21:0300
SON DAKİKA ERMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Ermenistan Haberleri

   

  Türkmenistan'da, Bağımsız Devletler Topluluğu Zirvesi

  Türkmenistan, Bağımsız Devletler Topluluğuna (BDT) üye ülkelerin başbakanları toplantısına ev sahipliği yaptı. (Bugün 20:42)

   

  Dağlık Karabağ Konferansı

  Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Bagirov: "Güney Kafkasya’da güvenlik sorunlarının çözülmesi barış ve istikrarın sağlanması için ön koşul Ermenistan'ın bu işgal zihniyetinden vazgeçmesi ve bölgesel işbirliğini devlet politikası haline getirmesidir" "Güvenlik sorunu Güney Kafkasya’nın en önemli sorunudur. (Bugün 18:04)

   

  Lebedev: Bdt'in Önemi Artıyor

  Lebedev: Bdt'in Önemi Artıyor

  Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta Bağımsız Devletler Topluluğu'na (BDT) üye ülke Başbakanları Toplantısı gerçekleştirildi. (Bugün 17:26)

   

  Paris Belediyesi 'Ermeni Soykırımı' Sergisi Açıyor

  Fransa'nın başkenti Paris'te 'Ermeni soykırımı' iddialarının yüzüncü yılında büyük bir sergi düzenleneceği belirtildi. (Bugün 17:09)

   

  Şehrengiz Yine Dopdolu

  Bursa'nın tarihinin sesi, Türkiye'nin En iyi Yerel tarih ve Kültür Dergisi Şehrengiz'in yeni sayısı okuyucuyla buluştu. (Bugün 14:39)

   

  Cizreli Milli Güreşçi Sinan Sadak Dünya Şampiyonu Oldu

  Cizreli Milli Güreşçi Sinan Sadak Dünya Şampiyonu Oldu

  Cizreli milli güreşçi ve işitme engelli Sinan Sadak, Ermenistan’da yapılan ve 13 ülkenin katıldığı İşitme Engelliler Dünya Güreş Şampiyonası’nda 60 kiloda altın madalya kazanarak dünya şampiyonu oldu. (Bugün 11:14)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 21:03:31. #1.12#