SON DAKİKA ERZURUM HABERLERİ

Son Dakika Erzurum Haberleri

12:49
Palandöken'de Yasak Bölgede Kızak Keyfi Ölümle Sonuçlandı Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nin yasak bölgesinde gece dört arkadaşıyla birlikte suni kar püskürtme direğinin etrafına koruyucu olarak sarılan minderi söküp onun üzerinde kayan üniversite öğrencisi, tahta korkuluklara çarparak hayatını kaybetti.
12:14
Erzincan'da 805 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi Erzincan’da 805 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
Erzincan'da 805 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi
12:05
Sibel Tüzün Çocuklarıyla Palandöken'de Sevgililer Günü'nde yeni bir single çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, tatil için geldiği Palandöken'de çocukları Elaya ve Çınar ile birlikte çocukluk günlerini yaşadı.
Sibel Tüzün Çocuklarıyla Palandöken'de
12:05
Erzincan'da 805 Gram Esrar Ele Geçirildi Erzincan Emniyet Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü görevlilerince, yapılan yol uygulamasında 805 gram kubar esrar ele geçirildi.
Erzincan'da 805 Gram Esrar Ele Geçirildi
12:02
Üniversiteli Mehmet, Ölüme Minderle Kayarak Gitti Palandöken Kayak Merkezinde suni kar püskürtme direğinin etrafına koruyucu olarak sarılan minderi söküp onun üzerinde kayarken canından oldu.
Üniversiteli Mehmet, Ölüme Minderle Kayarak Gitti
11:55
Erzurum Palandöken? de Ölüme Minderle Kayarak Gitti Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi, 25 yaşındaki Mehmet Akif Koyuncu, gece vakti üç arkadaşı ile çıktığı Palandöken Kayak Merkezinde suni kar püskürtme direklerinin etrafına koruyucu olarak sabitlenen minderle kaymak isterken hayatından oldu.
Erzurum Palandöken? de Ölüme Minderle Kayarak Gitti
11:54
Cüzzam Hastalığı Erkeklerde Daha Sık Görülür! "Dünya Cüzzam Günü Haftası" olması sebebiyle Özel Elit Polikliniği hekimlerinden Dermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu önemli bilgiler verdi.
Cüzzam Hastalığı Erkeklerde Daha Sık Görülür!
11:52
Erzincan'da Uyuşturucuyla Mücadele Yolcu otobüsünde 805 gram esrar ele geçirildi.
Erzincan'da Uyuşturucuyla Mücadele
11:51
Arifiyeli Erzurumlular Derneğinden Herfene Gecesi Arifiye Erzurumlular Derneği tarafından, her ayın 25’inde yapılan herfene gecesinin ikincisi düzenlendi.
Arifiyeli Erzurumlular Derneğinden Herfene Gecesi
11:47
Başkan Sekmen, EMITT Fuarını Ziyaret Etti İstanbul'da 22-25 Ocak tarihleri arasında TÜYAP'ta 19. kez düzenlenen EMITT, 71 ülke ve 4 bin 500'ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla gerçekleşti.
Başkan Sekmen, EMITT Fuarını Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 11:11:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERZURUM HABERLERİ
[Hata Bildir]