SON DAKİKA ESAT CANAN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Esat Canan/biyografisi Haberleri

  • 16:28Canan Öztürk ve Nazlı Kanaat kimdir? Gözler onları aradıCanan Öztürk ve Nazlı Kanaat kimdir? Gözler onları aradıCanan Öztürk ve Nazlı Kanaat kimdir? Gözler cenazede onları aradı. Yaşar Nuri Öztürk'ün cenazesi bugün Şakirin Camii'nden kaldırıldı. Nişanlısı Nazlı Kanaat ve olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Canan Öztürk cenazeye katılmadı.
  • 11:26Prof.Dr. Canan Hecer: Süt tozu kanserojen değildirProf.Dr. Canan Hecer: Süt tozu kanserojen değildirSon yıllarda gündeme gelen süt tozunun kanserojen olduğu tartışmalarına bir yanıt da veterinerlik fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr.'dan geldi. Dr. Hecer, "Süt tozu kanserojen değildir" dedi.
  • 10:55AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik AçıklamasıAK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik AçıklamasıAK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik Babalar Günü’nü kutlayarak, ‘‘Karşılıksız sevgi ve fedakarlığın simgesi babalarımızdır’’ dedi.
  • 14:57Esat Kıratlıoğlu, Demirel'i Anlattı (1)Esat Kıratlıoğlu, Demirel'i Anlattı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Esat Kıratlıoğlu'nun AA muhabirine Demirel'i anlatan söyleşisi MEHMET TOSUN - Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Esat Kıratlıoğlu, "Hazreti Peygamber 'İnsanların en hayırlısı, insanlara hizmet edenlerdir' buyuruyor.