03:2800
SON DAKİKA EROL EVCİL HABERLERİ

Son Dakika Erol Evcil Haberleri

  'Muzaffer Tekin, Hrant Dink'i Öldürme Talimatı Verdi'

  "Muzaffer Tekin, Hrant Dink'i Öldürme Talimatı Verdi"

  Ergenekon davasında dinlenen gizli tanık, Muzaffer Tekin tarafından kendilerine Hırant Dink'in öldürülmesi talimatının verildiğini iddia etti. (01 Kasım 2012 Perşembe )

   

  Hem İşvereni Hem Sendikayı Protesto Ettiler

  Hem İşvereni Hem Sendikayı Protesto Ettiler

  son iki aydır maaşlarının sadece yüzde 40'ını aldıklarını belirterek hem işvereni hem de kendilerine sahip çıkılmadığı gerekçesiyle sendikayı protesto etti. (02 Ekim 2012 Salı )

   

  Hem İşvereni, Hem Sendikayı Protesto Ettiler

  Hem İşvereni, Hem Sendikayı Protesto Ettiler

  İzmir'de, yönetimi tartışmalı bir şekilde Erol Evcil'e geçen, adı 'Ede Demir Çelik' olarak değiştirilen, eskiden Metaş olarak bilinen fabrikada çalışan işçiler, son iki aydır maaşlarının sadece yüzde 40'ını aldıklarını belirterek hem işvereni hem... (02 Ekim 2012 Salı )

   

  'Meclis'i Toplamak Teröre Teslimiyettir'

  "Meclis'i Toplamak Teröre Teslimiyettir"

  Başbakan, Meclis'in toplanması teklifine ilk kez bu kadar sert çıktı: Meclis'i toplamak, teröre teslimiyettir. (12 Ağustos 2012 Pazar )

   

 

  Başbakan Erdoğan 'Ülkemizin Bir Metrekare Toprağını Dahi Terk Etmeyiz

  Başbakan Erdoğan "Ülkemizin Bir Metrekare Toprağını Dahi Terk Etmeyiz

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz ülkemizin bir metrekare toprağını dahi bu bölücü terör örgütü mensuplarına asla terk etmeyiz." (12 Ağustos 2012 Pazar )

   

  İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi

  İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi

  Erol Evcil'in kredi borçlarına karşılık 1994'de Balıkesir'deki zeytin işleme tesislerini alarak zeytinciliğe başlayan İş Bankası, Ant Gıda AŞ çatısı altında yılda 10 bin ton ürün işleme kapasitesine ulaşarak, Kanada'dan Almanya'ya, Katar'dan Çin'e kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor. (08 Temmuz 2012 Pazar )

   

Manşet Haberleri