18:0900
SON DAKİKA ERMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Ermenistan Haberleri

   

  Doğal Atıksu Arıtma Sistemleri Çalıştayı Kocaeli'de Yapılacak

  Doğal Atıksu Arıtma Sistemleri Çalıştayı Kocaeli'de Yapılacak

  Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, ortaklarından olduğu Entegre Doğal Atık Su Arıtma Sistemlerinin Teşvik Edilmesi İçin Karadeniz Bölgesi Ağı (WASTEnet) projesi kapsamında 1-3 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek çalıştaya ev sahipliği yapacak. (Bugün 14:32)

   

  Doğal Atıksu Arıtma Sistemleri Çalıştayı"

  Çalıştay, Yunanistan, Ermenistan, Gürcistan, Romanya, Moldova, Ukrayna ve Türkiye'nin yürüttüğü WASTEnet Projesi kapsamında 1 3 Aralık tarihlerinde Kocaeli'nde yapılacak. (Bugün 14:04)

   

  Ermenistan'da 2 Azerinin Rehin Tutulması

  Bazı sivil toplum kuruluşları, Ermenistan'da rehin tutulan Azerbaycan Türkleri Dilgem Esgerov ve Şahbaz Guliyev'in serbest bırakılmasını istedi. (Bugün 12:44)

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ''Türkiye olarak, çözüme yönelik her türlü iyi niyetli yaklaşıma destek vermeyi sürdüreceğiz." dedi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bundesliga'da 12'nci Haftanın Ardından

  Bundesliga'da 12'nci Haftanın Ardından

  Bu haftayı da kayıpsız geçen lider Bayern Münih, takipçileri Wolfsburg ve Mönchengladbach'ın yenilmesiyle puan farkını biraz daha açtı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  'Kimse Bize Ankara'da Oturun Diyemez'

  "Kimse Bize Ankara'da Oturun Diyemez"

  Atlantik Konseyi oturumunda Türkiye enerji ihtiyacı sebebiyle aktif oyuncu olmayı sürdüreceğini, ABD ise Rusya'nın enerji tekelinin kırılması gerektiğini vurguladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın

  Atlantik Konseyi’nin özel toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs sorununa dikkat çekti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu'ndan Kıbrıs Rum Kesimine Uyarı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'la birlikte katıldığı 6. Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi'nde Kıbrıs Rum Kesimi'yle Doğu Akdeniz'de yaşanan petrol ve doğalgaz arama gerginliğine değindi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'da Ermenistan Sınırının 21 Yıldır Kapalı Olması Tartışılıyor

  Hrant Dink Vakfı tarafından ‘Mühürlü Kapı: Türkiye-Ermenistan Sınırının Geleceği' konferansı ile kapalı sınır politikası, siyasi, ekonomik, sosyal, çevresel, insani ve bölgesel yönleri ele alınıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Tekrar) Davutoğlu: 'Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın'

  Tekrar) Davutoğlu: "Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs Rum kesimine çağrıda bulunarak, "Enerjiyi bir silah gibi kullanmasın hiç kimse. ’Ben enerjiyi elde edeyim, karşı tarafa istediğim barışı empoze edeyim’ denirse bu Kıbrıs müzakerelerine en büyük darbeyi vurur. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Mühürlü Kapı: Türkiye-Ermenistan Sınırının Geleceği" Konferansı Ankara'da Başladı

  Hrant Dink Vakfı ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ortaklığında düzenlenen "Mühürlü Kapı: Türkiye Ermenistan Sınırının Geleceği" başlıklı konferans Ankara'da başladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Eğer herkes Kıbrıs etrafındaki doğal kaynakların Kıbrıs'ın bütününe ait olduğu konusuna mutabık kalır ve ortak bir vizyonla eylem planıyla bu enerjiyi barış yönünde kullanırsa herkes kazanır" "Gelin Irak'ı el birliğiyle bir kriz ülkesi olmaktan çıkarıp, yükselen bir ekonomi haline dönüştürelim. Sizler içeriden bunun çabasını sergileyin, bizler size dışarıdan destek verelim. Irak terörle anılmasın. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu: 'Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın'

  Davutoğlu: "Kimse Enerjiyi Silah Olarak Kullanmasın"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs Rum kesimine çağrıda bulunarak, "Enerjiyi bir silah gibi kullanmasın hiç kimse. ’Ben enerjiyi elde edeyim, karşı tarafa istediğim barışı empoze edeyim’ denirse bu Kıbrıs müzakerelerine en büyük darbeyi vurur. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Azerbaycan'ın Ermenistan Helikopterini Düşürmesi

  Ermenistan, helikopter enkazının bulunduğu bölgeye operasyon yaparak pilotların cesetlerini aldıklarını, çatışmada Azerbaycan ordusunun kayıp verdiğini ileri sürerken Azerbaycan iddiaları yalanladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Tokat'ta Yapımını Kocasından Öğrendiği Yular ve Tasmaları İhraç Ediyor

  Tokat'ta, eşinden öğrendiği urgancılık mesleğini yaşatan kadın, yaptığı yular ve tasmaları Rusya, Romanya, Ermenistan ve Gürcistan'a satıyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türkmenistan'da, Bağımsız Devletler Topluluğu Zirvesi

  Türkmenistan, Bağımsız Devletler Topluluğuna üye ülkelerin başbakanlarının toplantısına ev sahipliği yaptı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Dağlık Karabağ Konferansı

  Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Bagirov: "Güney Kafkasya’da güvenlik sorunlarının çözülmesi barış ve istikrarın sağlanması için ön koşul Ermenistan'ın bu işgal zihniyetinden vazgeçmesi ve bölgesel işbirliğini devlet politikası haline getirmesidir" "Güvenlik sorunu Güney Kafkasya’nın en önemli sorunudur. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Lebedev: Bdt'in Önemi Artıyor

  Lebedev: Bdt'in Önemi Artıyor

  Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta Bağımsız Devletler Topluluğu'na (BDT) üye ülke Başbakanları Toplantısı gerçekleştirildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Paris Belediyesi 'Ermeni Soykırımı' Sergisi Açıyor

  Fransa'nın başkenti Paris'te 'Ermeni soykırımı' iddialarının yüzüncü yılında büyük bir sergi düzenleneceği belirtildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Şehrengiz Yine Dopdolu

  Bursa'nın tarihinin sesi, Türkiye'nin En iyi Yerel tarih ve Kültür Dergisi Şehrengiz'in yeni sayısı okuyucuyla buluştu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cizreli Milli Güreşçi Sinan Sadak Dünya Şampiyonu Oldu

  Cizreli Milli Güreşçi Sinan Sadak Dünya Şampiyonu Oldu

  Cizreli milli güreşçi ve işitme engelli Sinan Sadak, Ermenistan’da yapılan ve 13 ülkenin katıldığı İşitme Engelliler Dünya Güreş Şampiyonası’nda 60 kiloda altın madalya kazanarak dünya şampiyonu oldu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eren: 'Hocalı ve Anadolu Toprakları Ermenilerin Katliamının İzlerini Taşıyor'

  Eren: "Hocalı ve Anadolu Toprakları Ermenilerin Katliamının İzlerini Taşıyor"

  Son yüzyılın en acımasız ve en kanlı vahşetlerinden biri olarak kabul edilen Hocalı katliamının uluslararası hukuki boyutu, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya), Soykırım Hakikatlerinin Tanıtılması Sosyal Birliği ve Avrasya Sivil Toplum İşbirliği Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği çalıştayda masaya yatırıldı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 18:09:35. #1.12#