08:3200
SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van'da meydana gelen depremlerde binaları orta derecede hasar gören Van Devlet Tiyatrosu, depremin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen halen kullanılamıyor. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Çağan Şekercioğlu, “TÜBİTAK Özel Ödülü”ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Şekercioğlu, "TÜBİTAK Özel Ödülü"ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polislere Yönelik Operasyon Meclis Gündeminde

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 123. birleşimi yoklama ile saat 15.00'te açıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurul

  CHP Grup Başkanvekili Altay: "(Emniyet'te 'paralel yapı' operasyonu) Hükümetin bu operasyonlarla ilglii Genel Kurul'u derhal bilgilendirmesini talep ediyorum" "TBMM'nin canlı araçlara enerji sağlayan güç kaynağından Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının canlı yayınlanmasını engellemeye yönelik bir sabotaj yaşandı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonunun, "Kuran'ın Boyası Ehl-i Beyt'in Mayası Birlikten Dirliğe" temalı iftar yemeği, Alevi ve Sünni vatandaşları aynı sofrada buluşturdu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Milletvekili Günay: İktidar Suç İşleme Halini Sürekliye Dönüştürdü

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında görev alan polislere yönelik saat 01.30 sıralarında başlatılan operasyona tepki gösterdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Hortoğlu, "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim. Sonra da biraz dertlenelim. Dertlenelim ve kendimize dert edinip biraz da gözyaşı dökelim. Dökelim ki sonra kan dökmeyelim. Dökelim ki Berkin'ler, Burak Can'lar, Ali İsmail'ler ölmesin" dedi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu İftarı

  Federasyon Başkanı Hortoğlu: "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim" (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

  TBMM Genel Kurulu

  Muhalefet partilerinin grup başkanvekilleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ve Türkiye'nin bu konudaki tutumu konusunda hükümetin Genel Kurul'u bilgilendirmesini talep etti CHP Balıkesir Milletvekili Havutça'nın dört eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu üyeliğinde istifa ettiği Genel Kurul'un bilgisine sunuldu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Günay: Hükümet, İsrail'le Her Türlü Diplomatik ve Ekonomik İlişkiyi Durdurmalı

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, hükümetin İsrail'le her türlü diplomatik ve ekonomik ilişkinin durdurulduğunu dünyaya duyurması ve bu duyurunun gereğini ödünsüz yerine getirmesi gerektiğini bildirdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Gyv Başkanı Yeşil: İnsanlığa Hizmet Etmekten Başka Bir Niyetimiz Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinin Ankara ayağında hoşgörü, diyalog ve birlikte yaşam mesajları verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gyv İftarında Siyasilerden 'Birlik' Mesajı

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) “Evrensel Barışa Doğru” temalı bir iftar programı düzenledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  Ertuğrul Günay: 10 Yıl Kullanılmayan Konutlar Kamulaştırılsın

  10 yıldır kullanılmayan konutların kamulaştırılması için Meclis'e teklif verildi. Gayrimenkul sektörü teklifin uygulama şansının zayıf olduğu görüşünde. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ayvalık'ta 2. Klasik Müzik Festivali

  Ülkede klasik müziğin gelişmesi için, Prof. Filiz Ali'nin öncülüğünde 'AİMA 2. Ayvalık Müzik Festivali', tarihi Taksiyarhis Kilisesinde başladı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'den İstifa Eden Milletvekilleri, Genel Kurulu'nda Sohbet Etti

  AK Parti'den İstifa Eden Milletvekilleri, Genel Kurulu'nda Sohbet Etti

  AK Parti'den istifa ederek bağımsız kalan milletvekilleri Hakan Şükür, Ertuğrul Günay, İdris Bal ve Haluk Özdalga, Genel Kurul'da sohbet ettiler. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Hizmet'e Kumpasa Büyük Tepki: Hukuksuz Emri Uygulayan Mutlaka Yargılanır

  Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Hizmet Hareketi'ne yönelik hukuk dışı savcılık talimatını hayata geçirmesi, Türkiye’yi ayağa kaldırdı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Metropolis Antik Kenti Kazıları İçin Devlerden Destek İstiyoruz'

  Metropolis Antik Kenti Kazıları İçin Devlerden Destek İstiyoruz'

  Metropolis Antik Kenti’nin ören yeri olması için dönemin Kültür Bakanı Ertuğrul Günay’ı 2011 yılında Torbalı’ya davet edip rapor hazırlayan Torbalı Ticaret Odası (TTO) için Yeniköy kazı evinde tören düzenlendi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bugün Risale'lerin Başına, Yarın Diğer Eserlere'

  Gerçek sahibi vefat etmiş ancak koruma süresi dolmamış eserlerin basımının Bakanlar Kurulu kararı ile devlet tekeline alınmasını öngören düzenleme, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülerek torba yasaya eklendi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ertuğrul Günay'dan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Destek

  Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek vereceğini söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Risale-i Nur'ların Basımının Engellenmesi Hukuka, Telifi Korumaya Uygun Değil'

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Risale-i Nur'ların telif hakkı konusunda şimdiye kadar bir sorun çıkmadığını belirterek, hükümet tarafından bazı çevrelerin bu metinleri basmasının engellenmeye çalışıldığını söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek

  Bağımsız Milletvekilleri Günay ve Kalkan'dan İhsanoğlu'na Destek

  Günay, Kalkan ile İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığını destekleyen dilekçelerini YSK'ya göndereceklerini söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Orman yangını - Günay -

  Orman yangını - Günay -

  Kumluca'ya bağlı Adrasan Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde başlayan ve bu sabah kontrol altına alınan orman yangını bölgesinde Kültür ve Turizm eski Bakanı İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay ile Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Turizm Cenneti Adrasan, 18 Saat Alev Alev Yandı (3)

  Ertuğrul GÜNAY, YANGIN BÖLGESİNDE Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 125 hektarlık orman alanını yandığı yangın sonrasında Antalya'nın Kumluca İlçesi'nin Adrasan Mahallesi'ne gelerek incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Antalya'daki Orman Yangını

  Antalya'daki Orman Yangını

  İzmir Bağımsız Milletvekili Günay: "Burada bir ihmal olmuş değil, ama bir eksiklik olmuş olabilir, ormanın hemen yanındaki tesisler kurtarılamamış ve bir felaketle karşı karşıya kalınmış" Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya: "Adrasan büyük bir felaketi yaşadı, tek tesellimiz can kaybımızın olmaması, inşallah. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Eski Bakan Günay, Yangın Bölgesinde

  Eski Bakan Günay, Yangın Bölgesinde

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya Adrasan tatil bölgesindeki yangının ardından incelemelerde bulundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Yemeği Düzenlendi

  Demre'de Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakimler Adem Hatipoğlu ve Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda yemeği düzenlendi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi

  Demre'de Savcı ve Hakimler İçin Veda Gecesi Düzenlendi

  Antalya’nın Demre ilçesinde Hakim ve Savcılar Kararnamesi çerçevesinde tayinleri çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Hakim Adem Hatipoğlu ve Hakim Nurevşan Çiğdem Hatipoğlu için veda gecesi düzenlendi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Likya'nın Nefesi' Sergisi Ziyarete Sunuldu

  Likya'nın Nefesi" Sergisi Ziyarete Sunuldu

  Demre Fotoğrafçılık Kulübü tarafından düzenlenen sergide, 58 fotoğraf yer alıyor. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Rockçı İmam Finike'de Konser Verdi

  Rockçı İmam Finike'de Konser Verdi

  Rockçu imam olarak tanınan Kaş'ın Pınarbaşı Mahallesi imam Ahmet Muhsin Tüzer, 26'ncı Finike Festivali kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Rockçı İmam'dan Konser

  Rockçı İmam'dan Konser

  Antalya’nın Kaş ilçesi Pınarbaşı Mahallesi İmam Hatibi Ahmet Muhsin Tüzer, Finike Belediyesi tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen festival kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Rockçı İmamdan Konser

  Rockçı İmamdan Konser

  Antalya’nın Kaş ilçesi Pınarbaşı Mahallesi İmam Hatibi Ahmet Muhsin Tüzer, Finike Belediyesi tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen festival kapsamında konser verdi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Aktob, 30 Yaşında

  Aktob, 30 Yaşında

  Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) düzenlenen törenle 30'uncu yaşını kutladı AKTOB Başkanı Hacısüleyman: "Antalya'nın 30 yıl önce 10 bin olan yatak kapasitesi bugün 500 bine yükseldi" (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Apollon Tapınağı Etrafındaki Tel Örgü Söküldü

  Apollon Tapınağı Etrafındaki Tel Örgü Söküldü

  Dünyaca ünlü Antalya Side Antik Kent'te bulunan Apollon Tapınağı etrafındaki tel örgü kaldırıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 08:32:04. #1.13#