SON DAKİKA ERKİLET HABERLERİ

Son Dakika Erkilet Haberleri

14:42
11 Yaşındaki Milli Yüzücü Havuzda Boğulma Tehlikesi Atlattı Kayseri’de Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi’nde 11 yaşındaki milli yüzücü havuzun içinde baygınlık geçirdi.
11 Yaşındaki Milli Yüzücü Havuzda Boğulma Tehlikesi Atlattı
11:14
Kayseri'de 4 Kişi Sobadan Zehirlendi Kayseri'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 2'si çocuk 4 kişi tedavi altına alındı.
Kayseri'de 4 Kişi Sobadan Zehirlendi
10:22
Aksaray Cumhuriyet Külliyesi Oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliği'ndeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın isminin "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi" olarak değiştirilebileceğinin sinyalini verdi.
Aksaray Cumhuriyet Külliyesi Oluyor
10:05
Kayseri'de 4 Kişi Sobadan Zehirlendi Kayseri’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 2’si çocuk 4 kişi tedavi altına alındı.
Kayseri'de 4 Kişi Sobadan Zehirlendi
09:29
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İsmi Değişiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliği'ndeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın isminin "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi" olarak değiştirilebileceğinin sinyalini verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İsmi Değişiyor
16:26
Saray'da Cumhurbaşkanlığı Sofrası Kuruldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetin ilk yıllarında başlatılan gelenek olan Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Saray'da Cumhurbaşkanlığı Sofrası Kuruldu
15:57
Yenidencumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Yenidencumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
15:18
Cumhurbaşkanlığı Sofrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, akademisyen ve fikir insanlarıyla Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda bir araya geldi.
Cumhurbaşkanlığı Sofrası
15:00
Cumhurbaşkanı Akademisyenlerle Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akademisyen ve fikir insanlarıyla Cumhurbaşkanlığı Sofrasında bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Akademisyenlerle Bir Araya Geldi
14:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
14:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
14:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akademisyen ve Fikir İnsanları ile Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Biraraya... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda fikir insanları ve akademisyenlerle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akademisyen ve Fikir İnsanları ile Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Biraraya...
13:04
'Çankaya Sofrası'nın Adı 'Cumhurbaşkanlığı Sofrası' Olarak Değişti! Atatürk tarafından başlatılan Çankaya Sofrası geleneği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü kabulü ile birlikte "Cumhurbaşkanlığı Sofrası" adını aldı.
'Çankaya Sofrası'nın Adı 'Cumhurbaşkanlığı Sofrası' Olarak Değişti!
08:18
4 Kişi Sobadan Zehirlendi Kayseri’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından 2’si çocuk 4 kişi zehirlendi.
4 Kişi Sobadan Zehirlendi
15:27
Biri Avukat 3 Kişiye Uyuşturucudan 5'er Yıl Hapis Ankara Barosu'na kayıtlı Sadettin Özdede ile Ali Polat ve Salih Korkmaz 3. Ağır Ceza Mahkemesince 5'er yıl 10'ar ay hapis ve 4'er bin TL adli para cezasına çarptırıldı.
09:59
1 Askerin Şehit Olduğu Olayda Sürücü Belgesiz Ögrenciye 1609 TL Para Cezası Kesildi Kayseri'de trafik kazasında şehit düşen havacı er Şahin Taşkın'ın cenazesi, memleketi Bursa'nın Gemlik'te toprağa verilmek üzere askeri uçakla gönderildi.
1 Askerin Şehit Olduğu Olayda Sürücü Belgesiz Ögrenciye 1609 TL Para Cezası Kesildi
11:16
Dehşet Saçtı Kamerayı Görünce Kaçtı Kayseri’de kontrolden çıkan bir otobüs, 3 otomobile çarptı, 5 ağacı devirdikten sonra cami duvarına çarparak durabildi.
Dehşet Saçtı Kamerayı Görünce Kaçtı
11:02
Önce Dehşet Saçtı, Sonra Kaçtı! Kayseri’de kontrolden çıkan bir otobüs, 3 otomobile çarptı, 5 ağacı devirdikten sonra cami duvarına çarparak durabildi.
Önce Dehşet Saçtı, Sonra Kaçtı!
09:26
Kayseri'de Esrarengiz Kaza Kayseri’de bir otobüs, 3 otomobile çarptıktan sonra yaklaşık 500 metre ileride 5 ağacı devirip camiye girdi.
Kayseri'de Esrarengiz Kaza
09:17
Kayseri'de Esrarengiz Kaza Kayseri’de bir otobüs, 3 otomobile çarptıktan sonra yaklaşık 500 metre ileride 5 ağacı devirip camiye girdi.
Kayseri'de Esrarengiz Kaza
16:29
Kocasinan'da Yollar Açık Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı sonrası yapılan çalışmalar sonucunda Kocasinan yollarının ulaşıma açık hale getirildiğini söyledi.
Kocasinan'da Yollar Açık
16:12
Üniversitelilerden Taraklı'da Araştırma ve İnceleme Gezisi SAÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencilerinden bir grup öğrenci Taraklı'yı gezdi.
08:29
Kayseri'de Aynı Aileden 5 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Kayseri'de karbonmonoksit gazından zehirlenen 3'ü çocuk 5 kişi hastanede tedavi altına alındı.
Kayseri'de Aynı Aileden 5 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi
15:45
Kar Kaplanları Korosu Öğretmenler İçin Sahne Aldı Herkes İçin Spor Federasyonu, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü, Osman Ulubaş Anadolu Lisesi ve Okul Aile Birliği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle üçüncüsü düzenlenen etkinlikte Kaplanlar Türk Sanat, Okul Bağlama ve Korosu Türk halk müziği konseri verdi.
09:57
Kayserigaz İkinci RMS-A İstasyonu Kuruyor Doğalgaz dağıtımı yapan Kayserigaz şirketi, artan doğalgaz talebi ile yetersiz kalacağını düşündüğü 'Şehir Basınç Düşürme ve Ölçüm İstasyonu'nun ikincisini yapıyor.
Kayserigaz İkinci RMS-A İstasyonu Kuruyor
14:15
Kayseri'de 9 Kişi Zehirlendi Kayseri'de çadırın önünde yakılan ateşin dumanından, yedikleri mantardan ve içtiği ilaçtan zehirlenen 9 kişi hastanelerde tedaviye alındı.
Kayseri'de 9 Kişi Zehirlendi
12:53
Davutoğlu'ndan Mevlana'nın Hocasının Türbesine Ziyaret Başbakan Ahmet Davutoğlu Kayseri programına, Mevlana’nın hocası Seyyid Burhanneddin hazretlerinin türbesini ziyaret ederek başladı.
18:45
Doç. Dr. Erkilet'ten 'Sosyoloji'de Din Tartışmaları ve İslam' Konferansı Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi geleneksel Çarşamba Konferansları kapsamında 15 Ekim Çarşamba günü SAÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alev Erkilet, “Sosyoloji’de Din Tartışmaları ve İslam” başlıklı bir konferans verdi.
Doç. Dr. Erkilet'ten 'Sosyoloji'de Din Tartışmaları ve İslam' Konferansı
15:35
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Açıklaması Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseray duraklarına okuma alışkanlığını kazandırmak için konulan ve geri getirilmeyen kitap sayısının 100 bine yaklaştığını belirterek, “Kitabı seven insanların böyle yapması lazım. Ne olur okuduğunuz kitapları geri getirip koyun” diyerek vatandaşlara seslendi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
12:24
Orgeneral Akar, Kayseri'de Askerlerle Bayramlaştı Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Kayseri'ye geldi.
09:33
İlaç İçen 3 Çocuk Zehirlendi Kayseri’de ilaç içen 3 çocuk zehirlendi.
İlaç İçen 3 Çocuk Zehirlendi
11:31
11.Cumhurbaşkanı Gül Cuma Günü Kayseri'de Türkiye Cumhuriyetinin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görevi Recep Tayyip Erdoğan'a devrettikten sonra ilk ziyaretini yarın baba ocağı Kayseri'ye yapacak.
11.Cumhurbaşkanı Gül Cuma Günü Kayseri'de
10:14
Öz Kızı Tarafından Darp Edilen Yaşlı Kadını Polis Evine Bıraktı Öz kızı tarafından ilaç içirilerek darp edildiği iddia edilen yaşlı kadın, saatlerce hastaneden alınmayı bekledi, gelen kimse olmayınca polis tarafından evine bırakıldı.
Öz Kızı Tarafından Darp Edilen Yaşlı Kadını Polis Evine Bıraktı
16:22
Kocasinan Belediyesi'nden Çöp Toplama İşine Yeni Sistem Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, daha temiz Kocasinan için çöp toplama sisteminde düzenlemeler yaptıklarını söyledi.
Kocasinan Belediyesi'nden Çöp Toplama İşine Yeni Sistem
16:04
Kocasinan Belediyesi Yeni Çöp Toplama Sistemini Tanıttı Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, daha temiz Kocasinan sunabilmek için çöp toplama sisteminde düzenlemeler yaptıklarını söyledi.
Kocasinan Belediyesi Yeni Çöp Toplama Sistemini Tanıttı
16:39
Kocasinan'dan Mahalle Evlerinde İlk Adım Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ziya Gökalp ve Mimar Sinan Mahalle Evleri için ilk ihaleyi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kocasinan'dan Mahalle Evlerinde İlk Adım
16:34
Kocasinan'dan Mahalle Evleri'nde İlk Adım Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ziya Gökalp ve Mimar Sinan Mahalle Evleri için ilk ihaleyi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kocasinan'dan Mahalle Evleri'nde İlk Adım
16:45
Kocasinan'dan 'Mahalle Evleri' İçin İlk Adım Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ziya Gökalp ve Mimar Sinan Mahalle Evleri için ilk ihaleyi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kocasinan'dan 'Mahalle Evleri' İçin İlk Adım
15:19
Kocasinan'dan Mahalle Evlerinde İlk Adım Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ziya Gökalp ve Mimar Sinan Mahalle Evleri için ilk ihaleyi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Kocasinan'dan Mahalle Evlerinde İlk Adım
14:13
Kayseri, "Erdoğan" Dedi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kayseri'nin 16 ilçesinde de Recep Tayyip Erdoğan en yüksek oyu aldı.
Kayseri, 'Erdoğan' Dedi
21:17
Gümrük Kapılarında Oy Kullanma Süreci de Yarın Tamamlanacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı seçmenler için de gümrük kapılarında oy verme süreci yarın sona erecek.
Gümrük Kapılarında Oy Kullanma Süreci de Yarın Tamamlanacak
19:35
Yurt Dışında Seçim Heyecanı Yurt dışındaki vatandaşlar yarın ilk kez bulundukları ülkelerde oy kullanma heyecanı yaşayacak Cumhurbaşkanı seçimi için yurt dışında yaşayan yaklaşık 2 milyon 790 bin seçmen sandığa gidecek Yurt dışında oy kullanma işlemi 31 Temmuz 4 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye'de 10 Ağustos'ta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından yurt dışından gelen oylar yurt içindeki oylarla birlikte açılıp sayılacak.
Yurt Dışında Seçim Heyecanı
08:22
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemi Başladı Cumhurbaşkanı seçimi için karayolu, havalimanları ve limanlardaki 42 gümrük kapısında oy verme işlemi bugün başladı.
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemi Başladı
13:54
Gurbetçi Vatandaşlarda Seçim Hazırlığı Türkiye'deki bir seçimde ilk kez oy kullanacak olan Almanya'daki vatandaşlar, seçmen kütüklerini güncelleyip randevularını alarak seçime hazırlanırken, sivil toplum kuruluşları da yaptıkları çalışmalarla seçime katılımı artırmayı amaçlıyor.
Gurbetçi Vatandaşlarda Seçim Hazırlığı
10:33
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin yurtdışında yaşayan ancak Türkiye'de bulunan vatandaşların gümrük kapılarında oy verme işlemleri yarın başlıyor.
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor
09:39
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemi Başlıyor Cumhurbaşkanlığı seçimi için sınır kapılarında ilk tur oy verme işlemi yarın başlıyor.
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemi Başlıyor
08:37
Gümrük Kapılarında Oy Verme Yarın Başlıyor Cumhurbaşkanı seçimi için gümrük kapılarında oy verme işlemi yarın başlayacak ve 10 Ağustos'a kadar sürecek.
Gümrük Kapılarında Oy Verme Yarın Başlıyor
12:00
Yurt Dışındaki Seçmenlerin Randevusu İçin Yarın Son Gün Yurt dışındaki seçmenlerin, YSK'nın www.ysk.gov.tr internet adresinden oy verecekleri gün ve saat aralığını yarına kadar belirlemesi gerekiyor.
11:56
Gençlerin Küfürlü Mesaj Kavgası: 1 Yaralı Kayseri'de sosyal paylaşm sitesi Facebook'tan birbirlerine küfürlü mesaj gönderdikleri öne sürülen üç genç arasında kavga çıktı.
10:29
Kayseri'de Balkondan Düşen Minik Gizem Öldü Kayseri'de üçüncü kattaki evlerinin balkonunda oynarken dengesini kaybederek aşağı düşen 2 yaşındaki Gizem Türkoğlu, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:24:06. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERKİLET HABERLERİ
[Hata Bildir]