SON DAKİKA ESKİPAZAR HABERLERİ

Son Dakika Eskipazar Haberleri

11:07
Karabük'te Cinayet Zanlısı 3 Suriyeli Adliyeye Sevk Edildi Karabük'ün Eskipazar ilçesinde, Rahmi Kayacuk'un sopayla dövülerek öldürülmesi olayıyla ilgili emniyette sorgusu tamamlanan 3 Suriyeli, adliyeye sevk edildi.
Karabük'te Cinayet Zanlısı 3 Suriyeli Adliyeye Sevk Edildi
13:47
Karabük'teki Cinayet Eskipazar ilçesinde 4 gün önce evlerinde darbettikleri kişinin ölümüne, eşinin yaralanmasına neden oldukları iddiasıyla Gaziantep'te gözaltına alınan Suriye uyruklu 3 şüpheli, Karabük'e getirildi.
Karabük'teki Cinayet
12:56
Karabük'teki Cinayet Eskipazar ilçesinde evlerinde darbettikleri kişinin ölümüne, eşinin yaralanmasına neden oldukları iddiasıyla Gaziantep'te gözaltına alınan Suriye uyruklu 3 şüpheli, Karabük'e getirildi.
18:44
Karabük'teki Cinayet Eskipazar ilçesinde, darp sonucu yaşlı çiften birisinin ölümüne diğerinin ise ağır yaralanmasına neden olduğu iddia edilen 3 şüpheli, Gaziantep'te gözaltına alındı.
18:35
Karabük'teki Cinayet Eskipazar ilçesinde darp sonucu yaşlı çiften birisinin ölümüne diğerinin ağır yaralanmasına neden olan 3 şüphelinin yakalanması için özel ekip oluşturuldu.
16:56
Sopalı Cinayette Yaşlı Adam Toprağa Verildi Karabük’ün Eskipazar ilçesinde dövülerek öldürülen Rahmi Kayacuk toprağa verildi.
Sopalı Cinayette Yaşlı Adam Toprağa Verildi
19:45
Sopalı Cinayette Polis 3 Suriyelinin Peşinde Karabük’ün Eskipazar ilçesinde bir kişinin sopayla öldürülmesiyle ilgili polis, kurduğu özel ekiple 3 Suriyeliyi yakalamak için çalışma başlattı.
Sopalı Cinayette Polis 3 Suriyelinin Peşinde
08:14
Karabük'teki Sopalı Cinayette Polis 3 Suriyeliyi Arıyor Karabük Eskipazar'da 64 yaşındaki Rahmi Kayacuk, evinde elleri arkadan iple bağlanıp sopa ile dövülerek öldürüldü, eşi 63 yaşındaki Halime Kayacuk da yaralı bulundu.
Karabük'teki Sopalı Cinayette Polis 3 Suriyeliyi Arıyor
04:02
Karabük'te Yaşlı Adam Sopayla Dövülerek Öldürüldü Karabük'te 64 yaşındaki Rahmi Kayacuk kimliği belirsiz kişiler tarafından sopa ile dövülerek öldürülmüş halde bulundu. Kayacuk'un eşi de ağır yaralı olarak bulundu.
Karabük'te Yaşlı Adam Sopayla Dövülerek Öldürüldü
02:55
Karabük'te Esrarengiz Cinayet Karabük’ün Eskipazar ilçesindeki evlerinde, kimliği belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından dövülen Kayacuk çiftinde yaşlı adam öldü karısı ise ağır yaralandı.
Karabük'te Esrarengiz Cinayet
01:51
Karabük'te Cinayet Karabük'ün Eskipazar ilçesinde evlerinde darp edilen yaşlı çiftten biri öldü, diğeri ağır yaralandı.
Karabük'te Cinayet
01:33
Karabük'te Cinayet Karabük'ün Eskipazar ilçesinde evlerinde darp edilen yaşlı çiftten biri öldü, diğeri ağır yaralandı.
Karabük'te Cinayet
19:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Türkiye'nin En Önemli Meselesi Eğitimdir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Türkiye'nin en önemli meselesi eğitimdir.
17:42
Ovacık Myo Protokolü İmzalandı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Türkiye’nin en önemli meselesinin eğitim olduğunu söyleyerek, “Türkiye’nin kalkınması için eğitimli insana ihtiyaç var. Bu nedenle özellikle son yıllarda hükümetimiz döneminde bütçemizden en büyük pay eğitime ayrılmıştır" dedi.
Ovacık Myo Protokolü İmzalandı
16:56
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması "Türkiye'nin en önemli meselesi eğitimdir.
18:13
Karabük Tso'dan Bin Öğrenciye Kaban ve Ayakkabı Yardımı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO ) 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması ile beraber ihtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerine, kaban ve ayakkabı yardımı yaptı.
Karabük Tso'dan Bin Öğrenciye Kaban ve Ayakkabı Yardımı
13:08
Demir Çelik Sektöründe Teşvik Müjdesi Karabük'ü Umutlandırdı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Sedat Namal, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin, demir-çelik sektörüne yönelik en üst düzeyde teşvik verilmeye başlanacağını açıklamasına ilişkin, "Böyle bir öngörüyü önceden görüp sonucunu aldığımız için mutluyuz” dedi.
Demir Çelik Sektöründe Teşvik Müjdesi Karabük'ü Umutlandırdı
17:27
Iı. Abdülhamid'in Rüyası Gerçek Oluyor II. Abdülhamid’in hayali olan Filyos Vadi Projesi’nin ihalesinin yapılmasının ardından verilen itirazlara KİK’in red vermesinin ardından hayali gerçek oluyor.
Iı. Abdülhamid'in Rüyası Gerçek Oluyor
14:16
Başbakan Davutoğlu 9 Ocak'ta Karabük'e Geliyor AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, il kongrelerini 9 Ocak 2015’te yapacaklarını ve kongreye Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağını açıkladı.
Başbakan Davutoğlu 9 Ocak'ta Karabük'e Geliyor
12:39
Hicri Yılbaşında Sabah Çorbasında Buluştular Karabük Eskipazar Müftülüğünün organize ettiği sabah namazı sonrası çorba içme programları devam ediyor.
Hicri Yılbaşında Sabah Çorbasında Buluştular
18:48
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı Karabük'te trafik kazası: 6 yaralıKARABÜK (AA) - Karabük'te meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
18:31
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı Karabük'te meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
16:46
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı Karabük-Eskipazar kara yolu tabur mevkiinde iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı
13:38
Karabük Tso'da Serbest Endüstriyel Bölge Toplantısı Gerçekleştirildi Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal ve Meclis Başkanı Timurçin Saylar Başkanlığında Eskipazar ilçesine kurulması planlanan Serbest Endüstriyel Bölge ve Kar-Tek Karabük Teknokent Park tanıtım istişare toplantısı yapıldı.
Karabük Tso'da Serbest Endüstriyel Bölge Toplantısı Gerçekleştirildi
18:53
Hadrianoupolis Antik Kentindeki Çalışmalar İl Özel İdare Genel Sekreteri Uzun: "Antik kentin meydana çıkarılması tarihin daha iyi anlaşılmasını sağlayacak"
Hadrianoupolis Antik Kentindeki Çalışmalar
16:05
Karabük'e İki Baraj Yapılacak AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “Karabük’ümüz ve İlçelerimiz adına ekip olarak her geçen daha da yoğun bir çalışma sürecinin içine giriyoruz.
Karabük'e İki Baraj Yapılacak
12:33
Osmanlı Hamamları Restore Edildi Ordu’da şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Eskipazar mevkisinde bulunan tarihi Osmanlı Hamamları restore edildi.
Osmanlı Hamamları Restore Edildi
13:03
Ordu Toki, Kayyuma Kaldı Ordu şehir merkezine 7 km uzaklıkta Eskipazar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 742 daireli TOKİ Konut Yönetimi kayyuma devredildi.
Ordu Toki, Kayyuma Kaldı
17:08
Yozgat'ta Arefe Günü Su Kesintisi Vatandaşın Tepkisine Neden Oldu Yozgat'ta Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramı arefesinde de su kesintisi olması vatandaşın tepkisine neden oldu.
Yozgat'ta Arefe Günü Su Kesintisi Vatandaşın Tepkisine Neden Oldu
17:36
Yenice Festivale Hazır Karabük’ün Yenice ilçesinde 27-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Zümrüt Yenice Festivali hakkında bilgiler veren Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, tüm Karabüklüleri festivale davet etti.
Yenice Festivale Hazır
17:02
Karabük'te Trafik Kazası: 4 Yaralı Karabük’te meydana gelen trafik kazasında, dört kişi yaralandı.
Karabük'te Trafik Kazası: 4 Yaralı
13:04
Okul İnşaatında Toprak Kaydı: 1 İşçi Yaralı Ordu'nun Altınordu TOKİ Memurkent Konutları'ndaki okul inşaatının kanalizasyon kazısı sırasında toprak kayması meydana geldi.
Okul İnşaatında Toprak Kaydı: 1 İşçi Yaralı
15:55
Milletvekili Kahveci'dan Kahvaltılı Basın Toplantısı AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci beraberinde İl Başkanı Timurçin Saylar ile birlikte gazetecilerel kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.
Milletvekili Kahveci'dan Kahvaltılı Basın Toplantısı
15:59
Eskipazar'da Marka Olma Çalışmaları Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, "Eskipazar, Türkiye genelinde kendisinden söz ettiren, şehircilik anlamında eksiklerini tamamlamış ve markalar üretmeye başlamış bir şehirdir" dedi.
Eskipazar'da Marka Olma Çalışmaları
14:16
4 Eylül Tarihinde Türkiye'de Gerçekleşen Depremler Türkiye'de 4 Eylül tarihinde olan son depremler ile ilgili bilgilere haberimizden erişebilirsiniz. Son depremler nerede ve kaç şiddetinde olmuş öğrenebilirsiniz. İşte son depremler ile ilgili bilgiler...
4 Eylül Tarihinde Türkiye'de Gerçekleşen Depremler
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
20:57
Başkan Vergili'den Meydan Açıklaması Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kent meydanı hakkında ‘Taş yığını’ diyenlere en güzel cevabı Karabükspor maçında ve Eskipazarlılar Derneğinin etkinliğinde vatandaşların gösterdiğini söyledi.
Başkan Vergili'den Meydan Açıklaması
19:12
"Karabük Eskipazar, Belediyecilikte Kendini Aştı" Karabük'ün Eskipazar İlçe Belediye Başkanı Dursun Baş, Eskipazar'ın belediyecilik anlamında kendini aştığını, yeni projelerin de başladığını söyledi.
'Karabük Eskipazar, Belediyecilikte Kendini Aştı'
17:01
Denizde Boğulan Genç Toprağa Verildi Bartın’da, 8,5 aylık hamile eşinin gözleri önünde denizde boğulan Kenan Köklü, memleketi Karabük’te toprağa verildi.
Denizde Boğulan Genç Toprağa Verildi
13:55
Bahaddin Gazi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri Yapıldı 1994 yılında kutlanmaya başlayan ve bu yıl 20. si düzenlenen Karabük’ün manevi kurucusu Bahaddin Gazi’yi anma etkinlikleri kapsamında Dede Yaylasında şenlik düzenlendi.
Bahaddin Gazi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri Yapıldı
16:45
Bahaddin Gazi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri Bahaddin Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen 20. Geleneksel Bahaddin Gazi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri kapsamında etkinlik düzenlendi.
Bahaddin Gazi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri
16:45
Saylar'dan Olağanüstü Kongre Değerlendirmesi AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, düzenlediği basın toplantısında 27 Ağustos’ta yapılacak olacak olan 1. Olağanüstü Genel Kurul hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.
Saylar'dan Olağanüstü Kongre Değerlendirmesi
16:10
AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar: "Olağanüstü kongremizde, tarihimizde ilk defa milletin doğrudan seçtiği cumhurbaşkanı olan Genel Başkanımız ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bayrak yarışında emanet yeni ellere teslim edilecektir"
AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru
17:41
Yeni Başkomiser'den Başkan Aksoy'a Ziyaret Eskipazar Emniyet Müdürlüğüne atanan Başkomiser Nurettin Uğurlu, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.
Yeni Başkomiser'den Başkan Aksoy'a Ziyaret
17:11
Tso Başkanından Değelendirme Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal basın mensupları ile bir araya gelerek katıldığı Türkiye Sanayi ve Ticaret şurası ile ilgili bilgiler verdi.
Tso Başkanından Değelendirme
19:37
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı Karabük’te bir otomobilin devrilmesi sonucu 3’ü çocuk 6 kişi yaralandı.
Karabük'te Trafik Kazası: 6 Yaralı
00:17
Ktso Başkanı Namal, Başkan Baş'ı Ziyaret Etti Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Sedat Namal, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş’ı makamında ziyaret etti.
Ktso Başkanı Namal, Başkan Baş'ı Ziyaret Etti
21:25
Ormancılar yangın tatbikatında ter döktü - Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 11 işletme müdürlüğünde görev yapan yangın söndürme ekipleri, yangın tatbikatı ve arazöz yarışmasında yeteneklerini konuşturdu.
Ormancılar yangın tatbikatında ter döktü -
18:11
Ankara'da Ormancılar Yangın Tatbikatında Ter Döktü Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı yangın söndürme ekipleri, yangın tatbikatı ve arazöz yarışmasında yeteneklerini konuşturdu.
19:21
AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar'dan Seçim Değerlendirmesi AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, 25 günlük çalışmada Karabük’te Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yerel seçimlere oranla oyların genel yüzde 15, kent merkezinde ise yüzde 8 oranında arttırdıklarını söyledi.
AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar'dan Seçim Değerlendirmesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESKİPAZAR HABERLERİ
[Hata Bildir]