04:2400
SON DAKİKA ESENYURT HABERLERİ

Son Dakika Esenyurt Haberleri

  Esenyurt'taki Cinayet Davası

  Karısını satırla öldürdüğü, 2 çocuğunu da yaraladığı iddia edilen sanık Kazım Andaç'ın yargılanmasına başlandı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İstanbul'daki Fuhuş Operasyonu

  Beylikdüzü ve Esenyurt'ta 53 adrese düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 51 şüpheli serbest bırakıldı Mahkeme, 6 şüphelinin, fuhuş yapanlara günübirlik ev kiraladığı Esenyurt'taki siteye girişini yasakladı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Haluk Koç - YSK -

  Haluk Koç - YSK -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Devlet şiddeti, terörü uygulamak, sivil halkı, çocukları katletmek, 'ben ülkemin güvenliğini sağlıyorum' tezinin hiçbir zaman gerekçesi olamaz. İsrail bir an önce bu vahşeti durdurmalıdır, durdurmak zorundadır" dedi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2) "Devlet şiddeti, terörü uygulamak, sivil halkı, çocukları katletmek, 'ben ülkemin güvenliğini sağlıyorum' tezinin hiçbir zaman gerekçesi olamaz. İsrail bir an önce bu vahşeti durdurmalıdır, durdurmak zorundadır" "Suriye'den Irak'a, Mısır'dan Libya'ya, İsrail'den Filistin ve Gazze'ye kadar tüm bölgede hiçbir diplomatik ağırlığı olmayan bir Türkiye'yi yaratanlar, sorumluluklarının ne yazık ki hala farkında değiller" "Recep Tayyip Erdoğan ile (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 04:24:47. #1.11#