SON DAKİKA ERTUĞRUL MELİKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Melikoğlu Haberleri


... Devamı

10:58
Devir Teslim İçin Belediyeye Gelmedi Giresun’un Görele İlçesi’nde 2014 yerel seçimlerinde en yakın rakibi bağımsız aday Ertuğrul Melikoğlu’na karşı 317 oy farkla kazanan, AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener, Görele Belediyesi’ni devraldı.
Devir Teslim İçin Belediyeye Gelmedi
18:02
2014 Yerel Seçim Sonuçları Yerel seçimlerde Görele’den bağımsız aday olan Ertuğrul Melikoğlu, halkın iradesinin düzgün bir şekilde sandığa yansımadığını iddia ederek, Görele Seçim Kurulu Başkanlığına itirazda bulundu.
11:15
Görele'de Melikoğlu'ndan Gövde Gösterisi Giresun’un Görele ilçesinde iki dönem AK Parti’den Belediye Başkanlığı yapan, AK Parti’den aday gösterilmeyince de bağımsız olarak adaylığını açıklayan Ertuğrul Melikoğlu, ilçe merkezinde bir miting düzenledi.
Görele'de Melikoğlu'ndan Gövde Gösterisi
14:02
Melikoğlu'ndan "Trabzon'a Bağlansaydık Daha Çok Hizmet Alırdık" Açıklaması Giresun’un Görele İlçe Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Melikoğlu, 2012 Ocak ayında “Trabzon’a bağlansaydık daha çok hizmet alırdık” dediği için tepkilere maruz kaldığını söyledi.
Melikoğlu'ndan 'Trabzon'a Bağlansaydık Daha Çok Hizmet Alırdık' Açıklaması
11:23
Görele AK Parti Adayı Tolga Erener'den Melikoğlu'na Gönderme Giresun’un Görele ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Tolga Erener, mevcut Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu’nun AK Parti’den Belediye Başkan Adayı gösterilmediği için bağımsız belediye başkan adayı olmasının demokratik bir hak kullanımı olduğunu ancak açıklamalarının samimiyet içermediğini söyledi.
Görele AK Parti Adayı Tolga Erener'den Melikoğlu'na Gönderme
18:12
Görele Belediye Başkanı Melikoğlu, Taşeron İşçilerile Bir Araya Geldi Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Giresun Kamu Şirket İşçileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Krulu üyeleriyle ve taşeron işçilerle bir araya geldi.
Görele Belediye Başkanı Melikoğlu, Taşeron İşçilerile Bir Araya Geldi
10:21
Kamu Şirket İşçileri Derneğinden Belediye Başkanı Melikoğlu'na Ziyaret Giresun Kamu Şirket İşçileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GKŞİ) Başkanı Hamza Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Giresun’un Görele İlçe Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Melikoğlu’nu ziyaret etti.
Kamu Şirket İşçileri Derneğinden Belediye Başkanı Melikoğlu'na Ziyaret
14:10
Görele'de Restorasyonu Tamamlanan Tarihi Hasanağa Camisi İbadete Açıldı Giresun’un Görele ilçesindeki restorasyonu tamamlanan Tarihi Hasanağa Merkez Camisi yeniden ibadete açıldı.
Görele'de Restorasyonu Tamamlanan Tarihi Hasanağa Camisi İbadete Açıldı
10:20
Yılın Rektörü Aygün Attar'a Görele'den Tebrik Ziyareti Görele Fakültesi Yüksek Okul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar'a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Yılın Rektörü Aygün Attar'a Görele'den Tebrik Ziyareti
10:35
Bozdağ'da Dağcılık Şenlikleri Geleneksel Dağcılık Şenlikleri’nin 13.’sü yoğun ilgi ile hafta sonu Bozdağ’da yapıldı.
Bozdağ'da Dağcılık Şenlikleri
16:58
Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'ın Acı Günü Giresun’un Görele İlçesine bağlı Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan babasını kaybetti.
Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan'ın Acı Günü
14:09
AK Parti Görele'de Yerel Seçim Çalışmalarına Start Verdi Giresun’un Görele ilçesinde AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener, ilçe seçim bürosunun açılışını yaptı.
AK Parti Görele'de Yerel Seçim Çalışmalarına Start Verdi
11:34
Giresun'un Görele İlçesi En Sağlıklı İçme Suyunu Kullanıyor Giresun’un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, göreve geldikleri günden beri, ilçenin su sorununu ele aldıklarını ve Görele halkına en kaliteli ve en sağlıklı suyun kullanmasını sağladıklarını söyledi.
Giresun'un Görele İlçesi En Sağlıklı İçme Suyunu Kullanıyor
09:14
Görele'nin Eğitim Önderleri Giresun'un Görele ilçesinde faaliyetini sürdüren Görele Fakültesi Yüksek Okul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği'nin 3. Olağan Kongresi yapıldı.
Görele'nin Eğitim Önderleri
17:19
Vali Karahan Başbakan Erdoğan'ın Ziyareti Öncesinde Görele'de Giresun Valisi Hasan Karahan, 22 Aralık 2013 Pazar günü Görele ilçesine gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesinde Görele ilçesinde incelemelerde bulundu.
Vali Karahan Başbakan Erdoğan'ın Ziyareti Öncesinde Görele'de
16:32
Vali Karahan, Görele'yi Ziyaret Etti Giresun Valisi Hasan Karahan, Görele ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Vali Karahan, Görele'yi Ziyaret Etti
11:13
Omurilik Felçlileri Derneği'nden 3 Engelliye Akülü Araç Giresun'un Görele ilçesinde faaliyetini sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi 3 engelliye akülü araç verdi.
Omurilik Felçlileri Derneği'nden 3 Engelliye Akülü Araç
08:49
Görele'de Canikli'ye Sevgi Gösterisi AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, dün akşam Trabzon Havalimanı'ndan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün programı için Giresun'a giderken saat 21.30'da Görele ilçesinde Göreleli gençler tarafından Karadeniz Sahil Yolu...
Görele'de Canikli'ye Sevgi Gösterisi
13:04
Görele Belediyesinin Çalışmaları Görele Belediyesince Ünlüce Mahallesi'nin 3 kilometrelik yolunda asfaltlama çalışması başlatıldığı bildirildi.
12:24
Melikoğlu'nun "Görele Dubai Olacak" Hedefi Giresun'un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçede devam eden projeler hakkında bilgi vererek, "Devam eden sahil düzenleme projesi çerçevesinde ışıklı havuzlar ve diğer çalışmalar tamamlandığında insanlar Dubai'ye görmek için"...
Melikoğlu'nun 'Görele Dubai Olacak' Hedefi
14:44
Ümraniye Belediyesi, Görele Belediyesine Araç Hibe Etti Giresun Ümraniye Belediyesi, Görele Belediyesine soğutuculu cenaze aracı hibe etti.
14:38
Recklinghausen Belediye Başkanı Pantförder, Görele'yi Ziyaret Etti Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi ile geçen yıl başlatılan stratejik işbirliği kapsamında Giresun'a gelen Almanya’nın Recklinghausen Kenti Belediye Başkanı Wolfgang Pantförder, Görele ilçesini ziyaret etti.
11:42
İstanbul Ümraniye Belediyesi, Görele İlçesine Cenaze Aracı Hibe Etti İstanbul Ümraniye Belediyesi tarafından Giresun'un Görele İlçe Belediyesi'ne cenaze aracı hibe edildi.
İstanbul Ümraniye Belediyesi, Görele İlçesine Cenaze Aracı Hibe Etti
16:39
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru Bulancak, Görele ve Yağlıdere'de "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi
17:03
Görele'de Kurban Bayramı Görele’de Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.
10:57
Görele'de 'Derin Deniz Deşarj' Projesi Faaliyete Geçti Giresun'un Görele İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 'Derin Deniz Deşarj Projesi faaliyete geçti.
Görele'de 'Derin Deniz Deşarj' Projesi Faaliyete Geçti
12:53
Görele'de "Derin Deniz Deşarj Projesi" Faaliyete Geçti Görele Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan "Derin Deniz Deşarj Projesi"nin faaliyete geçtiği bildirildi.
14:58
Görele'de Lokantalara Denetim Görele'de zabıta ekipleri ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren restoran ve lokantaları denetledi.
17:43
Görele Ofd'den Sandalye Desteği Görele Omurilik Felçlileri Derneği tarafından 6 ortopedi ve omurilik felçlisi engelli vatandaşa manüel sandalye desteğinde bulunuldu.
Görele Ofd'den Sandalye Desteği
17:01
Omurilik Felçlilerine 6 Adet Tekerlekli Sandalye Desteği Giresun'un Görele İlçesinde faaliyetini sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Görele Şubesi 6 adet manüel tekerlekli sandalye dağıttı.
Omurilik Felçlilerine 6 Adet Tekerlekli Sandalye Desteği
14:48
Ablasının Mezarı Başında İntihar Eden Genç Toprağa Verildi Giresun'un Görele ilçesinde 1990 yılında ölen ablası Sevda Yüksel'in mezarı başında intihar eden Murat Kır, toprağa verildi.
Ablasının Mezarı Başında İntihar Eden Genç Toprağa Verildi
12:28
Görele'de Zabıta Ekiplerinden Market Denetimi Görele Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gıda maddesi satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimler gerçekleştirildi.
10:57
Görele'ye Kardeş Şehirden Mektup Var Giresun'un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, 2013 Haziran ayında imzalanan kardeşlik protokolü ile kardeş şehir oldukları Almanya'nın Renclinghausen bölgesinin WALTROP şehri ile Görele ilçesine katkı sağlayacak birçok projeye imza...
Görele'ye Kardeş Şehirden Mektup Var
14:03
Melikoğlu'ndan "Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Bu Yıl Açılmıyor" Açıklaması Görele Fakülte Yüksekokul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği ve Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Giresun Üniversitesi'ne bağlı Görele Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bu yıl gerekli öğretim üyesi sayısına ulaşamadığı için açılamayacağını...
Melikoğlu'ndan 'Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Bu Yıl Açılmıyor' Açıklaması
12:14
Görele Belediyesinin Asfalt Fabrikası Tam Kapasite Çalışıyor Giresun'un Görele ilçesinde bulunan asfalt fabrikasının tam kapasite ile çalıştığı belirtildi.
Görele Belediyesinin Asfalt Fabrikası Tam Kapasite Çalışıyor
15:00
Görele Belediye Başkanı Melikoğlu'ndan Nezaket Ziyareti Görele Belediye Başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar'ı ziyaret ederek, 2013-2014 Eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı olmasını diledi.
Görele Belediye Başkanı Melikoğlu'ndan Nezaket Ziyareti
17:16
Tarihi Cami İçin "Son Cemaat Yeri" Anketi Görele Belediyesi'nce, restorasyon çalışmaları devam eden Hasan Ağa Merkez Camisi'ne kadınlar için "son cemaat yeri (avludan yüksek örtülü bölüm)" yapılıp yapılmaması yönünde anket başlatıldı.
15:08
Görele'de Halk Pazarının Yeri Değişti Görele Belediyesi'nce Kumyalı Mahallesi sahil mevkisine kurulan halk pazarının yerinin değiştirilerek mahallenin merkezine kurulması kararı alındı.
16:51
Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü Bulancak, Görele ve Yağlıdere ilçelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi
14:05
Giresun'da 500 Adet Sülün Doğaya Bırakıldı Görele ilçesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan "2013 Yılı Doğaya Keklik ve Sülün Yerleştirme Eylem Programı" kapsamında 500 adet sülün doğaya bırakıldı.
13:04
Görele'de Doğaya 500 Sülün Bırakıldı Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan '2013 Yılı Doğaya Keklik ve Sülün Yerleştirme Eylem Programı' çerçevesinde Görele'de 500 adet sülün doğaya bırakıldı.
Görele'de Doğaya 500 Sülün Bırakıldı
11:07
Görele'ye Kemençe ve Kültür Parkı Yapılacak Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçeye kazandırmayı hedefledikleri 'Kemence ve Kültür Parkı' projesinin onaylandığını söyledi.
Görele'ye Kemençe ve Kültür Parkı Yapılacak
12:17
Görele'de Kaldırımlarda Fındık Kurutmak Yasak Değil Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, üreticilerin çevreyi kirletmemek şartıyla fındıklarını kaldırımlarda ve boş alanlarda kurutmalarına izin verdiklerini bildirdi.
11:36
Görele Belediyesinden Çeşme Yenileme Çalışmaları Giresun'un Görele İlçe Belediyesi tarafından, ilçeye bağlı Yeşiltepe Mahallesi Eski Çanakçı Yolu girişine istinat duvarı yapılarak, orada bulunan çeşmenin yenilenme çalışmalarına başlandı.
Görele Belediyesinden Çeşme Yenileme Çalışmaları
12:41
Kazayla Gelen Mutluluk Çankırı'da askeri aracın devrilmesi sonucu omurilik felci geçiren ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan Astsubay Metin Bahçekapılı, tedavi gördüğü Ankara'daki rehabilitasyon merkezinde tanıştığı Kübra Dalman ile Giresun'da evlendi Dalman'ın omurilik felçlisi kardeşinin tedavisi için Ankara'daki rehabilitasyon merkezinde bulunduğu sırada birbirlerine aşık olduklarını söyleyen Bahçekapılı, çok mutlu olduğunu dile getirdi
08:16
Görele'de Nebioğlu AVM Görkemli Bir Törenle Açıldı Giresun'un Görele ilçesinin en büyük beyaz eşya, mobilya ve halı mağazası olarak düzenlenen Nebioğlu Alışveriş Merkezi görkemli bir törenle açıldı.
Görele'de Nebioğlu AVM Görkemli Bir Törenle Açıldı
11:02
Başkan Melikoğlu, Görele'ye İmam Hatip Lisesi'ni Müjdeledi Giresun'un Görele ilçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçeye yapılması düşünülen İmam Hatip Lisesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Başkan Melikoğlu, Görele'ye İmam Hatip Lisesi'ni Müjdeledi
12:29
Eynesil İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu Eynesil İmam Hatip Lisesi mezunları pilav günü etkinliğinde bir araya geldi.
12:51
Vali Şahin'e Veda Yemeği Vali Şahin: "Devlet bize bir görev verdi Giresun'a geldik, şimdi de yeni bir görev verdi oraya gideceğiz"
12:52
Giresun'un Görele İlçesine 300 Kişilik Yüksek Öğrenim Yurdu Yapılacak Giresun'un Görele ilçesi Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, 300 kişilik Yüksek Öğrenim Yurdu projesinin onaylandığını ve en kısa sürede çalışmaların başlanacağını söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:32:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERTUĞRUL MELİKOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]