02:0900
SON DAKİKA ERTUĞRUL GÜNAY HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Günay Haberleri


ERTUĞRUL GÜNAY

1969'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra Ordu'da avukatlığa başladı. CHP Genel Merkezi'nin 50. kuruluş yılı nedeniyle açtığı yarışmada “Devlet Partisi'nden Halk Partisi'ne” başlıklı yazısıyla “birincilik” ödülü aldı. 1974-1977 arasında CHP Ordu İl Başkanlığı yaptı. Ecevit'i... Devamı

  Foça Tuder, Toprak ve Günay'dan Destek İstedi

  Foça Tuder, Toprak ve Günay'dan Destek İstedi

  Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı’nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, Foça standında ziyaretçiler ile biraraya geldi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Etik Başkanı İşler: 'Travel Turkey, Turizm Borsası Olmak Zorunda'

  Etik Başkanı İşler: "Travel Turkey, Turizm Borsası Olmak Zorunda"

  Türkiye turizminin en önemli buluşmalarından biri olarak sayılan ve bu yıl 8’incisi düzenlenen Travel Turkey 2014 ile ilgili Ege ve ülke turizmin önde gelen isimlerinden Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı (ETİK) ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, gerçekleşen fuarın dile getirilmeyen yönlerini ele alarak fuarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Foça Tuder , Toprak Ve Günay'dan Destek İstedi

  Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı'nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, Foça standında ziyaretçiler ile bir araya geldi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocadon, Travel Turkey İzmir'e Katıldı

  Başkan Kocadon, Travel Turkey İzmir'e Katıldı

  Travel Turkey İzmir 2014 Fuarına katılan Bodrum Belediye ve BOTAV Başkanı Kocadon, Avrupa'da Bodrum'u görmeyen ülkenin kalmadığına inandığını söyledi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor

  Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor

  Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Kapadokya bölgesi de yerini aldı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  İzmir Turizm Fuarı Rekor Katılımla Açıldı

  İzmir Turizm Fuarı Rekor Katılımla Açıldı

  Turizm sektörünün en önemli fuarı olan Travel Turkey, 8'inci kez İzmir'de açıldı. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Travel Turkey İzmir 8. Kez Kapılarını Açtı

  İzmir dünyayla buluştu (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Turizmin Kalbi İzmir'de Atıyor

  Türkiye'nin en büyük turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Fuarı, İtalya ve Adıyaman'ın partnerliğinde, 900'e yakın firmanın katılımıyla açıldı TÜRSAB Başkanı Ulusoy: "Dost ülkelere sesleniyorum, Türkiye artık vize konacak bir ülke değil iyi bir müşteri" "Bize zorluk çıkarmayın, vize duvarlarını kaldırın. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Van'da Kültür Sanat

  Van Devlet Tiyatrosu, İntiharın Genel Provası adlı oyunu sahneleyecek. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı

  Namaz Tesbihatı da Devlet Tekeline Alındı

  Bakanlar Kurulu'nun kararı ile Risale-i Nur külliyatının yanı sıra namaz tesbihatı, Delailü'n-Nur gibi eserlerin basım hakkı da Diyanet İşleri Başkanlığı'na verildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Van'da Kültür Sanat

  Van'da Kültür Sanat

  VDT'de bu hafta, "Ayı/Teklif" adlı oyun sahnelenecek. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981'den itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Muradiye Külliyesi'nden Kazıdıkça Şahaser Çıktı

  Muradiye Külliyesi'nden Kazıdıkça Şahaser Çıktı

  Bursa'da, Muradiye Külliyesinde, 150 yıl önce yapılan onarımda her biri bir sanat şaheseri olduğu bildirilen kubbe işlemelerinin üzerinin sıvayla kapatıldığı belirlendi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 02:09:23. #1.13#