SON DAKİKA ERKİLET HABERLERİ

Son Dakika Erkilet Haberleri

 • 14:53Kayseri, Muay Thai Türkiye Şampiyonasına Damga VurduKayseri, Muay Thai Türkiye Şampiyonasına Damga VurduKayserili sporcular, 28 Ocak-07 Şubat tarihleri arasında Aydın Söke’de yapılan minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler Muay Thai Türkiye şampiyonasına adeta damga vurdu.
 • 16:39Şehit Uzman Çavuş Fazlı Altuntaş'ın Naaşı Memleketi Sivas'a GönderildiŞehit Uzman Çavuş Fazlı Altuntaş'ın Naaşı Memleketi Sivas'a GönderildiGörüntü Dökümü: -Şehit Jandarma Piyade Uzman Çavuş Fazlı Altuntaş'ın evi ve önünde bekleyen komşuları -Cenaze aracının gelişi -Şehit yakınlarının ağlaması ve tekbirler getirilmesi -Dua edilmesi Sur'daki terör saldırısı Şehit Jandarma Piyade Uzman Çavuş Altuntaş'ın naaşı, Kayseri'deki evinde helallik alınmasının ardından toprağa verilmek üzere memleketi Sivas'a gönderildi Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Piyade Uzman Çavuş Fazlı Altuntaş'ın cenazesi, Kayseri'deki evinde helallik alınmasının ardından toprağa verilmek üzere memleketi Sivas'ın Gemerek ilçesine uğurlandı.
 • 15:42Sur'daki Terör SaldırısıDiyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Piyade Uzman Çavuş Fazlı Altuntaş'ın cenazesi, Kayseri'deki evinde helallik alınmasının ardından toprağa verilmek üzere memleketi Sivas'ın Gemerek ilçesine uğurlandı.
 • 14:43Arıkan Son Yolculuğuna UğurlandıArıkan Son Yolculuğuna UğurlandıAk Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Arıkan’ın annesi Zuhal Arıkan (76) son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11:31Yamula Barajı ve Hes BereketiYamula Barajı ve Hes BereketiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yamula Barajı ve Hidroelektrik Santrali, - Balık çiftlikleri, GRAFİKLİ - Kayseri'ye Yamula Barajı ve HES bereketi- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde 2005'te açılışı yapılan Yamula Barajı ve HES, elektrik üretiminin yanı sıra tarımsal sulama, su sporları, balıkçılık ve turizm alanlarında ülke ve kent ekonomisine değer katıyor- Yılda yaklaşık 423 milyon kilovatsaat elektrik üretilen Yamula Barajı sayesinde 77 bin dekar tarım arazisi de sulanabilecek ORHAN CANBULATEL- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde açılışını yaptığı Yamula Barajı ve Hidroelektrik Santrali (HES), elektrik üretiminin yanı sıra tarımsal sulamaya, su sporlarına, balıkçılığa ve turizme sağladığı katkılarla ülke ve kent ekonomisine "bereket" getirdi.
 • 11:16Grafikli - Kayseri'ye Yamula Barajı ve Hes BereketiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde açılışını yaptığı Yamula Barajı ve Hidroelektrik Santrali (HES), elektrik üretiminin yanı sıra tarımsal sulamaya, su sporlarına, balıkçılığa ve turizme sağladığı katkılarla ülke ve kent ekonomisine "bereket" getirdi.
 • 16:21İç Anadolu'nun Tüm Dinginliği "IHLARA" İle Evlerde Yaşanacak! Atlas Halı'nın beğenilere sunduğu yeni koleksiyonu "Ihlara"; sakin ve güzel bir İç Anadolu manzarası sunarken, bölgenin kendine has tüm özelliklerini, duygularını ve renklerini içerisinde barındırıyor.
 • 12:05Büyükşehir'de Kar TeyakkuzuKayseri Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, gece boyunca tüm ana arterlerde kar temizleme çalışması yaptı.
 • 11:06Büyükşehir'de Kar TeyakkuzuBüyükşehir'de Kar TeyakkuzuKayseri’de yaşanan yoğun kar yağışıyla birlikte kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, gece boyunca tüm ana arterlerde kar temizleme çalışması yaptı.
 • 09:44Huzur Çınarı'ndan Eğitim AtağıHuzur Çınarı'ndan Eğitim AtağıHuzur Çınarı Aile Danışmanlık Merkezi daha sağlıklı ve daha mutlu aileler için Kayseri’nin dört bir tarafında çalışıyor.
 • 13:36Havada Kış, Kocasinan'da İş VarHavada Kış, Kocasinan'da İş VarYoğun ve gayretli çalışmalarıyla hemşerilerinin beğenisini kazanan Kocasinan Belediyesi, dur-durak, kar-kış demeden çalışmalarına son hız devam ediyor.
 • 14:12Üvey Anne Dehşetinin Kronolojisi: Görüntüler Ortaya Çıkınca PatladıÜvey Anne Dehşetinin Kronolojisi: Görüntüler Ortaya Çıkınca PatladıKayseri'de tüm Türkiye'nin kanını donduran 5 ve 7 yaşlarında iki çocuğa işkence eden üvey anne S.A'nın tutuklanmasıyla sonuçlanan davanın detayları ortaya çıktı.
 • 12:57Kayseri Kto, Yht ve Havaalanında Ek Terminal Binaları İstiyorKayseri Kto, Yht ve Havaalanında Ek Terminal Binaları İstiyorKto, YHT ve havaalanında ek terminal binaları istiyor KAYSERİ Ticaret Odası (KTO) yılın son toplantısını 40 meslek komitesi üyesiyle birlikte yaparak, değerlendirmede bulundu.
 • 16:39Virtüözlerden Muhteşem Türkü ZiyafetiKubat, Hüsnü Şenlendirici, Hüseyin Sermet ve Fora Baltacıgil İş Sanat sahnesinde hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı.
 • 14:15Cinayet Sanığının Akli Dengesinin Bozuk Olup Olmadığı AraştırılacakCinayet Sanığının Akli Dengesinin Bozuk Olup Olmadığı AraştırılacakKayseri’de güvenlik kamerası görüntülerinden çözülen İhsan Yıldız’ın(29) öldürülmesiyle ilgili görülen davada sanık Şükrü Ç.(32), akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye sevk edildi.
 • 12:59Spor Etkinlikleri A.Ş. Yıl Sonu Toplantıları GerçekleştirildiSpor Etkinlikleri A.Ş. Yıl Sonu Toplantıları GerçekleştirildiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. yıl sonu toplantıları Anadolu Harikalar Diyarı Spor tesislerinde gerçekleşti.
 • 11:08Kayseri'ye 3 Yeni Osb Daha KurulacakKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kentte faaliyet gösteren üç ayrı Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve serbest bölgeye ilave olarak 3 yeni ihtisas OSB daha kurmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.
 • 18:41Şehit Oğlunu, Onun Polis Şapkasıyla Uğurladı -2Şehit Oğlunu, Onun Polis Şapkasıyla Uğurladı -2Diyarbakır-Silvan karayolu 35 kilometrede meydana gelen patlamada 2 meslektaşı ile birlikte şehit düşen Özel Harekat polisi Nuri Yazanel, baba ocağı Kayseri'de hazin bir törenle toprağa verildi.
 • 15:58Şehit Polis Nuri Yazanel, Kayseri'de Toprağa VerildiŞehit Polis Nuri Yazanel, Kayseri'de Toprağa VerildiDiyarbakır- Silvan karayolunda PKK'lı teröristlerin yola tuzakladıkları patlayıcıyı polis zırhlı aracı geçerken infilak ettirmeleri sonucu şehit olan 3 polisten Nuri Yazanel, bugün Kayseri'de toprağa verildi.
 • 16:07Kayseri'de 2 Yaşındaki Çocuğun Darbedilerek ÖldürülmesiKayseri'de, 2 yaşındaki çocuğunu döverek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan anne ile erkek arkadaşına ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
 • 12:05Çocuğunu Döverek Öldüren Anne ve Sevgilisine Ağırlaştırılmış MüebbetÇocuğunu Döverek Öldüren Anne ve Sevgilisine Ağırlaştırılmış MüebbetKayseri'de 2 yaşındaki çocuğunu döverek öldüren anne ve erkek arkadaşı ağırlaştırılmış müebbet cezası aldı.
 • 09:47Hava Kuvvetleri Komutanı Ünal Kayseri'deTürk Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Abidin Ünal, denetleme ve incelemelerde bulunmak üzere Kayseri'ye geldi.
 • 12:31Kocasinan Ziraat Odası Araç Muayene İstasyonunu Çiftçinin Ayağına GetirdiKocasinan Ziraat Odası Araç Muayene İstasyonunu Çiftçinin Ayağına GetirdiKayseri Kocasinan Ziraat Odası düzenlediği projeyle muayene istasyonunu çiftçilerin ayağına getirdi.
 • 14:24Cinnet Getiren Kadın, Annesini ve Bebeğini Bıçaklayarak ÖldürdüKayseri’de 35 yaşındaki bir anne, gece yarısı kundaktaki bebeğini ve annesini bıçaklayarak öldürdü.
 • 10:00Huzur Çınarı'ndan Teog SemineriHuzur Çınarı'ndan Teog SemineriHuzur Çınarı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı öncesi ailelere yönelik bilgilendirme seminerleri başlattı.
 • 15:51Kocasinan Parkların RenklendiriyorKocasinan Parkların RenklendiriyorHayatı kolaylaştırmak ve yaşanabilir mekanlar sunmak amacıyla şehri yeşillendirmek, renklendirmek için yoğun gayret gösteren Kocasinan Belediyesi yeni yaptığı parklara kış öncesi yeni çim ekimi yapıyor, yıpranmış çimleri de yeniliyor.
 • 15:41Kocasinan, Parklarını RenklendiriyorKocasinan, Parklarını RenklendiriyorKayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın çeşitli mahallelerinde yeni yapılan parklarda çimlendirme ve çim onarım çalışmalarının kar düşmeden tamamlanması için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
 • 17:32Gömeç Fasulyesi TanıtıldıGömeç Fasulyesi TanıtıldıHer gün yeni ve farklı bir hizmetle toplumun huzuruna çıkan Kayseri Kocasinan Belediyesi, Gömeç fasulyesini hem tanıttı hem de misafirlerine tattırdı.
 • 16:17Gömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarGömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarKayseri’nin Gömeç fasulyesi ‘Gömeç Fasulyesi Tanıtım Ve Tadım Töreni’ ile tanıtıldı.
 • 13:32Kavgada Kafatası Kıran Sanıklara 6'şar Yıl HapisKayseri'de yol vermeme yüzünden çıkan bıçaklı ve sopalı kavgada, bir kişiyi döverek hafıza kaybına neden oldukları öne sürülen tutuksuz 4 sanığa, 6'şar yıl 3'er ay hapis cezası verildi.
 • 09:56Kayseri'de Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 8 YaralıKayseri’de öğrenci servisinin karıştığı trafik kazasında 8 öğrenci yaralandı.
 • 00:09Kayseri - TBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' MesajıKayseri - TBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' MesajıTBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' mesajı TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Yılmaz, Kayseri'de meclisin yeni yasama döneminde en büyük görevinin anayasa değişikliği olacağını belirterek; "?Vatandaşımız, 7 Haziran'daki seçimlerden çok daha fazla katılımla yine sandığa gitti.
 • 11:33Kayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri’nin spor alt yapısının yenilenmesine yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, 6 ilçede toprak sahaların sentetik çime dönüştürüleceğini ve bu sahalara modern tribün ve binalar yapılacağını söyledi.
 • 10:56Kayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorVali Orhan Düzgün, önemli bir spor potansiyeli olan Kayseri’nin spor alt yapısının yenilenmesine yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, 6 ilçede toprak sahaların sentetik çime dönüştürüleceğini ve bu sahalara modern tribün ve binalar yapılacağını söyledi.
 • 17:01Oy Verme İşlemi Tüm Yurtta Sona Erdi!Oy Verme İşlemi Tüm Yurtta Sona Erdi!Türkiye genelinde saat 17:00 itibari ile oy verme işlemi sona erdi. Sonuçları anbean sitemizden takip edebilirsiniz.
 • 11:29Türkiye Sandık Başında! Diyarbakır'da Özel Harekat Eşliğinde Oy KullanılıyorTürkiye Sandık Başında! Diyarbakır'da Özel Harekat Eşliğinde Oy KullanılıyorOy verme işlemi Doğu illerinde 07:00'da, Batı'da ise 08:00'da başladı. Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde oy verme işlemleri, özel harekat timlerinin eşliğinde yapılıyor.
 • 07:18Türkiye, Bir Kez Daha Sandık BaşındaTürkiye, Bir Kez Daha Sandık BaşındaSeçmen, 7 Haziran seçimleri sonrası hükümet kurulamayınca 5 ay sonra bir kez daha sandık başında. Oy verme işlemi Doğu illerinde 07:00'da, Batı'da ise 08:00'da başladı.
 • 07:00Türkiye Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere sandık başına gidiyor.
 • 01:07Türkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye'de 54 milyon 49 bin 940 seçmen, ülkenin geleceğini oylamak için bugün sandık başına gidiyor. 16 siyasi partinin katıldığı seçimde Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı yarışacak.
 • 10:17Türkiye Yarın Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere yarın sandık başına gidiyor.
 • 09:42Türkiye 3 Gün Sonra Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 16:10Yurt Dışındaki Oylar Türkiye'ye GönderiliyorTürkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için yurt dışında yaşayan kayıtlı Türk seçmenlerin oy kullanma işleminin dün sona ermesinin ardından birçok ülkede kilitli odalarda saklanan oylar siyasi parti temsilcileri gözetiminde Türkiye'ye gönderiliyor.
 • 11:16Almanya'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiAlmanya'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Köln Başkonsolosluğu'nda oy verme işLeminin tamamlanması-Oyların sayılması ve mühürlenmesi-Sandık görevlileri ile röportajlar Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 11:12Türkiye 6 Gün Sonra Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere, 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 06:39Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiAvrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Berlin Başkonsolosluğu'nda kullanılan oyların sandık kurulu görevlileri tarafından sayılması.- 7 nolu sandık kurulu başkanı Ayşenur Acet'in açıklaması- Oyların güvenli odada diplomatik torbalara konulma işlemi- Diplomatik kargonun mühürlenmesi Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 02:06Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona Erdi - Milano/ Brüksel/Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona Erdi - Milano/ Brüksel/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Türkiye'nin Milano Başkonsolosluğu'nda son oyların verilişi-Kullanılan oyların ve kullanılmayan oy pusuluların tasnifi Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 01:11Hollanda'da Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiHollanda'da Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oy sandıklarından detay- Görevlilerin çalışmaları Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 23:55Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiTürkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 14:51Ellerini Kullanamayan Vatandaş Ayağı ile Oy VerdiEllerini Kullanamayan Vatandaş Ayağı ile Oy VerdiAvrupa'da oy kullanma işlemleri bu gece sona eriyor. Katılım oranı en yüksek ülke şu an İsviçre olarak gözüküyor. Strasburg'da ise bir vatandaş ellerini kullanamadığı için ayaklarıyla oy verdi.
 • 13:46Avrupa'da Oy Vermede Son Gün Yoğunluğu Yaşanıyor - Kopenhag/Avrupa'da Oy Vermede Son Gün Yoğunluğu Yaşanıyor - Kopenhag/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Danimarka'da vatandaşların oy verme işlemi- Hollanda'da oy vermeye gidenlerin görüntüsü- Yaşanan yoğunluk Avrupa'da oy vermede son gün yoğunluğu yaşanıyor- Avrupa'da milletvekili genel seçimleri için oy kullanma işlemleri bugün sona eriyor- Oyların kullanıldığı konsoloslukların önünde özellikle şehir dışlarından otobüslerle gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturmaya başladı - Son güne girilirken İsviçre yüzde 46,45 ile seçime katılım oranının en yüksek olduğu ülke durumunda- Avrupa'daki vatandaşlar bugün TSİ 23.00'e kadar sandık başına gidebilecek- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Avrupa'daki oy verme işlemlerinde son gün yoğunluğu yaşanıyor.