22:1400
SON DAKİKA ERTUĞRUL MELİKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ertuğrul Melikoğlu Haberleri


... Devamı

   

  Devir Teslim İçin Belediyeye Gelmedi

  Devir Teslim İçin Belediyeye Gelmedi

  Giresun’un Görele İlçesi’nde 2014 yerel seçimlerinde en yakın rakibi bağımsız aday Ertuğrul Melikoğlu’na karşı 317 oy farkla kazanan, AK Parti Görele Belediye Başkan Adayı Tolga Erener, Görele Belediyesi’ni devraldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Yerel seçimlerde Görele’den bağımsız aday olan Ertuğrul Melikoğlu, halkın iradesinin düzgün bir şekilde sandığa yansımadığını iddia ederek, Görele Seçim Kurulu Başkanlığına itirazda bulundu. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Görele'de Melikoğlu'ndan Gövde Gösterisi

  Görele'de Melikoğlu'ndan Gövde Gösterisi

  Giresun’un Görele ilçesinde iki dönem AK Parti’den Belediye Başkanlığı yapan, AK Parti’den aday gösterilmeyince de bağımsız olarak adaylığını açıklayan Ertuğrul Melikoğlu, ilçe merkezinde bir miting düzenledi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

  Görele'de 'Derin Deniz Deşarj' Projesi Faaliyete Geçti

  Görele'de 'Derin Deniz Deşarj' Projesi Faaliyete Geçti

  Giresun'un Görele İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 'Derin Deniz Deşarj Projesi faaliyete geçti. (08 Ekim 2013 Salı )

   

  Görele'de "Derin Deniz Deşarj Projesi" Faaliyete Geçti

  Görele Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan "Derin Deniz Deşarj Projesi"nin faaliyete geçtiği bildirildi. (05 Ekim 2013 Cumartesi )

   

  Görele'de Lokantalara Denetim

  Görele'de zabıta ekipleri ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren restoran ve lokantaları denetledi. (01 Ekim 2013 Salı )

   

  Görele Ofd'den Sandalye Desteği

  Görele Ofd'den Sandalye Desteği

  Görele Omurilik Felçlileri Derneği tarafından 6 ortopedi ve omurilik felçlisi engelli vatandaşa manüel sandalye desteğinde bulunuldu. (26 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Omurilik Felçlilerine 6 Adet Tekerlekli Sandalye Desteği

  Omurilik Felçlilerine 6 Adet Tekerlekli Sandalye Desteği

  Giresun'un Görele İlçesinde faaliyetini sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Görele Şubesi 6 adet manüel tekerlekli sandalye dağıttı. (26 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Ablasının Mezarı Başında İntihar Eden Genç Toprağa Verildi

  Ablasının Mezarı Başında İntihar Eden Genç Toprağa Verildi

  Giresun'un Görele ilçesinde 1990 yılında ölen ablası Sevda Yüksel'in mezarı başında intihar eden Murat Kır, toprağa verildi. (24 Eylül 2013 Salı )

   

  Görele'de Zabıta Ekiplerinden Market Denetimi

  Görele Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gıda maddesi satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimler gerçekleştirildi. (24 Eylül 2013 Salı )

   

  Görele'ye Kardeş Şehirden Mektup Var

  Görele'ye Kardeş Şehirden Mektup Var

  Giresun'un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, 2013 Haziran ayında imzalanan kardeşlik protokolü ile kardeş şehir oldukları Almanya'nın Renclinghausen bölgesinin WALTROP şehri ile Görele ilçesine katkı sağlayacak birçok projeye imza... (23 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  Melikoğlu'ndan 'Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Bu Yıl Açılmıyor' Açıklaması

  Melikoğlu'ndan "Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Bu Yıl Açılmıyor" Açıklaması

  Görele Fakülte Yüksekokul Kurma, Yaptırma ve Yaşatma Derneği ve Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Giresun Üniversitesi'ne bağlı Görele Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bu yıl gerekli öğretim üyesi sayısına ulaşamadığı için açılamayacağını... (19 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Görele Belediyesinin Asfalt Fabrikası Tam Kapasite Çalışıyor

  Görele Belediyesinin Asfalt Fabrikası Tam Kapasite Çalışıyor

  Giresun'un Görele ilçesinde bulunan asfalt fabrikasının tam kapasite ile çalıştığı belirtildi. (13 Eylül 2013 Cuma )

   

  Görele Belediye Başkanı Melikoğlu'ndan Nezaket Ziyareti

  Görele Belediye Başkanı Melikoğlu'ndan Nezaket Ziyareti

  Görele Belediye Başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar'ı ziyaret ederek, 2013-2014 Eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı olmasını diledi. (06 Eylül 2013 Cuma )

   

  Tarihi Cami İçin "Son Cemaat Yeri" Anketi

  Görele Belediyesi'nce, restorasyon çalışmaları devam eden Hasan Ağa Merkez Camisi'ne kadınlar için "son cemaat yeri (avludan yüksek örtülü bölüm)" yapılıp yapılmaması yönünde anket başlatıldı. (05 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Görele'de Halk Pazarının Yeri Değişti

  Görele Belediyesi'nce Kumyalı Mahallesi sahil mevkisine kurulan halk pazarının yerinin değiştirilerek mahallenin merkezine kurulması kararı alındı. (31 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü

  Bulancak, Görele ve Yağlıdere ilçelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi (30 Ağustos 2013 Cuma )

   

  Giresun'da 500 Adet Sülün Doğaya Bırakıldı

  Görele ilçesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan "2013 Yılı Doğaya Keklik ve Sülün Yerleştirme Eylem Programı" kapsamında 500 adet sülün doğaya bırakıldı. (29 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Görele'de Doğaya 500 Sülün Bırakıldı

  Görele'de Doğaya 500 Sülün Bırakıldı

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan '2013 Yılı Doğaya Keklik ve Sülün Yerleştirme Eylem Programı' çerçevesinde Görele'de 500 adet sülün doğaya bırakıldı. (29 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Görele'ye Kemençe ve Kültür Parkı Yapılacak

  Görele'ye Kemençe ve Kültür Parkı Yapılacak

  Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçeye kazandırmayı hedefledikleri 'Kemence ve Kültür Parkı' projesinin onaylandığını söyledi. (24 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  Görele'de Kaldırımlarda Fındık Kurutmak Yasak Değil

  Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, üreticilerin çevreyi kirletmemek şartıyla fındıklarını kaldırımlarda ve boş alanlarda kurutmalarına izin verdiklerini bildirdi. (22 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Görele Belediyesinden Çeşme Yenileme Çalışmaları

  Görele Belediyesinden Çeşme Yenileme Çalışmaları

  Giresun'un Görele İlçe Belediyesi tarafından, ilçeye bağlı Yeşiltepe Mahallesi Eski Çanakçı Yolu girişine istinat duvarı yapılarak, orada bulunan çeşmenin yenilenme çalışmalarına başlandı. (16 Ağustos 2013 Cuma )

   

  Kazayla Gelen Mutluluk

  Çankırı'da askeri aracın devrilmesi sonucu omurilik felci geçiren ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan Astsubay Metin Bahçekapılı, tedavi gördüğü Ankara'daki rehabilitasyon merkezinde tanıştığı Kübra Dalman ile Giresun'da evlendi Dalman'ın omurilik felçlisi kardeşinin tedavisi için Ankara'daki rehabilitasyon merkezinde bulunduğu sırada birbirlerine aşık olduklarını söyleyen Bahçekapılı, çok mutlu olduğunu dile getirdi (15 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Görele'de Nebioğlu AVM Görkemli Bir Törenle Açıldı

  Görele'de Nebioğlu AVM Görkemli Bir Törenle Açıldı

  Giresun'un Görele ilçesinin en büyük beyaz eşya, mobilya ve halı mağazası olarak düzenlenen Nebioğlu Alışveriş Merkezi görkemli bir törenle açıldı. (14 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Başkan Melikoğlu, Görele'ye İmam Hatip Lisesi'ni Müjdeledi

  Başkan Melikoğlu, Görele'ye İmam Hatip Lisesi'ni Müjdeledi

  Giresun'un Görele ilçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, ilçeye yapılması düşünülen İmam Hatip Lisesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. (13 Ağustos 2013 Salı )

   

  Eynesil İmam Hatip Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu

  Eynesil İmam Hatip Lisesi mezunları pilav günü etkinliğinde bir araya geldi. (11 Ağustos 2013 Pazar )

   

  Vali Şahin'e Veda Yemeği

  Vali Şahin: "Devlet bize bir görev verdi Giresun'a geldik, şimdi de yeni bir görev verdi oraya gideceğiz" (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Giresun'un Görele İlçesine 300 Kişilik Yüksek Öğrenim Yurdu Yapılacak

  Giresun'un Görele ilçesi Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, 300 kişilik Yüksek Öğrenim Yurdu projesinin onaylandığını ve en kısa sürede çalışmaların başlanacağını söyledi. (03 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 22:14:28. #1.13#