14:2900
SON DAKİKA ERMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Ermenistan Haberleri

   

  Türksoy Ülkeleri Unesco'daki İşbirliklerini Genişletiyor

  Türksoy Ülkeleri Unesco'daki İşbirliklerini Genişletiyor

  TÜRKSOY ülkeleri UNESCO'daki işbirliklerini genişletiyor- TÜRKSOY'a üye ülkelerin UNESCO milli komisyonlarının 5. toplantısı Bakü'de başladı- Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov: - "Ortak kültürel mirasımızın korunması, dünyada tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması yönünde çalışmalarımızı birleştirmeli ve güçlendirmeliyiz"- Kültür ve Turizm Bakanı Garayev: - "Türk dili konuşan ülkeler olarak, milli servetimizi, değerlerimizi, tarihimizi ortak şekilde korumalı ve bu konuda ortak (Bugün 12:42)

   

  Türksoy Ülkeleri Unesco'daki İşbirliklerini Genişletiyor

  TÜRKSOY'a üye ülkelerin UNESCO milli komisyonlarının 5. toplantısı Bakü'de başladı Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov: "Ortak kültürel mirasımızın korunması, dünyada tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması yönünde çalışmalarımızı birleştirmeli ve güçlendirmeliyiz" Kültür ve Turizm Bakanı Garayev: (Bugün 11:24)

   

  Araştırmacı Vahap Begeç Açıklaması

  Araştırmacı Vahap Begeç Açıklaması

  Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Araştırmacısı Vahap Begeç, “Ermeni sorunu, aslında emperyalizmin Osmanlı Devletini yıkma ve paylaşma politikasının bir uzantısıdır” dedi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Rusya'da Yaşanan Kriz Türkiye Gıda ve Turizm Sektörünü Etkileyebilir

  Ukrayna krizi, Batılı ülkelerin yaptırımları, petrol fiyatlarında yaşanan düşüş, jeopolitik belirsizlikler ve küresel ekonomide yaşanan durgunluk yıl başından bu yana tedirgin olan Rusya ekonomisini krizin eşiğine getirdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Sanofi Türkiye'den Yurtdışına Önemli Atama

  Sanofi Türkiye Kurumsal İlişkiler, Pazara Erişim ve İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Aysun Hatipoğlu, 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle Avrupa Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü rolüne atanmıştır; kendisi bu rolünde Brüksel'de yerleşik olacaktır. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bin Yıllık Tarih Akçakale

  Bin Yıllık Tarih Akçakale

  Çıldır Gölü sınırlarında bulunan Akçakale Ada Şehri, diğer adıyla Alparslan Adası, doğal güzelliklerinin yanı sıra 10 bin yıllık tarihin de izlerini taşıyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye ve Azerbaycan Medyası" Konferansı

  Azerbaycan ve Türkiye'den medya yöneticileri ile gazeteciler Bakü'deki konferansta bir araya geldi Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı İdaresi Sosyal ve Politik Konular Daire Başkanı Ali Hasanov: "Azerbaycan Türkiye birlikteliği, kimseye tehdit oluşturmuyor. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ermenistan ile Sınır Görüşmesi

  Ermenistan ile Sınır Görüşmesi

  Türkiye Cumhuriyeti Digor Bölgesi Hudut Komiser Yardımcısı Heyeti ile Ermenistan Cumhuriyeti Aragast Bölgesi Hudut Komiser Yardımcısı Heyeti arasında Protokol imzalandı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çavuşoğlu, AK Parti Kars İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

  Bakan Çavuşoğlu, AK Parti Kars İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Kars İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  'Keşke Ermenistan'da Burada Olsaydı'

  "Keşke Ermenistan'da Burada Olsaydı"

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Sizin yaptığınız her çalışma, ülkeye yaptığınız her katkı sadece bu ülkede yaşayan insanlara hizmet olarak gitmiyor." dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kars'ta

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Sizin yaptığınız her çalışma, ülkeye yaptığınız her katkı sadece bu ülkede yaşayan insanlara hizmet olarak gitmiyor." dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  'Ermenistan'ın da Güney Kafkasya Halkasına Katılmasını İstiyoruz'

  "Ermenistan'ın da Güney Kafkasya Halkasına Katılmasını İstiyoruz"

  Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın ateşkesi bozarak Karabağ'ı işgal etmesiyle ilgili olarak, "Ermenistan'ın da Güney Kafkasya halkasına katılmasını istiyoruz." dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Dışişleri Bakanları Üçlü Toplantısı

  Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Dışişleri Bakanları Üçlü Toplantısı

  Kars’ta düzenlenen Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Dışişleri Bakanları Üçlü Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Ermenistan’ın ateşkesi bozarak Karabağ’ı işgal etmesiyle ilgili olarak biz Ermenistan’ın da Güney Kafkasya halkasına katılmasını istiyoruz” dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı (2)

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı (2)

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye üçlü toplantısı (2)- Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov: "Bakü-Tiflis-Kars projesinin şu anda yapılmakta olması bile her üç ülkede de 5 bin kişilik istihdam yaratmıştır"- "Azerbaycan olarak Türkiye'ye bu projeler için (TANAP ve TAP) 20 milyar dolara kadar yatırım yapmayı taahhüt ettik. Bu miktarla sanırım Azerbaycan, Türk ekonomisine en çok yatırım yapan ülkelerden biri olacak"- "(Egemenlik ve toprak bütünlüğü) BM'nin özellikle bu yüzyılda önem vermesi (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı

  Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov: "Bakü Tiflis Kars projesinin şu anda yapılmakta olması bile her üç ülkede de 5 bin kişilik istihdam yaratmıştır" "Azerbaycan olarak Türkiye'ye bu projeler için (TANAP ve TAP) 20 milyar dolara kadar yatırım yapmayı taahhüt ettik. Bu miktarla sanırım Azerbaycan, Türk ekonomisine en çok yatırım yapan ülkelerden biri olacak" "(Egemenlik ve toprak bütünlüğü) BM'nin özellikle bu yüzyılda önem vermesi gereken bir konudur çünkü kuvvet kullanarak birinin (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan'ın da Güney Kafkasya Halkasına Katılmasını İstiyoruz

  Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan'ın da Güney Kafkasya Halkasına Katılmasını İstiyoruz

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın ateşkesi bozarak Karabağ'ı işgal etmesiyle ilgili olarak, "Biz Ermenistan'ın da Güney Kafkasya halkasına katılmasını istiyoruz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı - Çavuşoğlu

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı - Çavuşoğlu

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye üçlü toplantısı (1)- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Azerbaycan ve Gürcistan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  4. Azerbaycan-Gürcistan-Türkiye Üçlü Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Azerbaycan ve Gürcistan'ın toprak bütünlüğünü destekliyoruz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ordu Milletvekili Şener: '12 Ülke Karayolu ile Birbirine Bağlanacak'

  Ordu Milletvekili Şener: "12 Ülke Karayolu ile Birbirine Bağlanacak"

  Ordu Milletvekili İhsan Şener, 7 bin 700 kilometre uzunluğundaki Karadeniz Çevre ve deniz yolu projesini için üye ülkelerin çalışmaları yoğunlaştırmasını istedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 14:29:01. #1.12#