SON DAKİKA ERTUĞRUL KÜRKÇÜ HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Kürkçü Haberleri

 • 12:00Hdp'li Kürkçü: Zulmünüz ArtsınHdp'li Kürkçü: Zulmünüz ArtsınHdp İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, HDP'ye yönelik AK Parti ve MHP'den yönelen eleştirilere tepki gösterdi.
 • 16:53Işid ile Türkiye Arasında Petrol Ticareti' İddiası TBMM GündemindeHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, The Observer gazetesinde yayımlanan IŞİD ile Türkiye Cumhuriyeti arasında gerçekleştiği iddia edilen petrol ticaretini TBMM gündemine taşıdı.
 • 12:10Ertuğrul Kürkçü: Operasyonların Hedefi Işid Değil Hdp'nin BileşenleridirHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, operasyonların her ne kadar yetkili ağızlarca IŞİD'in oluşturduğu büyük güvenlik tehdidine yönelik olduğu söylense de Türkiye'nin her yerinde çok büyük ölçüde Halkların Demokratik Partisi'ni(HDP) bileşenlerini ve sol sosyalist güçleri hedef aldığını, IŞİD ile bağlantılı kişi ve kuruluşların operasyonlardan etkilenmediklerinin görüldüğünü söyledi.
 • 16:45Suruç'taki Terör Saldırısı - Ece Dinç CenazesiSuruç'taki Terör Saldırısı - Ece Dinç CenazesiCamiden detaylar - Sessiz yürüyüş detaylar- HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün açıklamaları- HDP İstanbul milletvekili Garo Paylan'ın açıklamaları- HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu'nun açıklamaları Ece Dinç cenaze sessiz yürüyüş.
 • 16:10Suruç'ta Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi Ece Dinç Toprağa VerildiSuruç'ta Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi Ece Dinç Toprağa VerildiŞanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen canlı bomba saldırısında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Fikriye Ece Dinç, gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • 16:04Suruç'taki Saldırıda Ölen Ece Dinç Son Yolculuğuna Uğurlandı 1Suruç'taki Saldırıda Ölen Ece Dinç Son Yolculuğuna Uğurlandı 1* Suruç saldırısında hayatını kaybeden Ece Dinç, Şakirin Cami'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:28HDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye ÜstlensinHDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye ÜstlensinHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, "Yunanistan'ın ödemesi gereken 1,6 milyar avroluk borcu Türkiye üstlenebilir ya da sıfır faizli borç verebilir." dedi.
 • 16:43Ertuğrul Kürkçü, Yunan Parlamentosu'nda Temaslarda BulunduErtuğrul Kürkçü, Yunan Parlamentosu'nda Temaslarda BulunduBu yıl 8.si düzenlenen Uluslararası Direniş Festivali'ne (Resistance Festival 2015) katılmak üzere Yunanistan'ın başkenti Atina'ya gelen HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü Syriza üst düzey yetkilileri ile Yunan Parlamentosu'nda bir araya geldi.
 • 04:50Hdp Milletvekili Kürkçü, Atina'daHdp Milletvekili Kürkçü, Atina'da- Oturum öncesi etkinlikten detay- Kürkçü'nün oturumdaki konuşması -Kürkçü: "HDP artık sadece bir Kürt hareketi değil, Türkiye'nin bütün ezilenlerinin ortak hareketi,ortak mücadele alanı"-"HDP'nin seçimlerdeki başarısının altında Kürt enerjisinin Ortadoğu'yu baştan başa değiştirmesi yatıyor" HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, partisinin Türkiye'nin demokratik güçleriyle Kürtlerin özgürlük güçlerini bir araya getirmeyi başardığını belirterek, "HDP artık sadece bir Kürt hareketi değil, Türkiye'nin bütün ezilenlerinin ortak hareketi ortak mücadele alanıdır" dedi.
 • 02:01HDP Milletvekili Kürkçü, Atina'daHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, partisinin Türkiye'nin demokratik güçleriyle Kürtlerin özgürlük güçlerini bir araya getirmeyi başardığını söyledi.
 • 17:46Milletvekilleri Mazbatalarını AlıyorSeçimlerde milletvekili olmaya hak kazananlar mazbatasını almaya devam ediyor HDP'den İzmir milletvekili seçilen Ertuğrul Kürkçü ve Müslüm Doğan mazbatasını İl Seçim Kurulu'ndan aldı.
 • 16:50Hdp'li Kürkçü ve Doğan Mazbatasını AldıHdp'li Kürkçü ve Doğan Mazbatasını Aldıİzmir'den seçilen HDP milletvekilleri Ertuğrul Kürkçü ve Müslüm Doğan, mazbatalarını İl Seçim Kurulu'ndan aldı.
 • 16:16HDP İzmir Milletvekilleri Kürkçü ve Doğan Mazbatalarını AldıHDP İzmir Milletvekilleri Kürkçü ve Doğan Mazbatalarını AldıHDP'den İzmir milletvekili seçilmesinin ardından mazbatasını alan Ertuğrul Kürkçü, "Bizi koalisyonda içerebilecek bir bileşim şuana kadar ortaya çıkmadı." dedi.
 • 16:02Kürkçü: Hdp'nin Bir Silahlı Gücü ya da Silahlı Güç Üzerinde Nüfuzu YokKürkçü: Hdp'nin Bir Silahlı Gücü ya da Silahlı Güç Üzerinde Nüfuzu YokHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, “Ya silah ya demokrasi." çağrısını cevapladı.
 • 10:34Soma'daki Maden Faciası Davası (2)Soma'daki Maden Faciası Davası (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bazı madenci aileleri ile Birleşik Haziran Hareketi, KESK'e bağlı Eğitim-Sen ve Soma Sosyal Haklar Derneği üyeleri ve HDP İzmir Milletvekili seçilen Ertuğrul Kürkçü'nün duruşma öncesinde salona kadar yürümesi- Ölen madencilerin yakınları, kimlik ve güvenlik kontrolünden geçirilerek salona alındı.
 • 15:35Hdp Milletvekili Kürkçü Soruları CevapladıHdp Milletvekili Kürkçü Soruları CevapladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün gazetecilerin sorularını cevaplaması, HDP PM Toplantısı-HDP Milletvekili Kürkçü: - "AKP'nin içinde olduğu herhangi bir koalisyonda yer almayacağız. Bu konuda netiz. Onun dışında hangi koalisyon seçeneklerinin ortaya çıkacağına bağlı olarak her biri için tek tek değerlendirme yapabiliriz"- "Deniz Bey, devletin bekası meselesi gündemdedir diye ya kendisi başvuruyor ya ona başvuruluyor.
 • 15:10Hdp Pm ToplantısıHDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, "AKP'nin içinde olduğu herhangi bir koalisyonda yer almayacağız. Bu konuda netiz. Onun dışında hangi koalisyon seçeneklerinin ortaya çıkacağına bağlı olarak her biri için tek tek değerlendirme yapabiliriz" dedi.
 • 20:38İzmir'de Hdp'nin 'Baraj' Kutlamasıİzmir'de Hdp'nin 'Baraj' KutlamasıHalkların Demokratik Partisi’nin (HDP) barajı geçmesinin ardından İzmir’de yapılan kutlamalarda konuşan Ertuğrul Kürkçü, “Partimiz gibi düşünmeyen, partimize kulak vermediği halde bu seçimde barajı yıkmamız için bize destek olan, bize kardeşlik, adalet için destek olan bütün seçmenlere müteşekkiriz. Emanetlerine asla hıyanet etmeyeceğiz” dedi.
 • 22:08Hdp'li Ertuğrul Kürkçü: Tayyip Erdoğan'ı Çıktığı Yolculukta Kendi Başına BıraktıkHdp'li Ertuğrul Kürkçü: Tayyip Erdoğan'ı Çıktığı Yolculukta Kendi Başına BıraktıkSeçim sonuçları en çok merak edilen illerden biri olan İzmir'de tarihinin en fazla oyunu alan ve barajı aşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Başkanlığı'nda sonuçlar alkışlar ve kucaklaşmalar eşliğinde izlendi.
 • 21:53Hdp İzmir'de 'İki Vekil' CoşkusuHdp İzmir'de 'İki Vekil' CoşkusuHDP İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, “Halkların Demokratik Partisi’nin bir sonuç almaya yaramayan, tuhaf bir eğlence olduğunu düşünenlere, bunu iddia edenlere bundan daha dinamik ve devrimci hiçbir gücün Türkiye’de olmadığını ispatladık.
 • 19:31Oy Torbaları ve Tutanakların Plakasız Araçlarla Taşınmasına İzin Verilmemeli'Oy Torbaları ve Tutanakların Plakasız Araçlarla Taşınmasına İzin Verilmemeli'HDP İzmir milletvekili adayları Ertuğrul Kürkçü ile Müslüm Doğan, tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de okul bahçelerinde görülen plakasız araçlar konusunda bir açıklama yaparak hem ilgilileri hem de sandık görevlilerini uyardı.
 • 16:35Hdp'li Kürkçü: AKP'nin Muhalefet Öfkesi, Faşist Yöntemlere SevkediyorHDP Mersin Milletvekili ve İzmir adayı Ertuğrul Kürkçü, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin, aralarında gazeteci, polis ve adli tıp uzmanlarının da bulunduğu 200 kişinin gözaltına alınacağı ve muhalif medya organlarına el koyulacağına ilişkin iddialarını değerlendirdi.
 • 13:24Vatan Partisi Adaylarından Kürkçü'ye İhanet SuçlamasıVatan Partisi Adaylarından Kürkçü'ye İhanet SuçlamasıVatan Partisi İzmir Milletvekili adayları, yaptıkları basın açıklamasıyla, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü’nün 43 yıl önce devrimciliğe ve Dev-Genç’e ihanet ettiğini, şimdiki ‘devrimciyim’ ve ‘68’liyim’ sözlerinin yalan olduğunu söyledi.
 • 13:42Hdp Milletvekili Kürkçü: Hdp Milletvekili Kürkçü: "Lütfen Herkes Kedileri Sevsin"HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Balıkesir’in Edremit ilçesinde katıldığı aday tanıtım toplantısında, "Lütfen herkes kedileri sevsin, kedileri beslesin ki kediler asla trafolara girmesin" dedi.
 • 11:56Hdp Adayı Kürkçü: AKP Diğer Partilere Göre İkiyle Çarpılmış DurumdaHdp Adayı Kürkçü: AKP Diğer Partilere Göre İkiyle Çarpılmış DurumdaHDP İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Balıkesir'in Edremit ilçesinde mitinge katıldı.
 • 00:17Kürkçü: Kürkçü: "Bu Seçim Aslında İki Parti Arasında Cereyan Ediyor"HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü'nün konuşması HDP Mersin Milletvekili Kürkçü, Balıkesir'de- HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Kürkçü: - "Bu seçim aslında iki parti arasında cereyan ediyor.
 • 22:38Syrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıSyrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP İzmir Gündoğdu Meydanı mitingi,- Syrizia Temsilcisi Yiannis Bournous konuşması,- Ertuğrul Kürkçü konuşma detayı,- HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş kürsüye gelişi, HDP'nin İzmir mitingi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "AKP'liler 'Bize oy verin' çalışması yapmıyorlar, 'HDP'ye oy vermeyin' çalışması yapıyorlar.
 • 22:57Hdp Binalarındaki Patlamalar - Mardin/şanlıurfa/izmir/Hdp Binalarındaki Patlamalar - Mardin/şanlıurfa/izmir/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MARDİNKızıltepe özgürlük meydanında yürüyüş - HDP ilçe başkanı Lokman Yaşar basın açıklamasını okuması - Oturma eylemi- ŞANLIURFA- Topçu Meydanında toplanan grup- Grubun sloganlar atması- HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan ile HDP Şanlıurfa Milletvekili adayı Osman Baydemir'in konuşması- İZMİR- HDP İzmir İl Başkanlığı önündeki etkinlikten görüntüler- Protestocu gruptan görüntüler- HDP İzmir milletvekili adayı Pınar Aydınlar'ın konuşmasından görüntüler- HDP Mersin miletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü'nün konuşmasından görüntüler- MANİSA- Yürüyüş görüntüleri- İl Başkanının konuşması MARDİN/ŞANLIURFA/İZMİR/MANİSA - Yurdun çeşitli bölgelerinde, HDP'nin Adana ve Mersin binalarında meydana gelen patlamalar protesto edildi.
 • 12:31Hdp Adayı Kürkçü: Erdoğan'ı Sarayına GömeceğizHdp Adayı Kürkçü: Erdoğan'ı Sarayına GömeceğizHDP İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, AK Parti’yi geriletecek tek güç olduklarını idida ederek, “Barajı aşarak Erdoğan’ı sarayına gömecek ve başkan olmasının önüne geçeceğiz.
 • 19:26Hdp'li Kürkçü: İzmir'de En Az İki Vekil ÇıkarırızHdp'li Kürkçü: İzmir'de En Az İki Vekil ÇıkarırızEge Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ESİAD) konuğu olan Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü "İzmir'de önyargı duvarları yıkıldı.
 • 15:45Hdp Adayı Kürkçü: Barajı Aşarak Erdoğan'ın Diktatörlüğünü EngelleyeceğizHdp Adayı Kürkçü: Barajı Aşarak Erdoğan'ın Diktatörlüğünü EngelleyeceğizHDP İzmir milletvekili adaylarından Pınar Aydınlar ve Ertuğrul Kürkçü’nün katılımıyla Selçuk ilçesinde halk toplantısı düzenledi.
 • 17:16Hdp'liler Uşak Valisi'ni Ziyaret EttiHdp'liler Uşak Valisi'ni Ziyaret EttiMersin Milletvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü açıklama HDP'liler Uşak Valisi'ni ziyaret etti- HDP Mersin Milletvekili Kürkçü: - "Yaşanan olayları değerlendirmek için kente geldik.
 • 16:21Uşak Hdp'li Kürkçü, Uşak Valisi Yavuz ile GörüştüUşak Hdp'li Kürkçü, Uşak Valisi Yavuz ile GörüştüHdp Eş Sözcüsü ve 25'inci Dönem İzmir'den Vekil Adayı Ertuğrul Kürkçü, Uşak'ta son günlerde yaşanan gerginliklerin üzerine kente gelerek; bir grup partiliyle birlikte Vali Seddar Yavuz'u ziyaret etti.
 • 16:13Hdp'li Kürkçü, Uşak Valisi Yavuz ile GörüştüHdp'li Kürkçü, Uşak Valisi Yavuz ile GörüştüHdp Eş Sözcüsü ve 25'inci Dönem İzmir'den milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Uşak'ta son günlerde gerginliklerin artması üzerine kente gelerek, bir grup partiliyle birlikte Vali Seddar Yavuz'u ziyaret etti.
 • 14:17Kürkçü, Uşak Valisiyle GörüştüKürkçü, Uşak Valisiyle GörüştüHalkların Demokratik Partisi (HDP) Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Uşak’ta son günlerde yaşanan gerginliklerin üzerine kente gelerek, Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti.
 • 13:28Hdp Milletvekili Kürkçü'den Bilal Erdoğan'ın Müdürler Toplantısına TepkiHdp Milletvekili Kürkçü'den Bilal Erdoğan'ın Müdürler Toplantısına TepkiHDP Mersin Milletvekili ve İzmir adayı Ertuğrul Kürkçü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, İzmir’de imam hatip lisesi müdürleriyle yaptığı toplantıya sert tepki gösterdi.
 • 13:24Hdp'li Kürkçü: Hdp'li Kürkçü: "Hazreti Muhammed'in Bir Diyanet İşleri Başkanlığı Yoktu"Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, “Hazreti Muhammed’in bir Diyanet İşleri Başkanlığı yoktu benim bildiğim kadarıyla. Hiçbir zaman da olmadı.
 • 12:45Hdp'li Kürkçü'den 'En Az 66 Vekil' İddiasıHdp'li Kürkçü'den 'En Az 66 Vekil' İddiasıHdp İzmir Milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, partisinin meclise en az 66 milletvekili ile gireceğini öne sürerek, "AKP'nin el koyduğu 30 sandalyeyi elinden alacağız. İzmir'de yüzde 10 barajını geçeceğimizi iki bölgede 3'er milletvekili elde edeceğimizi söylüyorum" dedi.
 • 16:02Hdp Milletvekili Adayı Kürkçü Genel Af İstediHdp Milletvekili Adayı Kürkçü Genel Af İstediHDP İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, seçim çalışmaları kapsamında Gaziemir ilçesinde vatandaşlara seslendi.
 • 19:15İzmir Hdp'li Kürkçü, Şakran Cezaevi'nde Savcılarla Görüştüİzmir Hdp'li Kürkçü, Şakran Cezaevi'nde Savcılarla GörüştüHdp'li Kürkçü, Şakran Cezaevi'nde savcılarla görüştü HDP Mersin Milletvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, yaşı küçük üç tutuklunun hamile oldukları ve onlara kötü muamelede bulunulduğu iddiaları üzerine İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Şakran Cezaevi'ni ziyaret etti, savcılarla görüştü.
 • 18:58Hdp'li Kürkçü, Şakran Cezaevi'nde Savcılarla GörüştüHdp'li Kürkçü, Şakran Cezaevi'nde Savcılarla GörüştüHdp Mersin Milletvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, yaşı küçük üç tutuklunun hamile oldukları ve onlara kötü muamelede bulunulduğu iddiaları üzerine İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Şakran Cezaevi'ni ziyaret etti, savcılarla görüştü.
 • 16:29İddialar Üzerine Hdp Heyeti Cezaevine Gittiİddialar Üzerine Hdp Heyeti Cezaevine Gittiİzmir’in Aliağa ilçesindeki Şakran Cezaevinde, üç kız çocuğunun hamile oldukları ve tek kişilik hücrelerde tutulduğu yönündeki iddialar üzerine, HDP İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü ve beraberindeki heyet, cezaevinde incelemelerde bulundu.
 • 13:52Kürkçü: Dağdaki Gerillanın Da, Emekçinin de Temsilcisi Olmak İstiyoruzTÜYAP 20. İzmir Kitap Fuarı’nda, Evrensel Basım Yayın tarafından düzenlenen, “İzmir’in Seçimi, Türkiye’nin Seçimi” panelinde HDP İzmir milletvekili adayları Ertuğrul Kürkçü ve Dr. Zeki Gül ile Ankara adayı Aydın Çubukçu biraraya geldi.
 • 23:02İzmir - Kürkçü, Bu Konu Tarihçilerin Hükmüne Bırakılamaz.İzmir - Kürkçü, Bu Konu Tarihçilerin Hükmüne Bırakılamaz.Kürkçü, Bu konu tarihçilerin hükmüne bırakılamaz. HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, katıldığı 100. yılında soykırımla yüzleş konulu toplantıda, Haksızlığı uğrayan milletin yaşadıklarını anlamak için karşı tarafın onu kendisinin yerine koyması gerekir. Biz soykırım konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz ve bu konu tarihçilerin hükmüne bırakılamaz dedi.
 • 22:45Kürkçü: Bu Konu Tarihçilerin Hükmüne BırakılamazKürkçü: Bu Konu Tarihçilerin Hükmüne BırakılamazHalkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, katıldığı '100. yılında soykırımla yüzleş' konulu toplantı da, "Haksızlığı uğrayan milletin yaşadıklarını anlamak için karşı tarafın onu kendisinin yerine koyması gerekir. Biz soykırım konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz ve bu konu tarihçilerin hükmüne bırakılamaz" dedi.
 • 20:28Kürkçü'den Nişanyan'a ZiyaretKürkçü'den Nişanyan'a ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yenipazar Cezaevi'nden ve tabelasından görüntüler- Kürkçü'nün araçla cezaevi önüne gelişi ve araçtan inmesi- Kürkçü'nün cezaevi ziyareti öncesindeki açıklamaları- Kürkçü'nün cezaevine girişi- Kürkçü'nün cezaevi çıkışında kurum önündeki görüntüsü- Kürkçü'nün cezaevi ziyaretinin sonrasındaki açıklamaları- Kürkçü'nün arabaya binmesi ve cezaevinden ayrılması Kürkçü'den Nişanyan'a ziyaret HDP İzmir Milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Yenipazar Cezaevi'nde tutuklu bulunan Sevan Nişanyan'ı ziyaret etti.
 • 18:26Aydın Hdp'li Kürkçü'den Nişanyan'a Cezaevinde ZiyaretAydın Hdp'li Kürkçü'den Nişanyan'a Cezaevinde ZiyaretHdp'li Kürkçü'den Nişanyan'a cezaevinde ziyaret HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Mersin Milletvekili ve 25'inci dönem İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, İzmir'in Selçuk İlçesi, Şirince Mahallesi'ndeki arazisine imara aykırı olduğu gerekçesiyle iki kez mühürlenmesine rağmen ev yaptığı gerekçesiyle çekmesi gereken 2 yıllık hapis cezası nedeniyle Aydın Yenipazar Cezaevi'nde yatan dil bilimci-yazar Sevan Nişanyan'ı ziyaret etti.
 • 18:14Kürkçü'den Nişanyan'a ZiyaretHDP İzmir Milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Yenipazar Cezaevi'nde tutuklu bulunan Sevan Nişanyan'ı ziyaret etti.
 • 18:07Hdp'li Kürkçü'den Nişanyan'a Cezaevinde ZiyaretHdp'li Kürkçü'den Nişanyan'a Cezaevinde ZiyaretHdp Mersin Milletvekili ve İzmir'den milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, İzmir'in Selçuk İlçesi, Şirince Mahallesi'nde imara aykırı ev yapmaktan 2 yıla mahkum olan dil bilimci-yazar Sevan Nişanyan'ı Aydın Yenipazar Cezaevi'nde ziyaret etti.
 • 14:34İzmir Hdp'li Kürkçü'den CHP'li Kocaoğlu'na Bir Sonraki Seçimde Sizi Tahtınızdan İndirebilirizİzmir Hdp'li Kürkçü'den CHP'li Kocaoğlu'na Bir Sonraki Seçimde Sizi Tahtınızdan İndirebilirizHdp'li Kürkçü'den CHP'li Kocaoğlu'na: Bir sonraki seçimde sizi tahtınızdan indirebiliriz HDP İzmir 1'inci bölge 1'inci sıra milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaretinde, seçim çalışmalarında İzmir'de olumlu izlenimler aldıklarını; İzmirlilerin Türkiye'yi değiştirme yolunda üzerlerine düşeni yapacağına inandığını söyledi.