08:5900
SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

 

  Günay: Zeytinburnu Gökdelenleri Kararı Ne Zaman Uygulanacak?

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı, bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na yazılı soru önergesi verdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kütahya Bağımsız Milletvekili Bal'dan Asansör Kazası Yorumu

  Kütahya Bağımsız Milletvekili Bal'dan Asansör Kazası Yorumu

  Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, İstanbul Şişli'de gerçekleşen asansör kazasına ilişkin zehir zemberek açıklamalar yaptı. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Ertuğrul Günay, Başbakan Davutoğlu'na İstanbul'daki 'Rant Hırsı'nı Sordu

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanıtlaması istemiyle TBMM’ye soru önergesi verdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Günay, Davutoğlu'na 'Dikey Yapılaşma'yı Sordu

  Günay, Davutoğlu'na 'Dikey Yapılaşma'yı Sordu

  İzmir bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, İstanbul'da 10 işçinin can verdiği asansör kazasının ardından, dikey yapılaşmanın getirdiği sorunlarla ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Günay: Ali Sami Yen Arazisinin Yeşil Alan Olmasını Teklif Ettim, Kabul Edilmedi

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, İstanbul Mecidiyeköy'de bir inşaatta meydana gelen ve 10 işçinin hayatını kaybettiği asansör kazasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Ermeni Ayinine Doğru

  Ermeni Ayinine Doğru

  Akdamar Kilisesi’nde bu yıl beşincisi yapılacak ayin için Van’a gelen Ermeniler teknelerle adaya taşınmaya başlanırken, Akdamar Adası’nda ise geniş güvenlik önlemleri alındı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Ertuğrul Günay: Köşk Sonucunu Seçime Katılmayanlar Belirledi

  Ertuğrul Günay: Köşk Sonucunu Seçime Katılmayanlar Belirledi

  Seçim sonuçlarını değerlendiren İzmir Milletvekili Günay, "Erdoğan'ın aldığı 20 milyon oy, 30 Mart'ta %43 oranına karşılık geliyordu. Aynı oy bu seçimde %52 oldu." dedi. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İhsanoğlu, 'Ertuğrul'ları Karıştırdı

  İhsanoğlu, 'Ertuğrul'ları Karıştırdı

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Ordu’da konuşma yaptığı otobüsün üzerinde bulunan eski bakan Ertuğrul Günay’a ‘Ertuğrul Özkök’ diye hitap etti. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  İhsanoğlu: Sahip Çıkın; Sandıklara Fare, Trafolara Kedi Girmesin

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, pazar günü yapılacak seçimde sandıklara sahip çıkılmasını tavsiye ederek, “Sandıklara fare girmesin, trafolara kedi girmesin. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Samsun'da

  İhsanoğlu: "Devletin tepesi sorun çözme yeridir, sorun yaratma yeri değildir" "AK Parti'li kardeşlerimiz de bize destek veriyorlar ve ben bundan iftihar ediyorum. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Keskin'den Başkanvekili Bahçekapılı'ya: Orası Babanızın Çiftliği Mi?

  Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) 128'inci birleşimi, saat 14.00'de açıldı. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu Toplandı

  TBMM Genel Kurulu Toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Milletvekili Özdemir: Işid Rehineler İçin Hangi Kurum İle Görüşüyor

  Milletvekili Özdemir: Işid Rehineler İçin Hangi Kurum İle Görüşüyor

  CHP Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına soru önergesi verdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak Açıklaması

  "Statükonun adayı, 12 yıl boyunca biraz daha otoriterleşerek, Türkiye'nin sosyal ve ekonomik dengelerini tehdit eder hale geldi. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başbakanın İsim Zikrederek Bir Kurum Batacak-çıkacak Diye Konuşması Suçtur'

  Başbakanın İsim Zikrederek Bir Kurum Batacak-çıkacak Diye Konuşması Suçtur'

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Başbakan'ın Bankasya'ya yönelik açıklamalarıyla ilgili "Bir finans kuruluşuyla ilgili bir başbakanın durumu kötü şeklinde açıklama yapması, benim bilebildiğim kadarıyla bankacılık yasasına aykırıdır. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  Günay: Başbakan'ın Mavi Marmara'nın Gidişinden Haberi Yoktu

  AK Parti hükümetinde bir dönem kültür ve turizm bakanlığı yapan Ertuğrul Günay, Mavi Marmara olayıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çaldıran'dan Çıkamadı

  Recep Bilginer'in yazdığı 'Sarı Naciye' adlı oyunla 1997 yılında perdelerini açan Van Devlet Tiyatrosu, depremlerde birçok bina gibi hasar gördü. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van Tiyatrosu Çadırdan Çıkamadı

  Van'da meydana gelen depremlerde binaları orta derecede hasar gören Van Devlet Tiyatrosu, depremin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen halen kullanılamıyor. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tubitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Çağan Şekercioğlu, “TÜBİTAK Özel Ödülü”ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  Şekercioğlu'na Tübitak Özel Ödülü

  ABD Utah Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve KuzeyDoğa Derneği Başkanı Doç. Dr. Şekercioğlu, "TÜBİTAK Özel Ödülü"ne layık görüldü. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polislere Yönelik Operasyon Meclis Gündeminde

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 123. birleşimi yoklama ile saat 15.00'te açıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurul

  CHP Grup Başkanvekili Altay: "(Emniyet'te 'paralel yapı' operasyonu) Hükümetin bu operasyonlarla ilglii Genel Kurul'u derhal bilgilendirmesini talep ediyorum" "TBMM'nin canlı araçlara enerji sağlayan güç kaynağından Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının canlı yayınlanmasını engellemeye yönelik bir sabotaj yaşandı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  'Birlikten Dirliğe' Buluşması

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonunun, "Kuran'ın Boyası Ehl-i Beyt'in Mayası Birlikten Dirliğe" temalı iftar yemeği, Alevi ve Sünni vatandaşları aynı sofrada buluşturdu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Milletvekili Günay: İktidar Suç İşleme Halini Sürekliye Dönüştürdü

  Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında görev alan polislere yönelik saat 01.30 sıralarında başlatılan operasyona tepki gösterdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu iftarı -

  Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Hortoğlu, "Gelin bu ülkenin bütünlüğü ve beraberliği için hep beraber ortak çaba gösterelim ve ter dökelim. Sonra da biraz dertlenelim. Dertlenelim ve kendimize dert edinip biraz da gözyaşı dökelim. Dökelim ki sonra kan dökmeyelim. Dökelim ki Berkin'ler, Burak Can'lar, Ali İsmail'ler ölmesin" dedi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 08:59:55. #1.11#