münih'ten havalanmadığını bildirdi.
Münih Havalimanı'ndaki Grev Nedeniyle 110 Sefer İptal Edildi
12:54
Münih'te 140 Uçuş İptal Edildi Lufthansa pilotlarının bugün Münih'te yaptığı grev nedeniyle 140 uçuş iptal edildi.
Münih'te 140 Uçuş İptal Edildi
16:24
Lufthansa'da Yine Grev Lufthansa pilotları çarşamba günü yine grev kararı aldı.
Lufthansa'da Yine Grev
20:01
Alman Pilot Sendikasına Bağlı Lufthansa Pilotları İş Bıraktı Alman pilot sendikasına bağlı Lufthansa'nın pilotlarının Frankfurt Havalimanı'nda iş bırakması sonucu 200'den fazla uçuş iptal edildi, yaklaşık 25 bin yolcu etkilendi.
Alman Pilot Sendikasına Bağlı Lufthansa Pilotları İş Bıraktı
10:54
Lufthansa Pilotları Frankfurt Havalimanı'nda İş Bırakıyor Alman havayolu şirketi Lufthansa'nın pilotları bugün Frankfurt Havalimanı'nda iş bırakıyor. Eylem nedeniyle 200'den fazla sefer iptal edildi.
Lufthansa Pilotları Frankfurt Havalimanı'nda İş Bırakıyor
17:56
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu
08:10
Torba Tasarı, Yasalaşma Yolunda Önümüzdeki günlerde yasalaşacak torba tasarı; çalışan annelere, borçlu Bağ-Kur'lulara, madencilere ve gurbetçilere erken emeklilik imkanı getiriyor.
Torba Tasarı, Yasalaşma Yolunda
09:54
Germanwings Pilotları Grev Yapıyor Germanwings pilotları, sözleşme görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine greve gitti.
Germanwings Pilotları Grev Yapıyor
11:24
Germanwings Yarın Uçmuyor Toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine Alman pilotlar uyarı grevi kararı aldı.
Germanwings Yarın Uçmuyor
14:36
Alman Pilot Sendikası, Lufthansa ile Görüşmelere Devam Ediyor Alman pilot sendikası, Lufthansa ile görüşmelerden olumlu karar çıkana kadar grev planlarını devam ettireceklerini açıkladı.
Alman Pilot Sendikası, Lufthansa ile Görüşmelere Devam Ediyor
19:30
Almanya'da Tatilciler Karadan ve Havadan Grev Kıskacında Almanya yaz tatilinin sonunda karadan ve havadan grevle kuşatmasıyla karşı karşıya. Bir yanda Alman havayolları Lufthansa ve Germanwings, diğer yandan demir yolları DeutscheBahn’da (DB) emeklilik ve ücret zamları konusundaki anlaşmazlık zirvede.
14:09
İşçileri İşsizlik Korkusu Sardı Zonguldak'ta göçük altından kurtarılan 9 işçinin çalıştığı madende müfettişler inceleme başlattı.
İşçileri İşsizlik Korkusu Sardı
13:38
9 İşçi Taburcu Edildi Zonguldak'ta göçükte mahsur kalan 9 işçi, tedavi gördükleri hastanelerden taburcu edildi.
9 İşçi Taburcu Edildi
13:21
İşçilerin Ocağın Üretime Kapatıldığından Haberi Yokmuş Zonguldak’ta dün meydana gelen göçükten sağ kurtulan işçiler, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.
11:04
Torba Yasadan Kadınlara Sürpriz Çıktı! Meclis gündemindeki torba yasa tasarısında kadınların yüzünü güldürecek birkaç madde yer alıyor.
Torba Yasadan Kadınlara Sürpriz Çıktı!
14:44
100 Bin Kişi, Erken Emeklilik İçin Torba Tasarıyı Bekliyor Yıl ve yaş şartlarını tamamlayan ancak prim günü eksiği bulunan 100 bin emekli adayı, Torba Tasarıya emeklilik müjdesi eklenmesini bekliyor.
100 Bin Kişi, Erken Emeklilik İçin Torba Tasarıyı Bekliyor
15:45
Başkan Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na "Hodri Meydan" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik, “Televizyonda çıkıp konuşalım. İstersen yanına Melih Gökçek’i de al” davetine, “Hodri meydan. Buyursun, hemen yarın çıkalım. Benim istediğim değil, kendisinin istediği Halk TV’de çıkalım” cevabını verdi.
20:04
Çalık: "Dünya Nüfusu Yaşlanıyor" Dünya Nüfus Günü dolayısıyla TBMM’de gündem dışı söz alan TBMM Nüfus ve Kalkınma Grubu Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Yaş yapısındaki en önemli değişim çocuk-yaşlı dengesinde gerçekleşecek ve 2050 yılında; tarihte ilk kez yaşlı sayısı, çocuk sayısına ulaşacaktır” dedi.
Çalık: 'Dünya Nüfusu Yaşlanıyor'
09:55
Erken Emekliliğe Hücum Almanya'da erken emekliliğin önünü açan yeni düzenlemeden yararlanmak için ilk 1 hafta içinde on binlerce kişi başvurdu.
Erken Emekliliğe Hücum
13:24
75 Bin Çelik İşçisine Zam Almanya'da demir ve çelik branşında çalışan 75 bin işçi için sürdürülen toplu sözleşme görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.
75 Bin Çelik İşçisine Zam
17:23
Çalışma Müşaviri Önay Veda Etti (SNA) DANİMARKA'da görev süresi dolan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Rıza Önay, SNA aracılığı ile vatandaşlarımıza veda etti.
14:36
Deutsche Telekom, 4 Bin 900 Personeli İşten Çıkaracak Tasarruf ve yeniden yapılandırma programı “BEST” kapsamında Alman iletişim devi Deutsche Telekom’dan (DT) 4 bin 900 kişinin çıkarılacağı bildirildi.
Deutsche Telekom, 4 Bin 900 Personeli İşten Çıkaracak
10:04
Brezilya'da Yüksek Mahkemeye Siyahi Başkan Aranıyor Brezilya'nın en yüksek yargı kurumu Federal Yüksek Mahkemeye başkanlık eden Barbosa, erken emeklilik talep ederek devlet başkanına istifasını sundu.
Brezilya'da Yüksek Mahkemeye Siyahi Başkan Aranıyor
18:43
Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması "(Mali yapılandırma) Kamuoyunda bu bir af olarak biliniyor ama devlet ana paradan hiçbir şekilde vazgeçmiyor dolayısıyla ödenmesi gereken verginin tamamı alınıyor.
13:29
MHP'li Akçay'dan Anlamlı Ziyaret MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma’daki maden kazasında hayatlarını kaybeden baba-oğul Hüseyin ve Ferhat Avkaş'ın adını yaşatacak olan Hüseyin Ferhat bebeğin ailesini ziyaret etti.
MHP'li Akçay'dan Anlamlı Ziyaret
17:31
Vekiller "Kıyak" Talep Etti TBMM Başkanı ve AK Parti Yönetimi Reddetti -Yaklaşık 100 milletvekilinin "kıyak emeklilikten" yararlanması için, Plan Bütçe Alt Komisyonu'nda görüşmeleri devam eden torba tasarıya bir düzenleme eklenmesi talebinin hem Meclis Başkanı Cemil Çiçek hem de AK Parti Grup yönetimi tarafından reddedildiği öğrenildi.
15:05
Avea 9 Yılda 3 Binden Fazla Engelliye İstihdam Sağladı Özümüzle Üretiyoruz Projesi kapsamında 9 yılda 7 bin 513 engelli ile iş görüşmesi yapıldı
15:05
Özümüzle Üretiyoruz Projesi Avea Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Akdemir: "Projeye destek vererek bugüne kadar Avea’nın çalışan sayısından daha fazla sayıda engelliye istihdam imkanı sunduk ve Avea 9 yılda 3 binden fazla engelliye istihdam sağladı" Fiziksel Engelliler Vakfı Emmioğlu: "Türkiye’de istihdam edilen engelli bireylerin yüzde 83’ü erkek, yüzde 17’si kadın.
12:22
3 Çoçuk Doğuran 6 Yıl Erken Emekli Olacak TBMM'ye sunulan Torba Yasa tasarısına göre, 3 çocuk annesi bir kadının 6 yıl erken emekli olmasının yolu açılıyor.
3 Çoçuk Doğuran 6 Yıl Erken Emekli Olacak
15:29
Hükümetten Flaş Karar: 'Emeklilik Yaşı 55'ten 50'ye...' Hükümetten flaş karar! Bu haber o alanda çalışanları çok sevindirecek çünkü emeklilik yaşı 55'ten 50'ye, çalışma süresi de 8 saatten 6 saate düşecek.
Hükümetten Flaş Karar: 'Emeklilik Yaşı 55'ten 50'ye...'
17:00
Simge Fotoğraftaki İşçi Faciayı Anlattı Soma'daki maden faciasında ocaktan çıkarılırken AA foto muhabiri tarafından görüntülenen ve birçok gazetede yer alan fotoğrafıyla yakınlarının çıkarılmasını bekleyen ailelere umut olan Ahmet Mutluer, yaşadıklarını paylaştı "Kimisi secde ederek kalmış, kimisi birbirine sarılmış.
15:06
Soma'daki Maden Faciası Hayatını kaybeden Muharrem Şen ile Nurettin Kara'nın cenazeleri, memleketleri Zonguldak'ta toprağa verildi Baba Şen: "Liseden ayrıldığı dönemde oğlum, madende çalışmaya karar verdi.
Soma'daki Maden Faciası
17:12
Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödül Töreni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kadın istihdamına ilişkin, “Yaptığımız çalışmalar neticesinde son 10 yılda kadın iş gücümüz 3 milyon civarında bir artış kaydetmiştir.
17:10
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Alanı' Nda Birincilik Ödülü Turkcell'in Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü birinciliğine Turkcell İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi layık görüldü.
16:28
Hakkari SES Şubesi'nden Hemşireler Günü Mesajı Hakkari KESK'e bağlı SES Hakkari Şubesi, 'Hemşireler Günü' nedeniyle basın açıklaması yaparak, hükümetin sağlık politikalarını eleştirdi.
16:00
Ses, Hemşireler Günü'nü Kutladı KESK’e bağlı SES Şubesi adına Hemşireler Günü dolayısıyla yapılan açıklamada, kamu hastane birlikleri uygulaması ile birlikte hastanelerin şantiyeye dönüştüğü, kâr için poliklinik ve hasta odası elde etmek adına hemşirelerin giyinme odalarının ellerinden alındığı, tedavi odalarının kullanılmayacak kadar daraltıldığı iddia edildi.
Ses, Hemşireler Günü'nü Kutladı
16:37
AK Parti İl Başkanı Murat Alparslan Dünya Engelliler Günü Mesajı AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, “İlk kez devrim niteliğinde uygulamalarla engelli vatandaşlarımızın sıkıntılarını giderme konusunda büyük mesafeler alınmıştır” dedi.
AK Parti İl Başkanı Murat Alparslan Dünya Engelliler Günü Mesajı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERKEN EMEKLİLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]