10:3300
SON DAKİKA ERZİN HABERLERİ

Son Dakika Erzin Haberleri

  Yılın İlk Narenciye Hasadı Erzin'de Yapıldı

  Yılın İlk Narenciye Hasadı Erzin'de Yapıldı

  Hatay'ın Erzin ilçesinde yılın ilk narenciye hasadı yapıldı. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Hatay Erzin'de TOKİ'nin Yaptığı Konutlar Kura Çekimiyle Teslim Edildi

  Hatay'ın Erzin ilçesinde TOKİ tarafından dar gelirli aileler için yapılan 192 konut, yapılan kura çekimiyle teslim edildi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hatay'da Elektrik Kesintisi

  Antakya, Dörtyol, Erzin ve Kırıkhan ilçelerinde, enerji nakil hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 2 Eylül'de bazı mahallelere elektrik verilemeyeceği bildirildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Erzin'de Çürümüş 2 Ceset Bulundu (2)

  Erzin'de Çürümüş 2 Ceset Bulundu (2)

  Adana'da OTOPSİ YAPILDI Adana Adli Tıp Kurumu'na getirilen ve emlakçılık yaptığı öğrenilen Rahime Alagöz ile Necati Güldalar'ın cesetlerinin tamamen çürüdüğü, kurşun ve delik izine rastlanmadığı belirtildi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Cesetleri 5 Ay Sonra Çürümüş Halde Bulundu

  Cesetleri 5 Ay Sonra Çürümüş Halde Bulundu

  Hatay'ın Erzin ilçesinde vatandaşlar tarafından bir uçurumda bulunan otomobilden çürümüş vaziyette 2 ceset çıktı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uçurumda Bulunan Cesetlerin Kimliği Tespit Edildi

  Hatay'ın Erzin ilçesi Kuyuluk Mahallesinde uçuruma aylar önce düştüğü tahmin edilen otomobilden çıkan 2 cesedin kimliği tespit edildi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uçuruma devrilen otomobil tesadüfen bulundu -

  Uçuruma devrilen otomobil tesadüfen bulundu -

  Erzin ilçesinde yaklaşık 3 ay önce uçuruma devrildiği tespit edilen otomobilde 2 kişinin cesedi bulundu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uçuruma Yuvarlanan Otomobil, Aylar Sonra Farkedildi

  Hatay'ın Erzin ilçesinde, yaklaşık 5 ay önce uçuruma yuvarlandığı tahmin edilen bir otomobilde, biri erkek biri bayan iki kişinin cesedi bulundu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uçuruma Devrilen Otomobil Tesadüfen Bulundu

  Uçuruma Devrilen Otomobil Tesadüfen Bulundu

  Hatay'ın Erzin ilçesinde yaklaşık 3 ay önce uçuruma devrildiği belirlenen araçta 2 kişinin cesedi bulundu. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Erzin Doğalgaz Santrali Devreye Alındı

  GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt AŞ'nin yapımını tamamladığı 904 megavatlık Erzin Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı ticari faaliyete başladı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Hatay'dan Kısa Kısa

  Dörtyol'da düzenlenen, "Aile İçi Eğitim Semineri" sona erdi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Doğaka'dan Yatırımcılara Mali Destek

  Doğaka'dan Yatırımcılara Mali Destek

  Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerini kapsayan ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOĞAKA) az gelişmiş yerleşim yerlerinde imalat ve turizm sektöründe yatırım yapacak işletmelere mali destek programı, Erzin’de tanıtıldı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erzin Kent Konseyi Kolları Sıvadı

  Erzin Kent Konseyi Kolları Sıvadı

  Erzin Kent Konseyi Başkanı Akif Özer, Türkiye genelinde olduğu gibi Erzin’de de gençlerin kötü alışkanlıkların pençesine düştüğüne dikkat çekerek, "Gençlerimizi bu alışkanlıklardan kurtarıp kazanmamız için çalışmamız gerekiyor" dedi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
17.09.2014 10:33:26. #1.12#