13:2000
SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

   

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  AK Parti hükümetinde bir dönem kültür ve turizm bakanlığı yapan Ertuğrul Günay, Mavi Marmara olayıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. (Dün 11:31)

   

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Recep Bilginer'in yazdığı 'Sarı Naciye' adlı oyunla 1997 yılında perdelerini açan Van Devlet Tiyatrosu, depremlerde birçok bina gibi hasar gördü. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van'da meydana gelen depremlerde binaları orta derecede hasar gören Van Devlet Tiyatrosu, depremin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen halen kullanılamıyor. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Çağan Şekercioğlu, “TÜBİTAK Özel Ödülü”ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Şekercioğlu, "TÜBİTAK Özel Ödülü"ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polislere Yönelik Operasyon Meclis Gündeminde

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 123. birleşimi yoklama ile saat 15.00'te açıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurul

  CHP Grup Başkanvekili Altay: "(Emniyet'te 'paralel yapı' operasyonu) Hükümetin bu operasyonlarla ilglii Genel Kurul'u derhal bilgilendirmesini talep ediyorum" "TBMM'nin canlı araçlara enerji sağlayan güç kaynağından Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının canlı yayınlanmasını engellemeye yönelik bir sabotaj yaşandı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonunun, "Kuran'ın Boyası Ehl-i Beyt'in Mayası Birlikten Dirliğe" temalı iftar yemeği, Alevi ve Sünni vatandaşları aynı sofrada buluşturdu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Milletvekili Günay: İktidar Suç İşleme Halini Sürekliye Dönüştürdü

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında görev alan polislere yönelik saat 01.30 sıralarında başlatılan operasyona tepki gösterdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Hortoğlu, "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim. Sonra da biraz dertlenelim. Dertlenelim ve kendimize dert edinip biraz da gözyaşı dökelim. Dökelim ki sonra kan dökmeyelim. Dökelim ki Berkin'ler, Burak Can'lar, Ali İsmail'ler ölmesin" dedi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Federasyon Başkanı Hortoğlu: "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim" (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Alevi-Sünni Kardeşlik İftarında Birlik Mesajı Verildi

  Alevi-Sünni Kardeşlik İftarında Birlik Mesajı Verildi

  Anadolu Alevi Bektaşi Fedarasyonu’nun düzenlediği iftar yemeğine katılan farklı görüşlere mensup kanaat önderleri birlik beraberlik mesajı verdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Meclis Genel Kurulu'nun Gündemi İsrail'in Gazze Saldırısı

  Meclis Genel Kurulu'nun Gündemi İsrail'in Gazze Saldırısı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 119. birleşimi ,saat 14.00'da yoklamasız açıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay Açıklaması

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına dikkati çekerek, "Bir milletvekili grubu acilen Gazze'ye ulaşmak için yola çıkmalıdır. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağımsız Milletvekili Günay'dan TBMM'ye Gazze Başvurusu

  TBMM (AA) Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, TBMM Başkanlığı'na başvurarak, Meclis'teki bütün siyasi partileri ve bağımsızları temsilen bir milletvekili grubunun acilen Gazze'ye ulaşmak üzere yola çıkmasını ve taraflarla görüşerek ateşkesin sağlanması için temaslar yapmasını istedi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Muhalefet partilerinin grup başkanvekilleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ve Türkiye'nin bu konudaki tutumu konusunda hükümetin Genel Kurul'u bilgilendirmesini talep etti CHP Balıkesir Milletvekili Havutça'nın dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu üyeliğinde istifa ettiği Genel Kurul'un bilgisine sunuldu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Günay: Hükümet, İsrail'le Her Türlü Diplomatik ve Ekonomik İlişkiyi Durdurmalı

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, hükümetin İsrail'le her türlü diplomatik ve ekonomik ilişkinin durdurulduğunu dünyaya duyurması ve bu duyurunun gereğini ödünsüz yerine getirmesi gerektiğini bildirdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Gyv Başkanı Yeşil: İnsanlığa Hizmet Etmekten Başka Bir Niyetimiz Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinin Ankara ayağında hoşgörü, diyalog ve birlikte yaşam mesajları verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gyv İftarında Siyasilerden 'Birlik' Mesajı

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) “Evrensel Barışa Doğru” temalı bir iftar programı düzenledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  10 yıldır kullanılmayan konutların kamulaştırılması için Meclis'e teklif verildi. Gayrimenkul sektörü teklifin uygulama şansının zayıf olduğu görüşünde. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ülkede klasik müziğin gelişmesi için, Prof. Filiz Ali'nin öncülüğünde 'AİMA 2. Ayvalık Müzik Festivali', tarihi Taksiyarhis Kilisesinde başladı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

  Ertuğrul Günay'dan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Destek

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek vereceğini söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Risale-i Nur'ların Basımının Engellenmesi Hukuka, Telifi Korumaya Uygun Değil'

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Risale-i Nur'ların telif hakkı konusunda şimdiye kadar bir sorun çıkmadığını belirterek, hükümet tarafından bazı çevrelerin bu metinleri basmasının engellenmeye çalışıldığını söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek

  Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek

  Günay, Kalkan ile İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığını destekleyen dilekçelerini YSK'ya göndereceklerini söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Orman yangını - Günay -

  Orman yangını - Günay -

  Kumluca'ya bağlı Adrasan Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde başlayan ve bu sabah kontrol altına alınan orman yangını bölgesinde Kültür ve Turizm eski Bakanı İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay ile Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Turizm Cenneti Adrasan, 18 Saat Alev Alev Yandı (3)

  Ertuğrul GÜNAY, YANGIN BÖLGESİNDE Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 125 hektarlık orman alanını yandığı yangın sonrasında Antalya'nın Kumluca İlçesi'nin Adrasan Mahallesi'ne gelerek incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Antalya'daki Orman Yangını

  Antalya'daki Orman Yangını

  İzmir Bağımsız Milletvekili Günay: "Burada bir ihmal olmuş değil, ama bir eksiklik olmuş olabilir, ormanın hemen yanındaki tesisler kurtarılamamış ve bir felaketle karşı karşıya kalınmış" Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya: "Adrasan büyük bir felaketi yaşadı, tek tesellimiz can kaybımızın olmaması, inşallah. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Eski Bakan Günay, Yangın Bölgesinde

  Eski Bakan Günay, Yangın Bölgesinde

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya Adrasan tatil bölgesindeki yangının ardından incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Yemeği Düzenlendi

  Demre'de Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakimler Adem Hatipoğlu ve Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda yemeği düzenlendi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi

  Antalya’nın Demre ilçesinde Hakim ve Savcılar Kararnamesi çerçevesinde tayinleri çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakim Adem Hatipoğlu ve Hakim Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda gecesi düzenlendi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Likya'nın Nefesi' Sergisi Ziyarete Sunuldu

  Likya'nın Nefesi" Sergisi Ziyarete Sunuldu

  Demre Fotoğrafçılık Kulübü tarafından düzenlenen sergide, 58 fotoğraf yer alıyor. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Rockçı İmam Finike'de Konser Verdi

  Rockçı İmam Finike'de Konser Verdi

  Rockçu imam olarak tanınan Kaş'ın Pınarbaşı Mahallesi imam Ahmet Muhsin Tüzer, 26'ncı Finike Festivali kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Rockçı İmam'dan Konser

  Rockçı İmam'dan Konser

  Antalya’nın Kaş ilçesi Pınarbaşı Mahallesi İmam Hatibi Ahmet Muhsin Tüzer, Finike Belediyesi tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen festival kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Rockçı İmamdan Konser

  Rockçı İmamdan Konser

  Antalya’nın Kaş ilçesi Pınarbaşı Mahallesi İmam Hatibi Ahmet Muhsin Tüzer, Finike Belediyesi tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen festival kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Aktob, 30 Yaşında

  Aktob, 30 Yaşında

  Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) düzenlenen törenle 30'uncu yaşını kutladı AKTOB Başkanı Hacısüleyman: "Antalya'nın 30 yıl önce 10 bin olan yatak kapasitesi bugün 500 bine yükseldi" (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Apollon Tapınağı Etrafındaki Tel Örgü Söküldü

  Apollon Tapınağı Etrafındaki Tel Örgü Söküldü

  Dünyaca ünlü Antalya Side Antik Kent'te bulunan Apollon Tapınağı etrafındaki tel örgü kaldırıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Kullanılmayan Evler İçin Karar Çıktı

  Kullanılmayan Evler İçin Karar Çıktı

  Kullanılmayan konutlar için kanun teklifi hazırlandı. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kullanılmayan Konutlar İçin Kanun Teklifi

  İzmir Bağımsız Milletvekili Günay'ın teklifi, iskana açılmış site veya çok katlı yapıda 10 yıldan buyana kullanılmayan konutların, maliyet değeri üzerinden kamulaştırılarak satılmasını öngörüyor. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Eski Bakan Ertuğrul Günay'dan Kullanılmayan Konutlara İlişkin Kanun Teklifi

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na, kullanılmayan konutların ekonomiye kazandırılmasına ilişkin kanun teklifi verdi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Günay: MİT Siyasi Bir Kuruma Dönüştürüldü

  Günay: MİT Siyasi Bir Kuruma Dönüştürüldü

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, son yaşanan IŞİD olaylarından sonra, "MİT siyasi bir kuruma dönüştürüldü" tespitinde bulundu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Çatı Aday' İzmir'i Şaşırttı

  Çatı Aday' İzmir'i Şaşırttı

  Chp ve MHP'nin cumhurbaşkanlığı için 'Çatı aday' olarak açıkladığı İslam Konferansı Örgütü'nde (İKÖ) 9 yıl genel sekreterlik yapan Ekmeleddin İhsanoğlu, İzmir'in iş ve siyaset çevrelerinde şaşkınlık yarattı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Demre Fotoğraf Kulübünden Kaş'ta Soma Sergisi

  Demre Fotoğraf Kulübünden Kaş'ta Soma Sergisi

  Demre Fotoğraf Kulübü (DEMFOK) üyeleri, Soma’da yaşamının yitiren madencilere yardım amaçlı fotoğraf sergisi açtı. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  El Sanatları Teknolojiye Yenildi

  – ORDU El Sanatları Derneği Onursal Başkanı 90 yaşındaki Harutyum Artun, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bazı meslekler gibi el sanatlarının da yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını belirterek, "Malesef el sanatlarımız teknolojiye yenildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Şampiyonları Ödüllerini Soma İçin Aldı

  Türkiye'nin Şampiyonları Ödüllerini Soma İçin Aldı

  Samanyolu Eğitim Kurumları tarafından bir yıl boyunca katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden 320 öğrenciye ödülleri verildi. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Twitter Üzerinden 27 Mayıs Yorumları

  Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’ı idama götüren 27 Mayıs 1960'taki darbenin 54. yıl dönümüyle ilgili siyasetçiler düşüncelerini sosyal medyada paylaştı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ertuğrul Günay'dan Bakan İdris Güllüce'ye 'Spine Tower'ı Sorusu

  Ertuğrul Günay'dan Bakan İdris Güllüce'ye 'Spine Tower'ı Sorusu

  Bağımsız İzmir Milletvekili ve eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Soma'da maden kazasının yaşandığı ocağın işletmecisi şirketin İstanbul'da yaptığı gökdeleni TBMM’ye taşıdı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 13:20:12. #1.11#