SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

13:43
Günay: AK Parti İçin Yol Ayrımı Kaçınılmaz Görünüyor Kültür ve Turizm eski Bakanı ve Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, dört eski bakanla ilgili Meclis'te yapılan Yüce Divan oylamasını değerlendirdi.
Günay: AK Parti İçin Yol Ayrımı Kaçınılmaz Görünüyor
13:38
Ertuğrul Günay'dan 'Diyet'li Yorum AK Parti'den istifa eden İzmir bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi yönündeki TBMM kararını twitter'dan değerlendirdi.
Ertuğrul Günay'dan 'Diyet'li Yorum
03:22
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
Meclis'te Yüce Divan Oylaması
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
17:28
TBMM Kit Komisyonu Atatürk Orman Çiftliği Müdürü Kıran: "AOÇ Müdürlüğü arazilerinin satışı veya devri ile ilgili 1983 yılından günümüze kadar kanun çıkarılmadı, mevcut arazi varlığı 33 bin 256 dekardır" CHP Grup Başkanvekili Levent Gök: "Türkiye'de ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün bizzat kendi malı olan AOÇ'nin.
12:44
TBMM Kit Komisyonu'nda Aoç Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) KİT Komisyonu'nda, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ile Toprak Mahsulleri Ofisi'nin 2011-2012 hesapları inceleniyor.
15:27
Öğrencilere Ücretsiz Yemek ve Kıyafet Teklifi Bağımsız İzmir Milletvekili Günay, öğrencilere ücretsiz yemek ile ayakkabı ve palto verilmesi için kanun teklifi hazırladı.
Öğrencilere Ücretsiz Yemek ve Kıyafet Teklifi
14:49
Cem Yılmaz'a Büyük Tepki! Tokatlılar, Cem Yılmaz’ın 'Son Umut' isimli sinema filminde, sanatçı Ömür Gedik'in ise albümünde 'Hey On Beşli' ağıtının türkü gibi seslendirilmesine tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'a Büyük Tepki!
13:49
Cem Yılmaz'a 'Hey On Beşli' Tepkisi Tokatlılar, Cem Yılmaz'ın 'Son Umut' isimli sinema filminde, sanatçı Ömür Gedik'in ise albümünde 'Hey On Beşli' ağıtının türkü gibi seslendirilmesine tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'a 'Hey On Beşli' Tepkisi
16:22
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı Özgür medyaya yönelik operasyonun ardından başlatılan imza kampanyasına destek veren aydınlar, gazetelere tam sayfa ilan verdi.
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı
09:54
13 Yaşındaki Yazar Muğla Valisini Ziyaret Etti Muğla'da Türkiye'nin en genç yazarı unvanlı ortaokul öğrencisi Şefika Güney, Vali Amir Çiçek'i makamında ziyaret etti.
13 Yaşındaki Yazar Muğla Valisini Ziyaret Etti
13:42
Aydınlardan, Demokrasiye ve Hukuka Dönüş Çağrısı AK Parti hükümetinin son zamanlarda demokrasi, hukuk ve basın özgürlüğü gibi alanlarda geriye dönüş yaşadığına vurgu yapan aydınlar, imza kampanyası başlattı.
15:33
Günay: Türkiye'nin Bu Tür Olayları Tekrar Yaşamamasını Temenni Ederim Kültür ve Turizm eski Bakanı ve bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, medyayı sindirme operasyonundaki tahliye ve tutuklamaları değerlendirdi.
16:55
Ertuğrul Günay: Bu Baskılarla Toplumu ve Dünyayı Kandıramazsınız Eski bakanlardan Ertuğrul Günay, özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonuna tepki gösterdi.
11:33
Eski Bakan Günay: Bu Saçma Suçlamanın Bugün Yargıdan Geri Dönmesi Gerekir Kültür ve Turizm eski Bakanı ve bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilmesi hakkında, “Bu saçma suçlamanın bugün inşallah yargıdan geri dönmesi gerekir. Aksi takdirde sadece bugün için değil, gelecek için de büyük kaygı duyarım.” dedi.
11:54
TBMM 13. Dönem Siirt Milletvekili Misbah Ongan İçin Cenaze Tören Düzenlendi Hayatını kaybeden 13. Dönem Siirt Milletvekili Misbah Ongan için TBMM’de cenaze töreni düzenlendi.
15:29
Yaşadığımız Süreç Nazi Almanyası, Stalin Sovyetlerinin Yöntemleridir" Gazeteciler, dizi senaristleri ve polislere yönelik operasyona tepkiler gelmeye devam ediyor.
17:55
Yılmaz Büyükerşen Gündemi Değerlendirdi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, gazeteci ve köşe yazarları ile buluştu.
Yılmaz Büyükerşen Gündemi Değerlendirdi
11:41
Ertuğrul Günay: Arınç'ın Sözleri Korkulu Ruh Halinin İşareti İzmir Bağımsız Milletvekili, Hukukçu Ertuğrul Günay, yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılmak istenmesinin amacının, AK Parti iktidarını sonlandırmak olduğunu savunup, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) başvuruyu reddedeceğine inandığını açıklayan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a tepki gösterdi.
Ertuğrul Günay: Arınç'ın Sözleri Korkulu Ruh Halinin İşareti
16:03
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman'ın Vefatı Halman için görev yaptığı Bilkent Üniversitesinde tören düzenlendi.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman'ın Vefatı
15:51
Defne Halman Cenazede Babasına Ait 'Ölüm Yılım' Şiirini Okudu İlk Kültür Bakanı Prof. Dr. Talat Sait Halman için Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.
11:26
Tanrıkulu'dan Davutoğlu'na Vahdettin Köşkü'nün Başbakanlık İçin Kullanılacağı İddiası Doğru Mu İstanbul DHA CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle TBMM'ye gönderdiği soru önergesinde, "Vahdettin Köşkü, Başbakanlık tarafından kullanılması için mi koruyacak alan statüsünden resmi alan statüsüne alınmıştır?
Tanrıkulu'dan Davutoğlu'na Vahdettin Köşkü'nün Başbakanlık İçin Kullanılacağı İddiası Doğru Mu
11:11
Tanrıkulu'dan Davutoğlu'na: Vahdettin Köşkü'nün Başbakanlık İçin Kullanılacağı İddiası Doğru Mu? Chp İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle TBMM'ye gönderdiği soru önergesinde, "Vahdettin Köşkü, Başbakanlık tarafından kullanılması için mi koruyacak alan statüsünden resmi alan statüsüne alınmıştır?
Tanrıkulu'dan Davutoğlu'na: Vahdettin Köşkü'nün Başbakanlık İçin Kullanılacağı İddiası Doğru Mu?
22:53
Foça Tuder, Toprak ve Günay'dan Destek İstedi Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı’nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, Foça standında ziyaretçiler ile biraraya geldi.
Foça Tuder, Toprak ve Günay'dan Destek İstedi
19:20
Etik Başkanı İşler: "Travel Turkey, Turizm Borsası Olmak Zorunda" Türkiye turizminin en önemli buluşmalarından biri olarak sayılan ve bu yıl 8’incisi düzenlenen Travel Turkey 2014 ile ilgili Ege ve ülke turizmin önde gelen isimlerinden Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı (ETİK) ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, gerçekleşen fuarın dile getirilmeyen yönlerini ele alarak fuarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Etik Başkanı İşler: 'Travel Turkey, Turizm Borsası Olmak Zorunda'
16:17
Foça Tuder , Toprak Ve Günay'dan Destek İstedi Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı'nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, Foça standında ziyaretçiler ile bir araya geldi.
14:01
Başkan Kocadon, Travel Turkey İzmir'e Katıldı Travel Turkey İzmir 2014 Fuarına katılan Bodrum Belediye ve BOTAV Başkanı Kocadon, Avrupa'da Bodrum'u görmeyen ülkenin kalmadığına inandığını söyledi.
Başkan Kocadon, Travel Turkey İzmir'e Katıldı
08:55
Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Kapadokya bölgesi de yerini aldı.
Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor
16:55
İzmir Turizm Fuarı Rekor Katılımla Açıldı Turizm sektörünün en önemli fuarı olan Travel Turkey, 8'inci kez İzmir'de açıldı.
İzmir Turizm Fuarı Rekor Katılımla Açıldı
12:56
Turizmin Kalbi İzmir'de Atıyor Türkiye'nin en büyük turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Fuarı, İtalya ve Adıyaman'ın partnerliğinde, 900'e yakın firmanın katılımıyla açıldı TÜRSAB Başkanı Ulusoy: "Dost ülkelere sesleniyorum, Türkiye artık vize konacak bir ülke değil iyi bir müşteri" "Bize zorluk çıkarmayın, vize duvarlarını kaldırın.
16:20
Van'da Kültür Sanat Van Devlet Tiyatrosu, İntiharın Genel Provası adlı oyunu sahneleyecek.
08:48
Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı Bakanlar Kurulu'nun kararı ile Risale-i Nur külliyatının yanı sıra namaz tesbihatı, Delailü'n-Nur gibi eserlerin basım hakkı da Diyanet İşleri Başkanlığı'na verildi.
Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı
10:42
Van'da Kültür Sanat VDT'de bu hafta, "Ayı/Teklif" adlı oyun sahnelenecek.
Van'da Kültür Sanat
09:20
Haftanın Tarihine Bakış Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981'den itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor.
Haftanın Tarihine Bakış
11:56
Muradiye Külliyesi'nden Kazıdıkça Şahaser Çıktı Bursa'da, Muradiye Külliyesinde, 150 yıl önce yapılan onarımda her biri bir sanat şaheseri olduğu bildirilen kubbe işlemelerinin üzerinin sıvayla kapatıldığı belirlendi.
Muradiye Külliyesi'nden Kazıdıkça Şahaser Çıktı
07:29
Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış Devlet Resim ve Heykel Müzesi'nden çalınan ve değeri 250 milyon doları bulan eserleri, müzenin bekçisi çok düşük fiyatlara antikacı ve galericilere satmış.
Paha Biçilemeyen Sanat Eserleri Galericilere Satılmış
15:45
Mansur Yavaş ve Günay'dan İdris Naim Şahin'e Ret İdris Naim Şahin'in kuracağı partide görev alacakları konuşulan Mansur Yavaş ve Ertuğrul Günay, "Bu konuyla ilgili herhangi bir irtibatımız yok" açıklamasını yaptı.
Mansur Yavaş ve Günay'dan İdris Naim Şahin'e Ret
09:49
11 Kasım Gündemden Haberler Ve Gazete Manşetleri Türkiye'nin gündemini belirleyen gazete manşetleri ve haberler. Gündemden sıcak gelişmelerin yer aldığı haberleri sizler için derledik. Ayrıca 11 Kasım Salı gününün gazete manşetlerini de haberimizde bulabilirsiniz.
09:42
Mansur Yavaş Saf mı Değiştiriyor ? Kulislerde, yeni parti için kolları sıvayan İdris Naim Şahin'in 30 Mart yerel seçimlerinin en çok konuşulan isimlerinden Mansur Yavaş'ı transfer edeceği konuşuluyor.
Mansur Yavaş Saf mı Değiştiriyor ?
08:34
Mansur Yavaş, Şahin'in Partisine mi Geçiyor Kulislerde, yeni parti için kolları sıvayan İdris Naim Şahin'in 30 Mart yerel seçimlerinin en çok konuşulan isimlerinden Mansur Yavaş'ı transfer edeceği konuşuluyor.
Mansur Yavaş, Şahin'in Partisine mi Geçiyor
11:40
Taksim'de Ata'ya Gözü Yaşlı Anma Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76’ncı yıldönümünde Taksim’de düzenlenen törenle anıldı.
Taksim'de Ata'ya Gözü Yaşlı Anma
09:56
9'u 5 Geçe Taksim 09: 05'de siren çaldı.
9'u 5 Geçe Taksim
09:41
Atatürk, Taksim'de Anıldı Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yıl dönümü dolayısıyla Taksim Cumhuriyet Anıtında tören düzenlendi.
Atatürk, Taksim'de Anıldı
10:37
Bedri Baykam: CHP'yi İktidar Yaparım Ressam Bedri Baykam, en beğendiği liderin kendisi olduğunu belirterek "CHP'yi uçururum, CHP'yi iktidar yaparım, bunu çok net görüyorum." dedi.
Bedri Baykam: CHP'yi İktidar Yaparım
15:09
Demokratik Gelişim Partisi Kuruldu DGP Kurucu Genel Başkanı Bal: "Tren kalkmıştır, bu tren farklı duraklarda duracaktır.
11:38
Ertuğrul Günay; Bosna'yı Örnek Verdi 'Ders Alın' Dedi İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, Bosna Hersek'in 'Bilge Kral'ı Aliya İzzetbegoviç'in ölümünün 11'inci yıldönümü nedeniyle İzmir'de düzenlenen anma toplantısına katıldı.
Ertuğrul Günay; Bosna'yı Örnek Verdi 'Ders Alın' Dedi
16:54
Şehit Astsubay Nejdet Aydoğdu, Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı Diyarbakır'da eşine meyve almak için gittikleri pazarda teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan Astsubay Nejdet Aydoğdu, Ordu Ünye'de son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Astsubay Nejdet Aydoğdu, Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı
15:58
Eski Bakan Günay: Erdoğan Anayasa İlkelerini Çiğniyor Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçildikten sonra söylediği, "Yeni bir sayfa açalım." sözünün havada kaldığını belirtti.
15:32
Şehit Eşi Cenazede Haykırdı: Kanı Yerde Kalmayacak Diyarbakır'daki hain saldırıda şehit olan Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun cenaze töreninde eşi Esra Aydoğdu, "Şehidimin kanı yerde kalmayacak" diye haykırdı.
Şehit Eşi Cenazede Haykırdı: Kanı Yerde Kalmayacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:55. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ
[Hata Bildir]