11:1900
SON DAKİKA ERZİN HABERLERİ

Son Dakika Erzin Haberleri

   

  Hatay'da Kuvvetli Sağanak Uyarısı

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Hatay'ın Erzin ve Dörtyol ilçelerinde kuvvetli ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu. (Dün 12:17)

   

  Erzin'de Kömbeler Bayrama Hazır

  Erzin'de Kömbeler Bayrama Hazır

  Hatay’ın Erzin ilçesinde hazırlanan bayram kömbeleri, Ramazan bayramının vazgeçilmez ikramlar arasında yer alıyor. (Dün 09:49)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, Ülkemizin kuzey kesimleri ile Akdeniz bölgesinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz’le Antalya'nın doğusunun yüksekleri, Çankırı, Sivas, Kars, Ardahan ve Erzurum'un kuzey kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. (Dün 09:28)

   

  Erzin'de İzinsiz Barakaların Yıkımına 15 Gün Rötar

  Erzin'de İzinsiz Barakaların Yıkımına 15 Gün Rötar

  Burnaz Plajında kıyı kenar çizgisi içerisine kaçak yapılan barakaların yıkımı, baraka sakinlerinin eylem yapması nedeniyle 15 gün durduruldu. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Plajdaki barakaların yıkımında gerginlik -

  Plajdaki barakaların yıkımında gerginlik -

  Erzin ilçesinde, Burnaz halk plajındaki barakaların yıkım kararını uygulamak için gelen Erzin Belediyesi ekipleri ile yolu kapatan baraka sahipleri arasındaki gerginlik jandarmanın araya girmesi sonucu önlendi. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Hatay'da Plajdaki Barakaların Yıkımında Gerginlik

  Erzin ilçesindeki Burnaz plajında barakaların, belediye ekipleri tarafından yıkılmak istenmesi üzerine çıkan gerginliği jandarma önledi. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Erzin Burnaz Plajı'nda Yıkım Gerginliği

  Erzin Burnaz Plajı'nda Yıkım Gerginliği

  Hatay’ın Erzin ilçesi Burnaz sahilinde, barakalarının yıkılmasını istemeyen tatilcilerle yıkım için gelen yetkililer arasında gerginlik çıktı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 11:19:23. #1.11#