16:3900
SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiraya Veriliyor

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiraya Veriliyor

  Kayaköy ören yeri Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen çalışma ile 300 yatak kapasiteli özel konaklama tesisi olarak 23 Ekim’de açık artırma usulüyle 49 yıllığına kiralaya verileceği bildirildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiralanacak

  Kayaköy 49 Yıllığına Kiralanacak

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, UNESCO tarafından 'Dünya Dostluk ve Barış Köyü' ilan edilen, Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan Kayaköy'ü açık artırma ile kiralayacak. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Tire'deki Tarihi Eserler Vahim Durumda Acilen Müdahale Edilmesi Gerekiyor'

  Tire'deki Tarihi Eserler Vahim Durumda Acilen Müdahale Edilmesi Gerekiyor'

  İzmir Üniversitesi öğretim görevlilerin Tire’de yaptığı tarihi eserleri çöpten arındırma etkinliği ses getirdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

 

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak Açıklaması

  "Statükonun adayı, 12 yıl boyunca biraz daha otoriterleşerek, Türkiye'nin sosyal ve ekonomik dengelerini tehdit eder hale geldi. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başbakanın İsim Zikrederek Bir Kurum Batacak-çıkacak Diye Konuşması Suçtur'

  Başbakanın İsim Zikrederek Bir Kurum Batacak-çıkacak Diye Konuşması Suçtur'

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Başbakan'ın Bankasya'ya yönelik açıklamalarıyla ilgili "Bir finans kuruluşuyla ilgili bir başbakanın durumu kötü şeklinde açıklama yapması, benim bilebildiğim kadarıyla bankacılık yasasına aykırıdır. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  AK Parti hükümetinde bir dönem kültür ve turizm bakanlığı yapan Ertuğrul Günay, Mavi Marmara olayıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Recep Bilginer'in yazdığı 'Sarı Naciye' adlı oyunla 1997 yılında perdelerini açan Van Devlet Tiyatrosu, depremlerde birçok bina gibi hasar gördü. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van'da meydana gelen depremlerde binaları orta derecede hasar gören Van Devlet Tiyatrosu, depremin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen halen kullanılamıyor. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Çağan Şekercioğlu, “TÜBİTAK Özel Ödülü”ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Şekercioğlu, "TÜBİTAK Özel Ödülü"ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polislere Yönelik Operasyon Meclis Gündeminde

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 123. birleşimi yoklama ile saat 15.00'te açıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurul

  CHP Grup Başkanvekili Altay: "(Emniyet'te 'paralel yapı' operasyonu) Hükümetin bu operasyonlarla ilglii Genel Kurul'u derhal bilgilendirmesini talep ediyorum" "TBMM'nin canlı araçlara enerji sağlayan güç kaynağından Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının canlı yayınlanmasını engellemeye yönelik bir sabotaj yaşandı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonunun, "Kuran'ın Boyası Ehl-i Beyt'in Mayası Birlikten Dirliğe" temalı iftar yemeği, Alevi ve Sünni vatandaşları aynı sofrada buluşturdu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Milletvekili Günay: İktidar Suç İşleme Halini Sürekliye Dönüştürdü

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında görev alan polislere yönelik saat 01.30 sıralarında başlatılan operasyona tepki gösterdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Hortoğlu, "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim. Sonra da biraz dertlenelim. Dertlenelim ve kendimize dert edinip biraz da gözyaşı dökelim. Dökelim ki sonra kan dökmeyelim. Dökelim ki Berkin'ler, Burak Can'lar, Ali İsmail'ler ölmesin" dedi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Federasyon Başkanı Hortoğlu: "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim" (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Alevi-Sünni Kardeşlik İftarında Birlik Mesajı Verildi

  Alevi-Sünni Kardeşlik İftarında Birlik Mesajı Verildi

  Anadolu Alevi Bektaşi Fedarasyonu’nun düzenlediği iftar yemeğine katılan farklı görüşlere mensup kanaat önderleri birlik beraberlik mesajı verdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Meclis Genel Kurulu'nun Gündemi İsrail'in Gazze Saldırısı

  Meclis Genel Kurulu'nun Gündemi İsrail'in Gazze Saldırısı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 119. birleşimi ,saat 14.00'da yoklamasız açıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay Açıklaması

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına dikkati çekerek, "Bir milletvekili grubu acilen Gazze'ye ulaşmak için yola çıkmalıdır. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağımsız Milletvekili Günay'dan TBMM'ye Gazze Başvurusu

  TBMM (AA) Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, TBMM Başkanlığı'na başvurarak, Meclis'teki bütün siyasi partileri ve bağımsızları temsilen bir milletvekili grubunun acilen Gazze'ye ulaşmak üzere yola çıkmasını ve taraflarla görüşerek ateşkesin sağlanması için temaslar yapmasını istedi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Muhalefet partilerinin grup başkanvekilleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ve Türkiye'nin bu konudaki tutumu konusunda hükümetin Genel Kurul'u bilgilendirmesini talep etti CHP Balıkesir Milletvekili Havutça'nın dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu üyeliğinde istifa ettiği Genel Kurul'un bilgisine sunuldu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Günay: Hükümet, İsrail'le Her Türlü Diplomatik ve Ekonomik İlişkiyi Durdurmalı

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, hükümetin İsrail'le her türlü diplomatik ve ekonomik ilişkinin durdurulduğunu dünyaya duyurması ve bu duyurunun gereğini ödünsüz yerine getirmesi gerektiğini bildirdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Gyv Başkanı Yeşil: İnsanlığa Hizmet Etmekten Başka Bir Niyetimiz Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinin Ankara ayağında hoşgörü, diyalog ve birlikte yaşam mesajları verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gyv İftarında Siyasilerden 'Birlik' Mesajı

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) “Evrensel Barışa Doğru” temalı bir iftar programı düzenledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  10 yıldır kullanılmayan konutların kamulaştırılması için Meclis'e teklif verildi. Gayrimenkul sektörü teklifin uygulama şansının zayıf olduğu görüşünde. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ülkede klasik müziğin gelişmesi için, Prof. Filiz Ali'nin öncülüğünde 'AİMA 2. Ayvalık Müzik Festivali', tarihi Taksiyarhis Kilisesinde başladı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'den İstifa Eden Milletvekilleri, Genel Kurulu'nda Sohbet Etti

  AK Parti'den İstifa Eden Milletvekilleri, Genel Kurulu'nda Sohbet Etti

  AK Parti'den istifa ederek bağımsız kalan milletvekilleri Hakan Şükür, Ertuğrul Günay, İdris Bal ve Haluk Özdalga, Genel Kurul'da sohbet ettiler. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Hizmet'e Kumpasa Büyük Tepki: Hukuksuz Emri Uygulayan Mutlaka Yargılanır

  Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Hizmet Hareketi'ne yönelik hukuk dışı savcılık talimatını hayata geçirmesi, Türkiye’yi ayağa kaldırdı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 16:39:39. #1.12#