SON DAKİKA ERKİLET HABERLERİ

Son Dakika Erkilet Haberleri

 • 14:24Cinnet Getiren Kadın, Annesini ve Bebeğini Bıçaklayarak ÖldürdüKayseri’de 35 yaşındaki bir anne, gece yarısı kundaktaki bebeğini ve annesini bıçaklayarak öldürdü.
 • 10:00Huzur Çınarı'ndan Teog SemineriHuzur Çınarı'ndan Teog SemineriHuzur Çınarı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı öncesi ailelere yönelik bilgilendirme seminerleri başlattı.
 • 15:51Kocasinan Parkların RenklendiriyorKocasinan Parkların RenklendiriyorHayatı kolaylaştırmak ve yaşanabilir mekanlar sunmak amacıyla şehri yeşillendirmek, renklendirmek için yoğun gayret gösteren Kocasinan Belediyesi yeni yaptığı parklara kış öncesi yeni çim ekimi yapıyor, yıpranmış çimleri de yeniliyor.
 • 15:41Kocasinan, Parklarını RenklendiriyorKocasinan, Parklarını RenklendiriyorKayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın çeşitli mahallelerinde yeni yapılan parklarda çimlendirme ve çim onarım çalışmalarının kar düşmeden tamamlanması için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
 • 17:32Gömeç Fasulyesi TanıtıldıGömeç Fasulyesi TanıtıldıHer gün yeni ve farklı bir hizmetle toplumun huzuruna çıkan Kayseri Kocasinan Belediyesi, Gömeç fasulyesini hem tanıttı hem de misafirlerine tattırdı.
 • 16:17Gömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarGömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarKayseri’nin Gömeç fasulyesi ‘Gömeç Fasulyesi Tanıtım Ve Tadım Töreni’ ile tanıtıldı.
 • 13:32Kavgada Kafatası Kıran Sanıklara 6'şar Yıl HapisKayseri'de yol vermeme yüzünden çıkan bıçaklı ve sopalı kavgada, bir kişiyi döverek hafıza kaybına neden oldukları öne sürülen tutuksuz 4 sanığa, 6'şar yıl 3'er ay hapis cezası verildi.
 • 09:56Kayseri'de Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 8 YaralıKayseri’de öğrenci servisinin karıştığı trafik kazasında 8 öğrenci yaralandı.
 • 00:09Kayseri - TBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' MesajıKayseri - TBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' MesajıTBMM Başkanı Yılmaz'dan 'Yeni Anayasa' mesajı TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Yılmaz, Kayseri'de meclisin yeni yasama döneminde en büyük görevinin anayasa değişikliği olacağını belirterek; "?Vatandaşımız, 7 Haziran'daki seçimlerden çok daha fazla katılımla yine sandığa gitti.
 • 11:33Kayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri’nin spor alt yapısının yenilenmesine yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, 6 ilçede toprak sahaların sentetik çime dönüştürüleceğini ve bu sahalara modern tribün ve binalar yapılacağını söyledi.
 • 10:56Kayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorKayseri'de Spor Yatırımları Hızla Devam EdiyorVali Orhan Düzgün, önemli bir spor potansiyeli olan Kayseri’nin spor alt yapısının yenilenmesine yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, 6 ilçede toprak sahaların sentetik çime dönüştürüleceğini ve bu sahalara modern tribün ve binalar yapılacağını söyledi.
 • 17:01Oy Verme İşlemi Tüm Yurtta Sona Erdi!Oy Verme İşlemi Tüm Yurtta Sona Erdi!Türkiye genelinde saat 17:00 itibari ile oy verme işlemi sona erdi. Sonuçları anbean sitemizden takip edebilirsiniz.
 • 11:29Türkiye Sandık Başında! Diyarbakır'da Özel Harekat Eşliğinde Oy KullanılıyorTürkiye Sandık Başında! Diyarbakır'da Özel Harekat Eşliğinde Oy KullanılıyorOy verme işlemi Doğu illerinde 07:00'da, Batı'da ise 08:00'da başladı. Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde oy verme işlemleri, özel harekat timlerinin eşliğinde yapılıyor.
 • 07:18Türkiye, Bir Kez Daha Sandık BaşındaTürkiye, Bir Kez Daha Sandık BaşındaSeçmen, 7 Haziran seçimleri sonrası hükümet kurulamayınca 5 ay sonra bir kez daha sandık başında. Oy verme işlemi Doğu illerinde 07:00'da, Batı'da ise 08:00'da başladı.
 • 07:00Türkiye Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere sandık başına gidiyor.
 • 01:07Türkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye'de 54 milyon 49 bin 940 seçmen, ülkenin geleceğini oylamak için bugün sandık başına gidiyor. 16 siyasi partinin katıldığı seçimde Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı yarışacak.
 • 10:17Türkiye Yarın Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere yarın sandık başına gidiyor.
 • 09:42Türkiye 3 Gün Sonra Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 16:10Yurt Dışındaki Oylar Türkiye'ye GönderiliyorTürkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için yurt dışında yaşayan kayıtlı Türk seçmenlerin oy kullanma işleminin dün sona ermesinin ardından birçok ülkede kilitli odalarda saklanan oylar siyasi parti temsilcileri gözetiminde Türkiye'ye gönderiliyor.
 • 11:16Almanya'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiAlmanya'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Köln Başkonsolosluğu'nda oy verme işLeminin tamamlanması-Oyların sayılması ve mühürlenmesi-Sandık görevlileri ile röportajlar Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 11:12Türkiye 6 Gün Sonra Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere, 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 06:39Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiAvrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Berlin Başkonsolosluğu'nda kullanılan oyların sandık kurulu görevlileri tarafından sayılması.- 7 nolu sandık kurulu başkanı Ayşenur Acet'in açıklaması- Oyların güvenli odada diplomatik torbalara konulma işlemi- Diplomatik kargonun mühürlenmesi Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 02:06Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona Erdi - Milano/ Brüksel/Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona Erdi - Milano/ Brüksel/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Türkiye'nin Milano Başkonsolosluğu'nda son oyların verilişi-Kullanılan oyların ve kullanılmayan oy pusuluların tasnifi Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 01:11Hollanda'da Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiHollanda'da Oy Kullanma İşlemi Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oy sandıklarından detay- Görevlilerin çalışmaları Avrupa'da oy verme işlemi sona erdi- Avrupa'daki Türk seçmenlerin 7 Haziran genel seçimine göre sandığa gitme oranında artış yaşandı- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 23:55Avrupa'da Oy Verme İşlemi Sona ErdiTürkiye'de 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Avrupa'daki seçmenlerin oy kullanma işlemi sona erdi.
 • 14:51Ellerini Kullanamayan Vatandaş Ayağı ile Oy VerdiEllerini Kullanamayan Vatandaş Ayağı ile Oy VerdiAvrupa'da oy kullanma işlemleri bu gece sona eriyor. Katılım oranı en yüksek ülke şu an İsviçre olarak gözüküyor. Strasburg'da ise bir vatandaş ellerini kullanamadığı için ayaklarıyla oy verdi.
 • 13:46Avrupa'da Oy Vermede Son Gün Yoğunluğu Yaşanıyor - Kopenhag/Avrupa'da Oy Vermede Son Gün Yoğunluğu Yaşanıyor - Kopenhag/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Danimarka'da vatandaşların oy verme işlemi- Hollanda'da oy vermeye gidenlerin görüntüsü- Yaşanan yoğunluk Avrupa'da oy vermede son gün yoğunluğu yaşanıyor- Avrupa'da milletvekili genel seçimleri için oy kullanma işlemleri bugün sona eriyor- Oyların kullanıldığı konsoloslukların önünde özellikle şehir dışlarından otobüslerle gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturmaya başladı - Son güne girilirken İsviçre yüzde 46,45 ile seçime katılım oranının en yüksek olduğu ülke durumunda- Avrupa'daki vatandaşlar bugün TSİ 23.00'e kadar sandık başına gidebilecek- Ankara'daki Yurt Dışı İlçe Seçim Kurulu'na getirilecek oylar, 1 Kasım akşamı, tüm yurtta oy verme işleminin tamamlanmasının ardından diğer oylarla eş zamanlı açılarak sayılacak Avrupa'daki oy verme işlemlerinde son gün yoğunluğu yaşanıyor.
 • 13:19Avrupa'da Oy Vermede Son Gün Yoğunluğu YaşanıyorAvrupa'daki oy verme işlemlerinde son gün yoğunluğu yaşanıyor.
 • 12:43Yurt Dışında Oy Verme Yarın Sona ErecekTürkiye, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine hazırlanırken, 54 ülke ve 113 temsilcilikte oy verme süresi, yarın sona erecek.
 • 11:35Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıKayseri’de meydana gelen trafik kazasında, bir kişi hayatını kaybederken bir kişi yaralandı.
 • 16:25Kayseri Ulaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine BaşlanacakKayseri Ulaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine BaşlanacakUlaştırma Bakanı: 2020'de Akdeniz ile Karadeniz hızlı trenle birbirine başlanacak ULAŞTIRMA Bakanı Feridun Bilgin, 2020 yılında başta Akdeniz-Karadeniz'de Samsun- Antalya hattı olmak üzere, Edirne'den Kars'a, İzmir'den Erzurum'a kadar yurdun dört bir yanının hızlı trenle vatandaşların yolculuk yapabileceğini söyledi.
 • 14:38Bakan Bilgin: 2020'de Akdeniz-Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine BağlanacakBakan Bilgin: 2020'de Akdeniz-Karadeniz Hızlı Trenle Birbirine BağlanacakUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 2020 yılında, başta Samsun- Antalya hattı olmak üzere, Edirne'den Kars'a, İzmir'den Erzurum'a kadar yurdun dört bir yanında vatandaşların hızlı trenle yolculuk yapabileceğini söyledi.
 • 14:55Kedi Bacağı Orijinal İsmi ile Gelecek Nesillere Miras BırakılacakKedi Bacağı Orijinal İsmi ile Gelecek Nesillere Miras BırakılacakKocasinan Belediyesi tarafından Erkilet’e özgü Kedi Bacağı’nın geleneksel tanıtımını gerçekleştirdi.
 • 15:33Yurt Dışındaki Seçmen Sandık BaşındaTürkiye, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine hazırlanırken, 8 Ekim'de sandık başına giden yurt dışındaki vatandaşlar, 7 ülkede oy vermeyi sürdürüyor.
 • 17:21Çolakbayrakdar, Çolakbayrakdar, "Marka Olacak Değerlerimiz Var"Vatandaşının hayatı kolaylaştırmak, yaşanabilir bir şehir sunmak amacıyla çalışmalarını çok yönlü ve yoğun bir şekilde devam ettiren Kocasinan Belediyesi, yerel değerlerine sahip çıkarak birer dünya markası yapmak için düzenlediği tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.
 • 10:01Yurt Dışındaki Seçmen Sandık BaşındaTürkiye, 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine hazırlanırken, yurt dışında yaşayan seçmenler için oy verme işlemi başladı.
 • 16:20Asker Arkadaşının Ziyaretine Giden Genç Kıza Tecavüz Eden İki Kişiye 26 Yıl 8 Ay Hapis CezasıKayseri’de ‘Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismar’ suçundan yargılanan 2 kişiye 13’er yıl 4 ay hapis cezası verildi.
 • 15:32Atatürk Havalimanı'nda Erken Seçim Hazırlıkları TamamAtatürk Havalimanı'nda Erken Seçim Hazırlıkları Tamam1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimi için, 8 Kasım'dan itibaren Atatürk Havalimanı'nda oy kullanacak seçmenler için hazırlıklar tamamlandı.
 • 15:11Atatürk Havalimanı'nda Erken Seçim Hazırlıkları TamamAtatürk Havalimanı'nda Erken Seçim Hazırlıkları Tamam1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimi için, 8 Kasım'dan itibaren Atatürk Havalimanı'nda oy kullanacak seçmenler için hazırlıklar tamamlandı.
 • 13:04Başkan Çelik Sanayicilere SeslendiBaşkan Çelik Sanayicilere SeslendiBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sanayi Odası Meclis Toplantısı’nda önemli açıklamalar yaptı.
 • 09:55Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26'ıncı dönem parlamentosunun yeni üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 16:08Kocasinan ve Melikgazi'de Kurban Kesim Yerleri HazırKocasinan ve Melikgazi'de Kurban Kesim Yerleri HazırKurban Bayramı'na yoğun gayret, özel projeler ve titiz uygulamalarla hazırlanan Kocasinan ve Melikgazi Belediyeleri kurban kesim yerlerini de hijyenik olarak temizleyerek bayrama hazır hale getirdi.
 • 14:12Kurban Kesim Yerlerine Hijyenik TemizlikKurban Kesim Yerlerine Hijyenik TemizlikKurban Bayramı’na yoğun gayret, özel projeler ve titiz uygulamalarla hazırlanan Kocasinan Belediyesi kurban kesim yerlerini de hijyenik olarak temizleyerek bayrama hazır hale getirdi.
 • 17:22Cırgalan Biberi Dünya Markası OlacakCırgalan Biberi Dünya Markası OlacakKocasinan Belediyesi bölgesinin değerlerine sahip çıkarak birer dünya markası olması için, tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.
 • 14:39Erkilet Cazibe ve Turizm Merkezi OlacakErkilet Cazibe ve Turizm Merkezi OlacakKocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar sürekli olarak halkın içinde olmaya, mahalleleri gezerek vatandaşıyla bizzat görüşmeye devam ediyor.
 • 10:11Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26. Dönem parlamentosunu belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 13:12Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26. Dönem parlamentosunu belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 17:34Çolakbayrakdar, Çolakbayrakdar, "Ürünlerimizi Marka Yapacağız"Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri’nin kendine özgü ürünlerini uluslararası alanda tanıtacak, bu değerli ürünleri markalaştıracaklarını ve Patlıcan Endüstri Bölgesi oluşturmak için proje hazırlayacaklarını söyledi.
 • 02:26Gümrük Kapılarında Oy VermeMilletvekili genel seçiminde gümrük kapılarında görev yapacak ilçe seçim kurulları ve sandık kurullarının görev ve yetkileri ile gümrük kapılarındaki oy verme işlemlerine yönelik Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
 • 15:03Çolakbayrakdar, Çolakbayrakdar, "Yamula Patlıcanı'nı Tanıtacağız"Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri’nin kendine özgü ürünlerini tanıtmak amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenleyeceklerini söyledi.