SON DAKİKA ERTUĞRUL KÜRKÇÜ HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Kürkçü Haberleri

 • 13:26Hdp'li Kürkçü; 'Göz Göre Göre Gelen Savaşı Önleyememenin Üzüntüsü İçerisindeyiz'Hdp'li Kürkçü; 'Göz Göre Göre Gelen Savaşı Önleyememenin Üzüntüsü İçerisindeyiz'Hdp İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, İzmir'de yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimleri içini referandum benzetmesi yapıp, "1 Kasım'da Türkiye hakikatten bir seçimde olursa, Türkiye Tayyip Erdoğan'ı Türkiye'nin başında görmek istemediğini söyleyecek.
 • 13:05Hdp'li Kürkçü: Hdp'li Kürkçü: "Kan Deryasının Son Bulmasını Umuyoruz"HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, “Bu Kurban Bayramı’nın içinden geçtiği bütün kan deryasına rağmen bu kanın son bulacağı bir geleceği umuyoruz.
 • 10:21Hdp'li Kürkçü: Bu Bir İnat SeçimiHdp'li Kürkçü: Bu Bir İnat SeçimiHdp'nin İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, İzmirlinin HDP'ye oy verme nedenlerinin bugün ikiye katlandığını öne sürerek, "Bu bir inat seçimi. Erdoğan dayatmalarına daha güçlü yanıt vermek zorundayız" dedi.
 • 17:28Beştaş: Beştaş: "Cezaevlerinden Sevklerde Ciddi Hak İhlalleri Yaşanıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Genel Merkezi Basın Toplantısı, - HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş'ın konuşması, - HDK Eşsözcüsü Ertuğrul Kürkçü'nün konuşması, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Beştaş: - "Cezaevlerinden sevklerde ciddi hak ihlalleri yaşanıyor.
 • 15:44Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Beştaş AçıklamasıHDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş, cezaevlerinde ve buralardan sevklerde ciddi hak ihlallerinin yaşandığını savundu.
 • 21:14Barış MitingiBarış MitingiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Vatandaşların miting alanına gelmeleri ve arama noktalarından geçmeleri-Miting alanından detaylar-İzmir Barış Bloku Eş Başkanı Prof. Dr. Cem Terzi ve HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün konuşmaları-Mitinge katılanlanlarda detaylar İzmir Barış Mintingi- İzmir Barış Bloku Eş Başkanı Terzi: - "Barışı kardeş kardeşi öldürmesin diye istiyoruz, ölmeyeceğiz öldürmeyeceğiz"- HDP Milletvekili Kürkçü: - "Türk'ün, Kürt'ün, Arap'ın, kadının, erkeğin, çiftçinin, işçinin hep beraber cesaretle özgür, demokratik bir geleceğe doğru yürüdüğü ortak ülkeyi hep beraber kuracağız" İzmir'de, bazı sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin katılımıyla oluşturulan İzmir Barış Bloku tarafından "Barış Mitingi" düzenlendi.
 • 21:03Hdp İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü AçıklamasıHdp İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü AçıklamasıHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, “Bize tabutlarla gönderilen mesajı anladık ama yaşasın ölüm değil yaşasın hayat diyoruz.
 • 15:42Soma'daki Maden Faciası Davası - Hdp İzmir Milletvekili KürkçüSoma'daki Maden Faciası Davası - Hdp İzmir Milletvekili KürkçüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ertuğrul Kürkçü'nün konuşması ve madenci aileler ile diyaloğu, Soma'daki maden faciası davası- HDP İzmir Milletvekili Kürkçü: - "Kazayla, cinayetle sonuç arasındaki mesafe açıldıkça, bence cezanın şiddeti de hafifliyor" Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Soma'daki maden faciası davasına ilişkin, "Kazayla, cinayetle sonuç arasındaki mesafe açıldıkça, bence cezanın şiddeti de hafifliyor" dedi.
 • 14:54Kürkçü: Kömür İçin İşçileri Ateşe Atanlar, Savaş İçin de Askerleri Ateşe AtıyorKürkçü: Kömür İçin İşçileri Ateşe Atanlar, Savaş İçin de Askerleri Ateşe AtıyorHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, kömür için maden işçilerini ateşe atanların, savaş için de askerleri ateşe attığını iddia etti.
 • 14:39Hdp'li Kürkçü'den Çarpıcı Soma Davası Yorumu AçıklamasıHdp'li Kürkçü'den Çarpıcı Soma Davası Yorumu AçıklamasıHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Akhisar’da devam eden Soma davasını izledi.
 • 18:54Hdk ve Hdp'nin Basın Açıklamasına Hdk ve Hdp'nin Basın Açıklamasına "Güvenlik" EngeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ertuğrul Kürkçü ile Polis arasındaki konuşma- Güvenlik görevlilerinden detay- Ertuğrul Kürkçü'nün açıklaması- Grubun dağılması HDK ve HDP'nin basın açıklamasına "güvenlik" engeli- HDP milletvekilleri Kürkçü ve Kaya'nın katılımıyla Galatasaray Lisesi önünde yapılmak istenen basın açıklamasına, güvenlik gerekçesiyle izin verilmedi HDP milletvekilleri Ertuğrul Kürkçü ve Hüda Kaya'nın katılımıyla Galatasaray Lisesi önünde yapılmak istenen basın açıklamasına polis, güvenlik gerekçesiyle izin vermedi.
 • 18:31Hdk ve Hdp'nin Basın Açıklamasına "Güvenlik" EngeliHDP milletvekilleri Ertuğrul Kürkçü ve Hüda Kaya'nın katılımıyla Galatasaray Lisesi önünde yapılmak istenen basın açıklamasına polis, güvenlik gerekçesiyle izin vermedi.
 • 17:34Kürkçü: Kürkçü: "Biz Olsak, Partimiz Olsa Böyle Demez. Onu Düzeltmek İsteriz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ertuğrul Kürkçü ve Sebahat Tuncel'in açıklamaları HDK'den basın açıklaması- HDK Eşsözcüsü Kürkçü: - "(HDP'li Aktaş'ın sosyal medyadaki ifadeleri) Talihsiz bir anında bu şekilde ifade etmiş.
 • 14:45Hdk'den Basın AçıklamasıHalkların Demokratik Kongresi (HDK) Eşsözcüsü Ertuğrul Kürkçü, HDP'li Bercan Aktaş'ın Şemdinli'de şehit olan komiser Ahmet Çamur'a yönelik ifadelerine ilişkin, "Talihsiz bir anında bu şekilde ifade etmiş.
 • 18:53Hdp Eş Başkanı Yüksekdağ, Silopi'de İncelemelerde BulunduHdp Eş Başkanı Yüksekdağ, Silopi'de İncelemelerde BulunduHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ve HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Silopi’deki olaylarda hayatını kaybeden vatandaşlara taziye ziyaretinde bulundu.
 • 16:58Ertuğrul Kürkçü: Ertuğrul Kürkçü: "Tüm Tarafları Dolmabahçe Zeminine Çağırıyoruz"Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, çatışmasızlık koşullarına geri dönmek için hükümeti ve PKK’yı Dolmabahçe zeminine geri çağırdıklarını belirtti.
 • 13:47İzmir Kürkçü: Oyumuzu Yüzde 18'e Yükseltiriz 1-İzmir Kürkçü: Oyumuzu Yüzde 18'e Yükseltiriz 1-Kürkçü: Oyumuzu yüzde 18'e yükseltiriz HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Türkiye'de çatışmanın piminin AK Parti tarafından çekildiğini öne sürerek, AK Parti ve PKK'yı Dolmabahçe zeminine davet etti, "Çatışmasızlığa geri dönüş herkesin kazancıdır" dedi.
 • 13:18HDP'li Ertuğrul Kürkçü: Oyumuzu Yüzde 18'e YükseltirizHDP'li Ertuğrul Kürkçü: Oyumuzu Yüzde 18'e YükseltirizTürkiye'de çatışmayı iktidarın başlattığını söyleyen Kürkçü, "HDP bu seçimde de AKP'ye ihtiyacı olan iskemleleri boşaltmayacaktır. Oyumuzu yüzde 18'e çıkaracağız." dedi.
 • 16:34Hdk'dan Basın AçıklamasıHdk'dan Basın AçıklamasıSebahat Tuncel basın açıklaması - Ertuğrul Kürkçü basın açıklması HDK'dan basın açıklaması- HDK Eşsözcüsü Tuncel: - "Türkiye halkları savaş, çatışma istemiyor.
 • 15:12Hdk Sözcüsü Tuncel: Öcalan'ın Gelip Özgür Bir Ortamda Müzakere Yürütmesini İstiyoruzHdk Sözcüsü Tuncel: Öcalan'ın Gelip Özgür Bir Ortamda Müzakere Yürütmesini İstiyoruzYüksel KOÇ/ İstanbul DHA Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Eş Sözcüleri Sebahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü, son siyasal gelişmelere ilişkin basın açıklaması yaptı.
 • 13:42Tuncel: HDP Heyeti İmralı'ya Gitmesin, Öcalan Gelip Süreci YönetsinTuncel: HDP Heyeti İmralı'ya Gitmesin, Öcalan Gelip Süreci YönetsinSebahat Tuncel çözüm süreci ve PKK'ya yapılan operasyonlarla ilgili, "HDP Heyeti İmralı'ya gitmesin, Öcalan gelip süreci yönetsin" dedi.
 • 12:00Hdp'li Kürkçü: Zulmünüz ArtsınHdp'li Kürkçü: Zulmünüz ArtsınHdp İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, HDP'ye yönelik AK Parti ve MHP'den yönelen eleştirilere tepki gösterdi.
 • 16:53Işid ile Türkiye Arasında Petrol Ticareti' İddiası TBMM GündemindeHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, The Observer gazetesinde yayımlanan IŞİD ile Türkiye Cumhuriyeti arasında gerçekleştiği iddia edilen petrol ticaretini TBMM gündemine taşıdı.
 • 12:10Ertuğrul Kürkçü: Operasyonların Hedefi Işid Değil Hdp'nin BileşenleridirHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, operasyonların her ne kadar yetkili ağızlarca IŞİD'in oluşturduğu büyük güvenlik tehdidine yönelik olduğu söylense de Türkiye'nin her yerinde çok büyük ölçüde Halkların Demokratik Partisi'ni(HDP) bileşenlerini ve sol sosyalist güçleri hedef aldığını, IŞİD ile bağlantılı kişi ve kuruluşların operasyonlardan etkilenmediklerinin görüldüğünü söyledi.
 • 16:45Suruç'taki Terör Saldırısı - Ece Dinç CenazesiSuruç'taki Terör Saldırısı - Ece Dinç CenazesiCamiden detaylar - Sessiz yürüyüş detaylar- HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün açıklamaları- HDP İstanbul milletvekili Garo Paylan'ın açıklamaları- HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu'nun açıklamaları Ece Dinç cenaze sessiz yürüyüş.
 • 16:10Suruç'ta Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi Ece Dinç Toprağa VerildiSuruç'ta Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi Ece Dinç Toprağa VerildiŞanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen canlı bomba saldırısında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Fikriye Ece Dinç, gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • 16:04Suruç'taki Saldırıda Ölen Ece Dinç Son Yolculuğuna Uğurlandı 1Suruç'taki Saldırıda Ölen Ece Dinç Son Yolculuğuna Uğurlandı 1* Suruç saldırısında hayatını kaybeden Ece Dinç, Şakirin Cami'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:28HDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye ÜstlensinHDP'li Kürkçü: Yunanistan'ın Borcunu Türkiye ÜstlensinHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, "Yunanistan'ın ödemesi gereken 1,6 milyar avroluk borcu Türkiye üstlenebilir ya da sıfır faizli borç verebilir." dedi.
 • 16:43Ertuğrul Kürkçü, Yunan Parlamentosu'nda Temaslarda BulunduErtuğrul Kürkçü, Yunan Parlamentosu'nda Temaslarda BulunduBu yıl 8.si düzenlenen Uluslararası Direniş Festivali'ne (Resistance Festival 2015) katılmak üzere Yunanistan'ın başkenti Atina'ya gelen HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü Syriza üst düzey yetkilileri ile Yunan Parlamentosu'nda bir araya geldi.
 • 04:50Hdp Milletvekili Kürkçü, Atina'daHdp Milletvekili Kürkçü, Atina'da- Oturum öncesi etkinlikten detay- Kürkçü'nün oturumdaki konuşması -Kürkçü: "HDP artık sadece bir Kürt hareketi değil, Türkiye'nin bütün ezilenlerinin ortak hareketi,ortak mücadele alanı"-"HDP'nin seçimlerdeki başarısının altında Kürt enerjisinin Ortadoğu'yu baştan başa değiştirmesi yatıyor" HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, partisinin Türkiye'nin demokratik güçleriyle Kürtlerin özgürlük güçlerini bir araya getirmeyi başardığını belirterek, "HDP artık sadece bir Kürt hareketi değil, Türkiye'nin bütün ezilenlerinin ortak hareketi ortak mücadele alanıdır" dedi.
 • 02:01HDP Milletvekili Kürkçü, Atina'daHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, partisinin Türkiye'nin demokratik güçleriyle Kürtlerin özgürlük güçlerini bir araya getirmeyi başardığını söyledi.
 • 17:46Milletvekilleri Mazbatalarını AlıyorSeçimlerde milletvekili olmaya hak kazananlar mazbatasını almaya devam ediyor HDP'den İzmir milletvekili seçilen Ertuğrul Kürkçü ve Müslüm Doğan mazbatasını İl Seçim Kurulu'ndan aldı.
 • 16:50Hdp'li Kürkçü ve Doğan Mazbatasını AldıHdp'li Kürkçü ve Doğan Mazbatasını Aldıİzmir'den seçilen HDP milletvekilleri Ertuğrul Kürkçü ve Müslüm Doğan, mazbatalarını İl Seçim Kurulu'ndan aldı.
 • 16:16HDP İzmir Milletvekilleri Kürkçü ve Doğan Mazbatalarını AldıHDP İzmir Milletvekilleri Kürkçü ve Doğan Mazbatalarını AldıHDP'den İzmir milletvekili seçilmesinin ardından mazbatasını alan Ertuğrul Kürkçü, "Bizi koalisyonda içerebilecek bir bileşim şuana kadar ortaya çıkmadı." dedi.
 • 16:02Kürkçü: Hdp'nin Bir Silahlı Gücü ya da Silahlı Güç Üzerinde Nüfuzu YokKürkçü: Hdp'nin Bir Silahlı Gücü ya da Silahlı Güç Üzerinde Nüfuzu YokHDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, “Ya silah ya demokrasi." çağrısını cevapladı.
 • 10:34Soma'daki Maden Faciası Davası (2)Soma'daki Maden Faciası Davası (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bazı madenci aileleri ile Birleşik Haziran Hareketi, KESK'e bağlı Eğitim-Sen ve Soma Sosyal Haklar Derneği üyeleri ve HDP İzmir Milletvekili seçilen Ertuğrul Kürkçü'nün duruşma öncesinde salona kadar yürümesi- Ölen madencilerin yakınları, kimlik ve güvenlik kontrolünden geçirilerek salona alındı.
 • 15:35Hdp Milletvekili Kürkçü Soruları CevapladıHdp Milletvekili Kürkçü Soruları CevapladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün gazetecilerin sorularını cevaplaması, HDP PM Toplantısı-HDP Milletvekili Kürkçü: - "AKP'nin içinde olduğu herhangi bir koalisyonda yer almayacağız. Bu konuda netiz. Onun dışında hangi koalisyon seçeneklerinin ortaya çıkacağına bağlı olarak her biri için tek tek değerlendirme yapabiliriz"- "Deniz Bey, devletin bekası meselesi gündemdedir diye ya kendisi başvuruyor ya ona başvuruluyor.
 • 15:10Hdp Pm ToplantısıHDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, "AKP'nin içinde olduğu herhangi bir koalisyonda yer almayacağız. Bu konuda netiz. Onun dışında hangi koalisyon seçeneklerinin ortaya çıkacağına bağlı olarak her biri için tek tek değerlendirme yapabiliriz" dedi.
 • 20:38İzmir'de Hdp'nin 'Baraj' Kutlamasıİzmir'de Hdp'nin 'Baraj' KutlamasıHalkların Demokratik Partisi’nin (HDP) barajı geçmesinin ardından İzmir’de yapılan kutlamalarda konuşan Ertuğrul Kürkçü, “Partimiz gibi düşünmeyen, partimize kulak vermediği halde bu seçimde barajı yıkmamız için bize destek olan, bize kardeşlik, adalet için destek olan bütün seçmenlere müteşekkiriz. Emanetlerine asla hıyanet etmeyeceğiz” dedi.
 • 22:08Hdp'li Ertuğrul Kürkçü: Tayyip Erdoğan'ı Çıktığı Yolculukta Kendi Başına BıraktıkHdp'li Ertuğrul Kürkçü: Tayyip Erdoğan'ı Çıktığı Yolculukta Kendi Başına BıraktıkSeçim sonuçları en çok merak edilen illerden biri olan İzmir'de tarihinin en fazla oyunu alan ve barajı aşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Başkanlığı'nda sonuçlar alkışlar ve kucaklaşmalar eşliğinde izlendi.
 • 21:53Hdp İzmir'de 'İki Vekil' CoşkusuHdp İzmir'de 'İki Vekil' CoşkusuHDP İzmir Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü, “Halkların Demokratik Partisi’nin bir sonuç almaya yaramayan, tuhaf bir eğlence olduğunu düşünenlere, bunu iddia edenlere bundan daha dinamik ve devrimci hiçbir gücün Türkiye’de olmadığını ispatladık.
 • 19:31Oy Torbaları ve Tutanakların Plakasız Araçlarla Taşınmasına İzin Verilmemeli'Oy Torbaları ve Tutanakların Plakasız Araçlarla Taşınmasına İzin Verilmemeli'HDP İzmir milletvekili adayları Ertuğrul Kürkçü ile Müslüm Doğan, tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de okul bahçelerinde görülen plakasız araçlar konusunda bir açıklama yaparak hem ilgilileri hem de sandık görevlilerini uyardı.
 • 16:35Hdp'li Kürkçü: AKP'nin Muhalefet Öfkesi, Faşist Yöntemlere SevkediyorHDP Mersin Milletvekili ve İzmir adayı Ertuğrul Kürkçü, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin, aralarında gazeteci, polis ve adli tıp uzmanlarının da bulunduğu 200 kişinin gözaltına alınacağı ve muhalif medya organlarına el koyulacağına ilişkin iddialarını değerlendirdi.
 • 13:24Vatan Partisi Adaylarından Kürkçü'ye İhanet SuçlamasıVatan Partisi Adaylarından Kürkçü'ye İhanet SuçlamasıVatan Partisi İzmir Milletvekili adayları, yaptıkları basın açıklamasıyla, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Ertuğrul Kürkçü’nün 43 yıl önce devrimciliğe ve Dev-Genç’e ihanet ettiğini, şimdiki ‘devrimciyim’ ve ‘68’liyim’ sözlerinin yalan olduğunu söyledi.
 • 13:42Hdp Milletvekili Kürkçü: Hdp Milletvekili Kürkçü: "Lütfen Herkes Kedileri Sevsin"HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Balıkesir’in Edremit ilçesinde katıldığı aday tanıtım toplantısında, "Lütfen herkes kedileri sevsin, kedileri beslesin ki kediler asla trafolara girmesin" dedi.
 • 11:56Hdp Adayı Kürkçü: AKP Diğer Partilere Göre İkiyle Çarpılmış DurumdaHdp Adayı Kürkçü: AKP Diğer Partilere Göre İkiyle Çarpılmış DurumdaHDP İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, Balıkesir'in Edremit ilçesinde mitinge katıldı.
 • 00:17Kürkçü: Kürkçü: "Bu Seçim Aslında İki Parti Arasında Cereyan Ediyor"HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü'nün konuşması HDP Mersin Milletvekili Kürkçü, Balıkesir'de- HDP Mersin Milletvekili ve İzmir milletvekili adayı Kürkçü: - "Bu seçim aslında iki parti arasında cereyan ediyor.
 • 22:38Syrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıSyrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP İzmir Gündoğdu Meydanı mitingi,- Syrizia Temsilcisi Yiannis Bournous konuşması,- Ertuğrul Kürkçü konuşma detayı,- HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş kürsüye gelişi, HDP'nin İzmir mitingi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "AKP'liler 'Bize oy verin' çalışması yapmıyorlar, 'HDP'ye oy vermeyin' çalışması yapıyorlar.
 • 22:57Hdp Binalarındaki Patlamalar - Mardin/şanlıurfa/izmir/Hdp Binalarındaki Patlamalar - Mardin/şanlıurfa/izmir/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MARDİNKızıltepe özgürlük meydanında yürüyüş - HDP ilçe başkanı Lokman Yaşar basın açıklamasını okuması - Oturma eylemi- ŞANLIURFA- Topçu Meydanında toplanan grup- Grubun sloganlar atması- HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan ile HDP Şanlıurfa Milletvekili adayı Osman Baydemir'in konuşması- İZMİR- HDP İzmir İl Başkanlığı önündeki etkinlikten görüntüler- Protestocu gruptan görüntüler- HDP İzmir milletvekili adayı Pınar Aydınlar'ın konuşmasından görüntüler- HDP Mersin miletvekili ve İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü'nün konuşmasından görüntüler- MANİSA- Yürüyüş görüntüleri- İl Başkanının konuşması MARDİN/ŞANLIURFA/İZMİR/MANİSA - Yurdun çeşitli bölgelerinde, HDP'nin Adana ve Mersin binalarında meydana gelen patlamalar protesto edildi.
 • 12:31Hdp Adayı Kürkçü: Erdoğan'ı Sarayına GömeceğizHdp Adayı Kürkçü: Erdoğan'ı Sarayına GömeceğizHDP İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Kürkçü, AK Parti’yi geriletecek tek güç olduklarını idida ederek, “Barajı aşarak Erdoğan’ı sarayına gömecek ve başkan olmasının önüne geçeceğiz.