14:1500
SON DAKİKA ERMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Ermenistan Haberleri

  Vatandaşlıktan Çıkarılan Ermeni Asıllı İki Kardeş, Asker Kaçağı Diye Aranıyor

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde yaşayan Ermenistan asıllı Türk vatandaşı Susanna Margaryan'ın 30 yaşındaki Aras ve 24 yaşındaki Erkan Üstün isimli iki çocuğu, vatandaş olduktan yedi yıl sonra herhangi bir talepleri olmadan vatandaşlıktan çıkarıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Hollande'la Görüştü

  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Hollande'la Görüştü

  Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’la Elysee Sarayı’nda bir araya geldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Aliyev, Fransa'da Hollande'la Görüştü

  Aliyev, Fransa'da Hollande'la Görüştü

  Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev resmi temaslara bulunmak üzere geldiği Fransa'nın başkenti Paris'te Fransa Cumhurbaşkanı François Hollonde ile görüştü. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den 'Kalemi Kırılan Gazeteciler' Raporu

  CHP'den "Kalemi Kırılan Gazeteciler" Raporu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Tarihe bir not düşmek için 189 sayfalık bir kitap hazırladık." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fransa'da Yukarı Karabağ Zirvesi

  Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan ile Paris'te görüşecek. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'nin Ateş Çemberine Dönmesine İzin Vermeyeceğiz'

  Türkiye'nin Ateş Çemberine Dönmesine İzin Vermeyeceğiz'

  Müsiad Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektör Zirvesi ve Gala Yemeği’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada işadamları ve STK temsilcilerine seslendi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Hazreti Hüseyin'in mirasına sahip çıkan bizler için, onları, yetimleri, mazlumları, garipleri, eşleri öldürülen dulları, zalimlerin ve yezidlerin önünden kaçan o zavallı kardeşlerimizi ülkemize almamak, Hazreti Hüseyin'in huzuruna çıkamamak demektir, Hazreti Hüseyin'in yolunu terk etmek demektir" "Bizler, (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Müsiad Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektör Zirvesi ve Gala Yemeği’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada işadamları ve STK temsilcilerine seslendi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Karabağ, Bursa'da Konuşuldu

  Karabağ, Bursa'da Konuşuldu

  Ermenistan'ın işgali altındaki Karabağ, Bursa'da düzenlenen panelle masaya yatırıldı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Azerbaycan Milletvekili Sabir Rüstemhanlı: 'Ermeni Soykırımı Yalandır'

  Azerbaycan Milletvekili Sabir Rüstemhanlı: "Ermeni Soykırımı Yalandır"

  Bursa'da konuşan Azerbaycan Milletvekili, Halk Şairi Sabir Rüstemhanlı, Ermeni soykırımı iddiası ile ilgili değerlendirmede bulunarak, "Ermeni soykırımı yalandır. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana'ya Döndüler

  Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana'ya Döndüler

  Romanya’nın Arad şehrinde 10-22 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan Erasmus proje kapsamındaki eğitim ve incelemelere Türkiye’yi temsilen katılan Adana Gençlik Spor Doğa ve izcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ve kulüp üyelerinden Ahmet Turan Aladağ Adana’ya döndüler. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Iğdır Müftüsü, Nihayet Caferilerden Özür Diledi

  Iğdır Müftüsü, Nihayet Caferilerden Özür Diledi

  Azeriler için hazırladığı raporda 'terörist' dediği öne sürülen ve düzenlenen mitinglerde 'raporunu al git' denilen Iğdır Müftüsü Cüneyt Kulaz, bir yıl aradan sonra Caferilerle bir araya gelerek özür diledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bursa Teknik Üniversitesinde İlk Ders Müsteşardan

  Bursa Teknik Üniversitesinin 2014-2015 akademik yılı açılışında ilk dersi veren Savunma Sanayii Müsteşarı Demir, savunmanın yerli olmasının önemine dikkat çekti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 14:15:07. #1.11#